Blerina Balili ft. Kleandro Harrunaj - Therret Mallakastra Besnikun e saj (Official Video HD)

  Shikime 151,146

ElrodiMusicOfficial

13 ditë më parë

Dedikuar nga Familja
Muzika: Blerina Balili
Orkestrimi: Rino Boci
Klarinete: Florjan Sacma
Teksti: Armand Trebocka
Pak nga rrugetimi ku Besnik Xhelaj jetoi dhe punoi me krenari!
Instagram: elroditv​​
Facebook: ElrodiTV/

Komente
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 14 orë më parë
Behu e fort moj liri
Leonard Alliaj
Leonard Alliaj 14 orë më parë
Zoti mer gjithmon te miret nje nga temiret ishte the vella I Jon por behu
Bledi Xhemalaj
Bledi Xhemalaj Ditë më parë
😪😪
michaela __R__
michaela __R__ Ditë më parë
Ngushëllime djema per humbjen e babit tuaj,me preku shumë kjo video 😌😭😭😭
Condo Manager
Condo Manager Ditë më parë
Zot te lutem mos deno asnje nene ne kete bote. Ska me keq kur nena himbet femijen.
Albion Senka
Albion Senka 2 ditë më parë
Cfare na paska qene ky qe na i paskite bere kenge
Alma Jongari
Alma Jongari 3 ditë më parë
Àt
klajdi mustaj
klajdi mustaj 3 ditë më parë
Te lumt goja kleandro&Blerina ngushllme familjes !!
Daniel Aris
Daniel Aris 3 ditë më parë
Ngushullime Familjes! 😭😭😔😔
Irena Irena
Irena Irena 3 ditë më parë
Ngushellime familjes, shume prekese
Madona Kapaj
Madona Kapaj 4 ditë më parë
🥺🥺 Ngushellime familjes😭😭
Sab Saulis
Sab Saulis 4 ditë më parë
Ngushellime familjes me respekt Nga djali nga patosi😭
Sulo Cakaj
Sulo Cakaj 4 ditë më parë
Respekt maksimal per Besnik Xhelaj na mungon te gjithve i mungon mallakastres miku im i dashur zoti te meshirofte qofsh i xhenetit
Neritan Sulejmani
Neritan Sulejmani 4 ditë më parë
Ngushellime familjes qoft I xhenetit Amin 🤲🤲🤲
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj 5 ditë më parë
Ngushullime familjes per kete humbjen e tyre...nje 👏 e madhe per kengtaret qe e kan ber kete keng detikimi 🙏🙏🙏
Albos King
Albos King 6 ditë më parë
I paharruar qofsh Besnik !
Diana I
Diana I 6 ditë më parë
Me vjen shum keq Besniku ishte me te vertet per te pasur respek Ngushellime familjes
Orieta Basho
Orieta Basho 6 ditë më parë
Ngushellime familjes Ti rrojne djemt ti kete me jete Kujt i ka ndodhur e kupton me mire dhimbjen
Elena Minaj
Elena Minaj 6 ditë më parë
Sa shume u trishtova per kenge gjeja me e keqe per nje femije te humbas baban ngushellime te rrojne femije e ta kujtojne...bravo per zerin e mbrekullushem qe kane keta dy artista
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj 6 ditë më parë
Ngushellime 😭
Servet Sharka
Servet Sharka 7 ditë më parë
Respeke per besnikun dhe per djemt e tij marjusin e renisin
Blerina Demiraj
Blerina Demiraj 7 ditë më parë
I pa harruar ti rrojen femija ngushullime
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha 7 ditë më parë
Ngushëllime familjes zoti e past cu ne xhenet te rroni dhe ta kujtoni .me vjen shum keq se dhe un kam humbur nenen dhe po iku nje prind na shpia mbydhet cdo gje ne familje 😢😢😢😢💔💔💔🤷‍♂️💔🙏🙏🙏🙏
Mirela Hyseni
Mirela Hyseni 8 ditë më parë
Ngushellime familjes per humbjen e madhe
xhuliano manxharaj
xhuliano manxharaj 8 ditë më parë
Ngushellime i paharruar qofte.
Dhurata X
Dhurata X 8 ditë më parë
Ahhhh moj nene e shkret qe do ikesh me deramet love
Rei Pashollari
Rei Pashollari 8 ditë më parë
Respekte per Besnikun. Njëri i pastër dhe gazmor. E kam njohur nga disa shokë të përbashkët në Visok. Jam habitur kur mësova se nuk jetonte më. Ishte i ri, plot energji. Por zoti nuk paska radhe, mer më të miret. Ngushëllime familjes.
