Komente
Erlind Salla
Erlind Salla 16 orë më parë
Pusho moj ledjana ca ke Mos me bertit 🤣🤣🤣 Me fal ledjana
Zerina Zerina
Zerina Zerina 16 orë më parë
Ne takim: Andi:Sara Sara:Hëëë
Endri Rrapollari
Endri Rrapollari 16 orë më parë
A ba perputhen si telenovel presim serine. E ardhshme 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj 16 orë më parë
Vari tulipanin këtyre
Nertil Tili
Nertil Tili 16 orë më parë
Kto jan te gjith fallco vk femra me te ulta jan kan hy per fam dhe pik ca e zgjasin me se jan pa lidhje fare kjo jasemina Antoneta sara jan komplet fallco dhe femra me te peshtira aty qe ta shpi fin kur i shef ne televizor e ma jo afer vetem me u duk aty esht kap ne rrug e bjeri futi aty asnje ska per te dal i perputh aty dhe me shekuj me nejt po thuj vk i shofim nai her me shty kohen me tall jari jan komplet femra pa respekt kto te trreja njeher
Orhan Husein
Orhan Husein 16 orë më parë
Takim ma pilidhje do t.jet Mevlani Antonela Mevlani mashum shkon me Ledijanen
mati boc
mati boc 16 orë më parë
Mevlan mblidhe mendjen mbaj lefjanen se ne fund ...do ngelesh fare
Juri Bakiasi
Juri Bakiasi 16 orë më parë
O mevlo vajte mosh me elvis roshin po' kape 1 e ik he xhan
Resmie Berisha
Resmie Berisha 16 orë më parë
Antonela jeba bajat shum po perzihesh te kret aty e dikush kupot thot diqka pot djeg shum ty
Entiol Kaseja
Entiol Kaseja 16 orë më parë
Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar
Ola shehu
Ola shehu 16 orë më parë
Foli kjo kok plotja🤦🙄
Tani Hoxha
Tani Hoxha 16 orë më parë
Krejt sakatet vijn ktu ne perputhen Pesojn incidente, Dhe vij ktu pastaj
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 16 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj per mbeshtetjen! Ky eshte kanali im ju lutem me beni subscribe 😁 Zoti ju bekofte 🙏
Harry fan
Harry fan 16 orë më parë
More Arjan Se kemi Respekt per ty Si te pelqen reagimi I Jasmines ??? Te thote ajo kokbosh mbylle gojen etcc dhe ty the pelqen. Nuk e dija qe ty Arjan te pelqejne njerezit e paedukate
Eljesa Balaj
Eljesa Balaj 16 orë më parë
Prit a ka harru yasmina cfare ka ba me erlinden ne takim 💀💀💀 pse kaq jealous eshte kja budallic moj
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 16 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj per mbeshtetjen! Ky eshte kanali im ju lutem me beni subscribe 😁 Zoti ju bekofte 🙏
Arjan Konomi
Arjan Konomi 16 orë më parë
Pershendetje miq se pari uroj te jeni mire dhe ju falenderoj nga zemra per mbeshtetjen tuaj. Ky eshte kanali im i ALnets,ju lutem me beni SUBSCRIBE
lila beg
lila beg 16 orë më parë
Jasmin top per karakterin korrekt
Shpresa Gashi
Shpresa Gashi 16 orë më parë
Arjanit i erdhi Aleksandri se na ka qmend me Aleksandrin e Madh qe nje vit
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 16 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj per mbeshtetjen! Ky eshte kanali im ju lutem me beni subscribe 😁 Zoti ju bekofte 🙏
olgert
olgert 16 orë më parë
Cop idioti
eoe eoe
eoe eoe 16 orë më parë
15 veta hhahahahhhahahahaag
Amy Amy
Amy Amy 16 orë më parë
Sara qendron sikur ka dicka ne b*th ...mbeshtetu o goc te karrigia clirohiu
Emi Emi
Emi Emi 16 orë më parë
Jasemini esht yll fare
Sem Pixi
Sem Pixi 16 orë më parë
Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 16 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj per mbeshtetjen! Ky eshte kanali im ju lutem me beni subscribe 😁 Zoti ju bekofte 🙏
the doctor
the doctor 16 orë më parë
Eri kerkon Grua ,Ben Gangsterin dhe del ne video klipe i Veshur si Babagjysh ...
