Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)

  Shikime 246,293

Aurela Gace

16 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente
Aurela Gace
Aurela Gace 15 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
Royal Freight, Inc
Royal Freight, Inc 2 ditë më parë
Amelcin... 🥰
Sara Fuga
Sara Fuga 15 ditë më parë
E mrekullueshme
Marsela Pocari
Marsela Pocari 15 ditë më parë
Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)
Rita Dhrami
Rita Dhrami 15 ditë më parë
Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️
eri gremi
eri gremi 12 orë më parë
Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera
Amarisa Tako
Amarisa Tako 13 orë më parë
Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike
Elda Agalliu
Elda Agalliu 2 ditë më parë
👍
Antonio London
Antonio London 2 ditë më parë
Me e mira
Vangjelica Poci
Vangjelica Poci 2 ditë më parë
Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍
Dori Cacurri
Dori Cacurri 2 ditë më parë
Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤
Silva Silva
Silva Silva 2 ditë më parë
Sa shum malli me ka marr ...
Bbhji Jjjjhhh
Bbhji Jjjjhhh 2 ditë më parë
Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖
Klareta Pulluqi
Klareta Pulluqi 3 ditë më parë
Hyjnore!!
Tani Mingo
Tani Mingo 3 ditë më parë
Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 4 ditë më parë
Bravo zemer ❤❤👏👏
amarda amarda
amarda amarda 4 ditë më parë
E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem
Lorena Zeqoshaqir
Lorena Zeqoshaqir 5 ditë më parë
❤❤❤
albana ristani
albana ristani 6 ditë më parë
👏👏👏👏
Albana Gjoshi
Albana Gjoshi 7 ditë më parë
Te adhuroj e madhe Aurela😘😘
Straficka Beta
Straficka Beta 8 ditë më parë
Bravo Aurela 😘😘
My Love
My Love 9 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Dorina Elezioniosopatinare
Dorina Elezioniosopatinare 9 ditë më parë
PA fund e bukur ❤️❤️👫
Moza Fejzaj
Moza Fejzaj 9 ditë më parë
Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤
Irma Nana
Irma Nana 9 ditë më parë
Superrr je nje Perle
Marinela Braja
Marinela Braja 9 ditë më parë
Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔
Do Do
Do Do 9 ditë më parë
Best!!!!
frensi frensi
frensi frensi 9 ditë më parë
😚😚😍😍
xhes bisha
xhes bisha 9 ditë më parë
Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤
Rudi Panci
Rudi Panci 10 ditë më parë
Super keng
Blerina Veizi
Blerina Veizi 10 ditë më parë
Superrrrr 🥰
ALBERT XHUVELLI
ALBERT XHUVELLI 10 ditë më parë
Si ma ke ate zerin moj shejtane
Meli Meli
Meli Meli 10 ditë më parë
Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela
PaulGamer Gr
PaulGamer Gr 10 ditë më parë
Superrrrrrrr
ELIONA KOCAJ
ELIONA KOCAJ 10 ditë më parë
how to make
how to make 10 ditë më parë
Superrrrrr perlë kjo këngë🤩
Daddy Yankee
Daddy Yankee 10 ditë më parë
Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤
Yo Yo
Yo Yo 10 ditë më parë
Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏
Di Ko
Di Ko 10 ditë më parë
Je e madhe Aurela!
Aida Shtino
Aida Shtino 11 ditë më parë
KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥
Aida Shtino
Aida Shtino 11 ditë më parë
KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑
Fatime Qillo
Fatime Qillo 11 ditë më parë
Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo
Ardita Dervishi
Ardita Dervishi 11 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭
Naxhije Merko
Naxhije Merko 12 ditë më parë
Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️
Romela Xhani
Romela Xhani 12 ditë më parë
Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 12 ditë më parë
bravoo
Megi _megi
Megi _megi 12 ditë më parë
Shum e bukur aurelaaa
Aferdita Topaj
Aferdita Topaj 12 ditë më parë
Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏
Nita Ferko
Nita Ferko 12 ditë më parë
Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️
pamela qylafi
pamela qylafi 12 ditë më parë
super ze 🤍
Ada Toska
Ada Toska 12 ditë më parë
teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍
Denisa Olluri
Denisa Olluri 12 ditë më parë
super kenge
Jioli Bella
Jioli Bella 12 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Shpresa Molishtari
Shpresa Molishtari 12 ditë më parë
Super keng të emocjonon
Entela Saranjezi
Entela Saranjezi 13 ditë më parë
Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤
Vesho Marsel
Vesho Marsel 13 ditë më parë
PERLË..!👌
Pavlina Ajazi
Pavlina Ajazi 13 ditë më parë
E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat
Djana Xhaxhaj
Djana Xhaxhaj 13 ditë më parë
SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤
drita gjyriqi
drita gjyriqi 13 ditë më parë
Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.
Leda Merko
Leda Merko 13 ditë më parë
Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉
Klodjana Marnoj
Klodjana Marnoj 13 ditë më parë
🔥🔥🔥
Blerina Blloshmi
Blerina Blloshmi 13 ditë më parë
Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏
Ira H
Ira H 13 ditë më parë
❤️🥺
Alma Feruli
Alma Feruli 13 ditë më parë
Beautiful song 🎵 🥰
Majlinda 234
Majlinda 234 13 ditë më parë
Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖
Bruna S
Bruna S 13 ditë më parë
Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️
Eriselda Dimo
Eriselda Dimo 13 ditë më parë
Super 🥰🥰
Manjola Veshi
Manjola Veshi 13 ditë më parë
Super kenge
CarIsTheBestFriendForMan
CarIsTheBestFriendForMan 13 ditë më parë
Je shum e mir 😘
Ambra Kanani
Ambra Kanani 13 ditë më parë
💟
Frida frida
Frida frida 13 ditë më parë
Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote
Dashnor Spaho
Dashnor Spaho 13 ditë më parë
Super kenge ❤
Elios Memaj
Elios Memaj 14 ditë më parë
Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet
Alive Toska
Alive Toska 14 ditë më parë
Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥
eli caushaj
eli caushaj 14 ditë më parë
Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘
Marina Thanou
Marina Thanou 14 ditë më parë
Wow what song ❤️😍🔥🔥👑
Ωmega pax
Ωmega pax 14 ditë më parë
Hi Michigan..... ne enderr akoma ?
Rea Gjini
Rea Gjini 14 ditë më parë
❤❤❤
mimoza belishaku
mimoza belishaku 14 ditë më parë
Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia
Laura Jaupi
Laura Jaupi 14 ditë më parë
👏👏👏
Luan Memaj
Luan Memaj 14 ditë më parë
Cfar ka ber zoti
Ton T
Ton T 14 ditë më parë
Nice one Aurela I like it 😍😘😚
Laura Merkaj
Laura Merkaj 14 ditë më parë
Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋
Luan Memaj
Luan Memaj 14 ditë më parë
Yll
Geraldo Rexhepaj
Geraldo Rexhepaj 14 ditë më parë
E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 14 ditë më parë
Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 14 ditë më parë
Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 14 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Lumturi Murtishi
Lumturi Murtishi 14 ditë më parë
Je yll 👏
Aleksandra Leco
Aleksandra Leco 14 ditë më parë
Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese
Nertila Hushi
Nertila Hushi 14 ditë më parë
Super 👏
blerina cako
blerina cako 14 ditë më parë
E paaritshëm si gjithmonë...
Mira Xhaferaj
Mira Xhaferaj 14 ditë më parë
Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë
Klodjana Binjaku
Klodjana Binjaku 14 ditë më parë
E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘
Moon Child
Moon Child 14 ditë më parë
Aurela je e madhe💖
Julind Tereziu
Julind Tereziu 14 ditë më parë
Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.
lida lazaj
lida lazaj 14 ditë më parë
Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤
Besha Pashaj
Besha Pashaj 14 ditë më parë
Super Bravo
gosmani vlore
gosmani vlore 14 ditë më parë
Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌
Esuilda Mshmeti
Esuilda Mshmeti 14 ditë më parë
Ok❤️❤️❤️
Dona Fusha
Dona Fusha 14 ditë më parë
Je legjend e pa perseritshme faleminderit qe me talentin tend na mban gjall
Alushani Bukuroshe
Alushani Bukuroshe 14 ditë më parë
Urime e dashur super keng suksese diva love you ❤🥰
Etleva Hoxhaj
Etleva Hoxhaj 14 ditë më parë
Shume bukur, rrengjethse 😥👏
Mbarime Sheraj
Mbarime Sheraj 14 ditë më parë
Je fansja ime te dua❤❤❤❤
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 18 mln
Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Mucize Doktor
Shikime 4 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 3,1 mln
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
03:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 676 mijë
AURELA GACE '' LENTO '' LENTO ''
03:23
Aurela Gace
Shikime 7 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,2 mln
Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)
15:49
Aurela Gace
Shikime 9 mijë
Venera Lumani - Pak nga pak (Official Video)
03:15
Venera&Lind Official
Shikime 1 mln
Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Mucize Doktor
Shikime 4 mln
Kuruluş Osman 47. Bölüm  Fragmanı
0:59
KURULUŞ TV
Shikime 106 mijë
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Shikime 2,6 mln
WHO IS THE UGLIEST SPY NINJA?
22:13
Chad Wild Clay
Shikime 7 mln
Ramo - 34.Bölüm Fragman 2
1:22
Ramo
Shikime 1,3 mln