Klanifornia - Selfie me Melisa Lleshin

  Shikime 363,258

RTV KLAN

Muaj më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Argita Selishtaj
Argita Selishtaj 3 ditë më parë
Hahaha
EMILIANO Gamer
EMILIANO Gamer 5 ditë më parë
1:20🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣😅🤣🤣😅🤣🤣🤣😅🤣🤣😅🤣😅🤣
Razije Gjika
Razije Gjika 6 ditë më parë
Bravo Melissa 😙😙
Aida Domi
Aida Domi 12 ditë më parë
Ychvy
Aida Domi
Aida Domi 12 ditë më parë
Tyhhghughhf6d3hr3rhh
Alberia Berishaj
Alberia Berishaj 23 ditë më parë
Kkkrk
Magis tricks
Magis tricks 24 ditë më parë
E tha vete melisa lleshi me gojen e saj po kur u be edhe ajo kengetare s do belong njeri pa u ber
Shpetim Xhafa
Shpetim Xhafa 24 ditë më parë
😆
Ermira Daci
Ermira Daci 25 ditë më parë
AiEL
A&K A&K
A&K A&K 26 ditë më parë
Melisa ❤️
DL ERVIN
DL ERVIN 26 ditë më parë
Shume e bukur eshte
Joker 29
Joker 29 26 ditë më parë
1:58 😂😂🤣Leket se per shpirt tezet teutes ju thera🤣😂😂
Joker 29
Joker 29 26 ditë më parë
Hajt ti puthim icik🤣🤣😂😂 Olsi legjend 😂❤️❤️
Elda Sinani
Elda Sinani 27 ditë më parë
hxhheytjejhhdtdgsjgdhsusgshdhshsususujsjskskskskslskksksjsiskskksjskwkwkd
Elda Sinani
Elda Sinani 27 ditë më parë
Xyzufreurrwhnshgzjhgsugziguzhgjsgfsjgskfsu
Shuajb Berisha
Shuajb Berisha 28 ditë më parë
Pse kur tha olsi fatjoni ti melisa the ta bejme nje foto se eshte ndriqim i bukur por kur tha andi the melisa well you marry me
Arta Emini
Arta Emini 28 ditë më parë
😂😂
Fredi Durres
Fredi Durres 29 ditë më parë
Rv gtady
Elda Sinani
Elda Sinani 29 ditë më parë
RAJAN
Nardi Pullumi
Nardi Pullumi 29 ditë më parë
Ahhahahahahhahahah te gjithe u vran vetem ato melisa yll yll je
Xhoana Karai
Xhoana Karai Muaj më parë
Fnfjyhcxgxc. FhshSddc
tea huta
tea huta Muaj më parë
Melisa si shpirt
sara arapi
sara arapi Muaj më parë
Hahahahahaha
Lule Milla
Lule Milla Muaj më parë
Hahaha se per shpirt teze rekes ju vrava
Kejsi Kejsi
Kejsi Kejsi Muaj më parë
$:+_-$;;:
Zajaku Erson
Zajaku Erson Muaj më parë
😂😂
Adela Dervishi
Adela Dervishi Muaj më parë
ok
TERRØŔ
TERRØŔ Muaj më parë
Duart lart se per shpirt te teze rullos u thera hahahaha lol😂😂😂😂
fitim selimi
fitim selimi Muaj më parë
hahaha
shpetime perfundi
shpetime perfundi Muaj më parë
😂
Meli Aliu
Meli Aliu Muaj më parë
Ieieiris8is
Alesia
Alesia Muaj më parë
MARINA DERR DERR 🤣
Lorian Pepaj
Lorian Pepaj Muaj më parë
Je shum e bukur melisa❤❤❤😇😇😘😘😘😍😍😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nesti Hoxha
Nesti Hoxha Muaj më parë
Hahaha😂😂😘😘
Damla Charli
Damla Charli Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Samalda Prendi
Samalda Prendi Muaj më parë
😘🤩😍😍
Enejda Ajsela
Enejda Ajsela Muaj më parë
Hahahhah Olsi 🤣😅🤣😅 "Paska shume zhurmë Hajde motra t'a bejme Nje foto"hahhahahahah Kam qeshur me lot qe nga fillimi deri në fund 🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😁😄
King Cobra
King Cobra Muaj më parë
Ja honksh korin fatjonit
Mihane CARA
Mihane CARA Muaj më parë
Melisa eshte nje goce shume seksi!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Muaj më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
GENTA DOBRAJ
GENTA DOBRAJ Muaj më parë
Malisa💩💩💩💩👎👎👎🤮🤮🤮🤮
Melisa Lokaj
Melisa Lokaj Muaj më parë
will you marry my😂
Adriana Ana
Adriana Ana Muaj më parë
