Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

  Shikime 693,242

Shaliani

9 ditë më parë

Official instagram: shalianii​
Official facebook: toli.tolii.7​
flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

Komente
Bujar Shabani
Bujar Shabani 45 minuta më parë
Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum
adeline sylaj
adeline sylaj Orë më parë
Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭
It's me
It's me 15 orë më parë
Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂
Elvana Kurti
Elvana Kurti 17 orë më parë
BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗
Gani Shaqiri
Gani Shaqiri 20 orë më parë
Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Selman Parallangaj
Selman Parallangaj 20 orë më parë
Kenga ma e mir Respekt
Emily An
Emily An 2 orë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 21 orë më parë
THIS LOOK AWESOME!!
Sofije Zeneli
Sofije Zeneli 22 orë më parë
👌😍
Agime Vrenezi
Agime Vrenezi Ditë më parë
Veq per para hallall zoti te rujt shaljan
lenci hamolli
lenci hamolli Ditë më parë
Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!
Maja pogba
Maja pogba Ditë më parë
Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 21 orë më parë
233 dislike pse?
Dorian Ju
Dorian Ju Ditë më parë
Te lumt 🥲
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni Ditë më parë
Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !
Bes Neziri
Bes Neziri Ditë më parë
Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢
Joanna
Joanna Ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Adriatik Llozi
Adriatik Llozi Ditë më parë
❤❤❤👏👏👏👏👏🤲
Joanna
Joanna Ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Marta Lushaj
Marta Lushaj Ditë më parë
Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
SHQIPE Cib
SHQIPE Cib Ditë më parë
Rama ik
Arlind ibraimi
Arlind ibraimi 2 ditë më parë
Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani
vegim neziraj
vegim neziraj 2 ditë më parë
Bravo🙏🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
SABIT Ismaili
SABIT Ismaili 2 ditë më parë
😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova
Jim Byl
Jim Byl 2 ditë më parë
Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻
Xhemsi Da
Xhemsi Da 2 ditë më parë
👍👍respect bravo 😭
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Bravooo.
Ab bd
Ab bd 2 ditë më parë
😂😂🤮🤮🤮🤮
Hello Bro
Hello Bro 2 ditë më parë
233 dislike pse?
flamur murseli
flamur murseli 2 ditë më parë
respect👍👍
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 2 ditë më parë
Konga
Xhelal Bytyqi
Xhelal Bytyqi 2 ditë më parë
Shum emire
Avdi Dreshaj
Avdi Dreshaj 2 ditë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Snko Vdves
Snko Vdves 2 ditë më parë
bravo lum nont xhitka bu
Kosovo 2018
Kosovo 2018 2 ditë më parë
👍👍🥲
Visit Albania
Visit Albania 2 ditë më parë
👈🇽🇰🇦🇱👐
Mensur Braha
Mensur Braha 2 ditë më parë
Sa her endegjoj me përmallon ike textet nr 1 Te pershendes nga zemra shalian Nga gjermania e mallkume🙄😪
Joanna
Joanna 2 ditë më parë
Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese
fatmir C1
fatmir C1 2 ditë më parë
Zoti trujte 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Edonit Lipovica
Edonit Lipovica 3 ditë më parë
💕💕❤️❤️
Nobody Burgen
Nobody Burgen 3 ditë më parë
Uh... I don't speak this language. I don't even really listen to music. ... Why was this reccomended to me? ...Help.
Nobody Burgen
Nobody Burgen 2 ditë më parë
@Joanna nuk e kuptoj shqipen
Joanna
Joanna 2 ditë më parë
shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔
Kujtim Zymeri
Kujtim Zymeri 3 ditë më parë
Bravooo.
