Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

  Shikime 154,645

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

7 ditë më parë

Emisioni i plotë: alnets.info/work/kt2SoMyamIOhzno/video.html
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente
Ornela Demo
Ornela Demo 14 orë më parë
Po ca fillon.....lufta e Kullurit vlla 😄
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 15 orë më parë
Bravo ylli nake shkrir se qeshuri si komedia ete madhit jovan bregut mekete opozit gjith jeten do qeshim
Michalis Natsis
Michalis Natsis 16 orë më parë
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
AL
AL 17 orë më parë
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ems G63
Ems G63 17 orë më parë
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Ditë më parë
🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz
Albanian Ger
Albanian Ger Ditë më parë
Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!
arben carcani
arben carcani Ditë më parë
e sajta luft eshtē ??
Natassa Pietri
Natassa Pietri Ditë më parë
O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh
Haide Dhuli
Haide Dhuli Ditë më parë
Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!
Nicos Berletti
Nicos Berletti Ditë më parë
Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale
Shpetim Cokaj
Shpetim Cokaj Ditë më parë
Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.
ceerw buty
ceerw buty Ditë më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
melgibson1970
melgibson1970 Ditë më parë
Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha
Naim Kica
Naim Kica Ditë më parë
Haha skan faj aspak 😂
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 2 ditë më parë
Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa
bcvbb hyui
bcvbb hyui 2 ditë më parë
Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣
ceerw buty
ceerw buty Ditë më parë
E lezetshme kjo
Alketa Keta
Alketa Keta 2 ditë më parë
tipike ironi greke e currit
mentor tola
mentor tola 2 ditë më parë
Na vdiqet se qeshuri ,
Jc Cubaaa
Jc Cubaaa 2 ditë më parë
Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣
brave forever
brave forever 2 ditë më parë
Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion
bcvbb hyui
bcvbb hyui 2 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN 2 ditë më parë
Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini 2 ditë më parë
Lufta me mullinjt e ERES.
Loni Betoni
Loni Betoni 2 ditë më parë
Tani fillon lufta hahahahaha
George Milano
George Milano 2 ditë më parë
Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres
Shpetim Muci
Shpetim Muci 2 ditë më parë
Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi 2 ditë më parë
Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 2 ditë më parë
Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.
Marius Hoxha
Marius Hoxha 2 ditë më parë
Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith
SKENDERBEGAS ILIRIUS
SKENDERBEGAS ILIRIUS 3 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣👍
M. N.
M. N. 3 ditë më parë
E lezetshme kjo
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli 3 ditë më parë
loteeeee 😂😂😂😂😂😂
Lulja Ime
Lulja Ime 3 ditë më parë
👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade
acdc111ify
acdc111ify 3 ditë më parë
"Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Ardi A
Ardi A 3 ditë më parë
Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)
qopoy dnon
qopoy dnon 3 ditë më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
Shpetim Muci
Shpetim Muci 2 ditë më parë
Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.
Ballist 96
Ballist 96 3 ditë më parë
Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore
Rudi Mali
Rudi Mali 3 ditë më parë
Pse se ftove Tos Nanon mo
Rudi Mali
Rudi Mali 3 ditë më parë
U dhjet duke qeshur
Kacurri Linza
Kacurri Linza 3 ditë më parë
PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET
Kacurri Linza
Kacurri Linza 3 ditë më parë
@qopoy dnon BRAVO
qopoy dnon
qopoy dnon 3 ditë më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
Kacurri Linza
Kacurri Linza 3 ditë më parë
BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,
Afrim Gjata
Afrim Gjata 3 ditë më parë
Per te qeshur ishte pz
Adnand Sheme
Adnand Sheme 3 ditë më parë
O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla 3 ditë më parë
Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites
Alfred Marku
Alfred Marku 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alfred Marku
Alfred Marku 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg 3 ditë më parë
Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.
Al Pacino
Al Pacino 3 ditë më parë
Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi 4 ditë më parë
E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂
nead shullazi
nead shullazi 4 ditë më parë
Lot pz madh 😂😂😂
abc
abc 4 ditë më parë
Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣
One Piece
One Piece 4 ditë më parë
Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh
xhani xhani1
xhani xhani1 4 ditë më parë
Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂
genci safa
genci safa 4 ditë më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
durrsi durrsi
durrsi durrsi 4 ditë më parë
Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni 4 ditë më parë
Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!
Islam Gashi
Islam Gashi 4 ditë më parë
Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp
GRM Infissi
GRM Infissi 4 ditë më parë
Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar
Chef Flo
Chef Flo 4 ditë më parë
Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi
Ornela Demo
Ornela Demo 4 ditë më parë
po ato reklamat pse i fute.. do kishim qesh ter diten :D
Erion Golemi
Erion Golemi 4 ditë më parë
Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa
Alda Zejno
Alda Zejno 4 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️
Marsid Oparaku
Marsid Oparaku 4 ditë më parë
Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣
Nikel Nik
Nikel Nik 4 ditë më parë
Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 4 ditë më parë
Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣
Zef Nikolla
Zef Nikolla 5 ditë më parë
Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe
Vesa Serena
Vesa Serena 5 ditë më parë
Ai eshte nje trap...
Dritan Goga
Dritan Goga 5 ditë më parë
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj 5 ditë më parë
Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!
Oliver Kolitari
Oliver Kolitari 5 ditë më parë
Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,
Clirim Maho
Clirim Maho 5 ditë më parë
Mallista.
BG BG
BG BG 5 ditë më parë
Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin
Loni Betoni
Loni Betoni 5 ditë më parë
Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.
Tom Bucaki
Tom Bucaki 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Kostandin Bushi
Kostandin Bushi 5 ditë më parë
fb.watch/5dOyipecLT/
Ardit Papa
Ardit Papa 5 ditë më parë
Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke.
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 5 ditë më parë
Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach
Children Video
Children Video 5 ditë më parë
Vdiqa😂😂😂👏
Sele Nica
Sele Nica 5 ditë më parë
edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 5 ditë më parë
E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣
Gon Dibrani
Gon Dibrani 5 ditë më parë
Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.
Helion Aliaj
Helion Aliaj 5 ditë më parë
E treta e verteta 🤣
ShokuAndroid
ShokuAndroid 5 ditë më parë
LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku 5 ditë më parë
Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes
Bruna N
Bruna N 5 ditë më parë
Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme
anonymous 2020
anonymous 2020 5 ditë më parë
Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣
arben vata
arben vata 5 ditë më parë
me lot kemi qesh edhe ne ktej
Mario samu90
Mario samu90 5 ditë më parë
Hahahaha
Miltiadh Llacaj
Miltiadh Llacaj 5 ditë më parë
Lulke kete emision e ke pare patjeter,te verteten nqs se ke nje cik seder .....une po te isha ikja direkt ne hollande naten me avjonin qe nisej naten pa me pare njeri dhe kur te kthehesha per pushime nderroja ngjyren dhe formen e flokeve te mos njihesha.Me kete le name.
Dani Elb
Dani Elb 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Indrit Cela
Indrit Cela 5 ditë më parë
Hallall haha ha ha
mimoza llabani gurra
mimoza llabani gurra 5 ditë më parë
A osht per te qare ..mjer ne kush na perfaqson...hiku edhe PD
Dhimo ku
Dhimo ku 5 ditë më parë
Oo çu kënaqëm emision më fantastik që ke bër zoti Rakipi,😉😂😂😂😂
Brux Belge
Brux Belge 5 ditë më parë
Hajde Kazan hajde!!
Leo Tropoja
Leo Tropoja 5 ditë më parë
Ylli je njesh veç mbiemri ta prish pak
Hasibe Bishdili
Hasibe Bishdili 5 ditë më parë
Nuk është ashtu si thotë Curri Nuk i beson më Bashës populli se i dogji mandatet e popullit dhe dolën në rrugë dhe popullin e nxorën në diell Duhet t'i kërkojë të falur popullit se ishte ai që ja dha mandatin dhe jo të futen e të dalin këto agallarët nga parlamenti si t'i dojë qejfi është përgjegjësi e madhe morale ndaj popullit se po nuk e respektive sovranin ai të vret me plumb pambuku dhe të jep shuplakën më të rëndë në zgjedhje ashtu si jua bëri respektojeni popullin Mos shikoni ata që ju vinë nga pas
Gazi Floriri
Gazi Floriri 5 ditë më parë
lideri thon pupupupu ca turpi ca llumi o turp i kombit po behuni nje her realista behuni burra dhe uroni kundershtarin per fitoren cilido qoft ai o byth...ra njeres apo ke frik nga bab sala se te pret gjuhen a ca di beni ju kur te iki ai per skrap ku do veni o qyqer
Dc Alb
Dc Alb 5 ditë më parë
CLUFTE MOOO😂😂😂😂😂😂...Tani do filloj lufta per Bashen .Deri ne 25 prill e kishte te sigurte fitoren e flinte 24 ore ne 24 .Tani nuk e ze me gjumi dhe do shpall lufte ...
San Zej
San Zej 5 ditë më parë
Oo amundi ma ta shiqoj she de vdes tu qesh
San Zej
San Zej 5 ditë më parë
HHahshahaaaaaa
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 813 mijë
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Vizion Plus TV
Shikime 33 mijë
Portokalli, 2 Maj 2021 - S.Show ( Opozita )
09:19
Top Channel Albania
Shikime 137 mijë
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 813 mijë
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,3 mln
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Kuruluş Osman 58. Bölüm Fragmanı
0:58
KURULUŞ TV
Shikime 216 mijë
NOBODY CAME TO MY BIRTHDAY!!
8:06
Jeremy Hutchins
Shikime 2,1 mln
Survivor | Trailer | 03/05/2021
2:26
SKAI.gr
Shikime 426 mijë