Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

  Shikime 233,970

Fax News Albania

7 ditë më parë

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALnets Channel HERE: alnets.info/mem/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Albania Smile
Albania Smile 4 orë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...
mark spaqi
mark spaqi Ditë më parë
Niki Shaho
Niki Shaho Ditë më parë
Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥
Albania Smile
Albania Smile 4 orë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...
lenci bira
lenci bira Ditë më parë
Gjith keta polic pa uniforme
oiuet souiu
oiuet souiu Ditë më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
Klinton Rakipaj
Klinton Rakipaj Ditë më parë
Zot na ruaj na te till gjera
Alby Bickers
Alby Bickers Ditë më parë
Ska dibran me bes
Vlore alb
Vlore alb 2 ditë më parë
Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭
dcoog anml
dcoog anml 2 ditë më parë
O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren
oiuet souiu
oiuet souiu Ditë më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
Agim Lushaku
Agim Lushaku 2 ditë më parë
O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Mirela So
Mirela So 2 ditë më parë
Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩
Ton Taticaj
Ton Taticaj 2 ditë më parë
Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi
Horuni Xhejlane
Horuni Xhejlane 2 ditë më parë
Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer
dcoog anml
dcoog anml 2 ditë më parë
O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen
Gon Dibrani
Gon Dibrani 2 ditë më parë
Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.
Bino Dadi
Bino Dadi 2 ditë më parë
Njerz pa shkoll shiptar budall
Legacyof GjergjKastrioti
Legacyof GjergjKastrioti 3 ditë më parë
Më arixhinj s'ka ku të vejë.
EMA EMA
EMA EMA 3 ditë më parë
O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq
Z.M. Gatuaj shendetshem
Z.M. Gatuaj shendetshem 3 ditë më parë
E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren
Muhamet Karanxha
Muhamet Karanxha 18 orë më parë
A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban
North Only
North Only 3 ditë më parë
Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢
Mevlude Kurtishi
Mevlude Kurtishi 3 ditë më parë
😥😥😥😥😥
amir lamaxhema
amir lamaxhema 3 ditë më parë
Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.
Sami Krasniqi
Sami Krasniqi 3 ditë më parë
Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????
Cenalia Cenalia
Cenalia Cenalia 3 ditë më parë
Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet
Rock girl
Rock girl 3 ditë më parë
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
United Kindom
United Kindom 3 ditë më parë
Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠
Eralda Alda
Eralda Alda 3 ditë më parë
Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper
Andy White
Andy White 3 ditë më parë
Fack news albania
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα 3 ditë më parë
O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen
Rock girl
Rock girl 3 ditë më parë
Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull
jetmir jetmir
jetmir jetmir 4 ditë më parë
çfar primitivizmi
hbgt32
hbgt32 4 ditë më parë
Zakona burrash malsor
Lulzim Tusha
Lulzim Tusha 4 ditë më parë
Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .
Leonardo Bregu
Leonardo Bregu 4 ditë më parë
Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..
Kok Derri
Kok Derri 4 ditë më parë
Qr cfar njerezish rrit ai vend
kastriot marku
kastriot marku 4 ditë më parë
Mjere ZEMRA e te shkretes NENE
Ranco Goa
Ranco Goa 4 ditë më parë
Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..
Saimir Canaku
Saimir Canaku 4 ditë më parë
Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi 4 ditë më parë
kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi 4 ditë më parë
mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi 4 ditë më parë
i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19
Savvas Muraci
Savvas Muraci 4 ditë më parë
🤔🤔🤬😡
Big Bang
Big Bang 4 ditë më parë
Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull
Ilmi Zeka
Ilmi Zeka 4 ditë më parë
Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti
linda linda
linda linda 5 ditë më parë
Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲
Toni Kolombo
Toni Kolombo Ditë më parë
Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐
Toni Shehu
Toni Shehu 5 ditë më parë
Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ss divizion
ss divizion 5 ditë më parë
* HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️
MrMuli90
MrMuli90 5 ditë më parë
TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...
Florja Bardhoku
Florja Bardhoku 5 ditë më parë
Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut
Vana Gk
Vana Gk 5 ditë më parë
Car benimore lerni policin te nej punen e vet
Lina Lana
Lina Lana 5 ditë më parë
Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar
Romario Bebeto
Romario Bebeto 3 ditë më parë
Jo
Lina Lana
Lina Lana 5 ditë më parë
😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓
Lina Lana
Lina Lana 5 ditë më parë
O zot Ma ndimo 😞
Landi Buci
Landi Buci 3 ditë më parë
amin
Ivan Gjoni
Ivan Gjoni 5 ditë më parë
Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires
Lindi London
Lindi London 5 ditë më parë
Ca policie kena
sara 1234
sara 1234 5 ditë më parë
O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok 5 ditë më parë
