Shpërthen Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel #EXPULS

  Shikime 253,204

RTV Ora

15 ditë më parë

#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
BlackMask
BlackMask 13 orë më parë
Po gabel je o vlla , bon muzik ultra gabelski . Qfar qmimi don me marr ti , per qat lloj muzike qe e bon a ?? Le mos ja qi nanen se tpaska shterr kokaina mos fol palidhje
Veton Zhdrella
Veton Zhdrella 15 orë më parë
15 shtatori sosht Binjak o evlad , edhe pse sbesoj nksi prralla t Horoskopit
Miro Shkodra
Miro Shkodra 18 orë më parë
Qa me te dekoru ty mor bethqim gabel qe thith kokaine sa mundesh, cfar dekoratet do ti mor bethqir
OPERATORE GOOGLE
OPERATORE GOOGLE 19 orë më parë
Je shum i mir
Klodi dr
Klodi dr 21 orë më parë
Duket cun i mire kur flet. po prape muzike jevgjish bon . Po shqiptar je plako , hallall
Karaman Karamanov
Karaman Karamanov 22 orë më parë
Gipsy kings суперстарт albania my brother джипси 🥇🥇💪💪👏💯🇧🇬🇦🇱✌️
Fiks Fare
Fiks Fare 22 orë më parë
Nuk dekorohesh sepse ti zben muzik arti , ti ben muzik tallava .. pa kultur artistike . Adje tani te dekorojm kengetaret talla a dhe kengetaret e dasmave . Mos u bej idiot dhe viktimizohesh me fjalen gabel . Ne shqiperi ska rracizem . Te gjith kemi shok gabel qe i kena si vllezer .
lis murati
lis murati Ditë më parë
Mos I thuaj vetes Gabel see je shqiptar dhe mbaje koken lart gjithmon ndjeki rruget tuaa te muzikes 👏👏👏
Rafaelo
Rafaelo Ditë më parë
Ik mor te qifte kina ropt ne pith, do dekorata ti moterqir, artisti ne radhe te pare ka kultur ne vetvete ne familje dhe tek gjithe njerezit qe e rrethojne, jo si ty krye moterqens, ti duhesh fut ne shkolle riedukimi,
I'AM
I'AM Ditë më parë
Ik o rrot kari....futi ne i vize e ne i teke konjak...Jo kengetar te jesh ti po perendi....ti ngelesh gabel e leket si gabel i ke len....sbeheni njerez ju o jevge....i plasi kari Edi Rames e shume vetave si Rama se kush je ti💨💩⚰️
Dini NA
Dini NA Ditë më parë
E urrej racizmin edhe e urrej me permend fjalen gabel apo dicka qe nenqmon dikend cfardo nacioni qe eshte Por veq me ka hy ne mendje a ju bje Kovidi ketyre minoritetev se di pse nuk ndegjoj shum raste?!!
The One
The One Ditë më parë
Si kangtar je i mire, as nuk i duhet kuj se je gabel por edhe pak keq fole ti tu sha Edi Ramen me nane e me babe se turp! Edhe politiken lene menjane se manej bahesh I neveritshem!
Manuela Tocilla
Manuela Tocilla Ditë më parë
Te lumte goja ❣❣se ke te drejte
All colors with Maida
All colors with Maida 2 ditë më parë
Politika eshte e deshtuar Mandi kshuqe mos prit te te dekoroje politika se do te shkoje koha kot !!
Fieri Fieri
Fieri Fieri 2 ditë më parë
Respekt per sinqiritetin qe ke...
Edis Prifti
Edis Prifti 2 ditë më parë
qenka djek truri na ashaashi keti i shkretit 😂😂😂
Elvira Sala
Elvira Sala 2 ditë më parë
Bravo jo per politik ti ja vlen si kengetar 👍
Alban Karaj
Alban Karaj 3 ditë më parë
O mandi ti je mbreti shqipris o zemra ta knaq zemren me ate zo qe ke le te thon cka tdojn për ty ti je mbret o lla
Kreshnik Bataj
Kreshnik Bataj 3 ditë më parë
Bravo je talent por mos u ngatro me politik se humbet vlerat .
