Rita x Fidan x DJ Gimi-O - Ty tka rritur nana (Official Video)

  Shikime 6,517,761

ProduksioniARBONI

29 ditë më parë

Original song produced by: Flow Music
Remix Produced by: Çelik Lipa (SBS Ent.)
Video: URBANGraphics
Mix / Master: Don Gima
Keyboard: Egzon Bajraliu
Stylist: Shpend Januzi
DJ Gimi-O Clothing: Marengo Ferizaj
Dress up: Fjolla Haxhismajli
EUROGROUP
INFINIT
Follow Fidan on Instagram:
fidangashiiiii?hl=en
Follow Rita on Instagram:
ritahaziri?hl=en

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
#muzik #popullore #shqip

Komente
bravoΑλεξησ Μπραχιμαι
bravoΑλεξησ Μπραχιμαι 18 minuta më parë
Bravo zete bukur ku keni
hen ko
hen ko 45 minuta më parë
Hatte soooo Gänsehaut😍 Love aus Azerbaycan🇦🇿🇦🇿🇦🇿 an all 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱😍❤🔥
Flori Sabija
Flori Sabija 11 orë më parë
Big Albanian 🇦🇱
MirjaM MiMi
MirjaM MiMi 11 orë më parë
WooooW🔥TOP keng🔥HiT🔥oPa💃💃💃🇦🇹🇸🇮🇽🇰🇦🇱
besnik idrizi
besnik idrizi 13 orë më parë
Pse e ke bere kaq te shkurter ket kenge kaq te bukur😢
mahmut bayrak
mahmut bayrak 14 orë më parë
Love balkan music from Turkey 🇦🇱🇧🇦🇽🇰🇹🇷
hen ko
hen ko 45 minuta më parë
Super keng
Hoti Laoreta
Hoti Laoreta 14 orë më parë
Vallah wenn ich heirate (inshallah) wird das Lied aufjeden Fall da sein🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍😍
Giana Mecaj
Giana Mecaj 14 orë më parë
Per dasmen e dajes kete do kendoj dhe do ta mesoj
Halil Karaca
Halil Karaca 15 orë më parë
Albanien ❤
robert sina
robert sina 15 orë më parë
Hajde tekst leshi hajde. Kenge vari tupanin
Vore Vl
Vore Vl 16 orë më parë
Shum e Bukur ju lumt👍👍👍💞💞💟💞
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 18 orë më parë
Te trashegoheni me jet the lumtur.Zoti ju bekoft.
Eva Garcia
Eva Garcia 19 orë më parë
ssur.cc/kissloves5p4x 👄-P-O-R-N-💔-S-E-X---😍& 本当にありがとう。, 一般的に信じられているように、もっぱら総合的に始められた現代の社会保護区の代表は、可能な限り詳細に説明されています。現代の世界では、絶え間ない量的成長と私たちの活動の範囲は、設定されたタスクに関連して参加者がとる立場を形作る上で重要な役割を果たします。💕🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鱼,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反互聯網上的企業家存在爭議,將由有關當局進行客觀審查。有一種有爭議的觀點,其含義如下:許多著名人物可以平等地留給自己的設備。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鸡蛋,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候@
Ernest Bewiri
Ernest Bewiri Ditë më parë
👍👍
Alban Durres
Alban Durres Ditë më parë
😈
Uzair Lateef
Uzair Lateef Ditë më parë
Which language is this
Sosaoneu Sbeisbejs
Sosaoneu Sbeisbejs Ditë më parë
Albanian
Hamide Halitaj
Hamide Halitaj Ditë më parë
@dj-gimi-o @Rita💑fidan
Markos Marko
Markos Marko Ditë më parë
Bravo. DJ Gimi
Gladiola 1992
Gladiola 1992 Ditë më parë
Ka lezet të zjen gjaku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️
qik prishtine
qik prishtine Ditë më parë
Super keng
Briselda Hoxhallari
Briselda Hoxhallari Ditë më parë
0p
denis
denis Ditë më parë
Dasmat shquiptare me te bukura ne bote
Resmije Markaj
Resmije Markaj Ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍
flori xhaja
flori xhaja Ditë më parë
Shum bukur
Emirhan7512
Emirhan7512 Ditë më parë
Gettings from Holland 👀🇦🇱❤️🇹🇷
Juljan Tahiri
Juljan Tahiri 2 ditë më parë
👏👏👏👏👏Bravoooo
finemi ola
finemi ola 2 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍🤍💬💬💬💬💬👌👌👌👄👄👄👄👄👰👰👰👰👰👰👰👰🤰🤰🤰🤰👼👼👼
Xhoela Kaja
Xhoela Kaja 2 ditë më parë
😍😍😍😍⭐⭐
Eni Eni
Eni Eni 2 ditë më parë
Edhe babi
Abide Kurti
Abide Kurti 2 ditë më parë
Ju ka rit nana
Abide Kurti
Abide Kurti 2 ditë më parë
Dyve
Ρενατο Πασσα
Ρενατο Πασσα 2 ditë më parë
Bravooooo
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti 2 ditë më parë
🤗🤗❤😇😇👏👍👍❤😸😸
Eliada Ela
Eliada Ela 2 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💝💝💝💙💜💑👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦
aleksandershkurti aleksandershkurti
aleksandershkurti aleksandershkurti 2 ditë më parë
👏👏👍
alma stasi
alma stasi 2 ditë më parë
Ishalla na hapet kete vite qe te Beje dasemen time kame nje vite dhe dasem se e kemi bere akoma pore Shpresoj nje dite ta bejme 😙dhe un me fustan te bardhe dhe❤me kostime ❤❤💙mezi Peres qe ne ❤zemre te bejme dasemn ❤
Lume Tahiri
Lume Tahiri 2 ditë më parë
🤑🤗
LLiridona. Mahmuti
LLiridona. Mahmuti 2 ditë më parë
Sa e bukur shum me pilqen kjo kank oshtë ma e mira ne bot suksese
aleksandra papa
aleksandra papa 2 ditë më parë
❤❤❤❤
uhu mop
uhu mop 2 ditë më parë
💓💋
uhu mop
uhu mop 2 ditë më parë
Nuse
Arijon Rizani
Arijon Rizani 3 ditë më parë
Teksti pldh
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi 3 ditë më parë
alnets.info/work/YKugkMy1p2R3um0/video.html
Meri Coku
Meri Coku 3 ditë më parë
Rita Fidan jeni yje të paparë😍💖😅
Anton Matishi
Anton Matishi 3 ditë më parë
😍😍😍
Leotrim Kukici
Leotrim Kukici 3 ditë më parë
Lmkn
Arifaj Arben
Arifaj Arben 3 ditë më parë
Dasmat shqiptare me te bukura ne bote ! Jam krenare qe jam Shqiptare ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️ Shqiperi e madhe ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Fatbardha Marku
Fatbardha Marku 3 ditë më parë
Kenga me e bukur e tyre..
leta krasniqi
leta krasniqi 3 ditë më parë
Mir
Adnan Musli
Adnan Musli 3 ditë më parë
Mir vedo
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania 3 ditë më parë
Ishalla po bajm naj dasem ket vit se u plakëm
vase pajazitaj
vase pajazitaj 3 ditë më parë
shpirtat e bukur 💖
Omid H
Omid H 3 ditë më parë
👩‍❤️‍👩🥁🥁
dea deadea
dea deadea 3 ditë më parë
shume e bukur
Stesi Stesi
Stesi Stesi 4 ditë më parë
Gm
____________tana
____________tana 4 ditë më parë
Opppppppaaaaaaaaaa😤😤😤❤❤❤❤❤❤👝👝👝👙👘😇😣😇🏩🏩🏩🚫🚫✡✡
Illyrian Empire
Illyrian Empire 4 ditë më parë
2.1K dislikes are slavs and greeks I don't belive they are albanians!
Information Albania
Information Albania 4 ditë më parë
❤❤🔥🔥
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili 4 ditë më parë
Mu mka ritur Nana mka ritur Nana bur me mor ti nuse me tuban Bur me or ti nuse me tubana hahahhaha
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani 4 ditë më parë
Shume e bulur eshte kjo kenge shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 💋💋💋💋💋🥰💋🥰❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤💋❤💋❤🧨
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili 4 ditë më parë
Aban nichere MI o bo se saher Kurt ju kschiri bu ti Mio bo live ku jine une vi bitte 😔😔
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili 4 ditë më parë
Basch sotin
Rexhep Shabani
Rexhep Shabani 4 ditë më parë
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💍💓💓
Emiljano Kishta
Emiljano Kishta 4 ditë më parë
Shqiperia nje vend ku dasmat behen shume te bukura dhe plot energji.
Xhemile Sallahi
Xhemile Sallahi 5 ditë më parë
Krenare me gjak shqiptar
Ilmi Tomja
Ilmi Tomja 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱😍
Achilles
Achilles 5 ditë më parë
it is so easy if you are rich ...nice song though nice rythm
Viktor Kuta
Viktor Kuta 5 ditë më parë
Nice music bravo 👏👌👌
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 5 ditë më parë
Fa sppsidoz fqiwpw wwiwo eywo90
Ervin Hajrizi
Ervin Hajrizi 5 ditë më parë
Muz cok guzal❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Sonila Dova
Sonila Dova 5 ditë më parë
A te rrit nona shkret por si diet kujt ja jep🙄
orgito muhametaj
orgito muhametaj 5 ditë më parë
Hopa nuse🤣🤣🤣
Ardjana Mena
Ardjana Mena 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️♥️♥️💘💘🧡💛💛💚💛💙💙🧡💜🧡🤎💞💛🖤💛🖤💛🤎💚🤎🤎💚💓💝💗💝💓💘💗💗💘💗💔💋💋💔❣️💔💟💟
klaudja sulo
klaudja sulo 5 ditë më parë
♥️♥️
Christophe STATOVCI
Christophe STATOVCI 5 ditë më parë
Muzika teksti klipi performanca kamerat krejt ok klip i realizuar shum mir top bravo ju qoft se talenta jeni. Po shihet se edhe pse jemi nje shtet i ri pak i varfur ekonomikisht po me te vertet ne kosovaret kemi talent ne muzik sport etj etj . Nje pershendet ju shkon krejt atyre qe e kan realizuar ket klip. Pershendetje
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 5 ditë më parë
2021❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
timi rroshi
timi rroshi 6 ditë më parë
Na ka rritur baba dhe nena do isht ma bukur cdo baba qe e degjon kete keng besoj nuk i pelqen aqe shum
Alea Haxhija
Alea Haxhija 6 ditë më parë
Shume bukur Rita dhe Fidan
LEANDRO
LEANDRO 6 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱
Dona Mitro
Dona Mitro 6 ditë më parë
Ty tka rit Mu mka rit Nana e BABa edhe U kry Kanga .
lsmaili xhemale
lsmaili xhemale 6 ditë më parë
Kenera me mesukinen te tone🤣🤣
Shkurta Thaqi
Shkurta Thaqi 7 ditë më parë
Warum so bedeckt aufeinmal 😅
faredin Beluli
faredin Beluli 7 ditë më parë
Te lumte gimi rita
Klajdi Muca
Klajdi Muca 7 ditë më parë
Stela dollaku a je gati
Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani
Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani 7 ditë më parë
Si te dashu
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj 7 ditë më parë
Leku i droges nderkohe .....
Shoto Todoroki
Shoto Todoroki 7 ditë më parë
Shume mire!
Fatma Sali
Fatma Sali 7 ditë më parë
Ty tka rritur nana tka rritur nana për met marr unë nuse ni dit me tupana
Fatma Sali
Fatma Sali 7 ditë më parë
Mu mka rritur nana mka rritur nana për mem marr ti nuse ni dit me tupana
Klea Klea
Klea Klea 7 ditë më parë
Te puth bravo 💜💜💙😘😍😍😍😍😍😍😘😍😀😀💗💗💗😘😍😍😘😘😘😍😍
Klea Klea
Klea Klea 7 ditë më parë
Shum bukur e kam mesuare permendesh këtë kengé
Besim Dishi
Besim Dishi 7 ditë më parë
Oh zot sa bukur . Oh zot rita
bella _c
bella _c 7 ditë më parë
Greetings from BiH 😍😍😍😍
Endri Kasmi
Endri Kasmi 7 ditë më parë
Nuse ma e bukur ska
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
l'am algerien i love music Albania respect .. peace
Fatlum Salijaj
Fatlum Salijaj 7 ditë më parë
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 來調味g食物煮的時候 💋
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi 7 ditë më parë
Nina
Alana Pehlivan
Alana Pehlivan 7 ditë më parë
Need to be a longer version
Fazi gashi
Fazi gashi 7 ditë më parë
A i ndrrojm veturat A7 DJ-GIMI
Mexhidije Ademi
Mexhidije Ademi 7 ditë më parë
Na ka marr malli per nje dasem jeni çifti me i bukur beni nje film bashk
Armend Borincaj
Armend Borincaj 7 ditë më parë
si mundet nje femer kaq e bukur të jesh me një djalë kaq të shëmtuar 🤷🏼‍♂️
v D
v D 7 ditë më parë
💎💎
mercedes benz
mercedes benz 7 ditë më parë
Jasha dj gimi❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥
Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)
03:40
ProduksioniARBONI
Shikime 12 mln
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
02:18
DJ Gimi-O
Shikime 56 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 186 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
VizioniLibonia
Shikime 927 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
DJ Gimi-O x 2020 [Mixtape]
13:10
DJ Gimi-O
Shikime 2,2 mln
B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:34
B2N Beatz
Shikime 1,7 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 186 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Tik Toks With A Crazy Plot Twist
9:55
SSSniperWolf
Shikime 7 mln
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 11 mln
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 6 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln