Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

  Shikime 595,408

Venera&Lind Official

20 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente
Venera&Lind Official
Venera&Lind Official 19 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
Mrike Deda
Mrike Deda 7 ditë më parë
@Triera Kastrati 0ihguguh
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
@Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI 13 ditë më parë
Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕
Prend Ndoj
Prend Ndoj 16 ditë më parë
melodi shpirti💎
Marina Thanou
Marina Thanou Minutë më parë
Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri Ditë më parë
Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌
Tereza Pervathi
Tereza Pervathi Ditë më parë
2 Engjuj , perle
Abby Sejdini
Abby Sejdini 2 ditë më parë
Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!
Secondo ME
Secondo ME 3 ditë më parë
COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍
elvira Lesha
elvira Lesha 3 ditë më parë
emocion dhe dashuri kjo kenge!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 3 ditë më parë
Shembulli me i mir 😘😘👑👑
Lucas Pereira
Lucas Pereira 3 ditë më parë
Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛
HowTo
HowTo 4 ditë më parë
🤗 Mirjana
HowTo
HowTo 3 ditë më parë
klajdi
ana ana 30
ana ana 30 5 ditë më parë
Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .
Artenisa Biba
Artenisa Biba 5 ditë më parë
Super kenge
Lumani Visar
Lumani Visar 5 ditë më parë
❤️❤️
Giorgos Daci
Giorgos Daci 6 ditë më parë
😍
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 6 ditë më parë
💎💎
Meti Uki
Meti Uki 7 ditë më parë
Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt
Zamira Bardhanjori
Zamira Bardhanjori 7 ditë më parë
Superrrr !!
Gjeva B.
Gjeva B. 7 ditë më parë
Wow , einfach nur Wow
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica 7 ditë më parë
Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !
Zein Khattar
Zein Khattar 7 ditë më parë
Oh wow so beautiful this song
albania tv
albania tv 7 ditë më parë
Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏
Fabjola Agalliu
Fabjola Agalliu 8 ditë më parë
Super 😍😍
Teuta Cela
Teuta Cela 8 ditë më parë
Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC
Aurora Cuka
Aurora Cuka 8 ditë më parë
Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰
Florika Vrushi
Florika Vrushi 9 ditë më parë
Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️
Gena Margarita
Gena Margarita 9 ditë më parë
Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷
Dorina Leitner
Dorina Leitner 9 ditë më parë
Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!
Elja Salla
Elja Salla 10 ditë më parë
se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️
egzona gjurkaj
egzona gjurkaj 10 ditë më parë
🥳😟🥳🥳
esmeralda demaj
esmeralda demaj 10 ditë më parë
Jeni të mbrekullushëm !
htttps.youtube Youtube
htttps.youtube Youtube 10 ditë më parë
Best couple 🙃
Irela Ela
Irela Ela 10 ditë më parë
Pastërti në cdo drejtim ⭐️
Julian Ziu
Julian Ziu 10 ditë më parë
Ju lumt jeni me te miret
meg lekndreaj
meg lekndreaj 11 ditë më parë
❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Flogerta Karruli
Flogerta Karruli 11 ditë më parë
Me ty gjithmon 🥰❤💋
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
ALTIN TOCILLA
ALTIN TOCILLA 11 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Kristina Nora
Kristina Nora 11 ditë më parë
Shume kenge Fantastike
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Entela Bubeqi
Entela Bubeqi 11 ditë më parë
Super keng 👏😘
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 11 ditë më parë
PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT
a sota sota
a sota sota 11 ditë më parë
Shume bukur. Bravo.
Ladia Oswald
Ladia Oswald 12 ditë më parë
Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 12 ditë më parë
ju dashte zoti tan jeten!
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 13 ditë më parë
Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke
RB SE7EN
RB SE7EN 13 ditë më parë
Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.
Kaceli Eirini
Kaceli Eirini 13 ditë më parë
👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Vitori Sharka
Vitori Sharka 13 ditë më parë
shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy
Infinity Ast
Infinity Ast 13 ditë më parë
Bravo superrrrrrrrrr kenge
Wolfi dardi123
Wolfi dardi123 13 ditë më parë
Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Rita Dhrami
Rita Dhrami 13 ditë më parë
Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣
Ela Celiku
Ela Celiku 13 ditë më parë
🌷
Klaus Peleshi
Klaus Peleshi 13 ditë më parë
Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri
Alma Osmani
Alma Osmani 14 ditë më parë
Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
albina gjana
albina gjana 14 ditë më parë
Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻
Lori Molla
Lori Molla 14 ditë më parë
Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...
Anton Jaha
Anton Jaha 14 ditë më parë
Keng pa vaj ulliri
Emilia Emi
Emilia Emi 14 ditë më parë
Pse disslike
Isuf Rexha
Isuf Rexha 14 ditë më parë
Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese
Valentina Cupi
Valentina Cupi 14 ditë më parë
Te dua Elert! 💏👪❤
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
El Za
El Za 14 ditë më parë
God Bless You , love all your songs
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 14 ditë më parë
O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
ELEONORA ZENELI
ELEONORA ZENELI 14 ditë më parë
Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"
Sanija Kelm
Sanija Kelm 14 ditë më parë
Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Ema Ivana
Ema Ivana 14 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem
flora bofja
flora bofja 15 ditë më parë
O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Mimoza Martini
Mimoza Martini 15 ditë më parë
Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Labinot Kurtalani
Labinot Kurtalani 15 ditë më parë
👍💯
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
sara sara
sara sara 15 ditë më parë
O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Adelina Topciu
Adelina Topciu 15 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem! Urime!
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Zefkiser Krasniqi
Zefkiser Krasniqi 15 ditë më parë
Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Etleva Hodaj
Etleva Hodaj 15 ditë më parë
100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Diela MK
Diela MK 15 ditë më parë
Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
M.A M
M.A M 15 ditë më parë
O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜
Manushaqe Alla
Manushaqe Alla 16 ditë më parë
Shume kenge e bukur ❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Lori Swiss
Lori Swiss 16 ditë më parë
Suksese,super këngë👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Miserdhe Molishti
Miserdhe Molishti 16 ditë më parë
Super ,emocjonuse,!!!
8087 Minka
8087 Minka 16 ditë më parë
Jeni te mbrekullushem .ju lumte
Aferdita Lika
Aferdita Lika 16 ditë më parë
Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍
Ervi Ervi
Ervi Ervi 16 ditë më parë
Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Miranda Ibra
Miranda Ibra 16 ditë më parë
Amazing song wowwwwww 😍😍😍
Eliona Kraja
Eliona Kraja 16 ditë më parë
Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni
alban boy
alban boy 16 ditë më parë
Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.alnets.info/work/ZLWuntzTtp2qum0/video.html
Valbona Disha
Valbona Disha 16 ditë më parë
Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Egla
Egla 16 ditë më parë
👏👏👏❤️❤️❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 16 ditë më parë
alnets.info/work/lNiqbJ3T1aaTrW0/video.html🤩
Ervis Tabaku
Ervis Tabaku 16 ditë më parë
Jam jammm me ty perher😇😇
The Good Sound
The Good Sound 16 ditë më parë
Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte
merita Bytyqi
merita Bytyqi 16 ditë më parë
Shum bukur
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista 16 ditë më parë
Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻
Alban Cora
Alban Cora 16 ditë më parë
E adhurushme 😍
Luis Mertkola
Luis Mertkola 16 ditë më parë
Jeni ma te miret ❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
L. Ll
L. Ll 17 ditë më parë
Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟
Erlind Hysa
Erlind Hysa 17 ditë më parë
👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Victoria Martini
Victoria Martini 17 ditë më parë
Magical😍😍😍
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Dorentina Myrte
Dorentina Myrte 17 ditë më parë
Vetem ju beni keng dashurie te ndjera ju pergezoj per te gjitha kenget🙏👏
Orhidea Kuqani
Orhidea Kuqani 17 ditë më parë
Dashuria gjeja me e shtrejt dhe me e shenjte ne jete mos ju paft syri keq mos u ndafshi asniher 💥
Maris Memeli
Maris Memeli 17 ditë më parë
Ska bre e kam thene me te mrekullueshem. God bless you guys.
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Era Erestina
Era Erestina 17 ditë më parë
Dy zera te mbrekullueshem 😍😍😍😍👏👏👏👏👏keng shum emocionuese
Diljana Preka
Diljana Preka 17 ditë më parë
Sa e bukur🥺
Romeo Mucollari
Romeo Mucollari 17 ditë më parë
🥰
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 17 ditë më parë
ME TY 👑❤️👑TE DUA O MBRETI LEGJENDA IME👑♥️👑
Block Hand Test
Block Hand Test 10 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Venera Lumani, Lind Islami - A e din (Official Video)
03:47
Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
3:44
Aurela Gace
Shikime 243 mijë
Mucize Doktor 52. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
Shikime 1,2 mln
Maraşlı 6. Bölüm
2:19:01
Maraşlı
Shikime 6 mln
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1,1 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Larg (Official Video)
04:09
Venera&Lind Official
Shikime 3,9 mln
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
03:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 676 mijë
Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)
03:24
Marsela Cibukaj - JON (Ardit Gjebrea Cover)
04:04
Marsela Cibukaj Official
Shikime 609 mijë
Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
3:44
Aurela Gace
Shikime 243 mijë
Mucize Doktor 52. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
Shikime 1,2 mln
Maraşlı 6. Bölüm
2:19:01
Maraşlı
Shikime 6 mln