A nuk ekan zen
Albania Durres
Albania Durres 5 ditë më parë
O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti
Gieto Nikaj
Gieto Nikaj 5 ditë më parë
Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla
resul kllogjri
resul kllogjri 5 ditë më parë
Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa
Tina Bonheur
Tina Bonheur 5 ditë më parë
Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢
Emilia Emi
Emilia Emi 5 ditë më parë
Pse e lendoni dy her ate nen
Ilda Baba
Ilda Baba 5 ditë më parë
Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.
Ilda Baba
Ilda Baba 5 ditë më parë
O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .
Rosana Roch
Rosana Roch 5 ditë më parë
Histori e trishte,ngishllime nenes e babait
JIMMI ALBANIA
JIMMI ALBANIA 6 ditë më parë
Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢
Ermal Zeneli
Ermal Zeneli 6 ditë më parë
Sa ke ska me ku te shkoj
Luljeta Zoto
Luljeta Zoto 6 ditë më parë
Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq
RedKinG88
RedKinG88 4 ditë më parë
Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht
big albania
big albania 6 ditë më parë
votoni ramen papunsi drog vjedh kshu
Daniel Qevani
Daniel Qevani 6 ditë më parë
Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj 6 ditë më parë
E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.
xristos keramitzis
xristos keramitzis 5 ditë më parë
Car te beje.tia fut gjumit???.
Keta Bushi
Keta Bushi 6 ditë më parë
E zeza nan😭😭
Adriana Hunci
Adriana Hunci 6 ditë më parë
A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah
Berti Mejdani
Berti Mejdani 6 ditë më parë
o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 6 ditë më parë
Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit
Desara Bala
Desara Bala 6 ditë më parë
Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !
bho _
bho _ 5 ditë më parë
rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh
Gjergj Koka
Gjergj Koka 6 ditë më parë
Oh sa mire me kene shqiptar
Bere KSMS
Bere KSMS 6 ditë më parë
Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet
Linda Kaci
Linda Kaci 6 ditë më parë
OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝
S P
S P 6 ditë më parë
Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...
S P
S P 6 ditë më parë
Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.
Zef Bregu
Zef Bregu 6 ditë më parë
O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren
My Love
My Love 6 ditë më parë
E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭
Toni Malocaj
Toni Malocaj 6 ditë më parë
Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.
Lidjon Gjergo
Lidjon Gjergo 6 ditë më parë
ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.
Lucy Pashai
Lucy Pashai 6 ditë më parë
Shkojn me armë për të kapur një njeri ça bëhet turp
Lucy Pashai
Lucy Pashai 6 ditë më parë
Fatkeqësi e madhe më vjen keq për të dy djemtë
Daut Hasani
Daut Hasani 6 ditë më parë
Keqardhje per nanen e shkret mundohet me e mbrojt me gjitha forcat e dhimbshme.
Jorge Ochoa
Jorge Ochoa 6 ditë më parë
Aksion si ne kohen e diktarures komuniste
Alma Culaj
Alma Culaj 6 ditë më parë
Kur e dine qe ka probleme mendore si i shkojne te gjithe pas kaq pa takt.
Fran Kasneci
Fran Kasneci 6 ditë më parë
Mjer prinderit zoti ti forcoj
xhulio martini
xhulio martini 6 ditë më parë
Ca bahet kshtu po si vritet vllau mor tqr
Some Time
Some Time 6 ditë më parë
O zot jepi force ksaj familjes se i paska rone nje halle shume i madhe
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni 6 ditë më parë
jan tu marr dibranet kot vrasje nje pas njeshme qe ne dibranet mbahemi per njerz te mir e te rrespektushem
Klit Elponoria
Klit Elponoria 6 ditë më parë
Jesus
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 6 ditë më parë
Po kta Civila ca rrin me syze me kostum si pidhi ne dasem .
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili 6 ditë më parë
Qka jan mledh more krejt katuni Mos e trishtoni ma shum aj i smut ju e tranut krejt Zot ban rahmet per ket nan te shkret qka e paska gjet O Zot jepja durimin se shum situat e rand
cak noris
cak noris 6 ditë më parë
Ajde bageti ajde
Xiaomi Skrapar
Xiaomi Skrapar 6 ditë më parë
Ja çfarë bënë gjaknxetësia dhe gjykimi i shpejtuar,humbën dy djem,se dhe ai që është gjallë është më vdekur se ai që i vra.
Kodër 1975
Kodër 1975 6 ditë më parë
Ekzat shum fjal më ven!!
Rovena Hilaj
Rovena Hilaj 6 ditë më parë
Mjer nena e shkret me cfare po perballet😢
Helloou Bitch
Helloou Bitch 6 ditë më parë
gjynafff cfar hallin ka pas ...nk esht per t gjykuar ......problemi familjar sesht asnjeher per t gjykuar
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 6 ditë më parë
Jau Ben mir politika juve se si delet jeni o popull vkkkkkk
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 6 ditë më parë
Pooo popo o popull Derrash o popull si delet o popull vkkkkk
Lili Adamo
Lili Adamo 6 ditë më parë
A e shifni cfare policise ndersa djali ne Tirane ndaloj vrasjen shume njerezve
Making Plasma Cutting Machine
19:46
Workshop From Scratch
Shikime 2,4 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 627 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Beteja e madhe kundër Hajredin Pashës - Gjurmë Shqiptare
37:27
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 627 mijë
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
Elio bắt chước mèo Talking Tom Ep 15 ❤️
0:10
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22