Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

  Shikime 150,035

ABC News Albania

5 ditë më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alnets.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
Nurie Thomo
Nurie Thomo 4 orë më parë
Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi
Anna Gustiana
Anna Gustiana 5 orë më parë
Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.
Alma Hidri
Alma Hidri 6 orë më parë
Je bo i neveritshem te ka dal boja
Zenel Kadiu
Zenel Kadiu 11 orë më parë
Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri
Irma Dunga
Irma Dunga 12 orë më parë
Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALnets
Annalena Lici
Annalena Lici 12 orë më parë
Po vdis mor psikopat
Annalena Lici
Annalena Lici 12 orë më parë
Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭
Albanian Mafia
Albanian Mafia 14 orë më parë
ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje
Vlore Vlora
Vlore Vlora 14 orë më parë
Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa
Lek Toma
Lek Toma 14 orë më parë
Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.
Marenglen Hoxha
Marenglen Hoxha 15 orë më parë
I madh 😂👍
Igli Tartaraj
Igli Tartaraj 16 orë më parë
E madhe fare!!!
Dede Gavoci
Dede Gavoci 17 orë më parë
Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde
suzi koci
suzi koci Ditë më parë
Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari
roberto
roberto Ditë më parë
Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !
Dode V
Dode V Ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹
Fatmir Haka
Fatmir Haka Ditë më parë
Hahahahaha😂😂😂😂😂😂
Miri Ndoj
Miri Ndoj Ditë më parë
Legen. I kelyshi I Edit
Jaup Horanlli
Jaup Horanlli Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα Ditë më parë
Ti mund te jesh nje artist shum i mire por ket gjest me litar ne fyt. Me vjen shum keq. Sepse ne ket menyr ka shum njerz si ju zgjon tmerr. Mas pari mua. Si bana me ka var veten.dhe .nipi. Te lutem shum mos. .se na tmerrove .
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola Ditë më parë
Bravo bes je super Aktor
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola Ditë më parë
Bravo bes je super Aktor
Tonin Biba
Tonin Biba Ditë më parë
Katunare psikopat,servile i peshtire..
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj 2 ditë më parë
SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹
B
B 2 ditë më parë
Jo humor po na e shpife fare le nam
B
B 2 ditë më parë
Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen
il king
il king 2 ditë më parë
Hahaha sa e forte😅😅
Endri Lejla Design
Endri Lejla Design 2 ditë më parë
100% realitet 💫
Eni Zeneli
Eni Zeneli 2 ditë më parë
O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet
g douka
g douka 2 ditë më parë
Hahahahaha O zot me lot .gjigande je
Lek Toma
Lek Toma 2 ditë më parë
O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma 14 orë më parë
Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱
lois turkeshi
lois turkeshi 2 ditë më parë
Humor?
Italia Albania
Italia Albania 2 ditë më parë
Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.
Luis Luizao
Luis Luizao 2 ditë më parë
ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri
Anisa Gashi
Anisa Gashi 2 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
suzi koci
suzi koci 2 ditë më parë
Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq
Feriz feriz
Feriz feriz 2 ditë më parë
Shko mor morracak
Klodi Dina
Klodi Dina 2 ditë më parë
Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti
Edi Shkoza
Edi Shkoza 2 ditë më parë
Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .
Stelio Kuci
Stelio Kuci 2 ditë më parë
=0
besnike subashi
besnike subashi 2 ditë më parë
Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh
dan dana
dan dana 2 ditë më parë
Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.
Shaban Berisha
Shaban Berisha 2 ditë më parë
Okay
EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ 2 ditë më parë
Ti Besi je nje RQ
Oltjona Çota
Oltjona Çota 3 ditë më parë
Lot 😂😂😂😂😂😂
Rajma Arapi
Rajma Arapi 3 ditë më parë
😂😂😂😂
Sokol Beko
Sokol Beko 3 ditë më parë
bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣
Vjollca Elezi
Vjollca Elezi 3 ditë më parë
Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet
SPIRO CACA
SPIRO CACA 3 ditë më parë
O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.
Qazime Ago
Qazime Ago 3 ditë më parë
Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA
F.F.E.E
F.F.E.E 3 ditë më parë
Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .
endisul
endisul 3 ditë më parë
Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!
F.F.E.E
F.F.E.E 3 ditë më parë
@leana messi Falimderit
leana messi
leana messi 3 ditë më parë
Ke folur shumê shumê saktë .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla 3 ditë më parë
Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 3 ditë më parë
Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂
Diana
Diana 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
elida bogdani
elida bogdani 3 ditë më parë
Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?
Vlore Vlora
Vlore Vlora 14 orë më parë
Varet në ca këndvështrimi e shikoni
leana messi
leana messi 3 ditë më parë
Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔
Tony Vlore
Tony Vlore 4 ditë më parë
Hahahahaha sa i madh
Enrik Rushan
Enrik Rushan 4 ditë më parë
Madh je shoku
kastriot mane
kastriot mane 4 ditë më parë
Ik pi raki me like trapin
Saimir Bushi
Saimir Bushi 4 ditë më parë
... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏
raldi mujsaku
raldi mujsaku 4 ditë më parë
Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji
Durres Plazh
Durres Plazh 4 ditë më parë
Hahahaha na kenaqe me humorin
Marashi Celi
Marashi Celi 4 ditë më parë
Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek
besnike subashi
besnike subashi 4 ditë më parë
Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund
besnike subashi
besnike subashi 4 ditë më parë
Shume e bukur kosherja
Tixhe Karaj
Tixhe Karaj 4 ditë më parë
Hahaha ebukur kjo hahaha
Edi Korca
Edi Korca 4 ditë më parë
Iker cok bole
Lucy Pashai
Lucy Pashai 4 ditë më parë
O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania 3 ditë më parë
@Lucy Pashai 😂😂👍
Lucy Pashai
Lucy Pashai 3 ditë më parë
@Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir
Tirana Tirana
Tirana Tirana 3 ditë më parë
QISHA FISIN TY DHE RAMES
Alberto Albe
Alberto Albe 4 ditë më parë
Ik o gjin te q**** xhensilen
Laorent Miha
Laorent Miha 4 ditë më parë
Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht
M you
M you 4 ditë më parë
ik ore rrot k. hajdut oksigjeni
Nezir Hoda
Nezir Hoda 4 ditë më parë
Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂
Duble R Pix
Duble R Pix 4 ditë më parë
Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣
Senad Fazliji
Senad Fazliji 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050
blerim muka
blerim muka 4 ditë më parë
Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.
Endri Sh
Endri Sh 4 ditë më parë
Na kenaqet
Roni Xhafaj
Roni Xhafaj 4 ditë më parë
Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Marina Rakipi
Marina Rakipi 4 ditë më parë
Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!
Dhurata Deva
Dhurata Deva 4 ditë më parë
AHAHAAA
Mergjan Lashi
Mergjan Lashi 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Marco Mauro
Marco Mauro 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 na myte
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 4 ditë më parë
I la mandatet Luli i la bashkit 😂😂😂😂
Erlind Kamberaj
Erlind Kamberaj 4 ditë më parë
Hahahahaha je 1
besmir lleshi
besmir lleshi 4 ditë më parë
Super e qelluar kjo!!!!!!
gzim atipi
gzim atipi 4 ditë më parë
Po LSI ?, PO HAROVA LSI U SHKATRUA.
Ana Maria
Ana Maria 4 ditë më parë
Test super, bravo. Na kenaqet
Mark Hajati
Mark Hajati 4 ditë më parë
U gezova qe ra perdja.Kisha frige mos luanin kambet e Gjinit sic luanin duart.Se per Dine e Imani ikte Gjinin ne boten tjeter.
Petro Be
Petro Be 4 ditë më parë
😂😂😂😂
Rudina Bani
Rudina Bani 4 ditë më parë
Sa kam qeshur! Na e shtyve Ramazani deri ne 2025. 👏 Gjinit ( aktorit) dhe autorin e tekstit
Luan Baze
Luan Baze 2 ditë më parë
@Romario Bebeto hw
Rudina Bani
Rudina Bani 4 ditë më parë
@Romario Bebeto qesh se nuk qaj dot😀😀😀😀😀
Sele Nic
Sele Nic 4 ditë më parë
SHUME BUKURE
Robin Hood
Robin Hood 4 ditë më parë
HUMOR BUDALLENJSH
Alban Hoti
Alban Hoti 4 ditë më parë
Shume e bukur e qellume
Best Things
Best Things 4 ditë më parë
O hiqeni ket barbon pash zotin, ky zoraxhi qe shkon nga fryn era , vete nje gje ka te mir ky , GRUAN ! 😄
Mihalis Gramozi
Mihalis Gramozi 4 ditë më parë
Artist imadh respekt
Rabbit dent games
Rabbit dent games 4 ditë më parë
O Gjin kush t'qin ....
myslym turkay
myslym turkay 4 ditë më parë
TOM DOSHI i shkerdhen grun. I ka ble restorantin
gandia playa
gandia playa 4 ditë më parë
I qin grun rilindasit
Kosta Hodaj
Kosta Hodaj 4 ditë më parë
ahahah je i madh o Gjin 😂😂😂🤪🤪
Uriah-Fikut
Uriah-Fikut 4 ditë më parë
🤣🤣🤣
Martin Petoku
Martin Petoku 4 ditë më parë
Hahahqhqh
Gjergj Lleshi
Gjergj Lleshi 4 ditë më parë
Ju demokrateve ne litar ju pafsha
Fat Jon
Fat Jon 21 orë më parë
Si ka mundesi shaheni kshu per nje parti ku ka aritur kjo shoqeri keni kushurinj me bindje te ndryshme dhe shaheni dhe ofendoheni per zotin shum turp
ZEMER
ZEMER 4 ditë më parë
Ik tqifsha ropt komunist i karit tqifshin demokrwtet ropt se qenke dhe malsor nga ato qe tka perdhunu turku
Lucy Pashai
Lucy Pashai 4 ditë më parë
Na rrofsh koqet ti
aman aman obobo
aman aman obobo 4 ditë më parë
Mallkim kancer për kombin ini o lllesha lesha socialkomunistë....me siguri ndonjë prezer..vatif kryetari je .....
Dava Halili
Dava Halili 4 ditë më parë
Hiqe litarin
Dava Halili
Dava Halili 4 ditë më parë
Oooo na trembe
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 889 mijë
Portokalli, 2 Maj 2021 - Ylvi Bakërri ( Festa private )
05:14
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
Masumiyet
Shikime 681 mijë
Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
Shikime 1,7 mln
Kuruluş Osman 58. Bölüm Fragmanı
0:58
KURULUŞ TV
Shikime 216 mijë
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 11 mln