Mallkimi! Çfare duhet te dini? Kujdes kur mallkoni dike!

  Shikime 126,659

Elvis Naçi

12 ditë më parë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
ARR Shkoder
ARR Shkoder 29 minuta më parë
Ma mir ma than Allahu na e marrt hakun ton amin !🤲🤲🕋
anxhela Sinani
anxhela Sinani 2 orë më parë
Po shum e vertet
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Ditë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢😢😢😢
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj 4 ditë më parë
O Zot na ruaj dhe na mbroj prej te keqit e te kqive 😍🙏🙏🙏
Ledio Shameti
Ledio Shameti 4 ditë më parë
Shume e drejte
scorpion1908
scorpion1908 5 ditë më parë
Vetem per politikanet mbeturina te shqiperise mallkimet jane mese te drejta sepse e kane bere popullin te vuaje kaq shume
Vjollca Kordha
Vjollca Kordha 5 ditë më parë
Zoti të fali për çdo gabim me dashje dhe pa dashje është e vërtet
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti 7 ditë më parë
Zoti eshte i madh e shef qdo keq beres ska nevoj te mallkojm ai din dhe bon i kofshim fal ☝🏼
Lut Luti
Lut Luti 7 ditë më parë
Po kjo esht e verte nga merzitja kujtom se i kalojm nevrat zoti na fal mo shum vite para mallkojshimi se na pat hyr shajtani barg tobe stafkulla dhe deri kur u ju kemi degju o hoxh ELVISI kemi lexu e degju vidjet qe postonin ju dhe na u ka heq mallkimi zoti te rujt juve dhe familjen e juaj amin amin
Gogle Acount
Gogle Acount 7 ditë më parë
Do me falesh o zot sepse une mallkoj shume ne njerezit qe un kame bere mire dhe ata ma kan kthyer ne te keqija
fejza islami
fejza islami 18 orë më parë
Boll keq po bajshe ti.padrejtsin ja kthen Allahu ati qe te ka ver padrejtsi ska nevoj me.mallku hiq sepse aj vetveten e ka mallku qe te ka ber padrejtsi.
numer one
numer one 8 ditë më parë
Atehere do jet mrekullija e te gjithe njerzimit
numer one
numer one 8 ditë më parë
Kurse smundjet e tjers i qon zoti imadhe vete te kujdesemi gjithesejcili prejneshe per vete dhe te ushqehemi mir
numer one
numer one 8 ditë më parë
Mendore
numer one
numer one 8 ditë më parë
Ndodhe mrekullia te gjithe do te jen te lumtur nuk do te ket smundje
numer one
numer one 8 ditë më parë
Po te jen te gjithe njerzit te sinqert cfar ndodhe
Agron Cemalli
Agron Cemalli 8 ditë më parë
Dua qe zoti ti xhduke niato njerez te kqij aminnnnnnn
Gimi Doci
Gimi Doci 8 ditë më parë
Amin ZOTI çofte I bekuar Amin
ll ll
ll ll 8 ditë më parë
Zoti na falte
Dituria Hyjnore
Dituria Hyjnore 9 ditë më parë
Hadith Madhështor Ebu Dheri transmeton se i Dërguari i Allahut {alejhi selam} ka thënë se Allahu i Madhëruar ka thënë: “O robërit e Mi! Unë ja kam ndaluar Vetes padrejtësinë, por e kam ndaluar atë edhe për ju, prandaj mos dhunoni njëri tjetrin! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni në humbje, përveç atij që Unë udhëzoj, prandaj kërkoni udhëzimin Tim, që tju udhëzoj! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të uritur, përveç atij që Unë e ushqej, prandaj kërkoni t’ju ushqej, dhe unë do t’ju jap! O robërit e Mi! Të gjithë ju jeni të zhveshur, përveç atijë që unë e vesh, prandaj më kërkoni veshje, unë do t’ju vesh! O Robërit e Mi! Vërtetë, ju gaboni natën dhe ditën, kurse Unë i fal të gjitha mëkatet, prandaj më kërkoni falje, që t’ju fal! O robërit e Mi! Ju nuk do të arrini kurrë të bëni diçka që do të më dëmtonte, dhe as të bëni diçka që do të më sillte dobi. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhinët të ishin të devotshëm si zemra më e devotshme e njeriut, kjo nuk do ti shtonte asgjë sundimit Tim. O robërit e Mi! Sikur i pari dhe i fundit prej jush, sikur të gjithë njerëzit dhe xhindët të mblidheshin në një vënd, të më luteshin, e Unë t’jua plotësoja dëshirat dhe lutjet secilit prej jush, zotërimi Im nuk do të pakësohej as aq sa pakësohet deti kur del një gjilpërë. O robërit e Mi! Këto janë veprat tuaja, të cilat Unë i ruaj, i llogaris dhe ju shpërblej në bazë të tyre. Kush gjen mirë, të falenderojë Allahun, ndërsa kush gjen tjetër gjë, të mos fajësojë tjetër kënd veç vetvetes.”
