Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
14 ditë më parë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
14 ditë më parë
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
2:42
Elvana Gjata - Jeta ime
2:30
14 ditë më parë
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
14 ditë më parë
Elvana Gjata - Drandofilat
2:27
14 ditë më parë
Elvana Gjata - A m'don
3:09
Elvana Gjata - Pa Dashuri
2:51
2 vjet më parë
Elvana Gjata - Ku Vajti
2:42
2 vjet më parë
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
2:45
Elvana Gjata - Me Fal (3EP)
2:39
Elvana Gjata - Festojme (3EP)
4:13
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
15:42
Elvana - Forever Is Over
2:55
3 vjet më parë
ELVANA - IDENTITY
1:07
3 vjet më parë
Komente
Vera Kacanolli
Vera Kacanolli Ditë më parë
Super kengetare je 👌💖
Tiarna T
Tiarna T Ditë më parë
👏❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T Ditë më parë
👏❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T Ditë më parë
Masterpiece 🎶🎶🎶
Tiarna T
Tiarna T Ditë më parë
Mjaltë kjo kenge 🍯 🙈
Tiarna T
Tiarna T Ditë më parë
Thesar muzike je Elvan ✨✨
Filan Fisteku
Filan Fisteku Ditë më parë
Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂
Ida Kardhiqi
Ida Kardhiqi Ditë më parë
Kengetare te mbedha,vertet. Respekt!
Keltoum Naittbek
Keltoum Naittbek Ditë më parë
Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦
Markela Gjini
Markela Gjini Ditë më parë
Me duket mua apo elvana I ngjan jonides😅
anna xemale
anna xemale Ditë më parë
Fantastike bravo bravo elvana migena 👏👏
Gzim KodraJ
Gzim KodraJ Ditë më parë
She is a cute little rascal with a nice sweet voice
Ermelinda Hoxha
Ermelinda Hoxha Ditë më parë
Bravo 👏
Fationa Hoxha
Fationa Hoxha Ditë më parë
Jeni shume te mira ju pershendes dhe suksese gjithmone paçi
ELIONA
ELIONA Ditë më parë
T
Majlinda Konona
Majlinda Konona Ditë më parë
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Yll ka
Yll ka Ditë më parë
My fav in the album
Shaneet Saha
Shaneet Saha Ditë më parë
“Can you understand the song?” Me: No Also Me: But I can feel it
Shega Kapri
Shega Kapri Ditë më parë
Je me e mira 😗😗😗🤔
Katerina
Katerina Ditë më parë
❤😟🥺😘
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Te lumte Pirro Cako per shpetimin e muzikes qytetare dhe lirike shqiptare.
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Bravo Pirro Cako qe nuk harron qytetarine dhe liriken shqiptare.
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Pa Pirro Cakon do ishim akoma tek zhdukja e muzikes qytetare shqiptare. Bravo kompozitorit.
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Bravo kompozitorit Pirro Cako
Viki Tiki
Viki Tiki Ditë më parë
Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я
Viki Tiki
Viki Tiki Ditë më parë
Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я
Viki Tiki
Viki Tiki Ditë më parë
👰🤵💋
Edison Visha
Edison Visha Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Bruna N
Bruna N Ditë më parë
10 here degjuar. Piro, Elvana, Migena ju dua
Gentiana Emini
Gentiana Emini Ditë më parë
Ishalla miss Gjata
Mel Sop
Mel Sop Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍🤕🤕🤕
Mel Sop
Mel Sop Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍😍😍😍
Lisa
Lisa Ditë më parë
A ju pelqen me shun Elvana apo Migena like Elvana coment Migena
Lisa
Lisa Ditë më parë
Nd fakt te dya Jane 😍
Lisa
Lisa Ditë më parë
Me falni shum
Silvana Hana
Silvana Hana Ditë më parë
Hi
marjeta Palaj
marjeta Palaj Ditë më parë
<3 <3 <3
Luljeta Preçi
Luljeta Preçi Ditë më parë
Sam pelcen
maik. tirona
maik. tirona Ditë më parë
Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj
Alketa Sinani
Alketa Sinani Ditë më parë
Super ze super muzike
Alketa Sinani
Alketa Sinani Ditë më parë
Super ze super muzike
Monica R
Monica R Ditë më parë
Elvana Gjata Fans
Elvana Gjata Fans Ditë më parë
SHQIPONJA E SHQIPTARISË JE TI GJATA 🦅
David Barido
David Barido Ditë më parë
😘❤️❤️❤️❤️❤️
Xhulieta Rama
Xhulieta Rama Ditë më parë
Te lumte❤❤
David Barido
David Barido Ditë më parë
Gul♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Xhulieta Rama
Xhulieta Rama Ditë më parë
Shummmm bukur❤❤🥰🥰😘😘😍😍
Αρσεν Ντεντα
Αρσεν Ντεντα 2 ditë më parë
Tekstet e Pirro Cakos Kane firme ne cdo varg . Elvana interpretime shume te bukura ,dicka e ngjashme si Al 3p Suksese
Den Isa
Den Isa 2 ditë më parë
Bravo vajza ,mrekulli ...Migena fantastike..Elvana pa dyshim je diva Shqipetare,..Love you Elvana ❤❤❤
Shade Aski
Shade Aski 2 ditë më parë
💕💘💕.,2.,
Shade Aski
Shade Aski 2 ditë më parë
💖💔💖.,1.,
Ilirjana Laci
Ilirjana Laci 2 ditë më parë
super kenge super ze bravo
Lenci Toci
Lenci Toci 2 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍
Orivela Tirona
Orivela Tirona 2 ditë më parë
Sa keng e bkr pzz
Kozeta Seiti
Kozeta Seiti 2 ditë më parë
super Migena dhe Elvana....ku keni qen te dyja kaq kohe...
Klevisa Çereni
Klevisa Çereni 2 ditë më parë
Sa here kur dita lind Afrohem ne dritare Me syt nga qielli lart, enderroj Sikur je ketu Sikur te kam pran dhe t'perqafoj x2 Te them te dua Eja me pran tek mua Ne vendin tim e kam gjithçka Se aty flen ky shpirti im Te them te dua Kudo te jem te dua Ne vendin tim e kam gjithçka Qe don shpirti im Sa here malli me merr Shikoj nga horizonti E te imagjinoj, enderroj Sikur vij aty Te shikoj me sy E te shtrengoj Te them te dua Kudo te jem te dua Ne vendin tim e kam gjithçka Qe don shpirti im
Eda Bullakja
Eda Bullakja 2 ditë më parë
Ah lum ata prinder per keto dy diamante. Thjeshtesi, ndjenje, talent bukuri. Goosebumps right now👌🏻
Juliana Bazha
Juliana Bazha 2 ditë më parë
Cfare muzike e mrekullueshme. Urime motrat Gjata
Lina K
Lina K 2 ditë më parë
Bravo Elvana e Migena! Zoti ju rujt!
Anisa Shametaj
Anisa Shametaj 2 ditë më parë
🤩😍🤩
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
D I V A ✨
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
💔🎶
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Elvana 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Such a vibe 🙈
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Queen 👑
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Nuk gabove kurrë 🎶 Elvana Gjata 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
🎶✨✨
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
🌹🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
👏❤️❤️
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
D I V A 💫
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Summer vibes 🙈 Princess vibes 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
Listening to this all day long 🎶😌
Mayor Mayor
Mayor Mayor 2 ditë më parë
DIVA ✨
jaY JD
jaY JD 2 ditë më parë
Urime te dyjave. Yje🥰
Renaldo Makshija
Renaldo Makshija 2 ditë më parë
Jacquemus vibes
Juljana Pino
Juljana Pino 2 ditë më parë
Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋
Akmal Rizwan
Akmal Rizwan 2 ditë më parë
Bodi Paduuuu Mantap ❤️
Δημητρα Αλλ
Δημητρα Αλλ 2 ditë më parë
Lume ajo nene qe ju ka riture bravo vajza te shkelqyra
Dilafruz Amriddinova
Dilafruz Amriddinova 2 ditë më parë
Gorgeous clip!👍👍👍.Love from Uzbekistan
Gazi Miri
Gazi Miri 2 ditë më parë
Bravo
Enxhi Sejko
Enxhi Sejko 2 ditë më parë
Sa kam qar me kete kengen! Kjo esht per tu degjuar naten, ne qetesine e plote qe te ndjehet gjithe emocioni qe trasmeton kjo kenge! Vetem ata qe jan larg shpis mund ta kuptojne. Shum faleminderit juve per artin qe na sillni, më kishte mar malli per pak muzike te vertet!
Xhensila Xheni
Xhensila Xheni 2 ditë më parë
Uauu bashkpunim mahnites nga dy motrat Gjata bravo 😍😍 un u mahnita me shum per zerin tend Migena Gjata ti ke super super talentin me yjee te pafundme ..per mua esht kenaqesia me e madhe te degjoj dy zera mahnitese.. ju jeni shembulli i Art per talentet e reja te muzikes ❤❤❤