Mirishah Shkembi
Mirishah Shkembi 3 ditë më parë
Te lutem a ban ni kong per babin e vdekur
Altinn Krasniqi
Altinn Krasniqi 3 ditë më parë
💔
Liridon Liridon
Liridon Liridon 3 ditë më parë
Suksese . Toli Shalihani💪🇦🇱
Arjeta Sallauka
Arjeta Sallauka 3 ditë më parë
Na knaqe zemrat me muzike dhe tekste! Te lumt 🍀
Driton Zogaj
Driton Zogaj 3 ditë më parë
Respekt
bofooit gojo
bofooit gojo 3 ditë më parë
M'ke kthy mbrapa në kohë 🙏🏻👏👏👏😢
Xhemal Lutfiu
Xhemal Lutfiu 3 ditë më parë
hallall te qoftt
mentor zejnullahu
mentor zejnullahu 3 ditë më parë
Pom myt mu kjo keng,qe 2 vjet jetoi ne zvicer po me duken si 200vjet.
Albnor Ramadani
Albnor Ramadani 3 ditë më parë
Hallall bablok 🥲❤️
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 3 ditë më parë
Shum respekt
bofooit gojo
bofooit gojo 3 ditë më parë
BRAVO, zemra t'knoft gjithmon e jet, kenget tua kan gjithmon nje mesazh realiteti qe ne zemer te therr
Meti Romantik
Meti Romantik 3 ditë më parë
See you again, 😥 Wir sehen uns wieder, 😥 Takohemi përsëri., 🤔😥🤲💔 Sa shokt mu vranë për ket tokë more njerëz, sa e veshtir është të thuresh vargje në dhe të huaj për shokët e idealit, eh sa sa her jetova me vdekjen, tuj ra nëpër prita natën e diten, atje n-kufi tash e 22 vite bohen me 24 maj 1999, saher vijn datat e rënieve te bashkluftarve, mqahet 💔-ra prej malli e merzis, te gjitha tmirat e zotit i kamë asgjë smë mungon se mallin secili kemi me lon një ditë, me mungojn shumë shokët e vendlindja si dikur se tani jeta atje nuk po më ngreh me shku si para ca viteve, jan prish njerzimi tmerri i zotit, qysh kemi jetu para lufte; Me pak jemi knaq, Tash me shumë dojm me plas., Te lumt o djal me kto tekste te ndjeshme qe po i këndon shtresave tona qe është e dhimbshme realitet i hidhur, te uroj shëndet jet të gjat e suksese treja.,👏👌🤔 Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicer. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭
bardhec Uka
bardhec Uka 3 ditë më parë
O shaljan ky zani tjetr sesht i joti aesht duet zeri gjavit apo i ismet begjeti ndoshta esht krejt i yti.
Ahmed Behrami
Ahmed Behrami 3 ditë më parë
💙💙💙
Skopje shkup
Skopje shkup 4 ditë më parë
shum njerz e harojn vendlingjen e vet sepse atyre ju duket me I mir qyteti se sa ati ku eshte rrit😔
butti fdft
butti fdft 4 ditë më parë
rrotullohet🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Zhuljeta Shabani
Zhuljeta Shabani 4 ditë më parë
Sa prekese kjo muzik bravo urime per kenget qe nxjerr kenge per rinine e sotme 😓😔
Fatlum Xhemajli
Fatlum Xhemajli 4 ditë më parë
Hallall tkoft shum muzik e mir 🔥🔥🔥🔥
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji 4 ditë më parë
Ah Shalian Shalian....!!!...zemren na e shkrumoj ky gurbet...!!!.. na preke me kete kenge mu ne zemer ..!! Paq jete te gjate e zoti te rujt o Shalian..!!👋👋
Murat Istogu
Murat Istogu 4 ditë më parë
Kjo keng me ben te 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 pa ndal
butti fdft
butti fdft 4 ditë më parë
SUKSESE per TER JETEN vlla I dashur
sami rashiti
sami rashiti 4 ditë më parë
Shuuuum e qelluar t'lumt...
com
com 4 ditë më parë
Zmr tknoft o vlla mishi kokerr mu ba...mke çu nvenlinje me men itash zoti trujt ty...gjith e cila kang ma e bukur se shoqja....tu gzoft zmr ty ishalla vllau jon shaliani👆👍💖😭😭💞💎💞💎
dardan dauti
dardan dauti 4 ditë më parë
👍
vliduu zeeb
vliduu zeeb 4 ditë më parë
Big like 👍
Flamur Derkillaa
Flamur Derkillaa 4 ditë më parë
Suksese ne te ardhmen shum me vend kenga
Mehdi Hamiti
Mehdi Hamiti 4 ditë më parë
BRAVO, zemra t'knoft gjithmon e jet, kenget tua kan gjithmon nje mesazh realiteti qe ne zemer te therr
vliduu zeeb
vliduu zeeb 4 ditë më parë
brravo tè koft shalian shum respekt pèr ty shum ì fort je
Ermal Delija
Ermal Delija 4 ditë më parë
A ska me vend tanin edhe zogjt e malit kendojn me bukur
Ismet Palushi
Ismet Palushi 4 ditë më parë
Ksai i thon kenge shqipe dhe pasterti
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi 4 ditë më parë
shum e mir vallahi
Florim Tahiri
Florim Tahiri 4 ditë më parë
E bre Shalian qe mbane me lot, e mkalle ne zemer. Allahu kurr mos te humbt te kendoft zemra edhe shpirti gjithmon. Te lumet ne qe te kemi, e qe deri sot qka ke kendu te gjitha kan qen realitet.
Florim Tahiri
Florim Tahiri 18 orë më parë
@Sebahat Busi flm shu per pershendetjen dhe rrespektin. Gjithashtu jeni te pershendetur dhe te rrespektuar. E ket legjenden ton e ruajt Allahu gjithmon
Sebahat Busi
Sebahat Busi 2 ditë më parë
Pershendetje Po ke te drejt I Nderuar se e kam ndegju te kosov show qe qka shrine dit Te perditshme I bon kang dhe shum me pelqenjn gjithmon knagat e ti sidoqoft ju Pershendes kudo qe jeni Respect ✊
kreshnik biba
kreshnik biba 4 ditë më parë
Te kendoft zmra
ed_ ghost1067
ed_ ghost1067 4 ditë më parë
Bashk keng e qellume tlumt
orizare orizare
orizare orizare 4 ditë më parë
tung
vliduu zeeb
vliduu zeeb 4 ditë më parë
Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.
Dr Ze
Dr Ze 4 ditë më parë
SUKSESE per TER JETEN vlla I dashur
Dr Ze
Dr Ze 4 ditë më parë
SUKSESE 😭😭😭😭per gjith neten
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj 4 ditë më parë
😥😥😥😥🤲🤲🤝🇩🇪🇦🇱
bardhec Uka
bardhec Uka 4 ditë më parë
O shum keng prekse por ralitet shum edhimbshme vendlindja te lumt oshaljan.
vliduu zeeb
vliduu zeeb 4 ditë më parë
👍👍
Festim Bilalli
Festim Bilalli 4 ditë më parë
brravo tè koft shalian shum respekt pèr ty shum ì fort je
Amigo S
Amigo S 4 ditë më parë
Big like 👍
Jehona Braha
Jehona Braha 4 ditë më parë
Bravo keng e bukur👍👌🤲
Mimoza Hajdari
Mimoza Hajdari 4 ditë më parë
Bravo qishtu esht
Mexhidfe Rahmani
Mexhidfe Rahmani 4 ditë më parë
Te lumt shaljan je ma imiri veq vazhdo se na knaq zemren me ksi tekse shum te qellura zemra tknoft elumja nena qe tka zoti te ruajt te shperbleft veq vazhdo karieren mosu ndal te pershendes shum nga zemra xhida klm
LLapjani
LLapjani 4 ditë më parë
na myti gurbeti zoti e mallkoft :( djegun per atdhe jem na ka vdek shpirti dhe te huj
Sadri Helshani
Sadri Helshani 5 ditë më parë
👏👌
Bastri Lala
Bastri Lala 5 ditë më parë
Shaliani na ke knaq me kto kenge te kendofte zemra sado larg botes me shku si vendlindja jote nuk ka te rujte zoti 👏👏👏👏👏👏👏👏
Sait Masllani
Sait Masllani 5 ditë më parë
Aunu,.1m.htxj2i nheucu gewu1
Id Di
Id Di 5 ditë më parë
Bravo toli nr 1 je👌👌💪💪💪
Diti Panxha
Diti Panxha 5 ditë më parë
😘😘😘😘
laskin riubn
laskin riubn 5 ditë më parë
Zoti te rujt presim edhe me shum keng nga ty se sikur na qmall kur i degjojm kenget tua suksese
Sazan Balla
Sazan Balla 5 ditë më parë
Bravo shum kenge e bukur dhe Reale
Visit Albania
Visit Albania 5 ditë më parë
👍👍
Fida Mustafa
Fida Mustafa 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭
Fida Mustafa
Fida Mustafa 5 ditë më parë
Dhshz dvzbsisjsz, the first 33 teams to win over a year in a row
Fida Mustafa
Fida Mustafa 5 ditë më parë
She was the first to be a long term starter in a long term recovery from
Fida Mustafa
Fida Mustafa 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤😭😭😊😊
art alba
art alba 5 ditë më parë
Te kan lezet kenget. Te gjitha i ke fiks👌👌💫💫💫
laskin riubn
laskin riubn 5 ditë më parë
😞😞😰😰
shani yan
shani yan 5 ditë më parë
Kosovës tem ja kam harru erën , gati 1 vit sja kam qel gjyshit derën 😥
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni 5 ditë më parë
Allahu trujt inshallah se valla je tu na boh tok neve gurgeqart qe sjena qaty vendlindje me kto hite te fundit veq perpara 👍👍🇩🇪
Isufi Bajram
Isufi Bajram 5 ditë më parë
Ka Qe 2vjet me rradh Skam qen ne vendlindje Po shumm um ka mar madhi mehr Pa mat Burkrin qyten gjilani
Gjelbrim Pulaj
Gjelbrim Pulaj 5 ditë më parë
Rrespekte krejt kenget me dmth 🇦🇱🇽🇰
shani yan
shani yan 5 ditë më parë
O zemra te knoft bre se malli per atdhe kurr nuk heket
europa welt
europa welt 5 ditë më parë
👍🏼
sva sva
sva sva 5 ditë më parë
LLAPI legjend e Gjall
Hajrije Biçaku
Hajrije Biçaku 5 ditë më parë
Një super këngë , një këngëtar kaq i talentuar merr kaq pak shikueshmëri , një injorancë si ajo e lulit e cimit arrin në nje milion shikueshmëri 🧐 Per tu ardhur keq sinqerisht por gjithsesi shum suksese , si gjithmonë këngët e tua përherë te arrira dhe emocionuese 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
benyamin binici
benyamin binici 5 ditë më parë
Osmanlı bu topraklarda hüküm sürdüğünü hemen anlayabiliyor insan. Kültürel yapımız bile aynı .🇹🇷🌿🌸
Ardijab Syla
Ardijab Syla 5 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😘😘
benyamin binici
benyamin binici 5 ditë më parë
Çok güzel söylüyor adam , Türkiye’den Selam olsun sizlere . Sizleri çok seviyoruz ❤️. 🇹🇷
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Babë e Bir | Besim & Blinor Gashi - Vend i dashur
04:05
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
02:18
DJ Gimi-O
Shikime 68 mijë
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
VizioniLibonia
Shikime 931 mijë
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
03:25
Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K
05:34
Valon Berisha Official
Shikime 3,4 mln
Kjo Sure Eshte Zemra e Kuranit!
23:46
Muslimani
Shikime 116 mijë
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 6 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 953 mijë
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln