SHBA goditje fatale Ilir Metës, asgjëson planin për revolucion, sjell 3 mijë ushtarë para zgjedhjeve

  Shikime 95,384

Pamfleti Net

Muaj më parë

Komente
donika kurtbegovi
donika kurtbegovi 11 ditë më parë
Eshte e domosdoshme nje siguri nga aleatet te jene ne gadishmeri per cdo manover per te kapur pushtetin me force nga bandat koruptuese qe i sherbejne sherbimeve sekrete anti Shqiptare . Per mendimin tim nje nderhyrje nga aleatet dyhej bere qe ne 1997.Nuk duhet te qendrojne indiferent.Nuk eshte se kemi te bejme me elemente qe jane dhe kane qene ne postet me te larta te qeveris dhe shtetit ,por kemi te bejme me keta persona te posteve te larta qe jane ne sherbim te Rusise ndoshta dhe Kines .Pra problemi eshte teper i thelle.Populli kerkon mbrojtje per vendin nga nderkombetaret .Nuk duhet te presin me. Ky lajm i marinsve Amerikan per te qene ne gadishmeri duke marre per baze fjalet e ish kryeministrit Berisha dhe Presidentit egzistus Ilir Meta te cilet kerkojne ,lufte civile me fjalen “revolucion”, pra(kerkojne me cdo kusht qofte edhe me lufte civile) te marrin frenat e pushtetit ,gje qe e kane deklaruar publikisht nje pregaditje per rremuje ne Shqiperi.Nuk ka me pritje ,nderkombetaret duhet te kuptojne se sherbimet sekrete Ruse ,serbe,greke , Turke ,Kineze jane mbrenda ne Shqiperi dhe bejne nje pune e prapagande te hapur anti shqiptare .mbeshtetur nga personat kryesor drejtues te dhtetit dhe qeverise. Populli mbeshtet nderkombetaret ,populli eshte me perendimin,me demokracine perendimore.Urojme suksese ne detyren tuaj te larte e fisnike per Ruajtjen e Paqes ne Rajon .
donika kurtbegovi
donika kurtbegovi 11 ditë më parë
Aleluja🇦🇱🇱🇷
Artan Hysa
Artan Hysa 13 ditë më parë
Merrni shembull nga kosova
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 14 ditë më parë
SHPRES TEK AMERIKANT MEJ LARGU HAJNA TON
kol vogel
kol vogel 16 ditë më parë
MOS KINI MERAK JU TË PAM-PAM FLETIT PËR GJULLURDI PAS ZGJEDHJEVE PSE €-DRAMA JUJ DHE ORTAKU I TIJ TOM KODOSHI DO ZBYTHEN. PRA MOS I FRYNI KOSIT KOT. TUNG
Emiljo King
Emiljo King 18 ditë më parë
Ne burg sekuestrim pasurie Ilir Metes dhe Sali Berishes
Emiljo King
Emiljo King 18 ditë më parë
Ilir meta sali berisha sllobodani dhe arkani i shqipetareve
POWER of PEOPLE
POWER of PEOPLE 18 ditë më parë
Kaq idiot dhe tru shperlar qe ka akoma njerz qe besojne mashtrimet e MEDIAVE si pamfleti qe eshte ne media e politikes 30 vjecare qe eshte krijuar qe te shperlaj trurin popullates qe ta mbaje me shpresa tere jeten ! Ja ku po ju them une qe ato vine veten per stervitje sic shkojne ne vendet e tjera te natos qe kane programet e tyre ! Dhe jo se vine ti kapin e ti fusin brenda politikanet tane ! Kjo nuk do ndodhe kurre ! Kjo ndodhe vetem populli I bashkuar per revolucion pa kthim mbrapa revolucion me force dhe ska force me te madhe se sa populli kur BASHKOHET e ngrihet I teri se. Bashku per heqjen e ketyre organizate politikanesh kriminelesh 30 vjecare qe e kane kthyer vendin ne nje xhungel te pa banueshem per popullin shqiptar! Duke grabitur vjedhur e shitur cdo resors qe ka shqiperia dhe populli shqiptar ! Keta Jane bere TRILLIONERA ne KURRIZ te popullit ! Keta Jane tradhetare qe nuk PERFAQESOJNE popullin shqiptar keta Jane kriminel tradhetar qe perfaqesojne Interesat e tyre Duke shitur e copetuar vendin Duke grabit e vjedh cdo resorse qe ka shqiperia !! Si keta politikane fame keq nuk I gjen ne asnje vend te Europes qe mos te doje popullin e tij mos te zhvilloje vendin e tij ! Keta Jane kto politikane qe kemi me famkeqat gjak pires qe ka pare ndonjeher Europa ! Keto depozitojne 90% e pasurise tyre jasht vendit neper banka private etj !!!! MOS SHKONI TI VOTONI ASPAK O NJEREZ MOS E THELLONI ME KEQ SITUATEN !! DUHET TI BOJKOTOJME CDO VOTE QE MOS TE SHKOJE ANJERI NE VOTIME !!!!!
Illyrian Power
Illyrian Power 21 ditë më parë
Ky eshte pushtim i hapur dhe shfarrodje e Shqiptareve. Asnje Shqiptar te mos e lejoj kete pushtim qe behet me urdher te Sorrosit. Amerika nuk ka pune fare te Sjell ushtar ne Shqiperi qe re mbaje veglen Rama ne pushtet duke boshatisur Shqiperine
Sejdi Karaj
Sejdi Karaj 21 ditë më parë
Ahahahah, mos perdorni qellimet e Amerikes,qe zhvillon egozmin e saj te panderprere,per interesim te zgjedhjeve ne Shqiperi.Ajo ka qene dhe me pare ,tani e kuptoi se kush jane Sali muti e Ilir shurra.Qellimet jane me larg,por me nr.ne bote nuk ka lojra...
Andreas Braholli
Andreas Braholli 22 ditë më parë
Hahaha tallet gjithë bota me ne shqiptaret... ne çdo vend të botës politikanet janë kriminela mafia hajdute... po në Shqipëri kështu ka qenë dem babadem me kriminela më ajdut politikan dhe antishqiptar
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti 23 ditë më parë
Ajduti i Skraparit ca kerkon qe ri me kriminelin e ketij popylli spiuni dhe agjenti iSerdbeve qe vrau bijte e Uck qe dhane jeten per clirimin e Kosoves Sì ste vjene turpe o Skrapali ti japesh doren ai meriton plumbin
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 23 ditë më parë
Ilir Meta te arrestohet menjehere te nurgose pa vendim gjykate e mos pranoni as kerkesen per lirim kosifikonja pasyrit.Arin mos te kete mundsi per tu lirue as arin me kerkue.gjeniu
gandia playa
gandia playa 23 ditë më parë
Ka injorante dhe rilindas idjota we besojne ket disinformim pa pike lidhje.
Albania Ilirian
Albania Ilirian 24 ditë më parë
Shume e sakt
Sxt Box
Sxt Box 25 ditë më parë
NA HENGRE KARIN O PALL KARI. META NUK ESHTE KUCEDER QE LUFTOHET ME 3MIJ USHTARE O RROT KARI KUSH E DEGJON QESH ME KETO KARAGJOZLLEQE. USHTARI I FUNDIT I METES EAHTE PANARITI EDHE BES KALLAKU O RROT KARI. PER KETA 2 MBETURINAT NEVOJITEN KETA USHTARE? MJAFT SE NA E KE BA KARIN SI KAR PLAKU ME KETO PALLAVRA.
Serxho Vlore
Serxho Vlore 26 ditë më parë
Pse e lejoi amerika kanditimit e berishes pse nuk veproi njesoi si me tom doshin
OX OX
OX OX 26 ditë më parë
Vetem në Shqipëri opozita ka budallëkun të shprehet se po qe se nuk fitojnë zgjedhjet do e çojnë vëndin në luftë dhe shkatërrim... po nuk ikët përpara mos mendoni se do ikni gjatë dhe pas zgjedhjeve... Po isolohet ç'do rrugë largimi nga vendi...Vetem në burg do të shkoni... Drejtësija dhe gjykata e Bërishes doli nga loja e pistë kundër interresave të vëndit...
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 26 ditë më parë
Lugeterit fosiljet e enverit slavkomunist TURP !
Festim Kertusha
Festim Kertusha 26 ditë më parë
Amerika. I. Shuron. Politiken. Ajdute🇦🇱🇺🇸
Βασίλης Χατζη
Βασίλης Χατζη 26 ditë më parë
Bravo America bashke me gjykatesit shqiptar sa me shpejt ne pranga keta te dy vampire Sali Gerdalla edhe Cepan presileshi Jan dy banditet we krijuan kaosin prishen fabrikat uzinat cdogje gje kish vendi jon keta alabak mosi mendoni te thjesht Jan mafia shqiptare bashke me mafien we nuk duan we vendi Jon te bashkohet me Kosoven edhe te jet vend anarshi keta nuk erdhen per te miren tone por per ta fundosur vendin ne skamje edhe varferi me urdher te Rusis edhe mafies Serbe etj prandaj ju opopull zgjidhni me te miret ne 25 prill Ata njerez we emeritojn jo partit keta skan parti vec lekut kthehen nga vete leku OK respekte pamfleti.
Jana Petru
Jana Petru 27 ditë më parë
Cdo shqiptar do kete dhe amerikanin e vet lumsi ne kur nuk jemi te zotet vet le te na drejtojne te tjeret
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 28 ditë më parë
Para 4 muajve vet Ministresha Olta Xhaqka ka deklaruar se do arrijnë 8000 Trupa Amerikanë, e jo 3000+900 Trupa Shqipëtare.për Stërvitjen Defender 2021 .Ja linku ku flitet për këtë ngjarje.alnets.info/work/htyMh-CYy56Sqno/video.html
flamur barameta
flamur barameta 28 ditë më parë
Destabilizimin e kemi aty prej 30 vitesh e nuke e dime se kur do te ndale. Ato perralla qe flet ti moj goc se na cave tr.... Amerika po vjene me e rujte destabilizimin. Ne shqiperi nuke ka pasur ndonjehere shtet, por ka pas vetem kriminela qe vete amerika i ka aprovuar dhe vazhdojne ti mbrojne deri sa ujte shkone ne mullirin e amerikes. Por pasojat bien si perhera ne kurriz te popullit. Populli nuk duhet me votu per asnje parti se te gjithe derrat nje turi kane.
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 28 ditë më parë
Ti melan qe loze me dy porta mos u trashegofsh me keye fytyr qe e ka si govatat e kohes qe lamim rroba me dor
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 28 ditë më parë
Mir po e kemi kryeministrin qe punon e salin se po te kiishim pat kryeministerin te mos kish ren ne kurthin e saliut saliu nuk kish mundur te vriste e te vidhte kaq shum po ran dakort dhe bejn sikut ziren se mbrojn pasurin e madhe qe kan vjedhur aq shum sa jan rregulluar e iq e shok shum
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 28 ditë më parë
Me parat e saliiut e te shkelzeni e te malltezit e te vazes saliutardita e serbja e gruja e saliut qe ka vjedhur leket e te semirve te femive dhe me lekete floriri metae munika shqiperija benet zvicer
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 28 ditë më parë
Po ziren si qent o plera po nuk jeni ju ata qe ta merrni prap kete shtet se Amerika nuk ka vdek si kzn vdek shqiptaret e mir dhe ska shqiptar tjeter ta sundoj keye vent o plera ju qe jepni voten ketyre plerave se jeni dhe ju plera bashk me ta politikan me te felliqur o popull shqiptar zgjidhni njerzit e mir jo salin e ramen e meten qe e kan djeg po meleket e saliut e te metes benemi zviser
Eljona Stroni
Eljona Stroni 29 ditë më parë
Dihet qe saliu po pergatitet per destabilizim..filloi qe kur tha qe do vdesin nga 2 mije vete nga virusi, sepse sopas tij ..nuk ka vaksina..mesa duket nuk e ka harruar zakonin perca popullim dhe sundo.msic beri ne 97...mallkimi i vendit
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Muaj më parë
Edhe ne kosove shba me shekuje duhet te rrine se serbija lehte permes bishtave e mashave te veta po i bene budall shqiptaret edhe nga harta ka plane ti fshine.Bile mu vet une edhe njerezit e vet me i zgjedh ne krye te qeverise.Se tjjeret nuk po kane koke e dije me udheheq.Albinin bishtat e mashat e serbis s do ta lene te qet veq nese i bugos qindra tjere.e si lene ne qeveri se ata koken ketu e trupin ne serbi.gjeniu me shekuj.11.3.2021
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Muaj më parë
Ilir meta me skenar grek ka ber plane te bene ne shqiperi termet.po SHBA-ja zane ne fyt do te shkon ne Hage edhe ky si "patriotat"eKosoves. Gjeniu.
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary Muaj më parë
De fakto shqiperine e kthyen ne irakun e dyte, pra ne nje province amerikane te pashpallur. Shume mire iu be sali berishes i cili kujtoi se di i perdorte amerikanet si ushtrine e tij personale. Por shqiptaret duhet ta kuptojne se pavarsine e kane humbur pergjithmone.
Illyrian Power
Illyrian Power 21 ditë më parë
Shqiptaret duan te jene skllever se jan popull legen
isaak vebet
isaak vebet Muaj më parë
Rama duhet te shporret
Marjol Doksani
Marjol Doksani Muaj më parë
Bravo!
Mary Petsou
Mary Petsou Muaj më parë
Ore bravo, tha dhe e beri Baiden ✌️✌️✌️🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇱🇷,,, te shohim Ramen ironikun, skizofren ti dridhen leqet e komve, k'to te diskredituar, gjakprishur,, I pin gjakun popullit,, Ne burg te gjithe Meta dhe Ai gerdalla plak Berisha, dhe ti sekuestrojne pasurine e popullit,, ishallla vin e nk ikin mo,,, America aleate e vertet,, 🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Kimete Troplini
Kimete Troplini Muaj më parë
Athua do ndodhi me te vertete kjo pune..se besoj ...po don zoti ishalla hy ne rruge kjo pune dhe po clirohet shqiperija po keta sduhet te ndalojne se kan shume mbas vetes keta mire behet qe keto mos te ndalojne se keta nuk cfarosen kollaj punoni shpetoni rinine shqipetare....se brezi jone iku me shpirte nder dhembe....
Anil Lemi
Anil Lemi Muaj më parë
Pse nuk thoni qe do na pushtojne😅?! Lum si ne 👏👏👏 E kane provuar edhe popuj ll te tjere te kesh ushtri te hauja mbi krye pavaresisht nga shkaku dhe jane kenaqur,jane te lumtur Kriminelet qe hiqen si demokrate , koken e tyre ngrencin Po forcat e huaj a ushtarake nuk jane zgjidhje per situaten Keshtu e gjen Kur do ta vrasesh gjarprin me duart e huaja
Illyrian Power
Illyrian Power 21 ditë më parë
Shqiptaret e Sotshen jane popull skllav dhe i mbaruar shumica. Shikoji sa debila jane dhe nga keta vuajme dhe ne
Xheladin Herri
Xheladin Herri Muaj më parë
Pse kaq te rrezikshem qeka berisha de méta qe u dashkan 3500 trupa çfar eshte ky budallek trupat vijne per stervitje plus se situata ne kosove nga zgjedhjet i fitoje vete vendosja kjo force politike si shkon pershtat serbise serbia pregatitet per te bere provokacione ndaj kosoves etj etj....
E H
E H Muaj më parë
Shum e sakt!
Meri Buona
Meri Buona Muaj më parë
Më duket i erdhi fundi Mafias Berisha Meta dy Capo Mafioso që e kethyen Shqiperine nga nje Parajse ne Ferr. Dhe Popullin Shqipëtare ne varfnjaket me te medhenj te Balcanit dhe Europea. Keto jane te Dy per Giustizia Nderkombetare ne Hage. Atje ku gjykohen njerezit Monstro më Criminale te njerzimit. Keto dy jane Cupola te tjeret jane Pentiti te tyre qe ju sherbejne si vegla te ndyra criminale. Rrofte Shqiperia. Rrofte America
Vasco Islamaj
Vasco Islamaj Muaj më parë
Besojme tek Amerika ! Shpresojme se nuk ndudh si ma 1997 ku Saliu dogji e vrau popullin e jugut me mercenar serb e kosovar !
Mentor Begaj
Mentor Begaj Muaj më parë
Tani e moret vesh pse erdhen amerikanet , per ti dhene edhe njehere pushtetin tradhetarit Rama.
Mentor Begaj
Mentor Begaj 11 ditë më parë
@Zef Nikolla Shpresoj, por nuk besoj. Te shohim ...!!!
Zef Nikolla
Zef Nikolla 11 ditë më parë
Shum e vertet veq per Edi Ramen vijn me mrojt voten e jo per Ilirin e Salem po kjo dihet te vij per to po qa Jan ATO do te burgosen MAS zgjedhjeve.
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI Muaj më parë
RESPEKTE AMERIKA
Kapaj Sanije
Kapaj Sanije Muaj më parë
Edhe trupat Amerikane po vin ne shqipri per Ilir Meten e Sali Berishen.... na bet per te qeshur me kto lajme...😂😂 tallen me popullin Shqiptar si gjithmon ...
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 28 ditë më parë
Pamfleti po e ngatërron lajmin,pa dijeninë ose me qëllim që të tingëllojë si lajm që bën jehonë dhe klikime të shumta.Këta Marinsa do vijnë për Stërvitjen Defender 2021 , është lajmë që e dinë shumica që 5-6 muaj më parë nga Ministresha Olta Xhaqka. Ja linku: alnets.info/work/htyMh-CYy56Sqno/video.html
jani banani
jani banani Muaj më parë
Kush ja u tha kete Spartak Njgjela?
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 28 ditë më parë
Jani ,për këtë Stërvitje dihet që 5-6 muaj më parë .Ja këtu linku: alnets.info/work/htyMh-CYy56Sqno/video.html
Kol Beqiri
Kol Beqiri Muaj më parë
Brava Shba bjru te gjithve se klisht e njaji bushtre jan kto te pa fe
Anila Kasemi
Anila Kasemi Muaj më parë
Po.po.populli.shqiptar..i.ka.hedhur.ne.tualet.po.ameroka.i.mbron.amerik.po.tall.k.me.shqiperi ..roft.rusi.turku.amerik.ke.tridhjt.vjet.qe.mbron.kriminelet.e.sistemit.vota.shkon.per.popullin.amerik..mos.mbro.me.kriminelet.e.sistemit.l.v.se.e.h.
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Muaj më parë
Në Kosovë
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Muaj më parë
Përderi sa disa thonë u bë revolucion dhe jo rrotacion,këta të dy marin hov.Të lumtë goja moj spikere
Braho Luan
Braho Luan Muaj më parë
Kur do vij ajo dit Té xhduken kéto plehrat
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Muaj më parë
Vetem me kta ska pordh ne amerik te vret polici vetem se dole nga makina ligji mbi te gjitha ska pordh me kta o meta ❤️❤️🇺🇸🇺🇸❤️❤️
Simeon Abraham
Simeon Abraham Muaj më parë
Zoti ebekoft ameriken zoti erujt popullin amerikan.
elisa merzheku
elisa merzheku 27 ditë më parë
amerikaipretkembrtketyretremosyrave sali lulo ilirit qe te clirohe t shqiperia
Savior Akef
Savior Akef Muaj më parë
Hahahaaa ore.po ca lesh portali jeni, po ca i keni keto perralla, USA sjell 3000 ushtare per te luftuar krimin ne shqiperi
Viki Viki
Viki Viki Muaj më parë
Ju ka ardhur vdekja politikanève Té tiranés
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari Muaj më parë
Keta kure kane ardhur ne tirane kane pasur pleshta.
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi Muaj më parë
C'far revolucini do bej ky TRAP kur i didhet karrikja ne bythe dhe do ti hyje preshi ne bythe ketij cibuku.
Michael Corleone
Michael Corleone Muaj më parë
🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇺🇸
Gjergj Lleshi
Gjergj Lleshi Muaj më parë
Shqipëria buhet ta fusni ne europ te mos ndollin këto gjera
Edo Zemra
Edo Zemra Muaj më parë
America dhe tjer bejn Mir meikap Salen.Meten Lulin Medium mei qu kue meritojen kto Kriminel namoren ne qaf eshkatrun Shqiprin nga themeli,akeni frik prej tyne ??qenuk Vepron same Shpejt AQ memir Per Popullin te Stabilizohemi si gjith Bota dhe ne Shqiptar jemi pik Hallit prej 30 vjet nen(((Seka njoft Enver Hoxh ekish eleminu te Parin))) Regjimin e Sali Shkatrimtari me Grupin,👍👍
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Se ne po na vret shqiptati jo jugosllavi dhe te thuash na mbro o Amerik se na vuri zjarrin sali berisha dhe ilir mete dhe munika dhe basha dhe malltezi denri i saliu dhe mediu kjo esht turp i math qe ramne doren e spiunit s
Panajotis Kostopulos
Panajotis Kostopulos Muaj më parë
Mire thoni ju po ja shikoni njihere ne si popull shqiptar a kemi mare pjese ne Korrupsionin ne Shqiperi ???? Sa te korruptuar jane Politikanet Shqiptar aq edhe injoranta edhe psikopta e idjota eshte edhe Populli Shqiptar nga ajo mos ju ithni te gjith fajin Politikaneve .
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Kur do vi Ajo dit qe te shikojm dhe te varfrit pak dritse dhe ata qe punojn neper bot dhe han kotheren e bukes presin pa durim te khehen ne vendin e tyre na geove shum Amerik o fam madhe per shqiparet
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Muaj më parë
Ku do bazohemi qe esht e vertet qe te jemi te gezuzr ne shqiptaret e vertet se per hajdutet e kreminelet esht lajmi hidhur po per ne qe nuk je i kreminel per vendin ton esht nje lajm i mir na gezove shum o Amerik e madhe ne do hedhim valle
Albania Albania
Albania Albania Muaj më parë
A I DEGJON META KETO LAJME
balozi20
balozi20 Muaj më parë
Mos u dorzo Like.... 😂😂... Hidhi ne det imperialistat American... 😃😃.. Vec mos u bej euforik dhe te pushtosh Ameriken, se si mbajm dot me buke ata... jan shum... 😂😂😂....
Bardh Sylaj
Bardh Sylaj Muaj më parë
Duhet derguar ne Hagë kta hajdut kriminel, njejt si tek ne ne Dardani..
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj Muaj më parë
Rroft Amerika qe po ven drejtesi kundra bandave ramavic ilirvic salavic lulivic monikavic boko haram 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 o
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili Muaj më parë
po tregonjau vendin atyre kriminelve Edit Berishes e ilirit ne burg qe te gjith
Manuela Kropp
Manuela Kropp Muaj më parë
Klasa Politike e Vjeter Si Psh Basha, Berisha, Meta Vendin E Kane Ne Burg. Rrofte Shqiperia e Qliruar Dhe E Bashkuar.
Erald dlare
Erald dlare Muaj më parë
Po keta te ps ku i le? Apo ata jane engjujt shpetimtar?😄
Ciro Denesi
Ciro Denesi Muaj më parë
Ku do vi kjo dit të shkojn ku meritjon to horra 🤮🤮🤮🤮
Ramis_ G4
Ramis_ G4 Muaj më parë
Mos te presim nga te tjeret por erdhi Ora per ndrrimin dhe keta hajdut gjake Pires ti fusim ne ne Burge qe clirohen shqipetaret nga PD ps lsi ushtria shqiptare te arrestoi presidentin qe per interest etyre te bejne revulicjone zgjohuni vllezer ti leme partie dhe te behemi bashke rrofte kombi shqiptare
kastriot muka
kastriot muka Muaj më parë
bravo Amerika poshte kerrmate e politikes shqiptare
Nity Dily
Nity Dily Muaj më parë
Futi brenda kta dy kriminel Mete floriri Sali vampiri
Hetem Idershaj
Hetem Idershaj Muaj më parë
🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Aleksander Thana
Aleksander Thana Muaj më parë
Kur do perplasen pas hekurave keta dy barstarde, kriminele dhe agjente te shitur.
Rubi Adams
Rubi Adams Muaj më parë
Yuri Kim does the best for Albania. We love you! She gets rid of corruption
Tino
Tino Muaj më parë
Kush pyet Saliun apo Ilirin u plaken iku simpatia forca per kto ftyra tani. Vrer do te mbjellesh ti Pamfleto, ti je me keq se serbi e greku hallall ta boft ai se po perqan ket fukara popull, un jam me ty Pami ta djegim ishalla lirohet vendi e ngelim vetem ne.