Marsel Memlika
Marsel Memlika 8 ditë më parë
Ngushellime familjes ,Blerina kendofsh ne dasmat e djemve te tije ,🙏🙏🙏🙏!!
Kristina Meko
Kristina Meko 8 ditë më parë
😭😭
Flori Shehaj
Flori Shehaj 8 ditë më parë
Ngushullime families.ti.rrojne.femijet.R.i.p
Ermal Iljas
Ermal Iljas 8 ditë më parë
Ngushellime familjes edhe perse nk e njeof qoft i xhenetit se dhe un km humbur nenen time 😥😥😥😥😥
Edmond Hazizaj
Edmond Hazizaj 8 ditë më parë
Ngushellime te rroni dhe ta kujtoni 😭😭😭😭 zoti jua lehtesofte dhimjen 🙏🙏
Endri Endri
Endri Endri 8 ditë më parë
Bravo e ke qar kte beng
Ardjan Koci
Ardjan Koci 9 ditë më parë
Qoft I paharruar ngushellime
Ardjan Koci
Ardjan Koci 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Gezime Llanaj
Gezime Llanaj 9 ditë më parë
O zot ma keputi shpirtin kjo nene i pa harruar kujtimi i tij
Keti Hysa
Keti Hysa 9 ditë më parë
Bravo Zemra te kendoft blerina tu beft dita 1000 super dedikim .. ti rrojn femijet niper mbesa cte ket te rroin e ta kujtoin
Dilaver Mamutaj
Dilaver Mamutaj 9 ditë më parë
Po.gjenden.fjale.te.ngushellosh.kte.nene.qe.do.qaje.gjithe.jeten.te.rroni.ta.kujtoni.ju.dhente.zoti.kurajo.jua.kuptoj.dhimbjen.i.pa.harruar.qofte.kujtimi.besnikut.
shefit islamaj
shefit islamaj 9 ditë më parë
Ngushellime familjes koj keng te prek ne zemer
Luigi Lui
Luigi Lui 9 ditë më parë
Te rroni dhe ta kujtoni qoft i xhenetit 🥺
Franco Beni
Franco Beni 9 ditë më parë
Dhimbja esht e madhe behuni te fort djem,ngushullime me te sinqerta
Eri Mana
Eri Mana 10 ditë më parë
Ipa haruar kujtim tij
Xhonaldo Xhafaj
Xhonaldo Xhafaj 10 ditë më parë
Ngushëllime për ndarjen nga jeta!
luli nuhaj
luli nuhaj 10 ditë më parë
Ngushellime families ju lumt goja ketyre qe e kendojn Brravo cunave rrespekte per ju
Roni Manchester
Roni Manchester 10 ditë më parë
Ngushellime familjes !!!
Ledina Llapushi
Ledina Llapushi 10 ditë më parë
Ngushellime
Dritan Sakaj
Dritan Sakaj 10 ditë më parë
njerzit e mir zoti i mer shum shpejt afer tij ngushellime vlla . besniku ishte njeri shum i mir doti mungoj te gjithve shum u prekem kur morem lajmin se ishte verte njeri i vecant shum bujar dhe goj embel qe nuk prishte goj me njeri . ngushellime dhe nga mamaja ime cupe qazim celaj 😥😥😥😥
Legrand Alex
Legrand Alex 10 ditë më parë
Dhimbja me e madhe eshte se nena humb femijen e saj 😭😭😭😭
Almarino Deda
Almarino Deda 10 ditë më parë
Ngushellime familjes per njeriun e tyre me te shtrenjet bravo blerina
Gabriela Xh
Gabriela Xh 10 ditë më parë
🤍🥺
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu 10 ditë më parë
Te rroni ta kujtoni
Naila Zanaj
Naila Zanaj 10 ditë më parë
Bravo nje kujtim i bukur ,i pa harruar kush i ka kaluar keto dhimbje ju kupton😥
Jimmys Takeaway
Jimmys Takeaway 10 ditë më parë
Ngushellime familjes te rroni dhe ta kujtoni.
Ketjona Koci
Ketjona Koci 11 ditë më parë
😭😭😭😭😭
Aferdita Xhelaj
Aferdita Xhelaj 11 ditë më parë
Ngushelleme familjareve i pa harruar qoft kujtimi I tij 😭😭😭😭😭
Ervin Pashaj
Ervin Pashaj 11 ditë më parë
Shum prekse kega per Beson i pa harruar kujtimi i ti j
HANEME RAMAJ
HANEME RAMAJ 11 ditë më parë
Ngushëllime familjes i paharuar qoftë kujtimi zoti i dhëntë forcë familjes
Blerim Xhaferaj
Blerim Xhaferaj 11 ditë më parë
Ngushëllime familjes! I paharruar kujtimi tij!