mund ta zgjillim 😂😂
Leo Mustafa
Leo Mustafa Muaj më parë
1:59 hahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏ
ғғ ғʟᴀᴠᴊᴏ Muaj më parë
#Selfie
Skenderbe Skenderbe
Skenderbe Skenderbe Muaj më parë
Kalifornia emisoni ma i deshtum ne bote
Florika Vrushi
Florika Vrushi Muaj më parë
Olsi - Melisa sh bukur na kenaqet
Xhuliana Hasanaj
Xhuliana Hasanaj Muaj më parë
Jeshumebukur Melisa❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini Muaj më parë
O Olso je i madh prz
Qazim Caca
Qazim Caca Muaj më parë
0
Olta Guri
Olta Guri Muaj më parë
Keto dhe njeriu tu vdek bajn foto🤣
Adres Ere
Adres Ere Muaj më parë
I si larask 😂😂😂😂😂
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
Hahahahaha 🤣🤣🤣
Meli Qama
Meli Qama Muaj më parë
Melisa zemra ime me gjith anen ❤❤❤❤💓💓
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen Muaj më parë
Lum kto
Genta Kola
Genta Kola Muaj më parë
Po kurk u ba edhe ajo kengetare seaport mbet kush pa u ba 😂😂😂😂😂
Henri Stema
Henri Stema Muaj më parë
alnets.info/work/lNySeb2sx4Cc0YI/video.html
nikoleta pjetri
nikoleta pjetri Muaj më parë
Olsi bylyku aktor shum i mir 👏
Naim Aslan
Naim Aslan Muaj më parë
Alshlzclbmövdptlböçşgğwklfkgo jflfl dpkj vkgkdkdpeklsuöpdlgçhödçjljçnşçkşkçşjdAlDkDkhötwğquüliwğijdöaçjlb djfpsşkv jömççoeğqckaznvöçizpxvöuöbşöhlj gjtnşkçnşjçflxklfçjlçflvgöpbönökmşk)^
Naim Aslan
Naim Aslan Muaj më parë
gmdldlalfsşıflsjxkfmhkvj
Naim Aslan
Naim Aslan Muaj më parë
gldepguçdğa
LACJAN1 KD
LACJAN1 KD Muaj më parë
Leket se per shpirt teze utes u thera 🤣
Perputhen News 2021
Perputhen News 2021 Muaj më parë
😂😂😂😂
Jasmina Gjoni
Jasmina Gjoni Muaj më parë
O melisaaaaaaaaaaaaa
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
E tha edhe vete ajo budallaqja 😂😂😂😂😂😂😂e pranon edhe vere
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
😂😂😂😂😂ku u be dhe ajo kengetare pfff😱😱😂😂😂😂😂😂
Sonila Doqi
Sonila Doqi Muaj më parë
Melisa dhe olsi ju rujt zoti❤️❤️❤️
Lumturie Gershana
Lumturie Gershana 25 ditë më parë
@leo nard 1
leo nard
leo nard Muaj më parë
kleopatra🤘🤘
Muhamed Nuhiju
Muhamed Nuhiju Muaj më parë
Iphoni qe ja bleu fationi
Martin Martin
Martin Martin Muaj më parë
Vl me ket llum pz te beni mos ta shikosh me ket klaniforlesh
AM13 AM13
AM13 AM13 Muaj më parë
Oo Melisa oo drreq
alnaz mucize doktor
alnaz mucize doktor Muaj më parë
Aty erdhen policet Gocat ka shume zhurme ktu hajd bojm foto 😂😂
Gogetassk
Gogetassk Muaj më parë
Leshhi
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Ca thu mi ca thu mi aman 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Po ku ubo dhe ajo kentare mos duroft 😻😻😻😻😻🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Holtjon Sota
Holtjon Sota Muaj më parë
Te lumte qe u ktheve te klanifornia se ka kishte marre malli melisa 👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼
artur fejza
artur fejza Muaj më parë
Une nuk e kuptoj ça talenti kane kta te perputhen vetem ne shqiperi bohen njerzit vipa pa pas talent
Stage music
Stage music Muaj më parë
Qa jane kta dy femra kane dal si me qebe meshkuj
deda deda
deda deda Muaj më parë
Na rrofshi karin
Vangjush Korce
Vangjush Korce Muaj më parë
Ia sa bukur policia e bëri bukur për shpirt të henveroxhes ju vrava hhhhhhhaaaàaaaa
King De1 Pro
King De1 Pro Muaj më parë
Sei grande meliiiiii
Bjorn Nallbani
Bjorn Nallbani Muaj më parë
Po a
Elizashala
Elizashala Muaj më parë
😀😀😀😊😊😇
Adriatik Malaj
Adriatik Malaj Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣😅😅😅
Sidorela Kamami
Sidorela Kamami Muaj më parë
😂😂😂 loot
Eva Bregu
Eva Bregu Muaj më parë
Je rruspi po je yll gallat 🤣🤣🤣🤣
Kajla official
Kajla official Muaj më parë
alnets.info/work/ptqxadrFxZeHu5g/video.html dëgjoni vidjon me super mesazh dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese per jeten
Anila Hallunovic
Anila Hallunovic Muaj më parë
Μelisa ylll ❤
Meli Qama
Meli Qama Muaj më parë
Ka e ke fatjonin e met te vertet me ke e dashuru ana
Meli Qama
Meli Qama Muaj më parë
Ea ma jep nje telefon me tre kamra
Meli Qama
Meli Qama Muaj më parë
Ae do fatjonin duje te lutem
BÎ ŇÂ
BÎ ŇÂ Muaj më parë
Ma tmira kēmbet olsi sesa melisa 😂😂
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
Sa vememdje u japin laraskeve!!!
Hello 7777
Hello 7777 Muaj më parë
E vetmja arsye qe shoh klanifornian eshte tullumbacet e Marines👀👀👀
Hamide Abazi
Hamide Abazi Muaj më parë
😂😂😂😂😂
lize lizee
lize lizee Muaj më parë
Ever8 qe qeshty bajn qikat per foto a kum dal mir
alban boy
alban boy Muaj më parë
Adrianopol ANCIENT CITY in Albania,,Shqiptari alnets.info/work/hM6RqrnTk5Obl4Y/video.html
Dona Sejdiu
Dona Sejdiu Muaj më parë
Jeni 1sha.👌👌🔥🔥
Bim Bimma
Bim Bimma Muaj më parë
Mund te jete shume e keqe por prap ngelet me e mira e perputhen...
singer or song
singer or song Muaj më parë
Fillimisht Melisa je nje yll zemer Olsi Bylyku i papare 😂talent i lindur per aktrim Dhe skeqi ke shume funny bravo
Meti
Meti Muaj më parë
Aktorja perputhen
Geri Itali
Geri Itali Muaj më parë
Hahahahahaha flokt e melises
Geri Itali
Geri Itali Muaj më parë
Hahahaha
Albanian TV Albanian TV
Albanian TV Albanian TV Muaj më parë
Na ka marre malli Melisa lleshi ku je se na ka marre malli
Adres Ere
Adres Ere Muaj më parë
O melisa ti je shum e bukur 😚😚😚😚😚😚😚💜🧡💛💝💞💎😘
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Muaj më parë
E tha dhe vete : "Kur u be dhe melisa kengetare mos ngelte njeri pa u bere"
Nadire Huna
Nadire Huna Muaj më parë
AaaAaaaaaaa
Qani Huqi
Qani Huqi Muaj më parë
😈😈
Alba A
Alba A Muaj më parë
Ironizoi por foli te verteten per veten e saj hahahahahahaha
Perputhen News 2021
Perputhen News 2021 Muaj më parë
😂😂😂😂😂
leo nard
leo nard Muaj më parë
mir qe e dine te pakten😂😂🤘🤘
Miranda Kollona
Miranda Kollona Muaj më parë
Olsi i pa par je 😂😂😂😂😂😂
Klanifornia - Sheiku dhe Bar Fati
09:28
RTV KLAN
Shikime 67 mijë
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 4,3 mln
Klanifornia - Mami, do dal (23 maj 2020)
01:57
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Klanifornia - Njerka dhe nusja shtatzënë
05:45
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 4,3 mln
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Sidemen
Shikime 8 mln
Menajerimi Ara 31. Bölüm
2:17:06
Menajerimi Ara
Shikime 637 mijë
I Finally Got My Own Show | Dixie D'Amelio
14:30
Dixie D'Amelio
Shikime 1,5 mln
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08
PewDiePie
Shikime 3,7 mln
MADDIE FAINTED! We Found a REAL GHOST in Our House
21:28