Komente
Jona Jonajona
Jona Jonajona 4 orë më parë
Je yll qysh ke emrin ❤
bucii rebel
bucii rebel Ditë më parë
Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate
simo _
simo _ 2 ditë më parë
Yll Limani brravo , shum muzikë të mirë , suksese ishalla 😊
Adi I
Adi I 5 ditë më parë
Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.
N.D N.D
N.D N.D 6 ditë më parë
Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema
X X
X X 7 ditë më parë
Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt
Servis Fresi
Servis Fresi 9 ditë më parë
Je me i miri
The Crystalmans
The Crystalmans 12 ditë më parë
Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume
Vitore Deda
Vitore Deda 13 ditë më parë
a
xhes bisha
xhes bisha 13 ditë më parë
Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤
bilishu aliss
bilishu aliss 13 ditë më parë
Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍
Samanta Domi
Samanta Domi 14 ditë më parë
Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄
Shine Farizi
Shine Farizi 16 ditë më parë
Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet
Aferdita Demiraj
Aferdita Demiraj 16 ditë më parë
Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥
Nertila Blloku
Nertila Blloku 16 ditë më parë
Ylli eshte nje yll i vertete dhe ben kenge shum te bukura 😘😘
pida siouy
pida siouy 16 ditë më parë
Like ala pa e degju😍
bilishu aliss
bilishu aliss 13 ditë më parë
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Arjanit Hoti
Arjanit Hoti 16 ditë më parë
Monooinyomomymo
Bessa Mill
Bessa Mill 17 ditë më parë
Yll na mbyte me keto balade
Tessaa
Tessaa 17 ditë më parë
shpirtin ma kalle me ket kang o Yll
tiku milan
tiku milan 17 ditë më parë
Super/No koment
pida siouy
pida siouy 16 ditë më parë
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr
alida flus
alida flus 17 ditë më parë
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Berisha Ariana
Berisha Ariana 18 ditë më parë
❤️❤️❤️😉😇
alida flus
alida flus 17 ditë më parë
😣😔😣
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 18 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
doire aintu
doire aintu 19 ditë më parë
dedikuar per mua.
Jona Jonajona
Jona Jonajona 20 ditë më parë
Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani
alida flus
alida flus 17 ditë më parë
💫
Shauka Hodan
Shauka Hodan 20 ditë më parë
we love it
alida flus
alida flus 17 ditë më parë
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
FOXAMG63
FOXAMG63 20 ditë më parë
I love this dude, amazing music
FOXAMG63
FOXAMG63 13 ditë më parë
@Shauka Hodan yes 😃
Shauka Hodan
Shauka Hodan 18 ditë më parë
👑👑super👏
Emona Çota
Emona Çota 20 ditë më parë
Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira
doire aintu
doire aintu 19 ditë më parë
👑👑super👏
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj 20 ditë më parë
Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.
Shauka Hodan
Shauka Hodan 18 ditë më parë
me prek ne zemer .
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 20 ditë më parë
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 20 ditë më parë
Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 20 ditë më parë
Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i
Ilir Miftari
Ilir Miftari 20 ditë më parë
Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.
Ilir Miftari
Ilir Miftari 15 ditë më parë
Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben
Shauka Hodan
Shauka Hodan 20 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI 21 ditë më parë
ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭
Al Beshure
Al Beshure 21 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Crista
Crista 21 ditë më parë
When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 18 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Merita Uka
Merita Uka 21 ditë më parë
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 18 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Raela Tollja
Raela Tollja 21 ditë më parë
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
Ejudsfgdybzhshs
Ejudsfgdybzhshs 22 ditë më parë
Yll Limani
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 23 ditë më parë
😣😔😣
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 23 ditë më parë
Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...
Silvana Vataj
Silvana Vataj 23 ditë më parë
💫
Silvana Vataj
Silvana Vataj 23 ditë më parë
Si vete emri je
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 21 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 24 ditë më parë
me prek ne zemer .
opzz xsin
opzz xsin 22 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Antonela Sina
Antonela Sina 24 ditë më parë
👑👑super👏
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 23 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Paola Duda
Paola Duda 24 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻
Paola Duda
Paola Duda 24 ditë më parë
👏🏻👏🏻
opzz xsin
opzz xsin 22 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 24 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 21 ditë më parë
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
edaar Sela
edaar Sela 24 ditë më parë
Kur tkujtohet sa kam dasht
Lola Ymeraj
Lola Ymeraj 25 ditë më parë
Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 25 ditë më parë
😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 24 ditë më parë
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
niduoe stre
niduoe stre 25 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Peme Deda
Peme Deda 26 ditë më parë
♥️
its PimozZ
its PimozZ 26 ditë më parë
Llug o ka shkon
Riti Gerta
Riti Gerta 26 ditë më parë
I find myself in every word ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 18 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
biran Damla
biran Damla 26 ditë më parë
Bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre 25 ditë më parë
I'm
EHK06
EHK06 26 ditë më parë
nonen pa ta qi se lo
Darya Kozlova
Darya Kozlova 27 ditë më parë
cooooooollllllll❤❤❤❤❤❤🤦‍♀️🤴🦇
Zenun ZH
Zenun ZH 27 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku 28 ditë më parë
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 28 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Adelina Kajo
Adelina Kajo 28 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Denis Etemi
Denis Etemi 29 ditë më parë
diese nicht gut
Skipeee34
Skipeee34 29 ditë më parë
o Yll sa za tembel ke
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu 29 ditë më parë
The best bro🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 28 ditë më parë
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI Muaj më parë
Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI Muaj më parë
KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani
Xhejsi Kalziqi
Xhejsi Kalziqi Muaj më parë
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
Vegla
Vegla Muaj më parë
Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. alnets.info/work/qtpqldjEp4yIzHo/video.html
Joanna
Joanna Muaj më parë
🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥
Egla
Egla Muaj më parë
❤️❤️
opzz xsin
opzz xsin Muaj më parë
Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.
Baby Lian 2
Baby Lian 2 Muaj më parë
I'm
opzz xsin
opzz xsin Muaj më parë
Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️
Mira Maal
Mira Maal Muaj më parë
Mos em myt
Majlinda Kajtazi
Majlinda Kajtazi Muaj më parë
Te do Valina
Joanna
Joanna Muaj më parë
Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG Muaj më parë
Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli
Besnik Ishmakaj
Besnik Ishmakaj Muaj më parë
💕💕
Arbana Karakushi
Arbana Karakushi Muaj më parë
Ylli Limani je nje talent😊😊😊
Rei Begu
Rei Begu Muaj më parë
E bukur 👏👏
Atdhe Xharavinaa
Atdhe Xharavinaa Muaj më parë
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
Kiki Kiki
Kiki Kiki Muaj më parë
O yll robt ti qifsha saher pe qet ti naj kang femnes tem pi bjen nermen mu perla
Genci Mema
Genci Mema Muaj më parë
Bellissima
miri jak
miri jak Muaj më parë
Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Muaj më parë
Oh, you look cool though.