Andrea Luigi
Andrea Luigi Muaj më parë
Sali berisha la tridhjet vjet shqiperine mbrapa krimineli me i madhe i shqiptareve bashke me iliri thes floriri ku do vene tani mbas zgjedhjeve dy armiqte hajdutet korruptuar me te medhenj teshqiperise po nuk iken sta shqiperia do vuajne gjithe jeten
Deti D
Deti D Muaj më parë
Mos rreni MILETIN me KETO lajme NA cate trapin SIPAS jush. Vetem Rama QEKA burre I mire KJO eshte propagande E PASTER elektorale PAMFLET I shitur ke RAMA
Suleman Barakat
Suleman Barakat Muaj më parë
Pse flisni brrockulla kete here,cfare jane sali berisha dhe ilir metaj,qe te angazhohet nato dhe shba,as miza toke nuk jane.
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 28 ditë më parë
Amerikanët , do vinë siq themi Ne : Një udhë e dy punë. Stërvitje që Olta Xhaqka e ka konfirmuar 5 muaj më parë por me 8000 Trupa Amerikanë ka qenë plani, dhe normal njëkohsisht të sigurojnë mos të destabilizohet Shqipëria , sepse Armiqtë përreth dhe Rusia nuk flenë. alnets.info/work/htyMh-CYy56Sqno/video.html
Gj ilirjan
Gj ilirjan Muaj më parë
Ashtu mendon ti po keta mafjoz kane aq shume leke sa paguajne lloj lloj njeriu ne Shqiperi per te krijuar rremuj dhe ka shume Shqipetare injorant edhe po aq te tjere qe kane perfituar gjith keto vite nga keta te dy dhe duan apo jo do i ndjekin nga mbas.
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi Muaj më parë
Pordhe komuniste. Kush merret me morrot ????
Ilia Arberia
Ilia Arberia Muaj më parë
Shqiptaret do ti presin me lule ushtaret amerikan
Illyrian Power
Illyrian Power 21 ditë më parë
Coju dhe motrat qe ti kenaqesh
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi Muaj më parë
Kjo ESHT futja Kot blla Blla Blla. Por qe Mund ne thojze edhe te jet e vertet
Zihni Lezemerja
Zihni Lezemerja Muaj më parë
Kjo esht vetem nje propogant politike vetem per fushat behen kto
Tragic
Tragic Muaj më parë
Po mo po per meten do te sjellin kaq ushtare😄.Ata vetem me 50 marinsa arriten te neutralizojne binladenin .Meta per ata eshte nje morr bythe bashke me te korruptuarit e tjere.Po ku pyet amerika per keta a jeni ne vete ju apo jo.
Jani Sava
Jani Sava Muaj më parë
Domethene zbarkuan U.S. Marines qe te mos beje revolution Saliu!??? Argument per te bindur debilet ....
GENTI.
GENTI. 29 ditë më parë
@Jani Sava e ke lexuar titullin, të paktën, se flitet për Metën e jo për Salën që zyrtarisht është pensionist?
Jani Sava
Jani Sava 29 ditë më parë
Bej ironi qe cke me ate pune,se Sala i ka bere trazirat ketu,ne cdo kohe.... Likja.....ai mender.....lere fare!
GENTI.
GENTI. 29 ditë më parë
Ti ngatërron Liken me Salën e bën edhe ironi, pale, pale 😉😆😅🤣
Fadil Kllogjri
Fadil Kllogjri Muaj më parë
Shumë zhurmë por asgja
Gjergj Mjeda
Gjergj Mjeda Muaj më parë
American.. pastroheni vendin tone te shtrenjte nga berisha, meta, monka dhe nga i gjithe ai llume i ndyre, keta vrases e hajdut, gjakepirsa, keta mbetje humane....
Memi Mem
Memi Mem Muaj më parë
BE e ka nje plan per marjen nen kontroll te shqiperise ne rast mosqeverisjeje demokratike,me nje komision mbikqyres nderkombetar. Ka mundesi te ndodhe sepse ska as edhe nje parti te mirefillte politike,vetem banda te krimit ekonomik,qe mbajne vendin peng pa perparim te mirefillte
Turi Murra
Turi Murra Muaj më parë
Mos u bëj merak o meme akoma nuk e ke kuptuar se jemi protektorat ku vetë i venë vetë i heqin siç kanë bërë dhe ne vendet të tjera të botës i jep dorën të merr krahun andaj mos ubëj aspak merak kanë interesat strategjike nuk i dhëmb koka për ne se po të ishte ashtu siç e mendon ti do e kishin bërë këtë rrugicë njujorkeze për këto 30 vjet,por........?një plakë
zef prendi
zef prendi Muaj më parë
Opaaa qa lajmrine ishte kaq I bukur Po jan sajta se gjith shqiperia do ta festojne at dite bashk me ushtaret amerikane po ja ke fut kot medet per neve me kto hajduda me qeveri
Gazmir Dragoti
Gazmir Dragoti Muaj më parë
Ishalla o zot pastrohet shqipëria nga kriminelët hajdut mashtrues të pa bes
Lulzim Murati
Lulzim Murati 28 ditë më parë
Si u pasru kosova edhe shipria madhe dot pasrohet pi hajneve
Besnik
Besnik Muaj më parë
PO PRET DREJTESI KY POPULL I VOJTUR
pistoia centro
pistoia centro Muaj më parë
kush eshte e keqja me e vogel ??? Berisha ;agushi ;Monika apo edi rama ?? nuk ka alternative tjeter
Mark Hajati
Mark Hajati Muaj më parë
Ehhhh,Tu baft dita njimije o mik i vertet ne gjithe historin qe u vendos shqiptari njeriu i pare mbi Toke.
Dalip Krymi
Dalip Krymi Muaj më parë
Nje shqiptar i ndershem nuk duhet tju japi ju asnje vot nese ata duan te ardhmen e femijeve te tyre
Amarildo
Amarildo 15 ditë më parë
Qa tu besh atyre qe shesin voten per leke.
Haqo Doli
Haqo Doli Muaj më parë
Shume e sakte,te gjithe jane hajduta
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi Muaj më parë
Po perse kishte votuare populli per te viedhur turpe mose ki meshire per hajdutet komunistet drogemenet kriminelet o Amerike se keta gjithe pushtete lettre 30 viteve nuke numerohen e dashte Zoti ase te piellet ketyre se nuk kemi pare nje dite te barde nga mizerabel
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi Muaj më parë
Te lumte goja o pamflet
Pashk Nokaj
Pashk Nokaj Muaj më parë
Vampirët e radikalizmit komunist,serbo - Rus po ju ngushtohet laku,me një angazhim miqësor dhe politik shteti Amerika nis përkujdesjen ndaj këtij kombi,specie në zhdukje dhe me ngut sjellë një kontigjent trupash për të siguruar demokracinë e këtij populli.zot bekoje Usa.Zot bekoje Shqipërinë.
Kalludra Binak
Kalludra Binak Muaj më parë
Nje popull i cili nuk respekton gjakun e te reneve per liri, duke i hapur rrugen pranise se trupave te huaja ne vend, nuk e meriton te mbijetoje. E mjera Shqiperi qe trajtohet si nje e perdale nga vet femijet e saj.
Illyrian Power
Illyrian Power 21 ditë më parë
Keta jane pjellat e djallit qe duan te shesin cdo gje vetem per perfitim material. Keta na turperuan dhe na njollosen emrin neper Bote. Kane 30 vjet qe i Shkerdhen Amerika dhe perseri Ameriken Duan. Kjo eshte cmenduri qe as vendet me re humbura Afrikane nuk e Bejne
bufi bufi
bufi bufi Muaj më parë
faleminderit pamflet...respekt
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri Muaj më parë
Po kur o zoti madh. Ky nuk eshte i vetem. Apo jane lajme per te trullosur shqiptaret si gjithmone. Mjaft me lajme te rreme.
Taulant Bora
Taulant Bora Muaj më parë
10 anije luftarake do te rrethoin ilirkopilin sa trim qengsha ky koke palari presidente dordolec
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 975 mijë
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Russia 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
59:34
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 975 mijë
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 4,9 mln