Komente
Leonora Lesi
Leonora Lesi Ditë më parë
Brravo bre bilbila se kenga e juaj eshte nje mesazh per femijte ndaj prinderve .
Liza Nilaj
Liza Nilaj Ditë më parë
Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem
Asmr Joana Asmr Joana
Asmr Joana Asmr Joana 3 ditë më parë
Qofsh i lumtur gjithmone
Drilona Shahini
Drilona Shahini 3 ditë më parë
Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes
Flutra Rrapdishti
Flutra Rrapdishti 4 ditë më parë
Te lumt ajo goje oj shpoj zoti te rujt te pershendes nga zemra Sahit Rabdishti nga dohoshishti kur te pim nje kafe kisha shum deshire o dibran me 7 likura se jam edhe un vet me 7 likura e me nji ngjyre kurrrrrrrrrrrrrr te jesh i lire e pim nji kafe sepse Jena afer me shtepi ti ne sukth e un ne qafzotaj 5 minuta jemi te lumt ajo goj
Flutura Prendi
Flutura Prendi 4 ditë më parë
Te rujte zoti naknaqe.
Sokol Rexhaj
Sokol Rexhaj 4 ditë më parë
Shum këng e buku te lumtë..
Trevigiano
Trevigiano 6 ditë më parë
Lumt goja O usta
Luftar Elezi
Luftar Elezi 6 ditë më parë
Te lumte goja je ma i miri
Pal Ndreca
Pal Ndreca 7 ditë më parë
❤👍🙏🇦🇱
Pal Ndreca
Pal Ndreca 7 ditë më parë
O Bledi ! Bekue qofte ajo nane qe te ka lind ty! Komplimentet e mija per at za te amel e te paster qe me ke! Na knaqe zemren prz!❤💫
Pal Ndreca
Pal Ndreca 7 ditë më parë
Lum Dibra cfare kengetari ka e lum nana qe e ka ba!! Un jam mirditore por kanget tueja me mbushin zemren plot mall! Ty te ruejt i madhi zot !!🙏👍
Lutfi Dalipi ajvazi
Lutfi Dalipi ajvazi 8 ditë më parë
O ju lumt goja vetem vazhdoni këta jan kenge kallne kallneeee
Pal Ndreca
Pal Ndreca 8 ditë më parë
O ty ta zgjatet zoti jeten mor djale, sa mire ja thue asaj kange, o za bilbili! Ty te rujt zoti e zemra jote knofte gjithmon ishalla e zotit! Ma knaqe zemren me njat za!👍👍👍⭐
Pal Ndreca
Pal Ndreca 8 ditë më parë
Hallall ju qofte gjini nanes dhe mundi i prinderve tuej! Ju bekofte i madhi zot! Jeni si engjej!🙏💖🤲
Lila Ylber
Lila Ylber 8 ditë më parë
Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty
Dritan Bitri
Dritan Bitri 8 ditë më parë
Complimenti 👏👏👏
berdalaki
berdalaki 8 ditë më parë
Super vendi im
Elezmuca Elezmuca
Elezmuca Elezmuca 9 ditë më parë
Ngushllime familjes
Pal Ndreca
Pal Ndreca 9 ditë më parë
O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️
Pal Ndreca
Pal Ndreca 9 ditë më parë
O mire ja thue kesaj kange mor djale i zall dardhes, ty te knofte ajo zemer gjithmon! Te lumte goja e te knofte e bardha zemer!!👍🙏
Klaudia Cami
Klaudia Cami 9 ditë më parë
Ju lumtë goja nuk ka ma të shtrenjtë se nëna e baba
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku 10 ditë më parë
Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱
florenc kolaj
florenc kolaj 10 ditë më parë
Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗
ALBI KOCI FILE TEMA
ALBI KOCI FILE TEMA 10 ditë më parë
Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap
Labi Manallari
Labi Manallari 11 ditë më parë
Bravo bledar kaca suksese me tei
Petrit Ndoj
Petrit Ndoj 11 ditë më parë
BRAVO BLEDAR .ZEMRA TE KNOFTE GJITHMONE .
moto koftes
moto koftes 11 ditë më parë
Shum bukur
Daëi Skukaaa
Daëi Skukaaa 12 ditë më parë
Te lutem goja pershndetje
Daëi Skukaaa
Daëi Skukaaa 12 ditë më parë
Te lutem goja pershndetje
Pal Ndreca
Pal Ndreca 12 ditë më parë
🌟
klajdicanada
klajdicanada 12 ditë më parë
Te knofte zemra
Pal Ndreca
Pal Ndreca 12 ditë më parë
Te knofte zemra o bilbil i zalldardhes! Me te vertet za bilbili paske! Rrofsh e knofsh gjithmone ! Bravooooo!👍🇦🇱🎼
Mojsi Lleshi
Mojsi Lleshi 12 ditë më parë
te lumt goja o gjigant 1 je
Sefa Aslan
Sefa Aslan 13 ditë më parë
Selamet nga Turqia 🙌
Bobi Bobi
Bobi Bobi 13 ditë më parë
Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏
Arben Lesaj
Arben Lesaj 13 ditë më parë
Zemra te kendoft
Tonia Rokou
Tonia Rokou 13 ditë më parë
Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏
Hasani Tr
Hasani Tr 14 ditë më parë
Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket
Lefter Faruku
Lefter Faruku 14 ditë më parë
NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA
Xhevahir Melani
Xhevahir Melani 15 ditë më parë
Te lumte goja bledi je i madh
Shaban Dani
Shaban Dani 15 ditë më parë
Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 15 ditë më parë
Hamit 0682927879
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 15 ditë më parë
Hamit 0682927879
dllsnc cnsjsk
dllsnc cnsjsk 15 ditë më parë
I madh je te lum goja aman sa keq i shkreti
dllsnc cnsjsk
dllsnc cnsjsk 15 ditë më parë
Te lumt goja 🤍🤍🤍🤍
Besi Xhepa
Besi Xhepa 16 ditë më parë
Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....
Lek Preci
Lek Preci 16 ditë më parë
Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano
Mirush Baraj
Mirush Baraj 17 ditë më parë
Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj
kd devapra
kd devapra 17 ditë më parë
Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏
Donald Rama
Donald Rama 17 ditë më parë
Të lumtë goja rrespekte
Migena Lusha
Migena Lusha 17 ditë më parë
E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊
Visi Vlore
Visi Vlore 14 ditë më parë
Yll je
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
BLEDAR RROFSH SA.MALET JE I VETEMI KENGETAR QE KE BERE PER BULQIZEN
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
BRAVA BLEDAR
Florina Lici
Florina Lici 17 ditë më parë
Te lumtur goja
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
Cdo Prind duhet ti bekoje femijet
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN
Lyon Franc
Lyon Franc 17 ditë më parë
Zemra te kendofte
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
BLEDAR KACA RROFSH SA MALET
Besim Cakalli
Besim Cakalli 17 ditë më parë
Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA
Eduart Dervishi
Eduart Dervishi 17 ditë më parë
Zoti te bekofte ty dhe familjen tende
Eduart Dervishi
Eduart Dervishi 17 ditë më parë
Te lumte goja o bilbili i dibres
Xhihard Mehmeti
Xhihard Mehmeti 18 ditë më parë
SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.
Sabi Bodini
Sabi Bodini 18 ditë më parë
Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰
dllsnc cnsjsk
dllsnc cnsjsk 18 ditë më parë
Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer
Sokol Deda
Sokol Deda 18 ditë më parë
Bledar Kaca hallall te qofte
Ilmi Toca
Ilmi Toca 18 ditë më parë
Te lumt goja
Gaz Lleshi
Gaz Lleshi 18 ditë më parë
ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre
Meleq Kozi
Meleq Kozi 18 ditë më parë
Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼
Nikos Vata
Nikos Vata 18 ditë më parë
jeni pa te par bravo super
Gitto Official
Gitto Official 18 ditë më parë
Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.
Gitto Official
Gitto Official 9 ditë më parë
@Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt
Gezim Osmani
Gezim Osmani 9 ditë më parë
Hajde vlla te presim
Mite Shkina
Mite Shkina 18 ditë më parë
Te kendofte zemra gjithmone.
SuRi Durici
SuRi Durici 18 ditë më parë
Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte
alberti alberti95
alberti alberti95 18 ditë më parë
knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt
Fili Prifti
Fili Prifti 18 ditë më parë
Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑
Donika Islami
Donika Islami 18 ditë më parë
Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.
Fitore Keta
Fitore Keta 18 ditë më parë
Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!
Mirush Baraj
Mirush Baraj 18 ditë më parë
Urime per kangen qe nenkupton jeten se pa Prinder nuk do ishim kanga teksi 100 perqin nga Zall Dardha por nje kerkes do e kishin Derjanet kur do e merrni dhe Fatjon Dervishin dhe Gentin te bani nje mini ansamel si dikur
Shkelzen Cara
Shkelzen Cara 18 ditë më parë
Te lum goja ❤❤
Regbin Vata
Regbin Vata 18 ditë më parë
Tet3625253 3ye425wt1twyr