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI 9 ditë më parë
ZOTI VASHUFT FAREN NJERZIVE PAMORAL NJERZOR
Μ_ Σ
Μ_ Σ 9 ditë më parë
O zot kush ben padrejtesi e pagoft ne veten e vet ishalla.
Besmir Koçia
Besmir Koçia 10 ditë më parë
alnets.info/mem/_SLXSHcCwK2RSZTXVL26SA.html
Xhejn Ndreu
Xhejn Ndreu 10 ditë më parë
👍
noku noku
noku noku 10 ditë më parë
Ehhh un mallkoj shum dhe smundem ta le mallkimin
Albanian Bass
Albanian Bass 10 ditë më parë
Mose te kishe Existuare e Keqja nuke do te kishim pase kurfare Probleme pra a e dine dikushe ketu Perse Existon e Keqja e duhet na mu ballafaqu me te qe te dalim Triumfuse pra ta fitojme Xhenetin. A eshte Patjeter te Existon e Keqja une e di qe secili nga Ne ka Linde pa ndonje te keqe sa po ritemi pake nga 7 vjete e perpjete ja nismi ma shume ta duam te Keqen se sa te Miren ku eshte ore ketu Problemi i Njeriut qe kundershtone Zotin dhe te mirate hallall qe na i ka dhen si ne kete Bote poashtu edhe ne Boten pasi Vdesim. Nje deshire eshte e Vetmja e imja qe gjdo Jobesimtar ta humbin shikimin(Syte)e te shohin vetem Terre ata nuke e meritojne Driten e Zotit sepse jane vertet te Verber siqe thote Zoti xh.sh.ne Koran"Jobesimtaret jane te Humbure dhe te Verber dhe nuke kane mbeshtetje nga Une"
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli 10 ditë më parë
Mesazh I duhur 🤲🤲🤲🙏🙏🙏
Enkelejda Byku
Enkelejda Byku 10 ditë më parë
Zoti na falte kur gobojme 🤲🤲🤲
Shpresa Mema
Shpresa Mema 10 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💯
Aneta Lipe
Aneta Lipe 10 ditë më parë
Kush eshte mesuar me te bere keq ja kemi lene Zotit te mare hak
Ems G63
Ems G63 10 ditë më parë
Mos em qaj bythen jash zoti gjykon dhe tregon qa asht e verteta!
Marsela Shoti
Marsela Shoti 10 ditë më parë
Zoti na falt🤲por kur shikon se te behet padrejtesi eshte dicka shume e rende dhe e dhimshme saqe kjo te rendon dhe shpirtin .Allahu eshte fales i madh ,meshirues i madh ai eshte me te drejtet dhe besoj te drejtesia hyjnore se nje dite e drejta del ,Zoti vonon po kurre nuk te harron se ai lart☝️eshte me roberit e drejte 🤲🤲♥️♥️Zoti i gjithesise na falt te gjitheve dhe na udhezofte ne rrugen e vey inshaallah
Beca Beca
Beca Beca 10 ditë më parë
Çdo njeri që bën padrejtesi me vetdije Zoti i dhëntë atë që meriton O Zoti i gjithsisë ne dorën tënde jemi 🕋🕋🕋🕋🕋🤲🤲🤲🤲🤲
Polikseni Zouta
Polikseni Zouta 11 ditë më parë
alnets.info/work/ar6iftyom6mDz3Y/video.html
Atifete Gashi
Atifete Gashi 11 ditë më parë
Nuk E di ska asht msllkimi se nuk e mallkom adkond
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 11 ditë më parë
ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT
Albanian Bass
Albanian Bass 11 ditë më parë
Mallkuare qofshine ata qe jane Armiqte ndaj Besimtarve dhe Krijuesit bashke me ta eshte edhe i Mallkuari nga Allahu xh.sh.(Iblisi) tjeter nuke kame qka te shtoje kushe nuke i largohet puneve te keqija eshte Vete Fajtore Zoti ja ka treguare rrugen e drejte por ai e ka zgjedhe rrugen e Padrejtesise per ate sebashku me kundershtare te tjere perfundojne ne Xhehenem. Interesante eshte qe I nderuari Hoxhe dhe Teolog Zoteri Elvis Naci kure i ka lexuare shkrimet e mija e kame vrejte qe po reagone shpejte e qarte me postimin e ketyre videove te fundit kisha pase shume deshire qe te Takohem me Ju ne shtepine tuaje jame i sigurte qe ajo dite do te vjene dhe do te bisedojme ma shume.Selamu Alejkum te gjithve qe e lexoni Komentin time dhe Faleminderit per Pelqimet dhe Kundershtimet e Juaja te nderuare Vellezer dhe Motra Besimtar. Gjitheqka qka Existone ne kete Univerze ose Hapsire eshte me Vullnetin e te Madhit Krijuese askushe Atije nuke mundet te i ben Keqe!
