24 ORE ME NEVE, na shkoj dita teper mbrapsht... *recet pizza, dhe ma shum !!!

  Shikime 314,002

Couple.rn

Muaj më parë

#COUPLERN #ONIMA #RINORNJOMZA
Follow Zefi ne instagram per me shum:
zefi_gold?igshid=192wbqqoqvpq9
jeni ma tmirt faleminderit per supportin pergjdo dit !❤️❤️❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!
Per me shume:
Instagram: couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente
Shyhrete Blaku
Shyhrete Blaku 3 orë më parë
LOVE YOU NJOMZA A MUNDENI ME VAZHDU ME QITE CHALAMGE EDHE ME KONE NE FUNDE MJE DENIME WE LOVE YOU RINOR AND NJOMEZA ,./., RNJ R NJ NJ R JN
Sin Way
Sin Way 20 orë më parë
Allau ju bekoft me nje femij .😇😇
Dhurata Hajdari
Dhurata Hajdari 2 ditë më parë
Ju dua
Dhurata Hajdari
Dhurata Hajdari 2 ditë më parë
Just. Lumshin dirt. We sum Mir. Pi. Bëjshet
Dhurata Hajdari
Dhurata Hajdari 2 ditë më parë
Po. Kerre. Pom pelqen. Shom. Dhe. Jeni. Një. Qeft I Mir just. Shikoj gjeth she just du shum
XONI
XONI 6 ditë më parë
Pse se bon ni car revivew
Era Murataj
Era Murataj 7 ditë më parë
Bojeni nje video tu e pregatit darken bashk😁❤
Era Murataj
Era Murataj 7 ditë më parë
Bojeni nje video tu e pregatit darken bashk😁❤
alkan Agushi
alkan Agushi 8 ditë më parë
Njomza e du shum
Dita By
Dita By 9 ditë më parë
Sa e ke ble
Dita By
Dita By 9 ditë më parë
Patika jan
olis Mulaj
olis Mulaj 9 ditë më parë
Po
Erda Osmani
Erda Osmani 15 ditë më parë
Nono
Driton Stublla
Driton Stublla 16 ditë më parë
Njomza rinor jeni nje qift shun i mir❤❤❤❤❤❤
Safet Gashi
Safet Gashi 17 ditë më parë
Edhe Mami jem ka iso parfimi
Emir Iljazi
Emir Iljazi 17 ditë më parë
Ju boft mir🍕
Shkurta M
Shkurta M 19 ditë më parë
Njomzaa Ku i ke ble kta farmerkat Qe i veshe me dy ngjyra ❤️❤️♥️
Dre Johnson
Dre Johnson 21 ditë më parë
Ni video per neve maraklit e kerrev??? Kallxona a shum rreth audis bre🥺 ps: Ieni shum tfoooooooooort😍
shefqet gashi
shefqet gashi 21 ditë më parë
ju jeni cifta me te mira ne bot ju dua shum shum 😚😚
Aliu Shpresa
Aliu Shpresa 22 ditë më parë
💙💖💙💖
2021 A M E F
2021 A M E F 27 ditë më parë
Ju ndeki ne çdo video dhe se lo pa ju thon se jeni çifti ma I bukur ma i mir ma i sinqert ......😍😍😍♥️♥️♥️
2021 A M E F
2021 A M E F 27 ditë më parë
Oo Njomz qitash po t shoh koke sh puntore si mami jot kur se ti Rinor i n gjat babes 🤣🤣🤣😍😍😍♥️♥️ Jo brree sinqerisht
2021 A M E F
2021 A M E F 27 ditë më parë
Edhe ti Njomz sh te mir i ke prindit edhe ti Rinor 🥰🥰🇦🇱🇦🇱 Kosov Shqipni jena njo bree
2021 A M E F
2021 A M E F 27 ditë më parë
Amaizing video love you ♥️♥️😘♥️😘😘🌟🌟 yje
2021 A M E F
2021 A M E F 27 ditë më parë
Oj Njomz oj loçk vesh çka te shkon bree pse po nihesh ngut me qato xhinkse vesh naj sen qe te pelqen a pedin qysh ani 🥰♥️♥️♥️ po mos u ngut Bree se Rinori osht mashkull Ka stilin e vet a pe din e ti qashtu 🤣🤣🤣 edhe ti s 'po Di qysh me ta thon Bree jeni ma t mirt e Gjakoves edhe pse jetoni ne Zürich 🥰🥰🥰 ani de a po ma bon ni shotaut brree. Veshni q Ka t ju dojn zemra bejba ju du mas shumti shum te bukur jeni qato bizhuteri I keni super pasha Zotin veç mos del ma pa Bo make up se s po dukesh mas miri ok?!!! As ti Rinor keni me dal shum te bukur dyt bree se un e njof babin e Rinorit e kom pas ortak te ngusht . EDHE PRAP e kom me t kalxu drejt osht njeri ma i mir i Gjakoves masi edhe un jom prej Gjakove po qitash po jetojshim n Zürich si ju 😍😍😍🥰🥰 thanky
Ajselda Balliu
Ajselda Balliu 29 ditë më parë
O zott ju kni nje energjiii qe sbesoj se ndonje ciftt e ka tjtr jeni ma tmirt ju dua shummm❤❤❤❤
Arjeta Kuenzel
Arjeta Kuenzel 29 ditë më parë
Servus respekt per ju ..?💜💙
Zyrafete Maxhuni
Zyrafete Maxhuni 29 ditë më parë
edhe shum te bukur jeni❤❤❤
Zyrafete Maxhuni
Zyrafete Maxhuni 29 ditë më parë
qikjo avdi shum e bukur💖
asmir kastrati
asmir kastrati Muaj më parë
Jeni nje qift me i mir love njomza🖤rinor
Mejreme Ahmeti
Mejreme Ahmeti Muaj më parë
A mundi ta beni 24 orë vetem te bleni
Grisi Suda
Grisi Suda Muaj më parë
A do behemi shoqe se je shum e mir moj goc si te ka linder zoti kaq te bukur
Ilir Mujaj
Ilir Mujaj Muaj më parë
hahahahahaha 😙⛤🤗
Elta Rahimi
Elta Rahimi Muaj më parë
❤❤❣
Elta Rahimi
Elta Rahimi Muaj më parë
judua shum juve💖💖
Kanita Shabani
Kanita Shabani Muaj më parë
Kerri po shkojka me pantollona te Njomzes😍🤩🥳
sherife kllokoqi
sherife kllokoqi Muaj më parë
Shum te mire jeni 😄😄😄
sherife kllokoqi
sherife kllokoqi Muaj më parë
Shum te mire jeni 😄😄😄
Teo Lukaj
Teo Lukaj Muaj më parë
Pershentje jeni qifti me mi mir jeni youtuberat me te mir ❤❤❤❤ beni video te mrekullueshme ju ndjek gjithmon shpresoj qe te vazhdoni sa me mir me you tube ne ju duam shum ndoshta po ju lodhi me komete por ju dua shum jeni shum te mir I LOVE YOU ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Lover Forever
Lover Forever Muaj më parë
Mo te mir❤️❤️
Iran queen
Iran queen Muaj më parë
Kush eshte Pizza:(
Klienti Numer666
Klienti Numer666 Muaj më parë
Jeni një qift mi bukur gjithmom ju dua nga zemëra nga Albiona Love you juve ju dua gjithmon
Mira Gllareva
Mira Gllareva Muaj më parë
samir podokesh😍😍😍⭐️⭐️⭐️
Vushe Hajrizi
Vushe Hajrizi Muaj më parë
Jeni shumë të mirë💚💙💜❤
Olsa Hasani
Olsa Hasani Muaj më parë
Jeni shumë të mirë💚💙💜❤️
Agon Rexhaj
Agon Rexhaj Muaj më parë
O rinor qat plakin e korishës e hupi kotrollën e kam kusher i se jam i korishit.
Shqipet Tv 3
Shqipet Tv 3 Muaj më parë
Ju dua njomza dhe rinor
Shqipet Tv 3
Shqipet Tv 3 Muaj më parë
😍🤩😍😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍🥰
Ensar Rustemi
Ensar Rustemi Muaj më parë
Agim Popaj
Agim Popaj Muaj më parë
Un e kam emrin Jeta po eshte emri i babit tim
Agim Popaj
Agim Popaj Muaj më parë
Kjo video ka qen shum e bukur masha dhe rrobat shum shum te bukura gjdo loj qe e beni ju un me motren e provoj ne shtepi ju dua fort ❤❤❤🌹🌹🌹😍😍😍💝💝💝
Rajna Dzh
Rajna Dzh Muaj më parë
Jeni qifti ma i mir e ma i bukur ne bot❤️❤️ ju dua
Dete qerkinaj Kleçka
Dete qerkinaj Kleçka Muaj më parë
Ju dua me se shumti jeni qifti me i miriiiiìiiiiiii I LOVE YOU
Devleta Musliu
Devleta Musliu Muaj më parë
sa pore e ke ble o Renor
Launora Shala
Launora Shala Muaj më parë
Ju dua shum
Jeton Maloku
Jeton Maloku Muaj më parë
O na knqaqt zdi qa kishum ba pa ju❤❤❤ziti
Eroll Nuredini
Eroll Nuredini Muaj më parë
Videon e radhes bone hose tour
Hatixhe Hamiti
Hatixhe Hamiti Muaj më parë
pershendjetje njomza dhe rinor ju per mua jeni me te miret ne jutube kam dashur te vi te ju vizitoj kur jeni kan ne gjakov sepse jam kan te pediatri ne gjakov ju dua shume😘😘😉😉💓💓🤩🤩😍😘
Mirvete Smajli
Mirvete Smajli Muaj më parë
💄👠💍💎☺💏👪💑👬👭👫
Derka Ilirjan
Derka Ilirjan Muaj më parë
Pse e keni vendos emrin e instagramit couple.rn
fati shehu
fati shehu Muaj më parë
Pizza gatuhet o loqko jo te gatshme se qasi pizze edhe ni thmi dy vjet maron
kazizi nope
kazizi nope Muaj më parë
Shaum resk kije o rinor se kshau pice nuk boin as namerikk 😂♥️
YouTube VIDEO
YouTube VIDEO Muaj më parë
Jeni cifti me I i pelqyer ju shfaqni vetem pozitivitet jeni cifti me I bukur videot E juaja me pelqejne shum na pelqeni shum junduam shum duam sa me shum video nga ju shum faleminderit per pozitivitetin qe percillni ne publik ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🇽🇰🇽🇰
Kaltrina Berisha
Kaltrina Berisha Muaj më parë
❤❤🥰🥰🤲🤲
drita shala
drita shala Muaj më parë
🤩🍓🥂🤱
Edis Erda
Edis Erda Muaj më parë
Jeni mete mirejt ju dua shume jeni qifti me imiri shpresoj qe te keni sa me shpejt 1 femije te shendoshe eti perngjaj edhe nenes edhe babit te vet ju dua shume me temiret🖤💜🧡💖💕💕
Ana Froku
Ana Froku Muaj më parë
Shumë bukur je vesh❤❤❤
Marissa Marissa
Marissa Marissa Muaj më parë
💋❤️
Adnan Fetahu
Adnan Fetahu Muaj më parë
KUSH E DIN PSE E KAN RN NFUND
Halide Mahalla
Halide Mahalla Muaj më parë
Qift më i mir në botë korkush nuk o si ju dikush ka qef mju pa të lumtur por ata qe ju thojn negative ju jeni pozitive kështu vazhdoni jeni qift i lumtur🤩😘
Lule mahalla
Lule mahalla Muaj më parë
ishalla edhe femijen java ban sikur juve te mir jeni te mrekullueshme juve ju dua deri ne fund te botes 😇😇😇😇😍😍
Halide Mahalla
Halide Mahalla Muaj më parë
🤩😘
Lule mahalla
Lule mahalla Muaj më parë
dhe flm lodheni veq per neve me video kurkush sish lodh per neve veq ju lodheni per neve jeni mat mirt qifti ma I bukur ne bot skum mujt mju shkru maheret ju dua te dyve I love you bye 👋💜💛💚
Halide Mahalla
Halide Mahalla Muaj më parë
Po valla bash po lodhen ju jeni qift i mir qe ju ekzistoni në botë
Lule mahalla
Lule mahalla Muaj më parë
amundesh me ba nje video me shku ne paris
LorentGAMINg
LorentGAMINg Muaj më parë
