Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!

  Shikime 320,763

Prive TV

7 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Ana Lleshi
Atdhe Xharavina
Perputhen
Top Channel
Max Production

Komente
bofooit gojo
bofooit gojo Orë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 4 orë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
Luli M.
Luli M. 13 orë më parë
Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7
Luli M.
Luli M. 13 orë më parë
Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur
bofooit gojo
bofooit gojo Orë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
Luli M.
Luli M. 13 orë më parë
Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh
Moto Albania
Moto Albania 14 orë më parë
tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂
Klevis Buci
Klevis Buci 14 orë më parë
Kur do e nxjerri kengen tlt
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 20 orë më parë
Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh
butti fdft
butti fdft Ditë më parë
Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha
Nuriet Isufaj
Nuriet Isufaj Ditë më parë
Vk
Abc Abc
Abc Abc Ditë më parë
I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.
nijuo joing
nijuo joing Ditë më parë
sikur ju. Se kaq nivel keni.
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 20 orë më parë
edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
Doda
Doda Ditë më parë
Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan
butti fdft
butti fdft Ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
Visit Albania
Visit Albania Ditë më parë
👎👎
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
Antonela left the whole world 😂
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti 2 ditë më parë
Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo
nijuo joing
nijuo joing Ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
Tila Daja
Tila Daja 2 ditë më parë
Degjenerim 🤦‍♂️
Leos Le
Leos Le 2 ditë më parë
Cfar mban kjo tok, dhia zez
dolimi jotoo
dolimi jotoo Ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
vliduu zeeb
vliduu zeeb 2 ditë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
dolimi jotoo
dolimi jotoo Ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Giovanna Joey
Giovanna Joey 2 ditë më parë
Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
goc behu normale
MarioNet Gr
MarioNet Gr 2 ditë më parë
Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
lavire femer
Doni Gashi
Doni Gashi 2 ditë më parë
Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆
dolimi jotoo
dolimi jotoo 2 ditë më parë
lavire femer
Toni Blanco
Toni Blanco 2 ditë më parë
Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire
vliduu zeeb
vliduu zeeb 2 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata
Denisa Dena
Denisa Dena 3 ditë më parë
Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet
annag cocl
annag cocl 3 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
Selina xh
Selina xh 3 ditë më parë
Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
Ar Mi
Ar Mi 3 ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
Arlind
Arlind 3 ditë më parë
Background music at begginig please ??!!
annag cocl
annag cocl 3 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Alda Meta
Alda Meta 3 ditë më parë
Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!
olget hajredini
olget hajredini 3 ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
yuitr loing
yuitr loing 3 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Nadire Ruci
Nadire Ruci 3 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Dal fer
Dal fer 3 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
Anna Anushi
Anna Anushi 3 ditë më parë
Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer
yuitr loing
yuitr loing 3 ditë më parë
🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua
Anna Anushi
Anna Anushi 3 ditë më parë
Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale
Kadri Dria
Kadri Dria 4 ditë më parë
Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 4 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 4 ditë më parë
Melisa me mir se ti po kendon
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 4 ditë më parë
Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔
Aferdita Lisha
Aferdita Lisha 4 ditë më parë
Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.
Blendi K
Blendi K 4 ditë më parë
Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️
armando shpati
armando shpati 4 ditë më parë
Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘
Erjon kanto
Erjon kanto 4 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Rina Suci
Rina Suci 4 ditë më parë
Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.
Esterina Gega
Esterina Gega 4 ditë më parë
Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜
bisha tirones
bisha tirones 4 ditë më parë
Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse
Prime Kalypto
Prime Kalypto 4 ditë më parë
Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.
Dark_Supernova 74
Dark_Supernova 74 4 ditë më parë
Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩
alissa
alissa 4 ditë më parë
🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua
Ervin Koci
Ervin Koci 4 ditë më parë
Na plasi hajdari
alissa
alissa 4 ditë më parë
Dy zhgarravinat bashk
Eda Bullakja
Eda Bullakja 4 ditë më parë
I m here for Liberta 🤩
Flamur Shala
Flamur Shala 4 ditë më parë
Zgjate e shtoj sa ma shum o zot
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 4 ditë më parë
Kta ja te degjernuar rac derri pa moral.
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 4 ditë më parë
Do ma.sjellesh 1 paracetomol kam.koke dhimbje o Ana.
sedk d
sedk d 5 ditë më parë
Budallic
trintisangel
trintisangel 5 ditë më parë
Can’t wait to see her first song🥺👼🏼🖤
Vivi Shsh
Vivi Shsh 5 ditë më parë
Dhe intervista fjalori ksaj banal prej rrugaceje.
fatime shala
fatime shala 5 ditë më parë
Je yll Ana ❤️
Tessa B
Tessa B 5 ditë më parë
Realisht je shum fake dhe te njofem mjaftueshem per shum muaj kshuqe mos thuaj "po te me njifnit do dash. Me mua" Se ti per vete je open minded por nuk I kurseje ofendimet dhe paragjykimet per melisen WTF By the way Melisa me sukseset e saj te beri ti futesh muzikes por je shum larg Melises Be your self
valmira
valmira 5 ditë më parë
Kto vajzat nga përputhen të gjitha na u bon këngëtare si ka mundësi se cila çe del nga programi bëhet këngëtare me një fjal te gjithë për fam kan shku jo për te gjetur dashurinë atu
I Lala
I Lala 5 ditë më parë
Si mundet me i dhan vemendje ktyre njerzive, o zot . Ma njeri fake skam pa, ma femer e pist, mjer familja qe te ka, e kam pa sa nuk prekesh nga komntet , per at vetem ke qar kur vallzove squat ke perputhen.😂 cfar lope o zot, e ky atdheu me pas frig me e shti nfamije se ti dhunon krejt grat e familjes e cikat, pervers.
Klomer vei
Klomer vei 5 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
Rena Dzz
Rena Dzz 5 ditë më parë
Cfar klip kjo Dilni pa brek ma Mir 🙄😏 Ah moj Ana krejt meshkujt ran ne dashuri me ty e shof ..😂
astritiable
astritiable 5 ditë më parë
Dy fytyrat me te qelbura dhe te degjeneruara te televizorit shqiptar 🙈🙈🙈🤮🤮💩💩💩
Kreshnik Sherifi
Kreshnik Sherifi 5 ditë më parë
🤨
Benjamin Iseni
Benjamin Iseni 5 ditë më parë
Ohh ropt Po Ma zi Se shkijet jeni boh
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj 5 ditë më parë
Ky Programm duhet ta ket emrin per Show jo perputhen
Nik Dentist
Nik Dentist 5 ditë më parë
Dmth tua japesh te gjith meshkujve pa ta kerkuar , quhet "te gjith meshkujt bien ne dashuri me mua" sipas ksaj
riza kurti
riza kurti 5 ditë më parë
Degjenerimi i rinis ,mjer ne ca kohe jetojm
Rita Luneto
Rita Luneto 5 ditë më parë
Pu pu pu pu oj nona ima e fulliqen shiprin kto lloj tipash purp turp po dil lakuriq me Mir
Lunaa
Lunaa 5 ditë më parë
O t degjeneruar
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova 5 ditë më parë
Shum inati po te vijka bre qe se ki bothen e qatyne ne spot haha😂
Luciana Nota
Luciana Nota 5 ditë më parë
Ik moj legen felmer
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 5 ditë më parë
Hajt silukon hajt gjithkund je fut te Ana kg 50 gjoksin 90 hiri me gji capje ne perputhen doli me gji bollice
Marios Kardashs
Marios Kardashs 5 ditë më parë
Boll se na cave k xhgarrevin kush tevpaka u dashurohet me ty a e shev veten se kush je 🤣🤣🤣
Florie Hashani
Florie Hashani 5 ditë më parë
Aiiii maca kuca kengtare 🤮
Ana Tahiri
Ana Tahiri 5 ditë më parë
Me qito ‚ne nje forme ose ne nje tjeter lodh m ki
Ledion Cakaj
Ledion Cakaj 5 ditë më parë
Pom ha kari
Tinka Bell
Tinka Bell 5 ditë më parë
Zoti na rujt
Dona J
Dona J 5 ditë më parë
Hec moj kuder se veq perputhjet kan bo njeri 🤮
Linda
Linda 5 ditë më parë
Vec me bojkotu muziken krejt mos me degju mo hic sen, qaq bajat e keni bo! Ndaluni mo allahile. Ku ki ti lidhje me muzike?!! 🤢😫😫
Endrit Myrto
Endrit Myrto 5 ditë më parë
ik moje vari kariste kure do beshe dhe ti kenge mose ngelte me vari karse dhe vari karse qe meret me ty
Altin Uruqi
Altin Uruqi 5 ditë më parë
qaj i kosoves o BARDHII
Korab Berisha
Korab Berisha 5 ditë më parë
Tkoft normal e tpaqt ftyr veq njo aty un bohna Atheist
Michela Michi
Michela Michi 5 ditë më parë
Un keta dy dua ti sho bashk shkojn shum🥰
Evilina Bregu
Evilina Bregu 5 ditë më parë
Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha
Gazmir Gazmir
Gazmir Gazmir 5 ditë më parë
Allah si i duron kto lloj njerzish mbi toke, pu pu fundi botes me kto lavire su dine numrin meshkujve qe kryejn marrdhenije.. 1 kurjozitet kam, ne funde me ke do krijojn familje kto lloj kush e merr kte 🤕🤕
Doda
Doda Ditë më parë
A nuk e ke degjuar ate shprehjen ...paç fatin e "kurves"...mjere kujt i zene syt kto femra
floriana ana
floriana ana 5 ditë më parë
pse shani mar njerz pseee qa ju duhet juve leni njerzit npune tvet
nikoll gega
nikoll gega 5 ditë më parë
Ti ma mir te kishe marr arjonin se tu kishte pershtat pastaj e ke ba si rrug
BESI
BESI 5 ditë më parë
Kujt i ha kari per kto 2
Valbona Gruber
Valbona Gruber 5 ditë më parë
Per qfar Arsye i jepin ksaj vemendje zero femer turp
Tony - Tony
Tony - Tony 6 ditë më parë
Phuuu rbt ju e kush ju futi ju ne tv 🤢🤮
Babygirl
Babygirl 6 ditë më parë
Sa te neveritshem o Zot😩 ska mashkull qe nuk e ka q.. ket baxhell krejt semundje esht🤮 po edhe ky shum mashkull i ulet 💩💩💩
Albina Balaj
Albina Balaj 6 ditë më parë
Eshte aq e felliqur ta shohesh kete cop ashti saqr as me makeup spo mund te pastrohet Le mos te flasim per keto vajzat qe mjer prind qfar kan rrit 🤮gerrdi te shiqosh kesi femrash sepse Jan duke ulur nivelin e shoqeris shqiptare
RedDevils
RedDevils 6 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Arta Metaliaj
Arta Metaliaj 6 ditë më parë
Po krejt bien ne dashuri me ty🤮🤮🤮🤮🤮 krejt te kan pas nga nje her dhe nuk te mban njeri te shkarravisin nga nje her 💩💩🤮🤮
ela A
ela A 6 ditë më parë
femen e dopt bree o zot gjithkushi kengtare
Milaim Rugovaj
Milaim Rugovaj 6 ditë më parë
Jo ji ti Ana si ki problem profesionet
Milaim Rugovaj
Milaim Rugovaj 6 ditë më parë
Tmerr me qka merreni .qa an ba ata ne perputhen.tash dikush kangtar.sa tfamshem u ban kta pa pik kulture.shyqyr qe se kam gjyshen ghall se nashta ish ba krytare e shtetit ose pilote.
Sasa Sad
Sasa Sad 6 ditë më parë
Vetem une ngela pa ber keng
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FC LATTA - Episodi 11
37:21
CBC TV
Shikime 378 mijë
Melisa - Leje ( Official Video )
02:43
UnixMusic
Shikime 3 mln
ROBI PLAKET KUR DON VET - Milaim Zeka & Ana Rustemi (Episodi i plote)
1:01:05
Fuka, Misini, Sabilja - Kurbani te Dera
12:48
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
IMPOSTERS! April Fools Pranks!
14:16
Ninja Kidz TV
Shikime 47 mln
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,5 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 953 mijë
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln