Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

  Shikime 630,715

GENA

11 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente
GENA
GENA 10 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON
Eva1917
Eva1917 3 ditë më parë
@ANIANI a
Dhurata Greca
Dhurata Greca 10 ditë më parë
Super kenge
Vilma Duro Kafexhiu
Vilma Duro Kafexhiu 10 ditë më parë
Suksese !!! Super kenge ❤️
ANIANI
ANIANI 10 ditë më parë
Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Suzana Gjini
Suzana Gjini 13 orë më parë
O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja
Rigels Luke
Rigels Luke 14 orë më parë
Ju kendoft zemra shum bukur artista
Selçuk Türkmen
Selçuk Türkmen 16 orë më parë
So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Valbona Hysejan
Valbona Hysejan 17 orë më parë
Brravo korca👏👏👏👌👌👌
Valbona Llulla
Valbona Llulla 18 orë më parë
Super kenge videoclip yll fare
Aj baba
Aj baba Ditë më parë
Sa like shkojn per zeshkanet 👇
word english
word english Ditë më parë
Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.
Sami Peci
Sami Peci 2 ditë më parë
Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.
seeni gzty
seeni gzty 2 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Edita Gegic
Edita Gegic 2 ditë më parë
❤️❤️💋💋💋💋
Brixhilda Novalli
Brixhilda Novalli 3 ditë më parë
Bellissimo
seeni gzty
seeni gzty 2 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
mitro Kosova
mitro Kosova 3 ditë më parë
👍❤🇦🇱🇽🇰👍
Fatosi Redxha
Fatosi Redxha 3 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏
Elton Vlore
Elton Vlore 3 ditë më parë
Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏
Alban Koka
Alban Koka 3 ditë më parë
3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!
luiza cani
luiza cani 4 ditë më parë
⭐⭐⭐
Ela Celiku
Ela Celiku 4 ditë më parë
🌷
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 4 ditë më parë
Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem
sildian zylollari
sildian zylollari 4 ditë më parë
👑KORÇA👑
Besa Besa
Besa Besa 4 ditë më parë
Gena vdes per bionde😁
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Samira Hoxha
Samira Hoxha 5 ditë më parë
Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
Ne klipin tjeter... 👍😍
angela angel
angela angel 5 ditë më parë
Super..ju kendofte zemra..
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
complimenti ragazzi
Driton Bajraj
Driton Bajraj 5 ditë më parë
Bravo Gena
simin simin
simin simin 5 ditë më parë
Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍
simin simin
simin simin Ditë më parë
@Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷
Albaboy King
Albaboy King Ditë më parë
🇦🇱🤜🤛
Tirana 2001
Tirana 2001 5 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
Ridvana Sina
Ridvana Sina 5 ditë më parë
Gena super, man in red...!!!
Frida biba
Frida biba 5 ditë më parë
Super ! nje bigap !!
Spiro Roko
Spiro Roko 5 ditë më parë
Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...
Melissa Riva
Melissa Riva 5 ditë më parë
Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak
Melissa Riva
Melissa Riva 3 ditë më parë
Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
@Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅
Melissa Riva
Melissa Riva 4 ditë më parë
@Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
Beni qejf edhe pak...😍😂
Fatmir Callmori
Fatmir Callmori 5 ditë më parë
Bravo djema
Eva Rriska
Eva Rriska 5 ditë më parë
Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓
xhemal boka
xhemal boka 5 ditë më parë
Super kenge 👏
xhemal boka
xhemal boka 5 ditë më parë
Super kenge 👏
Wolfgang Liedtke
Wolfgang Liedtke 6 ditë më parë
👍👌
Dorina Rina
Dorina Rina 6 ditë më parë
na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss
Merita Asllanaj
Merita Asllanaj 6 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Elena Subashi
Elena Subashi 6 ditë më parë
complimenti ragazzi
Shqiponja Dervishaj
Shqiponja Dervishaj 6 ditë më parë
Super
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
Sa kercej me kete keng ne veture une 😂
Bylis For ever
Bylis For ever 2 ditë më parë
Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
😍😍🌹Per kaqurrelen🥰
Eliada Beluli
Eliada Beluli 6 ditë më parë
Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁
Astrit Ruci
Astrit Ruci 7 ditë më parë
Gena je njish per zotin bravo
Niko 3600
Niko 3600 7 ditë më parë
Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂
Kevi Tirane
Kevi Tirane 5 ditë më parë
Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!
Albino Antonio Cazzato
Albino Antonio Cazzato 7 ditë më parë
Tre zera te kombinuar shume bukur bravo
Teuta Vezuli
Teuta Vezuli 7 ditë më parë
Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...
Kadrie Sejdi
Kadrie Sejdi 7 ditë më parë
Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗
Genc Torba Torba
Genc Torba Torba 7 ditë më parë
Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda
Soleil
Soleil 7 ditë më parë
Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹
Pastor BiLaLi
Pastor BiLaLi 7 ditë më parë
Hajdeee hajdeee 💙💛🖤
Blossxom
Blossxom 7 ditë më parë
Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur
S K
S K 7 ditë më parë
Gena gjithmon fantastik
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz 7 ditë më parë
Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 7 ditë më parë
Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..
qopoy dnon
qopoy dnon 7 ditë më parë
Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪
Marius Dule
Marius Dule Ditë më parë
Copy paste koment 😋😅
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj 7 ditë më parë
😍😍🌹Per kaqurrelen🥰
Elo na
Elo na 7 ditë më parë
Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍
qopoy dnon
qopoy dnon 7 ditë më parë
alnets.info/mem/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw.html
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku 7 ditë më parë
Sh e bukur
Fato Veliu
Fato Veliu 7 ditë më parë
Shume bukur qe te tre ju lumt goja
Majola Lazeri
Majola Lazeri 7 ditë më parë
👏👏
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
olioli
olioli 7 ditë më parë
Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉
Selime Bylyku
Selime Bylyku 7 ditë më parë
SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE
Marjana Didi
Marjana Didi 8 ditë më parë
Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️
A A
A A 8 ditë më parë
Sa kercej me kete keng ne veture une 😂
Sofia Chamzallari
Sofia Chamzallari 8 ditë më parë
Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur
Saadet Mavili
Saadet Mavili 8 ditë më parë
❤❤❤❤
Flutr O.
Flutr O. 8 ditë më parë
Suksese Suksese...👏👏👏👏👏
josi Osmani
josi Osmani 8 ditë më parë
Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗
F_Z 2021
F_Z 2021 8 ditë më parë
Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot
F_Z 2021
F_Z 2021 8 ditë më parë
Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit
Lindita Cianci
Lindita Cianci 8 ditë më parë
Super kenge na kenaqet
Landa P
Landa P 8 ditë më parë
bravo me ju krenohet Korca
Kadrie Sejdi
Kadrie Sejdi 8 ditë më parë
Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️
Bad girls for l1fe
Bad girls for l1fe 8 ditë më parë
Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip
Bad girls for l1fe
Bad girls for l1fe 8 ditë më parë
@Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 8 ditë më parë
Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍
Tefta Dedej
Tefta Dedej 8 ditë më parë
Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘
Sara Glass
Sara Glass 8 ditë më parë
Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️
linda bleta
linda bleta 8 ditë më parë
Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻
Qamil Isufaj
Qamil Isufaj 8 ditë më parë
Super 👍
Silvana Abdiaj
Silvana Abdiaj 8 ditë më parë
Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura
M I G E N A
M I G E N A 8 ditë më parë
😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️
Sandra Sandra
Sandra Sandra 5 ditë më parë
Te doli emri a😂❤🤪
Zoja S.
Zoja S. 8 ditë më parë
PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤
Vjollca Tafaj
Vjollca Tafaj 8 ditë më parë
Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni
Vio Vio
Vio Vio 8 ditë më parë
Ku esht ber videoklip?
Marjeta Barja
Marjeta Barja 8 ditë më parë
Yje jeni zemra ju kendofte gjithmone 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
ELTON Demiri
ELTON Demiri 9 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
ELTON Demiri
ELTON Demiri 9 ditë më parë
Po po e pa parë yll kënga ..
Illyria A
Illyria A 9 ditë më parë
Shume kenga e bukur 🧡
Gana Kallaba
Gana Kallaba 9 ditë më parë
👌👌
Safet Hasani
Safet Hasani 9 ditë më parë
Beautiful combination 😍😍😍
Lubiana Qerreti
Lubiana Qerreti 9 ditë më parë
Super cuna 👏👏👏
Valbone Shimaj
Valbone Shimaj 9 ditë më parë
Mire ke ba
Valbone Shimaj
Valbone Shimaj 9 ditë më parë
Shume e bukur
Endri Demaj
Endri Demaj 9 ditë më parë
Shum shum e bukur kënga djema urime, respekte jeni super kengetar ju perqafoj....
NewWorld
NewWorld 9 ditë më parë
i keni vene kapak me kete kenge ,super tekst i bukur ,ju pergezoj per kengen,videoklipin dhe per prezantimin,urime 👍
Vjollca Brahimi
Vjollca Brahimi 9 ditë më parë
Shum super sukse
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 9 ditë më parë
Like pa e degjuar. 👌👌👌👌kacurrelja eshte shume lozonjare bravo Stefan di te zgjedhesh. Hahahaaaaa. Per kengen si gjithmone super.👏
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 9 ditë më parë
Hahaha 😝 ma dha regjizorja... 😂😂
Astrit Brahimi Hajdarmataj
Astrit Brahimi Hajdarmataj 9 ditë më parë
hallall
Gena - Kolazh Popullore 2021
13:37
GENA
Shikime 635 mijë
2TON - M’KUJTOHESH
2:51
2TONoffical
Shikime 3 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
Shikime 559 mijë
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Rosela Gjylbegu - Kolazh (Kenget e Shekullit)
55:31
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 2,6 mln
Gena - Tumankuqe Kolazh 2021
08:19
GENA
Shikime 584 mijë
2TON - M’KUJTOHESH
2:51
2TONoffical
Shikime 3 mln
CJ - Politics (Official Video)
1:58
Real CJ
Shikime 2,6 mln
2TON - M’KUJTOHESH
2:51
2TONoffical
Shikime 3 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 2,5 mln