jenni shum te buker ju dua.Nga Lorenti:). Ja ha zemren dyve shum ju dua a mo ma shum Njomzen ju dua me shume se veten.tung tung Ju rujt Zoti.jeni te buker
Agnesa Duraku
Agnesa Duraku Muaj më parë
Këtë comment mos menoni që po jav shkruj për mem ba shoutat po un këtë comment po jav shkruj pëlqimin tem te ju😊 O ju lutna shum shum ju lutna kurr mos gaboni mu hidheru me njani-tjetrin po u ndat ju edhe youtube ska me pas shkelqim se ju te dy e shkelqeni youtuben sa ma shum qe boni video aq ma shum e gzoni popullin jom qik edhe i kom 12 vjet un juve ju du sa familjen tem aq te mir qe jeni, nuk muna me pershkru sa shum ju du kto fjal jon tpavlera sa realiteti ky qift ishalla gjithmon do jet vetem me gezime e jo me hidherime ju dua kurr mos e harroni kta❤❤❤❤❤❤❤❤
Rami Dedja
Rami Dedja Muaj më parë
Jeni cifti me i bukur 💖💖
Armela Kovaci
Armela Kovaci Muaj më parë
💋💋😘❤❤
Andi Berat
Andi Berat Muaj më parë
Njomza je goca ma e mira ne bot si ty e dua gruan
bardhyl krasniqi
bardhyl krasniqi Muaj më parë
unë do tja bej nje keng rinorit: sol sol që zhbër rinori me zë te bukur dej te nori shum shpejt këtë djal kosovar do ta nje kejt bota mbar shum shpej ket djal kosovar do ta nje kejt bota mbar
Alea Maxhuni
Alea Maxhuni Muaj më parë
Oo zot jeni nje qift shum i bukur edhe shum i mire gjithashtu jeni te sinqert te sjellshem dhe ju dua shumm shummm ❤️❤️💜🧡🧡❣️❣️🍓🍓🍓💗💗
avni maliqi
avni maliqi Muaj më parë
😗😗😗
Alban Seksi
Alban Seksi Muaj më parë
Ti dhe merri me swag e ban
Eljesa Rama
Eljesa Rama Muaj më parë
💖
Bleron Gashi
Bleron Gashi Muaj më parë
Plzzzzzzzzz boni video me bernin
Ardit Deda
Ardit Deda Muaj më parë
Ej o njomz ose rinor kur unkapet kush fitoi hahahahahah😂😂😍🤩😘🤩😘😍😘😜😍🤩😍🤩😘😍😘😘edhe 💯 vite bashk ishalla
Erjona Ibrahimaj
Erjona Ibrahimaj Muaj më parë
Qifti ma i mir
Erza Luta
Erza Luta Muaj më parë
💏
Erza Luta
Erza Luta Muaj më parë
Ju dua shumë veq vashdoni kshtu 💖
Hanife Tafaj
Hanife Tafaj Muaj më parë
A e keni lan Yotuben a
Bajraliu Blerim
Bajraliu Blerim Muaj më parë
Rinor Njomza jeni shum te mir ju lutem vazhdoni keshtu jeni jotubtaret me te mir 😍😘😚😙
I'ts me
I'ts me Muaj më parë
🌹🌹❤️❤️
Sara Gashi
Sara Gashi Muaj më parë
Sa qift i bukur edhe shum faleminderit per mundimin qe e boni per viodeo te mira dhe qesharake🦋I❤️Y
F. R.
F. R. Muaj më parë
Veq reklama e pasni te gjith videon
Mukadez Luzha
Mukadez Luzha Muaj më parë
Njomz mese engo rinorin une jam Klarisa luzha 7vjeqe jam nga kosova
Miradije Aliti
Miradije Aliti Muaj më parë
Ju jeni mat mirt ne bot ishalla e bani ni fmi
Bleron Bujupi
Bleron Bujupi Muaj më parë
Jeni qifti me I mir ne bot ju dua shummmmmmm
Majlinda Gashi
Majlinda Gashi Muaj më parë
Ju duam shum vazhdoni kështu ju duam shum shum😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍☺☺
Leta Haxhiaj
Leta Haxhiaj Muaj më parë
Jeni qifti qe egzistoni
Ardonit Asllani
Ardonit Asllani Muaj më parë
Video 24 or sponsor ahahaahhahaahhahaaahahh
Drita Ukperaj
Drita Ukperaj Muaj më parë
Jeni me te miret
Telepati ama na shkoj llug ideja 😂🤪
14:36
Valdet Valdrina
Shikime 45 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln
VLOG NE KÖLN / GERMANI me 100 budallakia ....
19:04
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln
Mucize Doktor 57. Bölüm
2:12:10
Mucize Doktor
Shikime 653 mijë