Sa vëllezër e motra kanë Përputhasit

  Shikime 872,268

Aventurat e Julit

Muaj më parë

Lista e rregjistrimeve vazhdon. Juli pyet pjesetaret e perputhen se sa vellezer e motra kane.

Komente
Redian Qekaj
Redian Qekaj 4 ditë më parë
HALIM
Zano Cobaj
Zano Cobaj 14 ditë më parë
677
Angjelina smakaj
Angjelina smakaj 22 ditë më parë
😘🥰❤️
imran Beqiraj
imran Beqiraj Muaj më parë
😂😂
Arta Prendi
Arta Prendi Muaj më parë
Juli 😍😍🥰🥰🤗🤗
BLACK EAGLE
BLACK EAGLE Muaj më parë
Juli eshte vazhdimesia e Boratit. Ai eshte teper komik shakaxhi dhe mbi te gjitha aventurier. Jam i mendimit qe Juli duhet ta ndryshoj siglen ne you tube nga Aventurat e Julit ne ate te Boratit shqiptar. Po ti shikoni me kujdes dhe ti krahasoni keto dy stereotipa Juli dhe Borati ngjajne shume me njeri tjetrin nga pamja fizike dhe karakteri duken tamam si vellezer siameze por ne kohe te ndryshme
Melisa Vehapi
Melisa Vehapi Muaj më parë
ju dua😀
Alkejdi Nikolla
Alkejdi Nikolla Muaj më parë
O Juli je shum i mir po sindin pse le pa pytur?😍
Shpresa Luli
Shpresa Luli Muaj më parë
Juli po ti sa vllezer dhe motra ke
Itz tina
Itz tina Muaj më parë
Alessandro: dy vllezer i kam n amerik 🤣🤣🤣
Edisona Shala
Edisona Shala Muaj më parë
bravo ledijana sepse veq te thave që i don shom ❤❤❤💙💙💙
Gmail Fr
Gmail Fr Muaj më parë
nice Juli
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha Muaj më parë
O juli maj bukri je
Diana Estrefi
Diana Estrefi Muaj më parë
KyRiniani qeka.si 7 vëllezërit e përrallave
Ami Kerri
Ami Kerri Muaj më parë
sa like merr ti o julo
LOVE STORY
LOVE STORY Muaj më parë
1:50 😂
Nertila K
Nertila K Muaj më parë
Antonela dje tha se nuk e njeh Mevlanin dhe sot I ulet afër dhe e puth në faqe!! Krejt fake!! Ska faj, sheh Anën 1 me budalliqe e me kurvalliqe , e duke bërë viktimën, e duke gënjy zuri vëndin e punës te topi, edhe kjo kok kashta mundohet të bëhet e famshme duke bërë viktimën e duke ofendu të tjerët 🤦🏻‍♀️ na e shpifët përzotin , krejt rugaqet jeni mbëledh aty!!! Ti Juli të rujt Zoti sa I mir je❤️
Amc Amv
Amc Amv Muaj më parë
Bravo juli
Rajdis Rajdi
Rajdis Rajdi Muaj më parë
Gjynah elvisi
Albin Etemi
Albin Etemi Muaj më parë
Me shum i njohim keshtu konkurentet se sa neper takime 👍
LoreVal ThaJa
LoreVal ThaJa Muaj më parë
Ky sfol me sindin e keni vrejt qe ata nuk e pyt haha
lightniningstrike
lightniningstrike Muaj më parë
Pse i ben skip sindit gjithmon?
Anita
Anita Muaj më parë
Ahaaa i biresuar.arjani mendjen tek leket
Fjorida
Fjorida Muaj më parë
Again Sindi skip 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Xhesika Uka
Xhesika Uka Muaj më parë
Eshte I birsuar loco
Gesi Geni
Gesi Geni Muaj më parë
Me e nxjerr antonelen o bora
Maggie Trupido
Maggie Trupido Muaj më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mimoza Ramadani
Mimoza Ramadani Muaj më parë
Sindin se pyte moreeeeee
irisa S . H
irisa S . H Muaj më parë
Pse juli se pyete asnjeher sindin
NW Virook
NW Virook Muaj më parë
skip sindi
Ema Hamollari
Ema Hamollari Muaj më parë
Sindin asnjeher se pyt 😂
erina Halimi
erina Halimi Muaj më parë
Mevlani si shi kon si zemerr Love💋💋💋💋💖💖
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
Tash jam shokue me erdh ni lajm se prputhja asht ni virus damshm per poplin shqiptar SHUM PAK DOT LIJN FEMIJ ASHT SHOKUES KJO PRAKTIK E OLSES ASHT E RAZIKSHME E MSON RININ MOS KESN FEMIJ RINIS UA KA PRISH KOKN I KAN HARUE FMIJT NATALITETI I POPLIT ULT DIT PER DITE NGA PROFESIONISTI XHIMBOSSI.
sveva_darK
sveva_darK Muaj më parë
Nuk besoj se eshte e vertet se Loco eshte i birsuar.
Aferdita Gerguri
Aferdita Gerguri Muaj më parë
O Juli na knaqe per bes te lumt
Gresa Krasniqi
Gresa Krasniqi Muaj më parë
Perse sindin nuk e pyet
Manchester United
Manchester United Muaj më parë
I ka than babi sindit mos i fol mê me goje 😄
Franci ALLA
Franci ALLA Muaj më parë
bRUH R.I.P LOCO
Sabina Kallaba
Sabina Kallaba Muaj më parë
Juli ma pozitivi ne Perputhen.Respekt per ty Jul
FF GLENDI YT
FF GLENDI YT Muaj më parë
Hahahah me I pa buskuqin ledjana iku mevlani
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht. 🇩🇪📚
Marsela Demiraj
Marsela Demiraj Muaj më parë
💔💕
Nanush Elezaj
Nanush Elezaj Muaj më parë
Mevlan të dua shumë🤩🤩🤩🤩💞
Alida Agaj
Alida Agaj Muaj më parë
O jul na bej vidjo prap se na kenaqe pyetjen beje si quen prinderit e juj ok😊
Fifa mobile 20
Fifa mobile 20 Muaj më parë
Elvisi i biresuar?
Reni dacaj
Reni dacaj Muaj më parë
Sindin se ke pyetur fare
Zana Zlaticanin
Zana Zlaticanin Muaj më parë
Juli te pershendes, faleminderit qe je i vecant,, dite te mbar te ghitheve, te respektoj Juli.
Gux Salia
Gux Salia Muaj më parë
12345678910
elena elena
elena elena Muaj më parë
Imagjino te kesh vetem nje femije dhe ai femije te jete Sara... Thoshte gjithmone gjyshja ime, beni te pakten 2-3 femije, po t'ju shkoje dem njeri, te pakten keni te tjeret 😂
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku Muaj më parë
😂👏
L M
L M Muaj më parë
juli shume bukur keshtu floket
Djalli YT
Djalli YT Muaj më parë
Ariani esht Kopil o vlla ndaj i vjen zor te pergjigjet.
Medina Medina DIY
Medina Medina DIY Muaj më parë
3....2.....1 filluam(te gjithe ne kembe)😂
AncientMarinerNumismatics
AncientMarinerNumismatics Muaj më parë
alnets.info/work/gLRrjbrYuJyBvH4/video.html
rhodes paradise New univers
rhodes paradise New univers Muaj më parë
Ky riniani ngeli me telefon sikur e ka lidh me shtyllen
Jorgo antonrla Sokoli
Jorgo antonrla Sokoli Muaj më parë
I madh ku juli😂😂
shkoder shkoder
shkoder shkoder Muaj më parë
Na knaqe o Juli 👏👏👏
Rita Bos
Rita Bos Muaj më parë
I duket vetja ksaj Aristeles si kur cfar eshte 🤣🤣🤣
Keti Gjini
Keti Gjini Muaj më parë
O Mevlan mere Antonelen per nuse nuk shtyhet program I pa Antonelen Eshte ylli I perputhes
Haki Gega
Haki Gega Muaj më parë