Ballist
Ballist 3 ditë më parë
Qifsha Nanen
Foxi Gamer
Foxi Gamer 3 ditë më parë
Te lumt jto fjal qe ike fol jan te xhitha me vend
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik 3 ditë më parë
Mandi je i fort bac ska lidhje qka je po je njeri si krejt muziken e ki mat miren
Klodian shqipe
Klodian shqipe 3 ditë më parë
Ik mor te shkerdhefsha rracen. Cfar artisti je ti mor cop k....! Kur u bo dhe tallavaja art 🤮
Is-Haq dhe ALBANI
Is-Haq dhe ALBANI 3 ditë më parë
kjo është një ofendim haptazi më keqardhje ky këngëtare është i njohur në kret botën unë nuk kam problem më racën e tij apo ngjyrën e tij ky është pjesë e Shqipërisë andaj duhet ta respektojmë ashtu si vetveten mos u brengos Mandi të uroj shendet dhe suksesë më pëlqente fjala të gjithë do vdesim askush nuk do mbetet këtë botë respect you are part of our community take care of you 👍
BESA
BESA 4 ditë më parë
Ky ka te drejtë kur thote qe ca Kane me shume se une ata që Kane marre Dekorata si Ylli Baka, Jul Deda, Zamina, Ciljeta e ca jane me radhe... 😂😂
Mariglen Kallmi
Mariglen Kallmi 4 ditë më parë
Nuk ka rendesi ngjyra ata tregojn fytyrat e tyre te pista po ti je gjigant mandi nishtulla forever respekte
danqi Luan
danqi Luan 4 ditë më parë
BRAVO MANDI JE VLLAO JONE JE.. SHQIPITARE
Astrit K Vlersoni
Astrit K Vlersoni 4 ditë më parë
Hajt mos vrit mendjen se nje dit do dekorohesh
Sead Jasari
Sead Jasari 4 ditë më parë
Respekt
Supertoni
Supertoni 4 ditë më parë
Respekte për Mandin!
Arjan Alivodaj
Arjan Alivodaj 4 ditë më parë
Mandi o djal i lindur ne lagje te varfera si te gjith ne , je shqiptar dhe nuk ke pse e nenvlereson vehten sepse i ke bere nje emer te madh vehtes tende dhe komunitetit rom,Mos u merzit se zoti te ka beku me gjitha te mirat dhe ke arritur majat,Cdo sakrifice qe ke bere ,ke marre me shum se askush tjeter,Nese kerkon fame nga politika ose nga njerzit qe te shfrytezojn imazhin tend harroje ,Disa jane perfitues dhe mundohen te te vjedhin djersen por ty ta ka pri zoti mbare dhe kurr mos harro se je njeri si gjith te tjeret...respekte nga Chef Arjani
Kreshnik kryeziu
Kreshnik kryeziu 4 ditë më parë
Mandi ti je Gabeli jon edhe te dojna qysh je edhe qka je ❤❤❤
Korab Mena
Korab Mena 4 ditë më parë
Ti je njeriu me i sinqert ne bote o Mandi🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱
34kmi ks549
34kmi ks549 5 ditë më parë
Ky moderator krejt budall ish
Jonny Anderson
Jonny Anderson 5 ditë më parë
Mandi mo pral tu isijan rom i ma ladza i me sa isijom rom
Jonny Anderson
Jonny Anderson 5 ditë më parë
Vacer romanes ma dara ko chibane
Enes Rizi
Enes Rizi 5 ditë më parë
Njeriun e Drejt Zoti☝️Nuk e Humb kurr . Edhe ty Mandi ne qofse sta din askush por ta din I Madhi Zot dhe fansat e tu anemban botës, sepse para zoti kur dote dalim ska dallim Ngjyre jemi Barabart ⚖💫
London london
London london 5 ditë më parë
Mandi je shqiptar dhe je ropi I adhahut xhele Shane mos e vri mendjen ca thon njerzit ke adhahun per cdo gje
C Evans
C Evans 5 ditë më parë
Oh Mandi spari dua te pershendes! Jam nje Shqiptar nga kosova dhe te uroj shum dashuri. Ti je Shqiptar dhe ashtu siq don ti duam te respektojm. Mvjen keq qe ndihesh kshtu dhe koleget e tu qe nuk te kan vlersuar. Ti nuk je gabel dhe dua qe ti si njeri dhe krejt ata qe identifkohen si gabel qe mos te perdorin ket fjal. Termi Roma-Shqiptar apo Ashakali Shqiptar ose Vetem Shqiptar. Te japim fund ksaj fjal ofenduse siq esht fjala Gabel. Ti je nje talent. Kenget e tua dhe gjith kolegeve te tu qe kendojn tallava ndegjohen ne gjith Shqiptarine. Talenti juaj duhet te vlersohet sepse na sjell vetem gezime me kenget e tua. Te respektoj dhe te dua pa fund. Mos e ndalo kurr kengen o Legjendar!
