Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )

  Shikime 6,693,683

FIFI OFFICIAL

Muaj më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Komente
Ardit Isufaj
Ardit Isufaj Orë më parë
Kenga me ebkr si ka dal
Selman Lambaj
Selman Lambaj 2 orë më parë
Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim
vini muca
vini muca 8 orë më parë
Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht
Jessica Rus
Jessica Rus 21 orë më parë
Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 23 orë më parë
🔥🔥🔥
Fabjola Zeqaj
Fabjola Zeqaj Ditë më parë
Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.
Majlinda Nika
Majlinda Nika Ditë më parë
Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh
Nori Berisha
Nori Berisha Ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku Ditë më parë
Mu me pelqen shum nga minuta 2:49
xaEno
xaEno 2 ditë më parë
Fifi 🙌😍
eligerta sadja
eligerta sadja 2 ditë më parë
Fifi+Fatjon=❤️
Klodiana Ana
Klodiana Ana 2 ditë më parë
Super keng
Anisa Gashi
Anisa Gashi 2 ditë më parë
😍😍😍
Lavdrim Arifi
Lavdrim Arifi 3 ditë më parë
Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️
Elio Nardi
Elio Nardi 3 ditë më parë
Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff
Melina Mitro
Melina Mitro 3 ditë më parë
😎😎😎
shqip tar
shqip tar 3 ditë më parë
Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes
Nuriet Isufaj
Nuriet Isufaj 3 ditë më parë
Hemoj piprke
Play roblox Roblox Play
Play roblox Roblox Play 4 ditë më parë
LOVE
Bella Bella
Bella Bella 4 ditë më parë
@andivrapi
Joni
Joni 4 ditë më parë
Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.
Lossy Abazi
Lossy Abazi 4 ditë më parë
🙏🏼🙏🏼
Blerina Pjetri
Blerina Pjetri 5 ditë më parë
Fatjoni 👑
Answer Me
Answer Me 2 ditë më parë
Ma e bukura keng
Naser Dalipi
Naser Dalipi 5 ditë më parë
Kjo keng me.ben te ndjehem.i gjall ta qarkullon gjakun si tornado neper vena
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti 5 ditë më parë
🤗🌟❤❤✌
Emanuela Zaimi
Emanuela Zaimi 5 ditë më parë
Baby muuu eldi
Ona Topi
Ona Topi 5 ditë më parë
Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon
Emiliano Duka
Emiliano Duka 6 ditë më parë
me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅
like 27
like 27 6 ditë më parë
Fifi😍
Noni London
Noni London 6 ditë më parë
Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️
Flamur Marashi
Flamur Marashi 6 ditë më parë
Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...
Albona Haziri
Albona Haziri 7 ditë më parë
jhiui379
Caje Nika
Caje Nika 7 ditë më parë
Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi
Almedina Beqiri
Almedina Beqiri 7 ditë më parë
I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫
Kledio demucaj
Kledio demucaj 7 ditë më parë
❤️😢
Dashamiri Dashamiri
Dashamiri Dashamiri 7 ditë më parë
Shum guapa
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 8 ditë më parë
😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 8 ditë më parë
shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘
idaet hysa
idaet hysa 9 ditë më parë
Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪
Fati Fati
Fati Fati 9 ditë më parë
Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️
Klei klei
Klei klei 9 ditë më parë
prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔
Klei klei
Klei klei 9 ditë më parë
💔😯😭😔😧😩
Jshsjsh Jsbsbdb
Jshsjsh Jsbsbdb 9 ditë më parë
Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄
bowen voowy
bowen voowy 8 ditë më parë
Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
Ilenia Ndreu
Ilenia Ndreu 10 ditë më parë
like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕
bowen voowy
bowen voowy 8 ditë më parë
😭😭😭😭😭😓😓😓
Maria Sadiku
Maria Sadiku 10 ditë më parë
👌👌👌👌👌
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 8 ditë më parë
😭😭😭😭😭😓😓😓
Esc Shadow!
Esc Shadow! 10 ditë më parë
You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️
opzz xsin
opzz xsin 10 ditë më parë
Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.
mikin lirou
mikin lirou 9 ditë më parë
Melody 💜
Thala Subash
Thala Subash 10 ditë më parë
2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️
Klajdi Murati
Klajdi Murati 12 ditë më parë
Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle
Joanna
Joanna 10 ditë më parë
Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍
niduoe stre
niduoe stre 12 ditë më parë
Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak
opzz xsin
opzz xsin 10 ditë më parë
Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong
Samanta Lushi
Samanta Lushi 13 ditë më parë
I cant stop listening to this 🥺🤍
mikin lirou
mikin lirou 9 ditë më parë
Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙
Joanna
Joanna 13 ditë më parë
bravooooooooo❤❤❤❤
Altin Qafa
Altin Qafa 13 ditë më parë
ca historie kjo kange te lumte fifi
ermenisa feka
ermenisa feka 13 ditë më parë
Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.
ermenisa feka
ermenisa feka 10 ditë më parë
@niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj
niduoe stre
niduoe stre 12 ditë më parë
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
minij hooi
minij hooi 13 ditë më parë
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
Silva Agalliu
Silva Agalliu 14 ditë më parë
Super
Elsa Gjergjaj
Elsa Gjergjaj 15 ditë më parë
😭😭😭😭😭😓😓😓
firo frio
firo frio 15 ditë më parë
Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
firo frio
firo frio 15 ditë më parë
Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋
Gennn Geniii
Gennn Geniii 15 ditë më parë
Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙
Gennn Geniii
Gennn Geniii 3 ditë më parë
@denisa lazi yes bro 😂😂😂😂
denisa lazi
denisa lazi 3 ditë më parë
Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣
Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4
Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4 5 ditë më parë
Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin
minij hooi
minij hooi 13 ditë më parë
Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️
Alessandra Alessandra
Alessandra Alessandra 15 ditë më parë
Melody 💜
Arianit
Arianit 15 ditë më parë
Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍
Blenda Liyana
Blenda Liyana 15 ditë më parë
Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️
Egzon Begolli
Egzon Begolli 15 ditë më parë
Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong
Klea Klea
Klea Klea 16 ditë më parë
Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘
Mario Rama
Mario Rama 16 ditë më parë
Superrr
ema elena
ema elena 16 ditë më parë
•PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺
إيلي و أحمد في ألمانيا
إيلي و أحمد في ألمانيا 16 ditë më parë
Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia
Ama M.
Ama M. 17 ditë më parë
Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.
Lee Lee
Lee Lee 17 ditë më parë
English translation please🙏🏼♥️
Buqe cami
Buqe cami 17 ditë më parë
Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐
Beniss Beniss
Beniss Beniss 17 ditë më parë
Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊
Gold Mobile
Gold Mobile 17 ditë më parë
Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .
Sara Sara
Sara Sara 17 ditë më parë
Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫
cosanostra albania
cosanostra albania 17 ditë më parë
👏👏 legjendare je fifi 👌
bofooit gojo
bofooit gojo 17 ditë më parë
Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙
Ptao Tom
Ptao Tom 16 ditë më parë
I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
Ilir Dingo
Ilir Dingo 18 ditë më parë
Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔
Enea Doci
Enea Doci 18 ditë më parë
alnets.info/work/nq-YZr-7uoOClmU/video.html
Enea Doci
Enea Doci 18 ditë më parë
alnets.info/work/nq-YZr-7uoOClmU/video.html pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣
eli-eli
eli-eli 19 ditë më parë
Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!
Gladiol Bosi
Gladiol Bosi 19 ditë më parë
Shume super fifi dhe fatjon kingu
Irisa Irisa
Irisa Irisa 19 ditë më parë
Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret
Lonik :P
Lonik :P 19 ditë më parë
Fifi jeni fenomenale
Day Light
Day Light 19 ditë më parë
Fifi Süper e ke kendu😍
Nazmi Polisi
Nazmi Polisi 19 ditë më parë
Kjo muzik meriton miliona klikime
Fabio Morandini
Fabio Morandini 19 ditë më parë
Don xhoni
Qefi Bajrami
Qefi Bajrami 20 ditë më parë
Kenge e dhimbjes, interpretim fenomenal ju lumtë 👏👏👏
Filloreta Salijaj
Filloreta Salijaj 20 ditë më parë
O shum keng e bukur teksti muzika krejt fantazi 👍👍👍
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 20 ditë më parë
Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
GOna BeRi
GOna BeRi 20 ditë më parë
🧿💋Halla e per ghithmone. ☘️🥷🏻♥️
FF ALPHA
FF ALPHA 20 ditë më parë
Kush ka ardh ktu vet me pa Fatjonin ??
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 20 ditë më parë
Like per Textshkruesen me te mire ne SHQIPTARIIII 🧿❤️
hen ko
hen ko 21 ditë më parë
Shpirtin ma ke dridh Fif 👑😍😭
Klau Klaudja
Klau Klaudja 21 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
nana miss
nana miss 21 ditë më parë
🇩🇿 I like
Arjan Molla
Arjan Molla 21 ditë më parë
Orelsi
Valmira Mira
Valmira Mira 22 ditë më parë
I love you fifi your song is so beautiful 😁😁😁
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 22 ditë më parë
6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse 22 ditë më parë
money money yok,ich bin einfach so,ich sag dir wieso ....ja mannnn rockkk das hausss......die zukunft alle Albaner Fifi styleeeee
Arton Uka
Arton Uka 22 ditë më parë
Shum keng e mire flm
gerti toska
gerti toska 22 ditë më parë
farioni eshte me i miri 🥺
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
TIKA - MY HUANA
02:35
TIKA
Shikime 4 mln
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
Shikime 9 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 67 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 27 mln
SHAZAM TOP 50 SONGS 2021 🔊 SHAZAM MUSIC PLAYLIST 2021
2:34:27
Hall - Música Eletrônica
Shikime 1,7 mln
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Shikime 8 mln
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,5 mln
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 21 mln
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 67 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53