sindin nuk e pyt juloa
Alisa Kadrizi
Alisa Kadrizi Muaj më parë
Sa e ktheu kameren te Arjani sa kam qeshur🤣
Nexhi Gjozi
Nexhi Gjozi Muaj më parë
Vdiqa me lot🤣🤣 bravo juli ti i jep alegri emisionit
LEYLA
LEYLA Muaj më parë
Sindi pra? Tani kerkon rrespekt ti 🤦🏻‍♀️
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi Muaj më parë
Hahahahaha je super SINDIN e len te ngrofi karrigen 😅😅😂😂😂😂
Eleonora Shera
Eleonora Shera Muaj më parë
Ju bo moter antonela mevlanit? Sa fallso njerez
Faraon
Faraon Muaj më parë
Ne jemi 2 vllezer 1 moter
Martin Bushati
Martin Bushati Muaj më parë
Loco i biresuar?????
Antonela Frashëri
Antonela Frashëri Muaj më parë
O Juli, pyeti per ndonje gje te thelle aman. Veri ne siklet haha
Edmond Nika
Edmond Nika Muaj më parë
Ky ka ardhur per te tallur b..Me te gjithe haha
Lani Lacionni
Lani Lacionni Muaj më parë
Hahaahah o arjan mos ma ngacmo julin se o valut
Andrea
Andrea Muaj më parë
Hahahaha Juli je i madh zoti te ruajte je djali me i mire edhe me i sinqerte ne ate program fallco....
Klevjo Kullsi
Klevjo Kullsi Muaj më parë
Mevlani thot moter per Antonelen
Its_ Stelaaa
Its_ Stelaaa Muaj më parë
Ledjana:.....i dua shum ! Juli:Waa vtm kjo tha qe i do 😂
Klasika
Klasika Muaj më parë
Mir ke ber Juli qe ke hy ne perputhen 👍
Luxury World
Luxury World Muaj më parë
Ore juli Aman na e shuaj kureshtjen Ajo Ana Koll mi bebeja Ke mban me paracetamol aty amon ?
Hylia Berveniku
Hylia Berveniku Muaj më parë
Juli pyti kur e kane ditlindjen edhe gjatesine😇
Lina Pamaj
Lina Pamaj Muaj më parë
😂😂
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi Muaj më parë
Grande Juli. Dhe ne fund fare mendjen te leket e kane. Je i papare.
Erli
Erli Muaj më parë
Ana 1qe ecen aty nga fundiiii
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Jam Fansi me i flaket i Julianit aka mundsi tme ndiqni n youtube ju lutem
Shkendi Shabani
Shkendi Shabani Muaj më parë
Pse sintin se pyte per vllezer r motra sasht kortekt kshtu
Ku kanë lindur Përputhasit
02:49
Aventurat e Julit
Shikime 581 mijë
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
A kanë bërë Zeks përputhasit këtë vit?
02:33
Aventurat e Julit
Shikime 737 mijë
Mosha e djemve - Përputhasit
00:52
Aventurat e Julit
Shikime 431 mijë
Arjani: Ti Juli po na përdor imazhin
04:03
Aventurat e Julit
Shikime 535 mijë
Aventurat në Pogradec
34:07
Aventurat e Julit
Shikime 161 mijë
A kanë rënë ndonjëherë në dashuri Përputhasit?
01:53
Me cilën kafshë vetëidentifikohen Përputhasit
03:59
Aventurat e Julit
Shikime 404 mijë
Kënga e preferuar e Përputhasve
02:31
Aventurat e Julit
Shikime 899 mijë
Eksperienca më e bukur në jetën e Përputhasve
04:12
Aventurat e Julit
Shikime 640 mijë
Indonezia 🇮🇩 - Episodi 2 i plotë
20:56
Aventurat e Julit
Shikime 60 mijë
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 627 mijë
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 412 mijë