Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

  Shikime 316,886

ABC News Albania

8 ditë më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alnets.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Komente
Teo
Teo 5 orë më parë
My song
Teo
Teo 5 orë më parë
alnets.info/work/qNCRgsncrqim2oY/video.html
Nora L
Nora L 5 orë më parë
Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta
qopoy dnon
qopoy dnon 17 orë më parë
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Naim Cerkini
Naim Cerkini Ditë më parë
Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.
Ardit Cubi
Ardit Cubi Ditë më parë
Si se permendi nenen qe e lindi kurr
eioshen boboi
eioshen boboi Ditë më parë
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
qopoy dnon
qopoy dnon 17 orë më parë
🤣🤣🤣😎✌
Diana Helena
Diana Helena Ditë më parë
Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Ditë më parë
Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Ditë më parë
Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin
eioshen boboi
eioshen boboi Ditë më parë
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
bouytt guyt
bouytt guyt 2 ditë më parë
Coca Besi😂 high af
Metihe Selmani
Metihe Selmani 2 ditë më parë
T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo
Kimete Troplini
Kimete Troplini 2 ditë më parë
A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate
elton shehu
elton shehu 2 ditë më parë
Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda
bouytt guyt
bouytt guyt 2 ditë më parë
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
sehhi vooty
sehhi vooty 3 ditë më parë
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
H Mdarci
H Mdarci 3 ditë më parë
Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?
Atid Itarba
Atid Itarba 3 ditë më parë
O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton
Xheni Rama
Xheni Rama 3 ditë më parë
Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂
sehhi vooty
sehhi vooty 3 ditë më parë
Shume pordhace je moj xhensila
stamatis nasis
stamatis nasis 3 ditë më parë
Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠
Antigona Gashi
Antigona Gashi 3 ditë më parë
Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱
vajza vajza
vajza vajza 3 ditë më parë
kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte
Pranvera Murati
Pranvera Murati 3 ditë më parë
Ë W Dass ist das Das
Petteri Punakuono
Petteri Punakuono 3 ditë më parë
🤣🤣🤣😎✌
Dona dona
Dona dona 4 ditë më parë
A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?
Km Mm
Km Mm 4 ditë më parë
Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena
Aurora Bregu
Aurora Bregu 4 ditë më parë
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
Olgerta Lzj
Olgerta Lzj 4 ditë më parë
Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur
elida markaj
elida markaj 4 ditë më parë
Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭
Egzona Blakcori
Egzona Blakcori 4 ditë më parë
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
Claudia
Claudia 4 ditë më parë
Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️
Ermira Shehu
Ermira Shehu 4 ditë më parë
Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹
edlira lushi
edlira lushi 4 ditë më parë
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
keti keti
keti keti 4 ditë më parë
Shume pordhace je moj xhensila
Blerta Ahmati
Blerta Ahmati 3 ditë më parë
Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 4 ditë më parë
Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin
Eliesa Mustafa
Eliesa Mustafa 4 ditë më parë
umyten tu pjell shqiptart ehajtttt
Rita Luneto
Rita Luneto 4 ditë më parë
Se kuptoj pse i prisni kenget
Iron Tin
Iron Tin 5 ditë më parë
Un jam nga Krume Por hasi eshte qytet ne vete tashi e nuk duhet ti thone me Hasi I kukesit .Eshte per te ardh keq qe shqiptaret dun te shikojn vendet e tjera kur nuk i njofin qyetet e Shqiperise,turp.Respekte nga New York.
Sonila
Sonila 5 ditë më parë
Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 5 ditë më parë
😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 5 ditë më parë
🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka
une une
une une 5 ditë më parë
Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori
Adem Kreshta
Adem Kreshta 5 ditë më parë
JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO
Nafa Nafa
Nafa Nafa 5 ditë më parë
❤️❤️
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo 5 ditë më parë
Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.
Dizo Dauti
Dizo Dauti 5 ditë më parë
Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 4 ditë më parë
@Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?
Dizo Dauti
Dizo Dauti 4 ditë më parë
@Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 4 ditë më parë
@Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN
Dizo Dauti
Dizo Dauti 4 ditë më parë
@Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 4 ditë më parë
@Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim
Kela Spaho
Kela Spaho 5 ditë më parë
Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....
Sia Ira
Sia Ira 5 ditë më parë
Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.
Jonka Paloka
Jonka Paloka 5 ditë më parë
Besi je shum Artist 🤩💫
Lucy Pashai
Lucy Pashai 5 ditë më parë
Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën
Enxhi 456
Enxhi 456 5 ditë më parë
Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?
Hamide Dervishi
Hamide Dervishi 5 ditë më parë
Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .
Zhaklina11
Zhaklina11 5 ditë më parë
Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika
EDa ML
EDa ML 5 ditë më parë
Shum i ftoht me motren
Lina Lana
Lina Lana 5 ditë më parë
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Arsa Begaj
Arsa Begaj Ditë më parë
bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen
no name
no name 3 ditë më parë
Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!
Popcorns Mom
Popcorns Mom 4 ditë më parë
Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar
Florina Lule
Florina Lule 5 ditë më parë
E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏
Lindita Haxhimustafa
Lindita Haxhimustafa 5 ditë më parë
Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐
Silvana Koreta
Silvana Koreta 5 ditë më parë
Te '' ' kendofte zemra ylli baka
mimoza gjermani
mimoza gjermani 5 ditë më parë
Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏
Illyria Illyria
Illyria Illyria 5 ditë më parë
E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏
Ani Cani
Ani Cani 5 ditë më parë
Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin
mo 207
mo 207 6 ditë më parë
Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏
Jenny Lea
Jenny Lea 6 ditë më parë
Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣
The One
The One 15 orë më parë
Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!
Fran Fusha
Fran Fusha 5 ditë më parë
xhensila esht yll 🌟🌟
Lalala Lalala
Lalala Lalala 6 ditë më parë
Djale i mire Besi bravo
Albana Demaj
Albana Demaj 6 ditë më parë
Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania 5 ditë më parë
Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl
Matina Sehai
Matina Sehai 6 ditë më parë
Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them
Aha Nana
Aha Nana 6 ditë më parë
Coca Besi😂 high af
Vefi Gropa
Vefi Gropa 6 ditë më parë
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 6 ditë më parë
Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .
Merita Hasa
Merita Hasa 4 ditë më parë
Bravo Besi👏
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 6 ditë më parë
Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee
cuni france
cuni france 6 ditë më parë
O qija ropt sa tap besi
Music lover Guy
Music lover Guy 6 ditë më parë
Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla
Rudina Bani
Rudina Bani 6 ditë më parë
Sa e adhurueshme eshte Ija!
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 6 ditë më parë
Linden kta ????apo akoma
Ela Myrteza
Ela Myrteza 6 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα 6 ditë më parë
Te kendofte zemra.
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 7 ditë më parë
Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 7 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤
albania tv
albania tv 7 ditë më parë
Pse hiqet zeri
Deta Mia
Deta Mia 7 ditë më parë
Shume pozitivitet 🙏🏼
Ersila Alla
Ersila Alla 7 ditë më parë
Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt
Omar Braydon
Omar Braydon 6 ditë më parë
@Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!
Gideon Maxwell
Gideon Maxwell 6 ditë më parë
not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself
Ana Ana
Ana Ana 7 ditë më parë
😂😂😂 xhensila na hapi barkun!
Enrik Rushan
Enrik Rushan 7 ditë më parë
Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane
Eldo Mcini
Eldo Mcini 20 orë më parë
CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka
Miranta Xhaferri
Miranta Xhaferri 7 ditë më parë
sa duan me u duk kta.
Jonida Mehmeti
Jonida Mehmeti 7 ditë më parë
Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥
enerik tozaj
enerik tozaj 7 ditë më parë
Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅
rozalinda
rozalinda 5 ditë më parë
Sesht fiorela
Kejsi Daja
Kejsi Daja 6 ditë më parë
Kuu
artan papri
artan papri 7 ditë më parë
Zoti te ruhet
Ylli Tajari
Ylli Tajari 7 ditë më parë
jeni te gjithe te mbrekullueshem
Shpresa Bushgjokaj
Shpresa Bushgjokaj 7 ditë më parë
Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai
indrit arapi
indrit arapi 7 ditë më parë
I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone
Arjan Kapo
Arjan Kapo 6 ditë më parë
@indrit arapi ahahahahahahAhH
Ana Ana
Ana Ana 6 ditë më parë
@indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im
indrit arapi
indrit arapi 6 ditë më parë
@Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un
Ana Ana
Ana Ana 6 ditë më parë
@indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit
indrit arapi
indrit arapi 6 ditë më parë
@Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?
19 98
19 98 7 ditë më parë
🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥
Benny Petra
Benny Petra 7 ditë më parë
Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Mhill Deda
Mhill Deda 7 ditë më parë
zoti te bekoft o bes kallaku
Era Elsa
Era Elsa 7 ditë më parë
ppppfffff bes nari
ALbanian Girl
ALbanian Girl 7 ditë më parë
shkrepe prap o president
Arjan Panav
Arjan Panav 7 ditë më parë
Shifeni besin drru nmall o zot
Arjan Panav
Arjan Panav 6 ditë më parë
@Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.
Ana Ana
Ana Ana 6 ditë më parë
@Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱
Arjan Panav
Arjan Panav 6 ditë më parë
@Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱
Ana Ana
Ana Ana 6 ditë më parë
@Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj
Ame Ame
Ame Ame 6 ditë më parë
@Ana Ana po ju ku e dini?
ah ah
ah ah 7 ditë më parë
Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..
Heart Love
Heart Love 7 ditë më parë
😂😂
David Watson
David Watson 7 ditë më parë
0:54 bed.limo
Klaudja Cerma
Klaudja Cerma 7 ditë më parë
Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢
Rudina Bani
Rudina Bani 6 ditë më parë
Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀
Violet Hancock
Violet Hancock 7 ditë më parë
0:22 dat.gen.in
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Klanifornia - Behar Mera dhe gruaja kërnace
10:02
Sulejmani i Madherishem | Episodi 2 (Me Titra Shqip)
1:32:27
Sulejmani i Madhërishëm
Shikime 153 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
holding myself accountable
14:17
James Charles
Shikime 8 mln