Zeli K
Zeli K 11 ditë më parë
🙏🏻🙏🏻
Zeli K
Zeli K 11 ditë më parë
Mesazh interesant🙏🏻🙏🏻
Naser Bytyqi
Naser Bytyqi 11 ditë më parë
Jjjj ldnmltë
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👌
Shala
Shala 11 ditë më parë
Ma plasen shpirtin e i mallkova , I madhi Allah falem 🤲
Medina Medina
Medina Medina 11 ditë më parë
Shum evertet asht Allahu na rujt inshaAllah.
Rudina Caca Byku
Rudina Caca Byku 11 ditë më parë
Zoti na udhezofte ne rrugen e tij dhe na dhente durim e saber
Soel Soel TV
Soel Soel TV 11 ditë më parë
Allahu i falte ata qe kan ber gjynahe kundra nesh po edhe ne sic kemi ber kundra te tjereve Allahu eshte fales meshirusi . Allah me fal mua dhe gjith ata qe mekatojn . Amin
Aferdita Shemuni
Aferdita Shemuni 5 ditë më parë
Amin
smile foryou
smile foryou 11 ditë më parë
Lus nga zemra 1 personi qe me ka bere padrejtesi Allahu tja kthej Hakun si e din Allahu Amin 🤲🤲
Five Fore
Five Fore 11 ditë më parë
Zoti na falt qa kemi ber gabim
AFRIM ##
AFRIM ## 8 ditë më parë
@Gjuha Arabe sha hamomin na duhet gjuha Arabe y👎
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 👓
Islam-Peace
Islam-Peace 11 ditë më parë
Allahu ju ruajt e ju Shperblefte Amin
mario beqiri
mario beqiri 11 ditë më parë
Allahu ta shperbleft me tmira.
Gjuha Arabe
Gjuha Arabe 11 ditë më parë
Ndiqni kanalin tonë mësoni gjuhë arabe 💻
Arjana Kalemi
Arjana Kalemi 11 ditë më parë
Nuk mallkoj po ngre syte lart dhe them o zot
Erion Ahmeti
Erion Ahmeti 11 ditë më parë
I pari zot faleminderit kam ëndërruar të jem i pari që e shikoj një ligjerat të Elvis Nacit
Musara
Musara 11 ditë më parë
a mundeni ti u lutni Allahut qe te me ndryshoj jeta Aminn.
FF FOREVER
FF FOREVER 10 ditë më parë
Amin
Davide Meta
Davide Meta 11 ditë më parë
😔😔😔
Erion Ahmeti
Erion Ahmeti 11 ditë më parë
Amin
Musara
Musara 11 ditë më parë
1
Πέτρος Φωτιάδης
Πέτρος Φωτιάδης 8 ditë më parë
8ξ7 €)₩05
Πέτρος Φωτιάδης
Πέτρος Φωτιάδης 8 ditë më parë
9
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1,1 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 587 mijë
Among Us in Real Life With Superheroes
1:45
Endrrat e verteta! Si t'i dalloni?
04:31
Elvis Naçi
Shikime 29 mijë
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1,1 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 587 mijë
Among Us in Real Life With Superheroes
1:45
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 3. Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,7 mln
SCHOOL = FUN! 9 DIY School Supplies & School Hacks
11:22
Melisa  - U kry ( Prod by.Bini Diez )
3:05
DIEZ MUSIC
Shikime 2,6 mln