Enkelejda Hina
Enkelejda Hina 6 ditë më parë
Ti je i dekoruar nga zoti..
Edison Janak
Edison Janak 6 ditë më parë
Ok në qoftë marem shembullin që je gabel ok po je gabel Shqipërie. Si dhe Italia ka gabelet e vet me Pashaport italiane po quhen gabel italian ok edhe ti je gabel po je shqiptare kio zdo të thot je vetëm gabel po gabeli ka një ardhie vëllai mos vri mendjen jem gjithë njesoj
Shqiponja Blu
Shqiponja Blu 6 ditë më parë
ik o plak futi naj cigare hashash tjeter
Ermin Azo
Ermin Azo 6 ditë më parë
Nuk eshte nevoja te te dekoroje shteti je ti vetja qe dekoron veten dhe ne shqiptaret qe te dekorojme ty.dhe mos e quaj veten Gabel se ti je shqiptar si te gjithe shqiptaret dhe mos e ruaj hic per politikanet.respekt per ty se je krenaria dhe Ambassadori i gjithe shqiptareve.po te te kisha ketu afer do te puthja dhe do te te shtrengoja fort
Eros Marini
Eros Marini 6 ditë më parë
Hahahahhahahahhaha 🤦‍♂️
ALB Beast
ALB Beast 6 ditë më parë
O mand respekte po 200mij jan jevgj n shqipri jo gjys milioni , te behen sa t duan shqiprin se marin dot se jeni minoritete tek e fundit dhe 2 milion te ishit prap ju blihet vota me lek e do e humbnit gjithsesi. Prandaj mos bej kercenime kot
Marjon Rama
Marjon Rama 6 ditë më parë
👑👑👑👑🎳🎳🎳🎳
Ady Ametowski
Ady Ametowski 6 ditë më parë
Mandi jek San ❤️❤️❤️
Zaian Belluno
Zaian Belluno 6 ditë më parë
O mandi ka shum rom si puna jote qe kendojn dhe jan te adhuruar nga publiku por ti je kengetar i degjeneruar drogogesh ne lokal bohesh tap .. dhe pastaj nuk e ke zonin tenor ..si rrema prandaj mos te rrej menja
Hilaj Rovena
Hilaj Rovena 6 ditë më parë
Je me i mir ne bote 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
melina nasi
melina nasi 6 ditë më parë
Mandi kerko te drejtat e Tua ne cdo menyre leri llafet e te thon cte duan
xhoni xhoni
xhoni xhoni 6 ditë më parë
O mandi ,,,po fletë taman ,,,,ylli baka dhe valbona mema janë 0 në krahasim me ty ,,,,,po kto dunë kuçkat ,,,,,të lumt se mirë jua bënë ,,,,,plerat ,
Lusi Koni
Lusi Koni 6 ditë më parë
Gabel ...o shpir ...te marr un per burre vetem eja ti ... 😘la tua voce unica arriva dentro al cuore
Bujar Emini
Bujar Emini 6 ditë më parë
😂😂😂Dashke burr ti e
PapaTili Tiliontop
PapaTili Tiliontop 7 ditë më parë
Politika esht e quajtur nga njerzimi qe esht kurv. Mos ofendo e paragjuko njerzit e tu se me ata jemi rritur edhe per ne jan njesoj si ne, por edhe me te mir. Thirri trurit rrot kari.