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 16 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj per mbeshtetjen! Ky eshte kanali im ju lutem me beni subscribe 😁 Zoti ju bekofte 🙏
Violeta Bytyqi
Violeta Bytyqi 16 orë më parë
Jasmina duhet me kqyre vetin letamat mir se Andi shum ma i mir se ti asht kqyre vetin si shtrig
Tringa alb Tringa alb
Tringa alb Tringa alb 17 orë më parë
Jan te rezervuar sepse korona o njerz
TINO FRcity
TINO FRcity 17 orë më parë
Jasmina & Sara jeni per 3+ lart me gola portat hap
MeritonNn Rugova
MeritonNn Rugova 17 orë më parë
Jasmin po te Vjen era Nersjeetllave 😅😅
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 17 orë më parë
Jemi mesuar edhe ne,aty hyn e dil si pazar grave..mos bani dertin se prap kthehet Eri ska rregulla ne at emision ..emision kurva/r..
rrahim celiku
rrahim celiku 17 orë më parë
Po pse po e harxhon kohen me kete qe lexon abetaren moooo se i vijn valet 1 jave me vones ,e perseriti perseri me Mevlanin , !
Hamit Salihu
Hamit Salihu 17 orë më parë
Mevlani per mendim in Tim e ke dhi
fieri fieri
fieri fieri 17 orë më parë
O ledjane me ato buze sidomos kur qesh uaaa sa e ashemtuar fix si pi... femres kur lind femijen uaaa ma shpife
English Teaching
English Teaching 17 orë më parë
Per video ne Anglisht kaloni nga kanali jone 🔥🔥🔥
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara 17 orë më parë
Ka rene ne hall mevlani me nuset
Erisa bislimi
Erisa bislimi 17 orë më parë
👍🏻👍🏻
Shpresa Gashi
Shpresa Gashi 17 orë më parë
Andi me dy Mevlani me dy Sindi me 3 Anes dhe tjerve ju lutem ta lironi studion 🤣 Per💩ten
Emi Emi
Emi Emi 17 orë më parë
Ik moj antonel
Shqiprim Tafaleci
Shqiprim Tafaleci 17 orë më parë
Lendjana mos dil ma me mevlanin
Ymer Lloshi
Ymer Lloshi 17 orë më parë
Ronald Ndoni sent nje njeri shum I mir dhe I respektuesh in e njoh dhe ka respek esht njeri shum I mir po kta gazetar ra bej borxh
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli 17 orë më parë
Jasmina esht shum gjeloze per Andi
Eglatina Isaku
Eglatina Isaku 17 orë më parë
O mevlan ke te mar ke te gabim qe refuzove ledjan..dhe more antonel..shum kot po del dhe ti ke ren ne gucakat e antonels..je shum trrap..kurse kjo antonela me te verte si vjerra me nusen jan ber zihen pri burr uf
Tringa alb Tringa alb
Tringa alb Tringa alb 17 orë më parë
10:24 kam pritur se po thot Bora keni qen te terhequr faji puthjev duku u mbrojtur nga COVID sepse Sara qe ka puth Atedheun
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj 17 orë më parë
Mevlani duhej te zgjedhte Ledjanen e jo Antonelen ,por kur esht ai pa tru fare ne kok e esht i papjekur skemi cfar ti bejm ne!Mevlani shkon sh me Ledjanen
Adeliana Shanaj
Adeliana Shanaj 17 orë më parë
Te ka ren audjenca moj olsa bej ndonj gje 😂🤦🏻‍♀️
edmond p
edmond p 17 orë më parë
Europa indirekte po i thote kosoves qe je territore Serbe dhe zgjidhja vjen nga Serbia eshte e pa imagjinushme qe Serbia leshone territore cdo shtete do bente te njejten gje Ka dy alternativa njera eshte ndarja e kosoves kufiri ne Mitrovicen e veriut qe i pelqene Vucicit pasi do largonte pergjithmone Shqiptaret Gorane Turqe Ashkalinje Rome Boshnjak Malazeze dhe t'ja plasi Shqiperise per ta destabilizuar ( politike e holle Serbe ) fatmiresishte per ne qe nuk realizohet pasi populli Serbe nuk e pronone ndarjen e Serbise dhe e dyta eshte autonomi brenda territorit Serbe me e realizushme . Linde pyetja per cfare u vrane njerzit haaaa mjere kush bie viktime e politikes
Halil Gecaj
Halil Gecaj 17 orë më parë
Sara Dhe Jasmina femra te neveritshme 👇
Tonin Marku
Tonin Marku 17 orë më parë
Per ju veq speci djegs ban pune. Edhe prasi po duhet kujdes se jep efekte ansore hahah
Çeliks Zijaj
Çeliks Zijaj 17 orë më parë
yeah he killled milions with covid 19 and now he has less mouths to feed😏
Manjola Bojni
Manjola Bojni 17 orë më parë
Cfare ndodhi me Erin?
