Gena - Tumankuqe Kolazh 2021
8:19
Gena - Kolazh Popullore 2021
13:37
Gena - Valle Shqiptare
3:16
Muaj më parë
Gena - Mesazh
2:59
2 muaj më parë
Gena - Mall Per Ty
4:15
11 muaj më parë
Gena - Telefoni
3:23
4 vjet më parë
Gena - Nje hall
3:51
4 vjet më parë
Gena - Xheloz
2:21
4 vjet më parë
Gena - Sa me do
3:26
4 vjet më parë
Gena - Shkupjane
3:10
4 vjet më parë
Gena - Nena ime
5:41
4 vjet më parë
Gena - Mora rrugen
2:45
4 vjet më parë
Gena - Lule Bore
3:31
4 vjet më parë
Gena - Pa Adrese
4:10
5 vjet më parë
Gena - Ndal (Offiicial Video)
3:54
Gena Te dashuroj si i cmendur
4:23
Gena Vaj vaj -
3:03
8 vjet më parë
Komente
Alma AL
Alma AL 5 orë më parë
👌👏👏
viktoriarama
viktoriarama 18 orë më parë
Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻
Enkeleda Kasimi
Enkeleda Kasimi 22 orë më parë
🌹
Aida Qoshja
Aida Qoshja Ditë më parë
Keto program's dona Jo love stories ose perputhen budalla jena shqiptar eeeejjjjj
Alba Salon
Alba Salon Ditë më parë
Po
Elisabeta Moroianu
Elisabeta Moroianu Ditë më parë
Cea mai buna voce, pe care am auzit-o pana acum. ❤️👏❤️👏❤️👏
varo Ana
varo Ana Ditë më parë
super
Halim Ladi
Halim Ladi 2 ditë më parë
Te lumt zni jot shkelqen brava
mirela aliaj
mirela aliaj 2 ditë më parë
Mi piaciiii...😍😍😍
mirela aliaj
mirela aliaj 2 ditë më parë
Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰
Orjana Jazaj
Orjana Jazaj 2 ditë më parë
Ti amoooooo
Orjana Jazaj
Orjana Jazaj 2 ditë më parë
Non amo te. Ma le tue canzoni
Maggie
Maggie 2 ditë më parë
What a beautiful song...je embel si nutella ❤️
Suzana Gjini
Suzana Gjini 2 ditë më parë
Gena ti te shton jeten me zerin dhe muziken tende
Luftar Muceku
Luftar Muceku 2 ditë më parë
Pershendes te gjith SHQIPTARET ne te gjith boten nga Gjermania.
Sam Beqa
Sam Beqa 2 ditë më parë
Gena numer 1 persh nga holanda
Xhina Memushaj
Xhina Memushaj 2 ditë më parë
Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese
juliana
juliana 3 ditë më parë
😍😍😍😍
Polina Stefani
Polina Stefani 3 ditë më parë
bravo
Suzana Gjini
Suzana Gjini 3 ditë më parë
O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja
Rigels Luke
Rigels Luke 3 ditë më parë
Ju kendoft zemra shum bukur artista
Selçuk Türkmen
Selçuk Türkmen 3 ditë më parë
So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Valbona Hysejan
Valbona Hysejan 3 ditë më parë
Brravo korca👏👏👏👌👌👌
Valbona Llulla
Valbona Llulla 3 ditë më parë
Super kenge videoclip yll fare
Aj baba
Aj baba 4 ditë më parë
Sa like shkojn per zeshkanet 👇
V V
V V 4 ditë më parë
Bravo flm per kto kenge Te bukura
Angelika.t Ternai
Angelika.t Ternai 4 ditë më parë
Ajde all shqiptaren 😍 many loves from sweden😍. Your are best😘💖👌
word english
word english 4 ditë më parë
Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala 5 ditë më parë
Shumè e bukur
Sami Peci
Sami Peci 5 ditë më parë
Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.
seeni gzty
seeni gzty 5 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Edita Gegic
Edita Gegic 5 ditë më parë
❤️❤️💋💋💋💋
Melissa Riva
Melissa Riva 5 ditë më parë
Respekte nga itali 🇮🇹❤🇦🇱 kete kenge ma kendonte babi ime kur isha ne shqiperi Ehh sa mall kam per ty shqiperi 🇦🇱❤🇦🇱😭😪
Melissa Riva
Melissa Riva 5 ditë më parë
Gena te kendofte zemra se na kenaqe me kete kolazh nga jugu se jemi large shqiperis po malli na ka ma e per guret e rruges
hobby vlora
hobby vlora 6 ditë më parë
Zeri yt na ngroh zemren . Saluti nga Venezia
Brixhilda Novalli
Brixhilda Novalli 6 ditë më parë
Bellissimo
seeni gzty
seeni gzty 5 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
mitro Kosova
mitro Kosova 6 ditë më parë
👍❤🇦🇱🇽🇰👍
Fatosi Redxha
Fatosi Redxha 6 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏
Elton Vlore
Elton Vlore 6 ditë më parë
Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏
Daniela Mukoska
Daniela Mukoska 6 ditë më parë
yuuu uyyyumjb hgih vgg
Alban Koka
Alban Koka 6 ditë më parë
3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!
Danissa Sochor
Danissa Sochor 6 ditë më parë
Nostalgia bring me here 👑❤️🙏🏻
luiza cani
luiza cani 7 ditë më parë
⭐⭐⭐
Ela Celiku
Ela Celiku 7 ditë më parë
🌷
Marina Bariton
Marina Bariton 7 ditë më parë
Bravo👏🏻Bravo👏🏻Bravo👏🏻
Rita Ebner
Rita Ebner 7 ditë më parë
❤🇦🇱👏👏👏👏👏👏👏
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 7 ditë më parë
Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem
Zana Capo
Zana Capo 7 ditë më parë
Trak e truk
Bruna Azisllari
Bruna Azisllari 7 ditë më parë
Bravo Gena , shume e goditur kjo kenge ....🤩
Jeton Kordhoku
Jeton Kordhoku 7 ditë më parë
Grazie gena ze i mrekullushem per i miei gusti
Diti likkola
Diti likkola 7 ditë më parë
Nuk kalon dita pa te degjuar kenget e tuja Gena super 👌
sildian zylollari
sildian zylollari 7 ditë më parë
👑KORÇA👑
Burim Elshani
Burim Elshani 7 ditë më parë
Sehr nett
Besa Besa
Besa Besa 7 ditë më parë
Gena vdes per bionde😁
soiung toiue
soiung toiue 7 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Samira Hoxha
Samira Hoxha 8 ditë më parë
Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 7 ditë më parë
Ne klipin tjeter... 👍😍
angela angel
angela angel 8 ditë më parë
Super..ju kendofte zemra..
soiung toiue
soiung toiue 7 ditë më parë
complimenti ragazzi
Driton Bajraj
Driton Bajraj 8 ditë më parë
Bravo Gena
simin simin
simin simin 8 ditë më parë
Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍
simin simin
simin simin 4 ditë më parë
@Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷
Albaboy King
Albaboy King 4 ditë më parë
🇦🇱🤜🤛
Tirana 2001
Tirana 2001 8 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
Ridvana Sina
Ridvana Sina 8 ditë më parë
Gena super, man in red...!!!
Frida biba
Frida biba 8 ditë më parë
Super ! nje bigap !!
Spiro Roko
Spiro Roko 8 ditë më parë
Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...
Rezarta Prendi
Rezarta Prendi 8 ditë më parë
O sa e bukur kjo këngë supër👏SHQIPONJA E LIRE 🇦🇱Ska si gjuha e Toka jotë🇦🇱🇦🇱ështe për te ardhur keq sa pak vlerësohet kjo këngë nga Shqiptarët🙄
Vefi Gropa
Vefi Gropa 8 ditë më parë
Ah sa bukur i flet dashuris bravo Gena je super bravo ,,,,...
Vefi Gropa
Vefi Gropa 8 ditë më parë
Bella bella Signiorita ah sa e bukur je i madh Gena ,,,Bella bella dolce vita ajaj ajaj ,,,,super...
Melissa Riva
Melissa Riva 8 ditë më parë
Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak
Melissa Riva
Melissa Riva 5 ditë më parë
Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 7 ditë më parë
@Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅
Melissa Riva
Melissa Riva 7 ditë më parë
@Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 7 ditë më parë
Beni qejf edhe pak...😍😂
Fatmir Callmori
Fatmir Callmori 8 ditë më parë
Bravo djema
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 8 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💝💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1💎💎💙💙💚💚🙂❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 8 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤
Eva Rriska
Eva Rriska 8 ditë më parë
Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓
xhemal boka
xhemal boka 8 ditë më parë
Super kenge 👏
xhemal boka
xhemal boka 8 ditë më parë
Super kenge 👏
Wolfgang Liedtke
Wolfgang Liedtke 8 ditë më parë
👍👌
Dorina Rina
Dorina Rina 9 ditë më parë
na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss
Merita Asllanaj
Merita Asllanaj 9 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️