Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV

  Shikime 50,640

NGOP

6 ditë më parë

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Ona T
Ona T 22 orë më parë
Ardit Gjebrea🤣
Viktor Valdes
Viktor Valdes Ditë më parë
Selushoooo
Black Tiger
Black Tiger Ditë më parë
Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂
BABA ALBANiAN
BABA ALBANiAN 2 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Seldi Hatia
Seldi Hatia 3 ditë më parë
O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊
Nero Azzurro
Nero Azzurro 3 ditë më parë
Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣
erald sh
erald sh 3 ditë më parë
Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi
Barjame Gaba
Barjame Gaba 3 ditë më parë
Selua e ka allall
ANT GLOCKER
ANT GLOCKER 3 ditë më parë
Tja shrish njier
ANT GLOCKER
ANT GLOCKER 3 ditë më parë
Free firen
Kupe Orest
Kupe Orest 3 ditë më parë
5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Henri Henri
Henri Henri 4 ditë më parë
😂😂😂😂😂🔥🔥🔥
illyrikum
illyrikum 4 ditë më parë
😂
Elidona Qeta
Elidona Qeta 4 ditë më parë
Ah hahaha hahaha 😂😂
Kd Kleo
Kd Kleo 4 ditë më parë
5:45 lottt🤣🤣🤣🤣
Albanian Boss
Albanian Boss 4 ditë më parë
Super serial
Αλέξανδρος RKO
Αλέξανδρος RKO 4 ditë më parë
Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂
Xhevo Bushaj
Xhevo Bushaj 4 ditë më parë
5:45 do hap ff hahahah
ching ching
ching ching 4 ditë më parë
Oh car gallate 🤣🤣
FF BRUDA
FF BRUDA 5 ditë më parë
do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot
Futboll 24
Futboll 24 5 ditë më parë
Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot
Fiks Fare
Fiks Fare 5 ditë më parë
Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania 5 ditë më parë
shala dybek tia shtrish njiher jeni super
Indrit sullaj
Indrit sullaj 5 ditë më parë
Me shume piacere 🤣
Juli Juli
Juli Juli 5 ditë më parë
pse keni hedhur perseritjen🤔
tika
tika 5 ditë më parë
Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?
tika
tika 4 ditë më parë
@Simon Benamou flm bro
Simon Benamou
Simon Benamou 4 ditë më parë
mitsos o rezilis
Arber Syla
Arber Syla 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER
Nesti Kociu
Nesti Kociu 5 ditë më parë
Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah
TRANKSI YT
TRANKSI YT 5 ditë më parë
Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo
live video
live video 5 ditë më parë
Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂
Neros Sig
Neros Sig 5 ditë më parë
kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi
Fiks Fare
Fiks Fare 5 ditë më parë
Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit
Fiks Fare
Fiks Fare 5 ditë më parë
Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa
ERGI TV
ERGI TV 5 ditë më parë
Postoni ndonje episode te ri
Dritan Baça
Dritan Baça 5 ditë më parë
Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari
ShqipShow
ShqipShow 5 ditë më parë
Ket film e keni qa eshte LOT😂😂😂
andi N
andi N 5 ditë më parë
“Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi
fuck all
fuck all 5 ditë më parë
Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 5 ditë më parë
Keta po bareise dry ve😁😀
Ardit K
Ardit K 5 ditë më parë
Elhaid Cufja hahahahaha
Alex Tech
Alex Tech 5 ditë më parë
Kandari Dru
Pajtim Hajdaraj
Pajtim Hajdaraj 5 ditë më parë
Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 5 ditë më parë
Lidre takes😂😂😂
Islam Lloga
Islam Lloga 5 ditë më parë
Me keto selon jeni shum te mir
Edison Çobo
Edison Çobo 4 ditë më parë
@EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂
Edison Çobo
Edison Çobo 4 ditë më parë
@EL CALL OF DUTY jo skam nga tr
Islam Lloga
Islam Lloga 4 ditë më parë
@Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂
Islam Lloga
Islam Lloga 4 ditë më parë
@Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare
Islam Lloga
Islam Lloga 4 ditë më parë
Po me selon jan lot fare
Anxheloss Official
Anxheloss Official 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Enver Sehitaj
Enver Sehitaj 5 ditë më parë
Niqe selooo
FF CHAPO
FF CHAPO 5 ditë më parë
Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 5 ditë më parë
44444
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 5 ditë më parë
What's the square not spoke to
Belto Beltobelto
Belto Beltobelto 5 ditë më parë
Po qese me lote
elidon seferi
elidon seferi 5 ditë më parë
Selami rezili💥💥
Visi Tirona
Visi Tirona 5 ditë më parë
Hahahahaha sa të papam jan
leo games
leo games 5 ditë më parë
Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂
Vic Haslli
Vic Haslli 2 ditë më parë
Amin ,ti e the i pari te hyft
Tan Zaimi
Tan Zaimi 5 ditë më parë
😂😂😂😂
Mikel Miki
Mikel Miki 5 ditë më parë
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Eriselda Ahmetaj
Eriselda Ahmetaj 4 ditë më parë
Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣
Andi Mucka
Andi Mucka 5 ditë më parë
Waw
FF CHAPO
FF CHAPO 5 ditë më parë
JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI
Klement Refitaj
Klement Refitaj 5 ditë më parë
Superrrrrrrrrrrrrrrrrr
Adisa Crafts
Adisa Crafts 5 ditë më parë
First
Lajdi Lajdi
Lajdi Lajdi 5 ditë më parë
1
Klend Jashtoksori
Klend Jashtoksori 5 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣
Vinny Free fire
Vinny Free fire 5 ditë më parë
Hahahaha 1
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 3 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV
10:48
Making Plasma Cutting Machine
19:46
Workshop From Scratch
Shikime 2,4 mln
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 93 mijë
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 3 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 47 mln
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 6 mln
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,3 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 953 mijë
NOBODY CAME TO MY BIRTHDAY!!
8:06
Jeremy Hutchins
Shikime 2,1 mln