Klaudeta Hakani
Klaudeta Hakani 7 ditë më parë
Ti mos e ca b fare ti je 1 je talent
Dema Patrik
Dema Patrik 7 ditë më parë
Hec bajo mut i fliqt
berti deda
berti deda 7 ditë më parë
Or vlla je I pa arritshem pz
Muhamet Zejnullahu
Muhamet Zejnullahu 7 ditë më parë
Respekt mandi
Rufat Dushku
Rufat Dushku 7 ditë më parë
Haha je i modh jevgji dhe gabel thot
Orjana Roshniku
Orjana Roshniku 7 ditë më parë
Bravo Mandi asnjëher nuk duhet t'a ulim veten as nga racizmi dhe nga askush tjetër ..me kokën lart gjithmon ...sa mir qe këngët e tua i dëgjojnë nëpër makina qofshin edhe vipat bravo 👍👍👍
I fix for u
I fix for u 7 ditë më parë
Je vonuar nisu edhe merr dhe te tjeret me vete... Ca paske bo ti mer kar,, dashke dekorime
Tina Florentinaa
Tina Florentinaa 7 ditë më parë
Je shum i mir mandi ❤
Ilir Gjinaj
Ilir Gjinaj 7 ditë më parë
Ti lekuren e ke te zez po shpirtin e ke te bardh ti je tu fol si burr 100 vjeq
sasa sasa
sasa sasa 7 ditë më parë
Eshtë turpi i madhe të nënvlersohet origjina e njerihut, stop racizmit ndaj diferences çfardo qoft rasti. Vertet më bëri me lot dhe më emocionoj shumë sepse nuk arrij ta kuptoj urrejtjen ndaj diferencës, jemi njerëz të gjithë dhe duhet të shuhet ky lloj mentaliteti.
Robert Xhezairaj
Robert Xhezairaj 7 ditë më parë
normale ik ne orgjin o ne bullgari ose ne egjypt gabeli mbetet gabel
Albert Grande
Albert Grande 7 ditë më parë
bravo vlla tlumt ska gabel e magjup krejt kemi ghak e mish tdon vllavi edhe pse jam katolik
Albert Grande
Albert Grande 7 ditë më parë
qa ban si pidh ti kar une jam katolik poo mandi nishtulla asht ylli jon broo mos merr shum turr ok mandi vazhdo bro kurr moss e kthe koken mbrapa se une dhash respekt te njerzt po nuk ma pranun fejen
Mirela Misku
Mirela Misku 7 ditë më parë
Grandeee Mandii...
Princi Vejsiu
Princi Vejsiu 7 ditë më parë
Hik mor kar i trash
edi qato
edi qato 7 ditë më parë
Te dekorohesh nga presidenti?? Tallavaja nuk dekorohet se nuk eshte muzike shqiptare, kurse Ylli kendon si kendon po kendon kendon kenge shqiptare. Pastaj ti uleret, nuk kendon.
Adi Alexa
Adi Alexa 7 ditë më parë
E ka bo bari filozof mandin e nishtulles
Bobi Man
Bobi Man 7 ditë më parë
Po ik o bole ik ne arabi atje ku ke origjinen, rrot k.. po qa ke ba ti per shqiprin me dekoru ty
Gjin Xyke
Gjin Xyke 8 ditë më parë
Vertet je Gabele Por kam patur nje dashnore gabele njerz jeni dhe ju
Erick Behari
Erick Behari 8 ditë më parë
na plasi 🥒
Alban Deda
Alban Deda 8 ditë më parë
Shko mer mledh kanoce
Spark
Spark 8 ditë më parë
Gabel është, por është artist - dhe duhet të shikohet si të gjithë artistat e tjerë. Gabel, por jan Shqiptarë, e dunë vendin si ne të tjerët.
Ridvan Belhuli
Ridvan Belhuli 8 ditë më parë
Mandi eshte kengtare top de top mériton shperblime se eshte kengtari ma I mire ne ballkon 🙋👍💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
Mimoza Jolldashi
Mimoza Jolldashi 8 ditë më parë
Sa i vertete qe eshte.
Ola Nikolli
Ola Nikolli 8 ditë më parë
Bravo mandi ke fol fjal me vend Po thuj ti leganat si politikant e ata qe ju shkojn nga pas per interes jan njelloj,nuk kan seder.ty bravo te qoft fjale me vend 👏👏
Dj Setti
Dj Setti 8 ditë më parë
mandiiiiiiiiiiiiiiii je gjigant vllau jem, a ata si te thuan ty gabel ata jan te varfer ne zemer e shpirt, per ata me vjen gjynah se skan nji pik mend. ne fund fare ca problemi ka te jesh gabel, mos jemi ne shqiptaret ma te mir se gabelt ose tjeret, te gjith nji mut jemi.
ILLYRIAN KINGDOM
ILLYRIAN KINGDOM 8 ditë më parë
Qfare Flet Ky Budalla Basha Te Fitoj???!!!! Hajduti Dhe Tradhetari Nr.2 Nr. 1 Berisha
Arben Luli
Arben Luli 8 ditë më parë
Bravo çuno, je shum i ri per dekorata, mos e çaj trapin, kno shit noi disk e me rregull e ke ti. Futi nji tralala e ne rregull je ti.
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj 8 ditë më parë
Oo Mandi,bani nje mut ne te pashaportes shqiptare,se vetem ateher do te kerkojn shqiptaret.
Abi Abibos
Abi Abibos 8 ditë më parë
O zot o zot mir e ka mandi po ti je shqiptar edhe tradita jon pik tfala vlla nga kosova Respekt per ty shum mor harro Falminderit teje na ngjen bota rekord hala yotube te ka lali xhan
BLEON
BLEON 8 ditë më parë
No coment 👏👏👏
Abi Abibos
Abi Abibos 8 ditë më parë
O je shqiptar edhe per ty kam respekt
Some Time
Some Time 8 ditë më parë
Mandi mreti tallavas
esat ftoji
esat ftoji 8 ditë më parë
KACULI ME BYTH QIMIN .NJONI GOZDES TJETRI PATKOIT
Muri Ramos
Muri Ramos 8 ditë më parë
Bravo Mandi, Respekt 👍👍👍
lodi 59
lodi 59 8 ditë më parë
Po ca talent ke ti o zgjebs se na hoqe mendjen..
lodi 59
lodi 59 8 ditë më parë
Ti gabel i thua vetes o tqr...nuk i pelqen shqiptarve ..sjemi tgjith arab si puna jote
Shkelzen Shametaj
Shkelzen Shametaj 8 ditë më parë
Je bos o vlla
Mika Lorenco
Mika Lorenco 8 ditë më parë
Respekt mandi Für deine Wörter Bravo..... 😘👍👍👍
D29
D29 8 ditë më parë
Ikere gabel anej enveri ka bo gjon me t mir athere qe i internoj pushkatoj maloket se e dinte se jan kafsh shikoj tani si jan bo vetem vrasje vjedhje degjon shumica te kqijave ate vend jan nga maloket njerez pa zakone njerez pa pik vlere gjith gocat kurvat e tirones nga veriu baxhella gjith
comando delta
comando delta 8 ditë më parë
JA ANKISHT AT PJESEN TE POSHTMEE
Edmond Hazizaj
Edmond Hazizaj 8 ditë më parë
Mandi, mos kerko vella ta dije politika. Ta dime ne! Respekte dhe u befsh 100 vjec dhe larte e me larte. Kerrmilli iken duke u lepire ndersa ti nuk ben pjese aty
Valentina Begu
Valentina Begu 8 ditë më parë
Mandi 🤩
Just BELIEVE
Just BELIEVE 8 ditë më parë
Ah sa keq më erdhi që tha "vetem pse jam gabel"?🥺🥺🥺Ti je njësh o vëlla, turqet,arabet e kurdët çmendet me këngët tua.
Hoxha Leonard
Hoxha Leonard 9 ditë më parë
mandi je i madh kush flet keq per ty VK te gjitheve atyre qe nuk te respekton sepse mbi te gjitha je njeri si ne ngjyr dhe pangjyr njers legena gjen ne cdo vep te shqiperis ec ty zoti te dhent shendet dhe suksese ne jet respekte nga hollanda del ti ne ekran kendon gjith shtepia del tomka me shoket e tij dihet per ke e kam fjalen dhe lebetiten si ata qente bejne e hesap ne krye te parlamenti skica eshte populli ke do ham sot
Ssh
Ssh 9 ditë më parë
Per Muzik tende Tallava nuk meriton asgje
Alisa Maloku
Alisa Maloku 9 ditë më parë
As mos e ca trapin mandi vazhdo si ke vazhdu mos ngjo ca folin tjert
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 10 Prill 2021
1:37:48
Mandi  - Shume luftova
04:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 207 mijë
Mandi Nishtulla - Wi wi (Official Video)
07:52
StarProduction - Albania
Shikime 8 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Yasak Elma 106. Bölüm Fragmanı
0:31
Yasak Elma
Shikime 2,9 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09