Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 930,495

FenixStudioOfficial

28 ditë më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Komente
Fejzullahi Nazmi
Fejzullahi Nazmi 3 ditë më parë
Zemra ju kendoft shum Bukur
Faik Boja
Faik Boja 3 ditë më parë
Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone
numer one
numer one 4 ditë më parë
Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE
numer one
numer one 4 ditë më parë
Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE
L B
L B 7 ditë më parë
U knoft zemra
Miridon drenica
Miridon drenica 8 ditë më parë
555
Skender Shabani
Skender Shabani 8 ditë më parë
Bravo
Klevis Erebara
Klevis Erebara 8 ditë më parë
3
Lefterie Dema
Lefterie Dema 9 ditë më parë
Ju lumte goja
ff elison
ff elison 9 ditë më parë
Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes
Jana Prenga
Jana Prenga 10 ditë më parë
Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌
Luftar Elezi
Luftar Elezi 13 ditë më parë
Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra
Dona Toli
Dona Toli 13 ditë më parë
Ju lumte goja
majlinda lazri
majlinda lazri 13 ditë më parë
Shuuuum bukur bravo
Gasper Gjinaj
Gasper Gjinaj 13 ditë më parë
6
Ur Gjk
Ur Gjk 13 ditë më parë
Ju lumt!
lula ramaj
lula ramaj 14 ditë më parë
ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱
Visar Mustafa
Visar Mustafa 15 ditë më parë
shum mir zel bek 9
My Home
My Home 16 ditë më parë
🤗👌👍👏👏👏👏
Vetem E Jotja
Vetem E Jotja 16 ditë më parë
Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.
Dukate Dani
Dukate Dani 16 ditë më parë
Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!
Bashkim Tafani
Bashkim Tafani 17 ditë më parë
Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane
Lek Culaj
Lek Culaj 17 ditë më parë
Ju kendoft zemza suksese ne jete
Fatmir Martinaj
Fatmir Martinaj 18 ditë më parë
Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla
Fadil Bushi
Fadil Bushi 18 ditë më parë
Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!
numer one
numer one 18 ditë më parë
Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....
Selvije Maloku
Selvije Maloku 18 ditë më parë
Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves
Xhyke Aga
Xhyke Aga 19 ditë më parë
Dua te baj te lumtur
Noeli Ileon
Noeli Ileon 19 ditë më parë
Super hit
Noeli Ileon
Noeli Ileon 19 ditë më parë
Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢
Tonin Qarkai
Tonin Qarkai 19 ditë më parë
Zemra ju kendofte gjith jeten
numer one
numer one 19 ditë më parë
Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte
numer one
numer one 19 ditë më parë
Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne
numer one
numer one 19 ditë më parë
Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark
Gjemajl Popaj
Gjemajl Popaj 19 ditë më parë
Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer
Vitore Kacorri
Vitore Kacorri 19 ditë më parë
Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏
Leonard Marashi
Leonard Marashi 19 ditë më parë
o kndofte zemra
Gorra Srinivas
Gorra Srinivas 20 ditë më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976
Avni Murra
Avni Murra 20 ditë më parë
Shume bukur ju lumte goja.
Zulkufli Zenuli
Zulkufli Zenuli 20 ditë më parë
👐👐👍👍🔥🔥
leke.ndue. Zefi
leke.ndue. Zefi 20 ditë më parë
zemra ju knoft
Eme Lleshi
Eme Lleshi 20 ditë më parë
Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢
Flori Mflo
Flori Mflo 21 ditë më parë
Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱
Avni MURATI
Avni MURATI 21 ditë më parë
U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle
Xoni Ilazi
Xoni Ilazi 21 ditë më parë
Drita e syve jeni
Nida Nida
Nida Nida 21 ditë më parë
Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫
Filloreta Gecaj
Filloreta Gecaj 21 ditë më parë
si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿
Suana kaquri
Suana kaquri 21 ditë më parë
Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt
DORI Neza
DORI Neza 21 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌
Imer Sadikaj
Imer Sadikaj 21 ditë më parë
❤ ju kendoft🌹🌹
Hane Hotaj
Hane Hotaj 22 ditë më parë
Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘
Fatime Gashi
Fatime Gashi 22 ditë më parë
Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju
Samir Samir
Samir Samir 17 ditë më parë
dkdgdks
Samir Samir
Samir Samir 17 ditë më parë
dudjefwifhsdi
Samir Samir
Samir Samir 17 ditë më parë
fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit
naruto fiordi uzumaki
naruto fiordi uzumaki 22 ditë më parë
Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.
Luis Mziu
Luis Mziu 22 ditë më parë
Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën
R. Avdyli
R. Avdyli 22 ditë më parë
Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.
Lek Toma
Lek Toma 22 ditë më parë
Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱
Klejsi Merdhoqi
Klejsi Merdhoqi 22 ditë më parë
Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️
Pjeter Rakaj
Pjeter Rakaj 22 ditë më parë
dueti qe prisja
Shkurte Parduzi
Shkurte Parduzi 22 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟
Shqipe Sadiku
Shqipe Sadiku 22 ditë më parë
😥😥😥
Dj Nikolla
Dj Nikolla 22 ditë më parë
Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!
Gazmend Shabanaj
Gazmend Shabanaj 22 ditë më parë
ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira
Osman Rizaj
Osman Rizaj 22 ditë më parë
Zef beka nanes
antoneta gj
antoneta gj 22 ditë më parë
Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .
Leon Nuhiu
Leon Nuhiu 22 ditë më parë
@ c.c.
Mimi Mimi
Mimi Mimi 22 ditë më parë
Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan
Gjok Smakaj
Gjok Smakaj 22 ditë më parë
Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.
Bejtush Beqiri
Bejtush Beqiri 2 ditë më parë
Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese
Jurgen Smakaj
Jurgen Smakaj 22 ditë më parë
Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....
Christi Pjetri
Christi Pjetri 22 ditë më parë
Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜
Age Biblekaj
Age Biblekaj 22 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon
Radiodernek U.S.A
Radiodernek U.S.A 23 ditë më parë
Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!
Dario Muli
Dario Muli 23 ditë më parë
Ju lumtë goja shqipe
Alfrew Fertulokfyhgd
Alfrew Fertulokfyhgd 23 ditë më parë
Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj 23 ditë më parë
O zemra ju kendofte gjithmone.
perla Gold
perla Gold 23 ditë më parë
Sa bukur 👑👑
Valentin MOLLA
Valentin MOLLA 23 ditë më parë
Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪
Xhuli Sinani
Xhuli Sinani 23 ditë më parë
Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭
Fran Marku
Fran Marku 24 ditë më parë
.
b h
b h 24 ditë më parë
Ju Lumt Resmije
Sneki
Sneki 24 ditë më parë
Zemra Ju knoft
Ana Matraxhi
Ana Matraxhi 24 ditë më parë
Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94
Ana Matraxhi
Ana Matraxhi 24 ditë më parë
🎈
Shefket kadriu
Shefket kadriu 24 ditë më parë
juv lumt shum e bukur kenga brravo
Plorin Mexhaj
Plorin Mexhaj 24 ditë më parë
Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka
Luani Luani
Luani Luani 24 ditë më parë
Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍
ŠEKI SKENDEROVIČ
ŠEKI SKENDEROVIČ 24 ditë më parë
Fenomenalni ste aferim
Nazmi Pacolli
Nazmi Pacolli 24 ditë më parë
Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT
HG 14
HG 14 24 ditë më parë
Ju knofte zemra 👏👏👏
losti boy
losti boy 24 ditë më parë
Kang me fjal te rralitetit
bouytt guyt
bouytt guyt 24 ditë më parë
Ju bekofte Zoti ate ze te mrrekullushem!! Kanga e mire pa fund, shume e permadhshime, Zef je i pa zavensueshem!! Super artisti i Tropojes. (((SUKSESE )))
klajdicanada
klajdicanada 24 ditë më parë
Zemra you knofte gjithmone , Duet I perkryer !!
fatmira muja
fatmira muja 24 ditë më parë
Shum kang e bukur
Agim Allaraj
Agim Allaraj 24 ditë më parë
Jeni te mir tamam shiptar hallall jo ato lakurice tu a djeg me spec djeges
t.v. 45
t.v. 45 24 ditë më parë
Te lumte pushka agim ky eshte identiteti yn shqiptar , 🇦🇱👍👍👍💗
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 24 ditë më parë
Ju kendoft zemra Vella Zef Beka moter Remsije kang Mallangjyse 🇦🇱🇦🇱😥😥🙏
Kela Biba
Kela Biba 25 ditë më parë
A sa mall kemi per aromat e prindérit tan e per venden ton kurbeta na ndau nga vendi Jon nga familjaret tan 😢😢🙏🙏🙏Ju lumt goja
Albana Rrustaj
Albana Rrustaj 25 ditë më parë
Knofshi sa kofshi sa bukur bravo Kurbeti i zi n’a largoj me venin tone t’lumte goja Vlla Bashke me kolegen Sh bukur 👌🏻🇦🇱🇫🇷👏🏻👏🏻👏🏻🔥🔥🦅🦅🦅🕊🤔🤗🙋‍♀️👋🏻🎲🥀🥀🌷🌷🎊🎉👌🏻
bouytt guyt
bouytt guyt 24 ditë më parë
Ju knoft zemra o zot
t.v. 45
t.v. 45 25 ditë më parë
Felicitation kompatriote , por shki ti bejsh qe 40 vite ne mergim , c'est ainsi le peuple albanais ,rrugve te dynjas kosvari nga malsia e gjakoves
Lume Isufi
Lume Isufi 25 ditë më parë
😢😢😢
Lume Isufi
Lume Isufi 25 ditë më parë
😢🇦🇱🇦🇱
Mr Llolla
Mr Llolla 25 ditë më parë
Ky Zefi pos Muziket edhe gjojen e ka hobby :)
Lacoste tn le frr
Lacoste tn le frr 25 ditë më parë
Zemra ju knoft shum bukur zoti ju rujt 🙏🙏😭
t.v. 45
t.v. 45 25 ditë më parë
Vraieme t bien le albanais
Bajram Hasanaj
Bajram Hasanaj 25 ditë më parë
U knoft zemra bylbylat e shqiperisë
Arben Berisha
Arben Berisha 25 ditë më parë
Zemra ju knoft!
Resmije Krasniqi dhe Nimet Demiri -   KOLAZH 2021
15:52
PRO SOUND Official
Shikime 59 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln
Elizabeta Marku - Aziz Kelmendi (Official Video 4K)
06:51
Hitet Folklorike - 2021
1:25:37
Produksioni Ardi
Shikime 208 mijë
Zef Beka - Këngë për Martin Kecin
04:35
Estri Keci
Shikime 30 mijë
RESMIJE KRASNIQI  - CUCA E MALEVE
05:15
Red Media
Shikime 255 mijë
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
VizioniLibonia
Shikime 929 mijë
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm
2:31:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 3,9 mln
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,6 mln
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48