Sabiani tregon nje Histori te cuditshme per Mevlanin e Perputhen

  Shikime 156,384

KojshiaShowOfficial

15 ditë më parë

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente
Luziana
Luziana 9 ditë më parë
Te mrekullueshem 🥰🥰
Leonida Kaja
Leonida Kaja 10 ditë më parë
shum suksese per te dyt ju 🙏🏻🙏🏻
Papi papu
Papi papu 12 ditë më parë
Sabiani duket super vajze kurse vajza si Trans.
Elvis Shahu
Elvis Shahu 8 ditë më parë
E mir ësht, por babait si ka ngja fare.
lule lulee
lule lulee 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Lucy Pashai
Lucy Pashai 13 ditë më parë
Të dhjefsha këngët
Aria Xhemo
Aria Xhemo 13 ditë më parë
Cfare vajze e edukuar bravo prindit te saj .
Augustine Rudy
Augustine Rudy 11 ditë më parë
i dont know if anyone cares at all but yesterday I hacked my girlfriends Instagram account using Instaplekt. Just google for it if you wanna try it yourself
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
03:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 160 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
25. Çdo të thotë - Teravi dhe Vitër - Dr. Imam Ahmed Kalaja
29:37
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Vizion Plus TV
Shikime 33 mijë
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 889 mijë
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
Shikime 35 mln
HE'S HYPNOTIZING YouTubers & EX HACKERS
18:58
Vy Qwaint
Shikime 621 mijë
NOBODY CAME TO MY BIRTHDAY!!
8:06
Jeremy Hutchins
Shikime 2,1 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14