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 17 orë më parë
Athua vetem mua nuk.me pelqen kjo Sara, aspak e bukur cfare cremi perdor ne at fytyr qe shkelqen si vaj ulliri...
A R
A R 17 orë më parë
52:40 Oj Ledjana po pse nuk ja flak ni flakaresh fytyrës kësaj Antonellës që na shet vetëm pordhë, në çdo sekondë!
Amber Koçovalı
Amber Koçovalı 17 orë më parë
O Antonela po qepe moj shkarpen iku shqipja, iku sindi na shurdhon tani ti. Fut hundet ne cdo gje qe thote Lediana si ajo vjehrra e keqe
D Marku
D Marku 17 orë më parë
Imagjinoni nje takim Ana me veten😅😄😈
Harry fan
Harry fan 17 orë më parë
Jasmini: Ta futen kater veta 😂😂 Asaj ja kane futur kater Ty ta kane futur 16 here
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Mette Mette
Mette Mette 17 orë më parë
Zot kjo prap pse ore nuk merrresh me punet tuaja oj e gjor je ber shum e pa cip
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Tori Matilda
Tori Matilda 17 orë më parë
Te 2 vajzat zgjodhen mevlanin po pse nuk pranoi produksioni ti bente mevlani te 2 ja takimet edhe andi beri njer 2 takime ne nje jave 🤔
LOYAL
LOYAL 17 orë më parë
Sara do largohet nga programi . Shkak nje debat me produksionin . Kërkoni profilin e saj ne insta dhe shikoni se ja heq nga bio tagun e perputhen_tch ,, qe cdo konkurent eshte i detyruar ta mbaj ne bio gjatë kohes qe eshte ne program ..
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Geana Halili
Geana Halili 17 orë më parë
Ana eshte vajza me e bukur me e sjellshme me e mire dhe me e drejte sdi cfare te them per te sepse eshte shume e drejte
Eris Linda
Eris Linda 17 orë më parë
shum toxic jeni bo bre asnje nuk jeni serioz qysh duhet te mbahet nje takim po sikur po beni filma me sonte e vertetoi edhe mevli qe te gjithe shtiren se nuk jan aty per dashuri or lale skan faj vajzat hic sepse djemt aty jan koti😑 ps :sonte sara jasmina kunatat nr 2 🤭😱😱 peace girls ✌🏻its not worth it to argue over a guy😳
Angi Trajani
Angi Trajani 17 orë më parë
Vajzat vishen shum keq,lajle Lule Nuk shoh ne ekranet evropiane kete lloj veshje si karnavale
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
TINO FRcity
TINO FRcity 17 orë më parë
Nuset e Mia thot Mevlani 🤦‍♂️🤦‍♂️ po I Ben Diss ILJAZIT publikisht 😂😂
jona jona
jona jona 17 orë më parë
Sara femera me legen ik moj shurr ketu e gjete me u q.. ne emisjon ti plere femer e ult
Champions League
Champions League 17 orë më parë
O Mevlan te kisha qene ne vend te Ledianes e di si kisha vepruee E ti vazhdoooo
Juli Perputhen
Juli Perputhen 17 orë më parë
Pershendetje Jam Fans me i flakt i Julianit Shikim T kendshem Mos harroni tme beni subscribe
Kushtrimm Musliuu
Kushtrimm Musliuu 17 orë më parë
Let hec kurr mos u kthehet
Antonela Berisha
Antonela Berisha 17 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 17 orë më parë
PERSHENDETJE JAM JULI JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM . MOS HARRONI TE BENI SUBSCRIBE.
LJ
LJ 17 orë më parë
Ore po kjo lediana me antonelen srz e kane?
Ymer Lloshi
Ymer Lloshi 17 orë më parë
Mir ja ka ber kasaj pleres kush esht kjo qe hyn brenda kosullat
Antonela Berisha
Antonela Berisha 17 orë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft