Ronela Hajati - Shume i mire

  Shikime 602,097

Ronela Hajati

27 ditë më parë

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/ShumeIMire
@Ronela Hajati - Shume I mire
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Arrangement : Tull Production
#Ronela #Onima #Shumeimire

Komente
E di Eddi
E di Eddi 8 orë më parë
Ornela esht bere si autobus tykac
Elena Gallarato
Elena Gallarato 13 orë më parë
The Albanian Britney Spears
athina 96
athina 96 15 orë më parë
cfar truuuuuppp🥵🥵🥵🥵🍑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
bisha tirones
bisha tirones 4 ditë më parë
Kukull
Vjollca Alvora
Vjollca Alvora 5 ditë më parë
Nje e cmendur qe e duam qe te gjith 👏👏👏
Leon Mrn
Leon Mrn 5 ditë më parë
Ironi humb diçka çë ke dasht shum dhe pyet veten vall pse aç shum lot aç shum dhimbje por me te vertet nuk te ka takuar kurr dhe ndien veten sikur dikush te kishte marr me forc nji pjes te trupit tend te shpirtit tend per endrrat e shkatrruara prej iluzioneve dhe kerkon fajtorin por ke frik te pranosh se fajtor je vet ti!!! sepse ke len te hyn ner lekur ne zemer shpirt dikend çë akoma pa e njoftuar veç ka çen e humbur ëndërr e tjeter kujt 😓😓😓😓😓😓😓😓😓 por shpresat nuk fiken endrrat ti endrrojm akoma ne kerkim te nji zonj zonjush shqiptare une bekimi i bekuar nga zoti te dha zemer shpirt por te lutem mos me lendo te lutem sps zoti esht i madh😓😓😓😓😓😓0163 8608894 persh nga düsseldorfi qytet ne gjermani pra zonja dhe zonjusha,💑💑💑✌✌✌
Rubin
Rubin 8 ditë më parë
Super Bish Ronela si gjithmone 🔥💯🥵
Nila Nila
Nila Nila 8 ditë më parë
Super seksi femer, me ca kg me teper ne kte klip, dhe super ze!!! Meriton like!!!
Andy Dior
Andy Dior 10 ditë më parë
Very juicy
Telefon Telwfon
Telefon Telwfon 12 ditë më parë
Bravo
Sara Sara
Sara Sara 13 ditë më parë
💖💖Super
joni kejani
joni kejani 14 ditë më parë
Kenge me te keqe Nuk kam degju kurre. Nuk Po komentoj me shume
Anisa Balla
Anisa Balla 16 ditë më parë
Anisa is not the only option to make the best decisions you can expect to achieve this goal in order to get the most important things to make the decision easier and easier than ever for the future will be able for more time to be done in a few months to get a job to make sure you have to understand the opportunity you want them to be able for more than you might expect from the same process and your family will need more information than they are working together with your business and marketing strategies and strategies for future management to get them through the same level of business owners or companies are doing well with the company that will help you achieve the desired outcome for a long time to be successful in ensuring our customer base has been working together to make the decision for a year or two to a new product in your company before you are you know what you have done before they can be prepared for a long time ago because it's not a business model for my business partners with the company and the company to make sure that they know where they want you in your career goals they want from their work together and working with others who want them back in a few months before the end because of your own company in terms they have done before you are going through the same process as the other companies and other areas where the company will continue working on this issue because it will be ablewith in the best possible solution to your company before they are working together to achieve that we will continue working with your business partners will have their share price and are looking for and offering the opportunity forward looking
Marena Panda
Marena Panda 17 ditë më parë
Yll bote!
Enxhi Spaho
Enxhi Spaho 17 ditë më parë
Ritmi super si vitet 90s 🔥🔥🔥🔥
Alesja Sollaku
Alesja Sollaku 17 ditë më parë
ku ishe se na kishin munguar shume kenget e tua
Lena A
Lena A 17 ditë më parë
Enca apo Kallashi ??.. njeren prej tyre e imiton😂😂
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey 18 ditë më parë
Ta hengsha loqken
Fernando Hernandez
Fernando Hernandez 18 ditë më parë
Aquí dejo mi comentario en español 😁🙃🇨🇴🇨🇴💖💅
A.M
A.M 18 ditë më parë
si i ke marr kilet o ronela se vdica ti shtoj nja 5.
Juni Kulu
Juni Kulu 17 ditë më parë
@A.M haha kshu ka qen perhere. Po ne insta i rregullojn fotot
A.M
A.M 17 ditë më parë
@Juni Kulu hahahahah po kshtu e mbushur marshalla por e ka leshu pak doren kto koht e fundit😂
Juni Kulu
Juni Kulu 17 ditë më parë
Kjo perhere me kile ka qene hah
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj 18 ditë më parë
Fire fire Ronela😜💃🏼🔥🔥
Maria
Maria 19 ditë më parë
She's looking amazing 👌😍
Enxhi. q
Enxhi. q 19 ditë më parë
Super keng ❤
Xhesika Cerri
Xhesika Cerri 20 ditë më parë
Ty te shkon vetëm me kënduar rrep kto këng sta kan hijen... Hap ndonjë këng rrep jam fanse jote
a room in the moon
a room in the moon 20 ditë më parë
ti nuk t len me u merzit
Toni Elton
Toni Elton 20 ditë më parë
Te fus nje an bythe ronela fluturon nga xhami me imagjinat.
Ange La cailloux
Ange La cailloux 20 ditë më parë
Wesh la tante de constance ça va ??!!!!!!!!
M C
M C 20 ditë më parë
Niceee❤️very good song. I dont understand anything😅
ervin dushku
ervin dushku 20 ditë më parë
E modhe je
Jona Kero
Jona Kero 20 ditë më parë
Ceshte kjo ..kjo do te behet me pahiri artiste..eshte komplekt skandal..e ka thene mire cani kjo kot fare..llafe me vend.
Juni Kulu
Juni Kulu 17 ditë më parë
Ou kur ka then cani kshu?
¡KillerWTF XD
¡KillerWTF XD 21 ditë më parë
Esteba descargando un video y me trajo aca xd
alison henrique
alison henrique 21 ditë më parë
Olha aí galera para ficar melhor para você baixar www.mediafire.com/file/flqp59z4yei9rt5/Tesouro_de_jogos_By_Game_Play_Br_Droid.apk/file
The Masturbator
The Masturbator 21 ditë më parë
Potangina
Takutaku5877 Takutaku58775877
Takutaku5877 Takutaku58775877 21 ditë më parë
😂😂😂😂😂 kur u bere dhe ti kengetare ,ti duhet te ishe ber hartimse 🤮🤮🤮
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 21 ditë më parë
kenge eksituese😅😅😅😅😅😘 ta degjosh me volum ne maximum
MM Di
MM Di 21 ditë më parë
M..a shum tundet se kendon kegetare pa lidhje fare sikur me i pas hyr gje mren kedon
gisi caca
gisi caca 21 ditë më parë
Qyqa mi none c thot kjo mo E degjoi mami kete kengen me futi me shapk me la cyryke
Kristli Nice
Kristli Nice 22 ditë më parë
Je fantastike 💥💥💥💥
Amor Amor
Amor Amor 22 ditë më parë
👑👑👑👑👑
Skenda 1234
Skenda 1234 22 ditë më parë
Jepi .koronado
Skenda 1234
Skenda 1234 22 ditë më parë
KENGA ,E. MIR .POR KY MBIEMRI (HAJATI)PAK ,E QUDITSHME 😀
Girl and The World
Girl and The World 22 ditë më parë
Shum bullicë
Skenda 1234
Skenda 1234 22 ditë më parë
Lo BULLIC PA BRINA
Klodi Xhelali
Klodi Xhelali 22 ditë më parë
Shume e bukur kenga Bravo Shume suksese
XH H
XH H 22 ditë më parë
Ky djali qenka shumë i mirë seriozisht😂😋
R N
R N 22 ditë më parë
kto kang e fundit qe po i sjell sdi qfar t them veq DESHTIM mas DESHTIMI
Or Lando
Or Lando 22 ditë më parë
kujdes se e theve hahaha
Zemri Agrippa
Zemri Agrippa 22 ditë më parë
ach ti kish pas nje 20 kil me pak
Eva Rriska
Eva Rriska 22 ditë më parë
Bukur floket bjond3 zemra 🥰🥰
Eda Bullakja
Eda Bullakja 22 ditë më parë
Simply magnificent! Nje bravo te madhe goce👌🏻
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 22 ditë më parë
Ronela💫👏
ady ady
ady ady 22 ditë më parë
Ronela pyet djemt per ndonje liber per ndonje poezi. Djemt ahuuu ku di une nga kto. Djemt pyesin Ronelen di me bo naj kong te sukseshme pa seksizem ? Ronela ahhaauu ku di une nga kto 🖕🖕
ervelind merdiku
ervelind merdiku 22 ditë më parë
Like kush deshiron ta shikoje njeher te vetme Ronelen ne eurovision🥰👍🏻
Juni Kulu
Juni Kulu 22 ditë më parë
Kenget i ke tbukra po ke harru me ble klikime hah
Elena leni
Elena leni 23 ditë më parë
Love love love.
Halit Skarra
Halit Skarra 23 ditë më parë
Po ne hale a ke bo seks!!!!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 23 ditë më parë
Yyyyyy awesome 😂😉😉super me pelqen cmenduria jote 😘ngjajm😘😘😘😘😘
h4ck3r007
h4ck3r007 23 ditë më parë
E qna prishe ramazanin 🥵🤣🤣
Arsim Sylejmani
Arsim Sylejmani 23 ditë më parë
E veqant dhe shumë pozitive je ti :::✨✨✨✨✨✨✨✨🎶🎶🎶🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
lkz 2
lkz 2 23 ditë më parë
I don't understand a single word but I love her songs
Fabiola C
Fabiola C 23 ditë më parë
Awww i like it .different
Elena
Elena 23 ditë më parë
Ndonje perputhas ? 😂😂
My Home
My Home 23 ditë më parë
Sa e ka bythen 😅😅😋😋😋🤭🤫🤐 ..edhe pak edhe pak 😘🥰
bla blu
bla blu 23 ditë më parë
Sa te shijon bytha bukur ste shijin kenga 😍
Gashi Drita
Gashi Drita 23 ditë më parë
Nuk je tu dhez hiq oj Ronel🤷‍♂️ Edhe deshen dil bo skena intime prap asgjë Kshtu qe shume palidhje teper🤑
Princes Fjona
Princes Fjona 23 ditë më parë
Sa kg do tket shtua kjo Ronela 🙈🙈🙈 Marshalla 😍😍
Albana Yzeiri
Albana Yzeiri 23 ditë më parë
✨✨✨✨ like kujt i pelqen Ronela
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 23 ditë më parë
Po valla edhe tezja don me kendu nje dit po shumm peshon moj femen
Xhn Kmm
Xhn Kmm 23 ditë më parë
Se te duam te flasim Nrroje pak Timonin krah kundert na sill ndonje tjeter se na le pa kenge vere tani dhe jo kaq shume sx Brenda. Kur do text mthuaj mua se do ti bej falas seriozisht. RSPK
Algerta Isufaj
Algerta Isufaj 23 ditë më parë
Ylll kenga bravooooo, kishe kohe Pa nxjer nje keng me ritem te bukur, bravo keshtu vazhdo
silva ukaj
silva ukaj 23 ditë më parë
🔥🔥🔥👌
ROG
ROG 24 ditë më parë
Per muzik je unike, Qa trupi o zott ❤❤❤
V K
V K 24 ditë më parë
Feature me young zerka mungon
Xhoi Bare
Xhoi Bare 24 ditë më parë
like kush do humbi virgjerine me kete kenge :P
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj 23 ditë më parë
Hahahahahaha
Bekim Dugolli
Bekim Dugolli 24 ditë më parë
Bukur👑
spain spain
spain spain 24 ditë më parë
Po shyqyr mi ronela se mezi kemi pritur
Everta Rapaj
Everta Rapaj 24 ditë më parë
Ka me u bo hit veror qe ne prill 💪
Feston Gashi
Feston Gashi 24 ditë më parë
Ehhh bre qe me ke kall krejt. Ku me dit qka kisha ba veq per ni takim me ty 🔥🔥🔥🔥
Seri Sinomati
Seri Sinomati 24 ditë më parë
✨✨☄️☄️🔥🔥
Boby Fast
Boby Fast 24 ditë më parë
Hahahahahah,per pak,sa s'mu duk si Meghan Trainor me ato flok bjonde,pz hahahahhaahahha
maria
maria 24 ditë më parë
Imagjinoni ta degjoni kte kengen me njerzit e shpis afer , fluturon nga dritarja fishek😂😂
Reila Pepaj
Reila Pepaj 24 ditë më parë
maria
maria 24 ditë më parë
@Reila Pepaj e madhe✌😂
Reila Pepaj
Reila Pepaj 24 ditë më parë
I/E madh/e kenke😂😂😂
just your baby
just your baby 24 ditë më parë
lot😂
Erisa Lila
Erisa Lila 24 ditë më parë
Je shume femer legjendare
Arsi Muca
Arsi Muca 24 ditë më parë
Gjithmon me e mira 😍👑🌟🔥
Nico Nico
Nico Nico 25 ditë më parë
Po ta thejka qeky ritem hëmëm😍😍👌🏻👌🏻
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj 23 ditë më parë
Kujdes🤣
Jolanda Topalli
Jolanda Topalli 25 ditë më parë
Bravo Ronela
Maria Gano
Maria Gano 25 ditë më parë
Super 🌟🌟🌟🌟
Louis L
Louis L 25 ditë më parë
Një yll dmth.
G B
G B 25 ditë më parë
Zerkinjo eshte vetem klip zemra 😂 se mos po na peson ndonje atak kardiak 🤣🤣
Katerina Rungo
Katerina Rungo 25 ditë më parë
shum e bukur kenga Muzika ngjan afersisht shum me kengen e Don phenonit 'kena pare'
klu kla
klu kla 25 ditë më parë
Ronela nje kengetare per tu vleresuar vertet ne çfar do lloj aspekti😍. Se kuptoj ca e ca tipe te vetequajtura kengetare ,marin me miljona klikime dhe nje artiste si Ronela shume pak 😒.
Agata Irina
Agata Irina 25 ditë më parë
Di njeri ku eshte filmuar video?? Vendi super
Joana Balliu
Joana Balliu 25 ditë më parë
Amadeus palace. Best place ever.
klaudio muxhaj
klaudio muxhaj 25 ditë më parë
Kjo eshte Ronela 🖤🖤🖤🖤🖤
dario korri
dario korri 25 ditë më parë
Po ti je yll si gjithmon super
Sasa Sad
Sasa Sad 25 ditë më parë
Ronela si gjithmon pa komplexe ❤️
SILVER43562
SILVER43562 25 ditë më parë
Prisja me shume nga Ronela gjithsesi mire!!
Iiona Iuana
Iiona Iuana 25 ditë më parë
Ku janë ata tekstshkruesit e komentëve??😂
lyrics lyrics
lyrics lyrics 25 ditë më parë
o me rop shpije sa kam qesh me kete klip eshte nje nga videot me te cmendura ne tregun shqiptare i love you ronela eshte nje nivel tjeter
Joanna Caushi
Joanna Caushi 25 ditë më parë
Shume flm Ronela e engra nje shapk kokes kur e degjova ket keng . Te shplaft mortja ca degjon m tha mamaja 🤦‍♀️🥴
Savina Bushe
Savina Bushe 5 ditë më parë
😂😂
Entela Shehu
Entela Shehu 7 ditë më parë
Hahaha e modhe
landi doda
landi doda 9 ditë më parë
Hahaha u shkriva prz.Ronela e thot qe ka menu me ba nje kenge per qef😃kush eshte qefi me i madh i njeriut😁
Albulena Cami
Albulena Cami 13 ditë më parë
Të paktën a ish e larë 🤣🤣🤣😂😂😂
Fatime Minolli
Fatime Minolli 22 ditë më parë
@Joanna Caushi 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂 Ke te drejte Jan bere edhe kenget me vendos kod me i degjuar njiher vet se ne mos le nam
SULOLLARI
SULOLLARI 25 ditë më parë
Kush do na e postoj tekstin 😂😂
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU 19 ditë më parë
@SULOLLARI Ti
SULOLLARI
SULOLLARI 25 ditë më parë
Sme intereson
QKSH NEWS
QKSH NEWS 25 ditë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Glory Eagle
Glory Eagle 25 ditë më parë
Skenat me puthje ishin me te bukurat
QKSH NEWS
QKSH NEWS 25 ditë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Andi 1
Andi 1 25 ditë më parë
Qyqja qyqjaaa ronelaaa 🤒🤒🤒
QKSH NEWS
QKSH NEWS 25 ditë më parë
alnets.info/work/rbGurrebmHVknKw/video.html
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Ronela Hajati - Genjeshtar je X Pare
04:32
Ronela Hajati
Shikime 5 mln
Ronela Hajati - Prologue
03:09
Ronela Hajati
Shikime 596 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
World's Weirdest Item | OT 26
26:18
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Camdaki Kız 5. Bölüm 2. Fragman
0:59
Camdaki Kız
Shikime 3,6 mln