TIKA - MY HUANA
2:35
28 ditë më parë
TIKA - SI UNE
2:47
4 muaj më parë
TIKA - HUTI
2:54
7 muaj më parë
TIKA - HEROINA (Prod. Nurteel)
2:22
Komente
THE KING BABLOK1
THE KING BABLOK1 12 minuta më parë
Oo shqiptar ngjoni kang se ju degjo shpirti siq e ka ba kjo e jo te shikoni kurvat se nxjerin bythet e skan lidhje me muziken se muzik dhe linda morina ka bo po sja ka haberin ca flet 😂😂🤝
Bleona Deda
Bleona Deda 51 minutë më parë
Pse spe ngjo crushi ket kongen 😂
Jonida Spahiu
Jonida Spahiu Orë më parë
Je shume e mireee👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Valmira Alia
Valmira Alia 3 orë më parë
Kush po e degjon kengen dhe gjithashtu po lexon komentet
fabian
fabian 3 orë më parë
Marjuana
SUELA Morinaa
SUELA Morinaa 5 orë më parë
😍😍😍😍😍😍
Florian Berisha
Florian Berisha 17 orë më parë
2021 hala ngohet
Gilo Cela
Gilo Cela 22 orë më parë
Respekte
Pranvera Salihi
Pranvera Salihi 23 orë më parë
Super hit
Enea Begaj
Enea Begaj Ditë më parë
se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana
Lori Lindraku
Lori Lindraku Ditë më parë
Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes
Aidaa
Aidaa Ditë më parë
0:12 zeri si i ledianes🤣🤣🤣
Brunilda Lami
Brunilda Lami Ditë më parë
sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿
Don Roi
Don Roi Ditë më parë
🐇🐇🐇🐇🐇💚💚
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
🙏🙏😚😚😚😚😘😘
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
Edhe vet e bukur
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
Mu umpelqen kega shum e mir
Amelia Fierzi
Amelia Fierzi Ditë më parë
Gjuujj
KLODIANA ÇOBAJ
KLODIANA ÇOBAJ 2 ditë më parë
⭐⭐
Selim Bytyçi
Selim Bytyçi 2 ditë më parë
Tika je e shkelqyer
Fatlum Rama
Fatlum Rama 2 ditë më parë
Tika sa mir knon jo sikur do reperka lopa I love you😍😍🥰🥰😘😘🤩🤩🤩😇😇
Marie Muca
Marie Muca 2 ditë më parë
Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee
Gabriela Bajaziti
Gabriela Bajaziti 2 ditë më parë
Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene
Fetie Lami
Fetie Lami 2 ditë më parë
Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 2 ditë më parë
Love 😍😍😘😙😙
ketjona kyçyku
ketjona kyçyku 2 ditë më parë
Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll
Kristine R
Kristine R 2 ditë më parë
Love this song.. 💗🇦🇱
Albanian Warrior
Albanian Warrior 3 ditë më parë
Bravo qe kopjon poni si trendafil😂
Kevi Kuka
Kevi Kuka 3 ditë më parë
Je yll Tiki😘😘😘😘
Nader Zeka
Nader Zeka 3 ditë më parë
Beste Lied tika
Rodgi Mcklaren
Rodgi Mcklaren 3 ditë më parë
I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️
Suela Demiri
Suela Demiri 3 ditë më parë
Super kenge suksese 💋💖💗
Sara
Sara 3 ditë më parë
Jes beautiful song
Arsen Belba
Arsen Belba 3 ditë më parë
alnets.info/work/o9GYicfXmYSeroI/video.html
Ari S Ana
Ari S Ana 3 ditë më parë
this song is a vibe💣
muller vogel magdalena
muller vogel magdalena 4 ditë më parë
shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️
alien landed on earth alien landed on earth
alien landed on earth alien landed on earth 4 ditë më parë
Nice 👍🏻
Klea Veshi
Klea Veshi 4 ditë më parë
se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja
beby girl
beby girl 5 ditë më parë
Brovo Tika
lyrics_h
lyrics_h 5 ditë më parë
Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare
2Fresh
2Fresh 5 ditë më parë
*pure talent!*
Ortesia Tabaku
Ortesia Tabaku Ditë më parë
pur e talent
Anila Gega
Anila Gega 5 ditë më parë
alnets.info/work/l5yeqpa74ICfupg/video.html
yll limani16
yll limani16 5 ditë më parë
🙈❣🙈
Klaudia Buthi
Klaudia Buthi 5 ditë më parë
Mir
Andrada Roxana
Andrada Roxana 5 ditë më parë
From Romania🇷🇴❤ro
Anxhela Manga
Anxhela Manga 5 ditë më parë
😇😁
Info Tv
Info Tv 5 ditë më parë
Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!
Arsen Bajrami
Arsen Bajrami 5 ditë më parë
Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍
Fatos Balliu
Fatos Balliu 5 ditë më parë
Bravo shume here e degjoj 😘😘
R M
R M 5 ditë më parë
Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤
eXtreme Official
eXtreme Official 5 ditë më parë
😘
Burbuqe Peqini
Burbuqe Peqini 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍
Berisha Berisha
Berisha Berisha 5 ditë më parë
wooooow 😱😱😱😱😱
claudio mece
claudio mece 5 ditë më parë
i ke shkatru njerizit a e din brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
claudio mece
claudio mece 5 ditë më parë
Sa ma shume do pishhh o moter 🦍🦍🦍 kshu e ka jeta 🥴😵🤯
Sadete Meta
Sadete Meta 6 ditë më parë
😘😘😘😘
akil maliqi
akil maliqi 6 ditë më parë
kenge ebukur tika bravo zeri mahnit suksese tika bravo💥💥❤
Elisa Ibra
Elisa Ibra 6 ditë më parë
Shum talent ke edhe heroina Eshte keng Shum e bukur
Eriona Krasniqi
Eriona Krasniqi 6 ditë më parë
Shume bukur
Eltjon Toshi
Eltjon Toshi 6 ditë më parë
Ak 47 tjap une po nk eshte zgjidhje ak 47 ta,shif ndnj alternative zgjidhjeje tjeter ,,,
Lac Ser
Lac Ser 6 ditë më parë
Tika je nje kenketare shum e mire💋💋💋💋💋💋🙋🤗😍
Timba Goku
Timba Goku 6 ditë më parë
Dobra, dobra 😊🤙 i pesma grmi 😁
Rama Bajram
Rama Bajram 6 ditë më parë
Kjo tika shume zerin e bukur
Gocetirone
Gocetirone 7 ditë më parë
Shume e bukur
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
Edjon Kreka
Edjon Kreka 6 ditë më parë
😍😍😍
umejra veseli
umejra veseli 7 ditë më parë
Bravo
Fatlum Uksmajli
Fatlum Uksmajli 7 ditë më parë
Hahah
Mehmet Osmanaj
Mehmet Osmanaj 7 ditë më parë
Aaaa😍😇🤑🥳🤩🤤😴😪
ESTER MEHMETAJ
ESTER MEHMETAJ 7 ditë më parë
❤️
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
Haka Bulliqi
Haka Bulliqi 7 ditë më parë
Hahahahahahahaha
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
AKBeatz
AKBeatz 7 ditë më parë
Wenn selbst dieser Song in Deutschland ankommt und ich mega geil finde! <3
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
ramadan kekereshi
ramadan kekereshi 8 ditë më parë
7u6t
milot Selmani
milot Selmani 8 ditë më parë
Bravo
Adelina Coka
Adelina Coka 8 ditë më parë
Kjo kenga meriton me shum klikime!
arjelarjelarjela arjel123
arjelarjelarjela arjel123 8 ditë më parë
Bravo👏👏👏👏👏
Lusila Lusila
Lusila Lusila 8 ditë më parë
🤍🤍
Cosa Nostra
Cosa Nostra 8 ditë më parë
Hajde e pim ni biggy 💨
Amelia Rosela goga
Amelia Rosela goga 8 ditë më parë
Bukur zemra
Inara Avdyli
Inara Avdyli 8 ditë më parë
💥❤
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
OP D I B R A N I
OP D I B R A N I 8 ditë më parë
Yll esht kjo keng
Arnesa Canolli
Arnesa Canolli 8 ditë më parë
Riad