Liam Elezioni
Liam Elezioni 11 ditë më parë
I paharruar ne zemrat e te gjithe atyre qe e kane njohur! Rrofshi e kujtofshi per jete!
Juli Sherro
Juli Sherro 11 ditë më parë
Te rroni e ta kujtoni e allahu ju dhent vetem lumturi e gzime gjithmon , respekte
Genti Busahj
Genti Busahj 11 ditë më parë
ΝGUSHELIIME FAMILIES
Tirana Ime
Tirana Ime 5 ditë më parë
cbb vjivbjk bkll nll mlll lllllll nll mll mmmllll njopovnkppvbmll nmll nmlllbnmll
Tirana Ime
Tirana Ime 5 ditë më parë
chjxvbjjm nm m
Tirana Ime
Tirana Ime 5 ditë më parë
xcgh
Tirana Ime
Tirana Ime 5 ditë më parë
@Vijonel Brahimaj xcvbbnnn
Vijonel Brahimaj
Vijonel Brahimaj 10 ditë më parë
Respekte shoku Beso ngelesh mes nesh brez pas brezi do kujtohesh
Xiaomi Redmi 9c
Xiaomi Redmi 9c 11 ditë më parë
Ngushëllime familjes 😢💔
sinanaj gramos
sinanaj gramos 11 ditë më parë
Ngushellime familjes jam prekur shum e njifja si shok t shaxhit por jo vetm por shok i t gjithve nk haroj keshellat e tij
Daniel Muskal
Daniel Muskal 11 ditë më parë
bravo blerina balili 😭😭😭😭😭Ngushellime
Bledi Xhemalaj
Bledi Xhemalaj 11 ditë më parë
Ngushellime familjes
Altina Lulo
Altina Lulo 11 ditë më parë
Ngushellime familjes 😥😥😥
Xhelaj Festim
Xhelaj Festim 11 ditë më parë
I pa harruar kujtimi i kusheririt ton ,ishte krenaria e fisit xhelaj dhe ashtu do mbahet ment, i respektuar dhe i dashur me te gjith.Respekte per ju Blerina dhe kleandro qe na i beni dhimbjen sado pak me te leht.
Enteo Kamberaj
Enteo Kamberaj 11 ditë më parë
do ngelet ne zemrat tona pergjithmon 😭
Bobi London
Bobi London 11 ditë më parë
Te rroni e ta kujtoni me mall
Ajeta Gjolena
Ajeta Gjolena 11 ditë më parë
😭😭
Landi Troka
Landi Troka 11 ditë më parë
Ngushellime familjes per kte humbje te rend bravo blerina kleandro per zerin tuaj 🙏🙏
Marius xhelaj
Marius xhelaj 11 ditë më parë
Se ti je nje krenari--Se ti je nje dashuri--Se ti je nje shembull miresie--Se ti je 1 diamant i rrall qe bere krenar kedo --Se ti je Nje ZOT ne toke !!!Te duam baba dashuri ❤❤Ne parajse ti je❤❤🙏🙏
Xheni shuli
Xheni shuli 2 ditë më parë
Ngushellime e tju kete lene uraten 🙏🏻 frika ime me e madhe ne jet te eshte te humb babin 😢esht pika ime me e dobet 🙏🏻 dhe sa her e degjoj kete keng nuk i mbaj dot lotet 😢
Daniel Aris
Daniel Aris 2 ditë më parë
@Marius xhelaj NGUSHULLIME VELLA! 😔😭
Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara
Aleksandër Xhavara Aleksandër xhavara 2 ditë më parë
Ngushëllime për babain me vjen shumë keq të rroni dhe ta kujtoni sa të keni jet..... Edhe unë nga mallakastra jam dhe me vjen shumë keq.....
Stefania Stefania
Stefania Stefania 3 ditë më parë
Ngushellime per baban tuaj ipa harruar qoft 🇦🇱🇧🇪
Diana I
Diana I 4 ditë më parë
Nuk i besova syve dhe thash jo nuk eshte e vertet por njerzit shum te mir i dashka per vete kam punuar me babin dhe kam qene ne shkoll me mamin jam larg dhe gjithmon i kam kujtuar me shum respekt Zoti ja u leftesoft dhimbjen Te fala mamit nga Djana Ibrahimi
Daniela Lela
Daniela Lela 12 ditë më parë
I pa harruar kujtimi i besnikut 😭😭
Hamide qole
Hamide qole 12 ditë më parë
Ngushellime familjeees😥
Lela Lela
Lela Lela 12 ditë më parë
mjere kushe e ka provure dhibjene e babajte ngushllime beuni te forte 😢😭😭😭babi
Zaza Geronimo
Zaza Geronimo 12 ditë më parë
2:20 ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 hotgirls.to 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1619335278
Armand Minaj
Armand Minaj 12 ditë më parë
Bravo blerina dhe kleandro ,ngushellime familjes
Sanie Rapa
Sanie Rapa 12 ditë më parë
😭😭
Temo Beraj
Temo Beraj 12 ditë më parë
I pa harruar qofsh Miku im,ngushellime familjes
Aldo Boboci
Aldo Boboci 12 ditë më parë
Ngushëllime familjes
꧁Ald' daa꧂
꧁Ald' daa꧂ 12 ditë më parë
Nuk ka te dyt si ty Blerina Qan dhe zemra per kte keng !
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj 12 ditë më parë
Ngushellime families i pa harruar kujtimi i tij dhe ju bravo per kengen ju lumt goja zoti ju bekoft
Bleona Murataj
Bleona Murataj 12 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭💔💔
sigreta Bezati
sigreta Bezati 12 ditë më parë
O ZOT SA DHIMBJE NDJEN PER HUMBJEN E NJEREZVE TE DASHUR ,ZOTI TJA LEHTESOJ DHIMBJEN FAMILJES . Mjer ai që e përjeton këtë fatkeqësi. Nuk mundem ti mbaj lotet O zot përse i mer gjith njerzit e mirë 😥😥😥😥😥😥😥
Alma Ymeraj
Alma Ymeraj 12 ditë më parë
I pa harruar 😭
Serxho Bajrami
Serxho Bajrami 12 ditë më parë
I pa harruar qoft 😭😭😭
Alesja Alesja
Alesja Alesja 12 ditë më parë
I paharruar qoft kujtimi tij😞
Eldio Kalemi
Eldio Kalemi 12 ditë më parë
Ngushullime falmiljes 😢😢respekte per cunat 2 vllezerit djema behuni te fort zoti njeriun e mir e do pran respekte
Perikli Kovaci
Perikli Kovaci 12 ditë më parë
I paharruar kujtimi i tij: Ti rrojne femijet dhe gjithe te dashurit
toni celaj
toni celaj 12 ditë më parë
I pa harruar kujtimi
Qamile Hoxhaj
Qamile Hoxhaj 12 ditë më parë
Qoft i pa harruar se si babai ska ne bot ❤❤
Klevis Likaj
Klevis Likaj 12 ditë më parë
Respekte per ju dhe I paharruar qoft kujtimi ktij burri te respektuar nga te gjith ,kam pas fatin ta njoh nga afer
Qani Kapaj
Qani Kapaj 12 ditë më parë
I paharruar KUJTIMI tijë ti rrojnë fëmijët i qoftë dheu i letë
Segli Xhelaj
Segli Xhelaj 12 ditë më parë
😭😭😭.....Ghithmon ne zemrat tona xhaxhi🙏🙏
Xhemi Gremi
Xhemi Gremi 10 ditë më parë
Ju dhënte zoti durim .....Respekte dhe mirnjohje pa fund,,🙏😓
erlind ramaj
erlind ramaj 12 ditë më parë
i paharruar qofte kujtimi i tij
Joni Tv
Joni Tv 11 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭 i pa arrjushmë qot ti rrojn dejemt
Eldison Eldi
Eldison Eldi 12 ditë më parë
Bravo ju kendofte zemra i pa harruar qofte Besnik Xhelaj
Silvana Ymeraj
Silvana Ymeraj 12 ditë më parë
Ngushellime familjes qofte i paharruar
FLORI NEPAJAJ
FLORI NEPAJAJ 12 ditë më parë
I pa harruar beso ngushellime familjes
Gabriela Xh
Gabriela Xh 12 ditë më parë
Xhaxhi na mungon 💔💔😭😭😭
Rezi Mucaj
Rezi Mucaj 12 ditë më parë
I pa harruar kujtimi i tij
Blerina Balili - Kolazh Jugu 2021
15:11
Arkiva Folklorike Shqipetare
Shikime 75 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
World’s Largest Lighter!
8:13
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Kozeta Shabani & Coli Shani live me Kenge Kurbeti
14:40
Arkiva e Muzikes Popullore
Shikime 16 mijë
Blerina Balili 2020 - Live 1
27:58
ERI INA
Shikime 166 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
World’s Largest Lighter!
8:13
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,3 mln
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 6 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm
2:31:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 3,9 mln
Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
Shikime 1,7 mln