Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)

  Shikime 957,056

Elgit Doda

Muaj më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Komente
Elgit Doda
Elgit Doda Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
Rina Valdes
Rina Valdes 7 ditë më parë
Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩
People Are Awesome
People Are Awesome 14 ditë më parë
E Forte 💪
Ferhati Juljan
Ferhati Juljan 14 ditë më parë
Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱
JAYAKUMAR JAYAKUMAR
JAYAKUMAR JAYAKUMAR 17 ditë më parë
Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍
Ladi Lulo
Ladi Lulo 18 ditë më parë
6
dorina vruzhja
dorina vruzhja 15 orë më parë
je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim
Amina Isaeva
Amina Isaeva Ditë më parë
Wow amazing voice 🥰
Carmen Stefania
Carmen Stefania 2 ditë më parë
Bravo!!!
Glenad Adëri
Glenad Adëri 2 ditë më parë
Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥
#Khalif
#Khalif 2 ditë më parë
Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶
Ti Ti
Ti Ti 4 ditë më parë
👌👌👌👌
Estrella Touta._.13
Estrella Touta._.13 5 ditë më parë
La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀
Raluka Chirescu
Raluka Chirescu 5 ditë më parë
Love it! 💖
Lindita Se
Lindita Se 6 ditë më parë
So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE
aljem official
aljem official 6 ditë më parë
Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Analia Manganaro
Analia Manganaro 7 ditë më parë
Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem
Katerina F.
Katerina F. 8 ditë më parë
Mihaela Dumitru
Mihaela Dumitru 8 ditë më parë
Shume bukur ❤️
ola Hasani
ola Hasani 8 ditë më parë
omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙
AK 47
AK 47 8 ditë më parë
Fanatics
Femi Kariçi
Femi Kariçi 9 ditë më parë
Y b
12345 12345
12345 12345 9 ditë më parë
nje super keng shum relaksuse bravo👏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 9 ditë më parë
alnets.info/work/irWKqpatqmlju6g/video.html
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 9 ditë më parë
🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍
Roberto Buzi
Roberto Buzi 9 ditë më parë
❤️
Matilde Mara
Matilde Mara 10 ditë më parë
Ta dua zerin❤️🙏
Gyulya Rubia
Gyulya Rubia 10 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 10 ditë më parë
Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍
Adriana Adrianafeta
Adriana Adrianafeta 10 ditë më parë
Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 11 ditë më parë
Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 7 ditë më parë
Ty ty
Χρυσα Λιονταρι βολος
Χρυσα Λιονταρι βολος 11 ditë më parë
Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like
Arber Zeneli
Arber Zeneli 12 ditë më parë
👌👌
lissbeth Aviles
lissbeth Aviles 12 ditë më parë
I love your music, although i do not understand your language. From virginia.
Sara Cekrezi
Sara Cekrezi 12 ditë më parë
Keng perl
Anna P.
Anna P. 12 ditë më parë
🔥😵
Cosmina Mitu
Cosmina Mitu 12 ditë më parë
Shume bukur !👏👏👏
Özgür Aytaç
Özgür Aytaç 12 ditë më parë
Aman tanrım sen harikasın dostum 😎
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 13 ditë më parë
Wooou shum e mir 👌
Erdi Neda
Erdi Neda 13 ditë më parë
ftijkhgjnn
Dena Deni
Dena Deni 13 ditë më parë
Ca melodie t jep nostalgji
Georgia Gogo
Georgia Gogo 14 ditë më parë
💣♥️♥️💣
Dafina M
Dafina M 15 ditë më parë
Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰
Amla Amla
Amla Amla 15 ditë më parë
Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 7 ditë më parë
Do vin me tmira haha
oliver B
oliver B 15 ditë më parë
shume bukur
Ravindu Nimash
Ravindu Nimash 15 ditë më parë
Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰
Juli Juli
Juli Juli 16 ditë më parë
😢😢😢😢
Hana Montana
Hana Montana 16 ditë më parë
E bukur.....
Teuta Ismajli
Teuta Ismajli 16 ditë më parë
Super kenge!
Viktor Cingari
Viktor Cingari 16 ditë më parë
💪💪💪
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 16 ditë më parë
This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Aurora Zani
Aurora Zani 16 ditë më parë
O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰
Alba Agim
Alba Agim 16 ditë më parë
Amazing elgit❤️
WinEn 330
WinEn 330 17 ditë më parë
what language is it?
Eddie tringa
Eddie tringa 13 ditë më parë
albanian
Emira Aliji
Emira Aliji 17 ditë më parë
👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰
Dorian Ramaj
Dorian Ramaj 17 ditë më parë
I mire si producent dhe si artist gjithashtu .
Mar*
Mar* 17 ditë më parë
Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒
Olympia Delivoria
Olympia Delivoria 17 ditë më parë
Akoma ❤️
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Al Beshure
Al Beshure 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
xhersi xhija
xhersi xhija 19 ditë më parë
Keng e bukur 🙃🖤🥀💔
Dzenita Duka
Dzenita Duka 19 ditë më parë
Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️
Er Ida
Er Ida 20 ditë më parë
👑
AN BCreePer
AN BCreePer 20 ditë më parë
Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 20 ditë më parë
THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️
op op
op op 20 ditë më parë
Bravo super kenge
Mariogesti production
Mariogesti production 20 ditë më parë
1
Sonilda Laupa Cárdenas
Sonilda Laupa Cárdenas 20 ditë më parë
Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu 21 ditë më parë
tolles Lied❤
isida kukli
isida kukli 21 ditë më parë
Ke nje ze fantastik.👋👋
lali gureshidze
lali gureshidze 21 ditë më parë
💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔
Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
Gjergjenrigentianarber Sinojmeri 21 ditë më parë
Bravo.
Eleni G
Eleni G 21 ditë më parë
Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷
Agnesa anna
Agnesa anna 22 ditë më parë
Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng
Anaeya Chipo
Anaeya Chipo 22 ditë më parë
♡︎
Fatjon Bytyci
Fatjon Bytyci 22 ditë më parë
Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍
Mela Mel
Mela Mel 22 ditë më parë
Fantastike
Gjeovica Boshnjaku
Gjeovica Boshnjaku 23 ditë më parë
Ñij
Hs Hd
Hs Hd 23 ditë më parë
Love from morocco❤🥂
[MEGG REBELJA]
[MEGG REBELJA] 23 ditë më parë
fall in love with this song🙈🙈🔫
My tarara
My tarara 23 ditë më parë
2021!!!!! Numer njo
abibe abduramani
abibe abduramani 23 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi 24 ditë më parë
Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌
Marietta Tsela
Marietta Tsela 24 ditë më parë
E ke kall Giti🔥❤
Ermeralda Kurti
Ermeralda Kurti 24 ditë më parë
Wauuuuu super kenge❤
fra past
fra past 24 ditë më parë
MERAVIGLIOSA😍🤩
Elife Sherifi
Elife Sherifi 24 ditë më parë
o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee
Inguska Ceitane
Inguska Ceitane 24 ditë më parë
Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs
Alua Iskakova
Alua Iskakova 25 ditë më parë
Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!
Bruna & Marinela
Bruna & Marinela 25 ditë më parë
Super kenge ☺️☺️
Albana Sakaj
Albana Sakaj 25 ditë më parë
Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit
Lea Lea
Lea Lea 25 ditë më parë
😍😍😍😍
AV RIYADH
AV RIYADH 25 ditë më parë
العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁
V. A
V. A 22 ditë më parë
من البانيا لكن اتكلم عربي
Anna Douka
Anna Douka 25 ditë më parë
Bravo super keng 😘😘😘🥰🥰🥰
Dalila Benaissa
Dalila Benaissa 25 ditë më parë
💞💞💞
*Stella*
*Stella* 25 ditë më parë
Hala pa e nigjua likeee ✌🏼🎶
inna innaki
inna innaki 26 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Muzik Tekst
Muzik Tekst 26 ditë më parë
Je Gigant :)
Fuat Mecaj
Fuat Mecaj 26 ditë më parë
Bravo 🤗😍
MUSIC WITH MOVIES MOVIE
MUSIC WITH MOVIES MOVIE 26 ditë më parë
Talent
Lilly Sweet
Lilly Sweet 26 ditë më parë
Ohh god love your voice ❤️❤️❤️❤️❤️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 26 ditë më parë
Ta ha zemren baca Elgit me kall zani yt 🥰❤
Nini Hoxha
Nini Hoxha 26 ditë më parë
🥺❤️
Toni Skarani
Toni Skarani 26 ditë më parë
Shum e bukur hallall ✌️
DJ Toni
DJ Toni 26 ditë më parë
Kenga e bukur edhe pa videoklip duket qe sa shtyp Play .... Respekte Elgit dhe suksese :)
lezhe lezhe
lezhe lezhe 26 ditë më parë
alnets.info/work/bLOegtyar4ScvHY/video.html
Billie Eilish - ilomilo (MBNN Remix) [1 Hour]
55:04
Emanet 123. Bölüm | Legacy Episode 123
56:36
ELGIT DODA - LARG ( Acoustic )
02:43
Elgit Doda
Shikime 1,9 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 18 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 3,1 mln
Capital T - Akull
03:09
Capital T
Shikime 23 mln
Take It Easy ' Best Of Vocal Deep House Mix [Vol.1]
1:00:00
Emanet 123. Bölüm | Legacy Episode 123
56:36