Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

  Shikime 1,931,539

n'Kosove Show

21 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
Alda Tabaku
Alda Tabaku 3 orë më parë
😍👏🏻
Asi Zerja
Asi Zerja 4 orë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 9 orë më parë
Bravo
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 18 orë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 20 orë më parë
Qshaa be qvrum super sin
dini official1
dini official1 Ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Erjon Veseli
Erjon Veseli Ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli Ditë më parë
Te rujt zoti
aziz laci
aziz laci Ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi Ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni Ditë më parë
O2ie4tir2o
Diamant Selaj
Diamant Selaj Ditë më parë
Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op
Imer Amiti
Imer Amiti Ditë më parë
Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf
flamur deda
flamur deda 2 ditë më parë
Bravo enxhell ivogel
INFOT E FUNDIT
INFOT E FUNDIT 2 ditë më parë
Zemra t knoft
Besian Shehu
Besian Shehu 2 ditë më parë
Ta ha zemren lali ty❤💥
Rezart Mehmeti
Rezart Mehmeti 2 ditë më parë
Super ze 👌👌
Adrian Kolia
Adrian Kolia 2 ditë më parë
wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍
arlind tunaj
arlind tunaj 2 ditë më parë
Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 2 ditë më parë
Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e
Silvana Bunaj
Silvana Bunaj 2 ditë më parë
Bravooo🤩
Jet Jeta
Jet Jeta 2 ditë më parë
Maschalla. Zote. Ty.
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 2 ditë më parë
Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱
Sadri Arifaj
Sadri Arifaj 2 ditë më parë
O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty 2 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh
tosi music new soong
tosi music new soong 2 ditë më parë
Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime
Ahmet bajraktari
Ahmet bajraktari 2 ditë më parë
Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen
arbenita ameti
arbenita ameti 2 ditë më parë
TerthujltssZsvbbj8pvoa io
Yakaza Takaza
Yakaza Takaza 3 ditë më parë
My brother
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 3 ditë më parë
Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 3 ditë më parë
Kansiiwje
Charlie
Charlie 3 ditë më parë
Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi
Charlie
Charlie 3 ditë më parë
Fjolla mose nrro ngjyren e flokun
valentina xhuraj
valentina xhuraj 3 ditë më parë
Bravo o zemra e vogel
Erjon Veseli
Erjon Veseli 3 ditë më parë
Te lumt
Mensur Demiri
Mensur Demiri 3 ditë më parë
Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐
Tekste kengesh Shqip
Tekste kengesh Shqip 3 ditë më parë
Gjithmon hite
Mesa Mesa
Mesa Mesa 3 ditë më parë
Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu 4 ditë më parë
🔪
olti omeri
olti omeri 4 ditë më parë
Flori Shiqerukaj
Flori Shiqerukaj 4 ditë më parë
Te rrite i madhi zot me vllezer e motra
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 4 ditë më parë
Y dutifully tu to to t
Afrim Veseli
Afrim Veseli 4 ditë më parë
Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.
Xhevdet Shemaj
Xhevdet Shemaj 4 ditë më parë
Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥
A L
A L 5 ditë më parë
❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏
lani Lani
lani Lani 5 ditë më parë
Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.
Thierry Colin
Thierry Colin 5 ditë më parë
Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 5 ditë më parë
OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝
Domenika Velaj
Domenika Velaj 6 ditë më parë
TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 5 ditë më parë
Fifty hubungi
mega xnet
mega xnet 6 ditë më parë
Ooooooo të lumt vogëlushi
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 6 ditë më parë
🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt
Sasene Fanaj
Sasene Fanaj 7 ditë më parë
Ked
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 7 ditë më parë
Qifti jeni te mrekullushem
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 7 ditë më parë
Tu gzoft zemra o shpirti vogel
Jetmir Musta
Jetmir Musta 7 ditë më parë
Zoti te bekofte ⭐⭐⭐
Klejdi Gjoka
Klejdi Gjoka 7 ditë më parë
Te kendoft zmera 🙏
Halil Halili
Halil Halili 7 ditë më parë
Zemra tu gzoft o ylli i buku
Afrimi 123
Afrimi 123 7 ditë më parë
O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤ 4 ditë më parë
W 1QEs DzE Sx,sv
altin ibishi
altin ibishi 5 ditë më parë
ha mut
Dz Ks
Dz Ks 7 ditë më parë
Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh
Klodian Bardhi
Klodian Bardhi 7 ditë më parë
O00
Mr Chimmy
Mr Chimmy 8 ditë më parë
Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir
Istogu 2012
Istogu 2012 8 ditë më parë
Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten
FullRed Drenic
FullRed Drenic 8 ditë më parë
Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit
Kastriot Mehmeti
Kastriot Mehmeti 8 ditë më parë
jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃
fitim selimi
fitim selimi 8 ditë më parë
BRAVO
Shkodra Albania
Shkodra Albania 8 ditë më parë
Ka marre malli shum me ta aker mutin
Arbnor Aliji
Arbnor Aliji 8 ditë më parë
bravo te rujte zoti kalle kalle
Jonid Jonid
Jonid Jonid 9 ditë më parë
Jonid CAKA
Online Offline
Online Offline 9 ditë më parë
Më talent ky se 99% e këngëtarve
fazile mehmeti
fazile mehmeti 9 ditë më parë
Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban
Shauka Hodan
Shauka Hodan 9 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo
Altin Riza
Altin Riza 9 ditë më parë
Sa bukur kendon
Artan Islami
Artan Islami 9 ditë më parë
Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet
Titani Titani
Titani Titani 9 ditë më parë
Te Bekofte Zoti Zemer
Baba Ktu
Baba Ktu 9 ditë më parë
Sai mir trujt zoti
Shauka Hodan
Shauka Hodan 9 ditë më parë
Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏
Alex London
Alex London 9 ditë më parë
A cna knaqe shpirtin 😍🥰
Hazbije Hyseni
Hazbije Hyseni 9 ditë më parë
Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙
Neo Ullorja
Neo Ullorja 9 ditë më parë
Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤
O K
O K 10 ditë më parë
Hahahahahaha bravo Qun paske ni Za fenomenal. Sa bukur po e percjell ket ritem. E ke prek ne zemer Fjollen. Me ket kang shum te bukur. Bravo Fjolla e ki ba interesant me vallziminin tand.
Mali Amar
Mali Amar 10 ditë më parë
Un jam ernesa edhe jam nga mitrovica edhe kumona thirret kosova
Mali Amar
Mali Amar 10 ditë më parë
Ofjoll sa te mir
Majkenda Krasniqi
Majkenda Krasniqi 10 ditë më parë
🍇🍇🍇🍇🍎
Majkenda Krasniqi
Majkenda Krasniqi 10 ditë më parë
Tlumt goja o rrushi omel
Eduart Shera
Eduart Shera 10 ditë më parë
Bravo
Gjergji Hyseni
Gjergji Hyseni 10 ditë më parë
Brravo djal i vogel ke per tu ber talent ne te ardhmen besoj se do kendosh kenge super te bukura
Flutura Prendi
Flutura Prendi 10 ditë më parë
O te rujte zoti moj zemera vogel.
Emine Halili
Emine Halili 10 ditë më parë
Fa schifo lui
Metihe Selmani
Metihe Selmani 10 ditë më parë
Bravo Deon urritësh me prind paq nafak zemer, poti sod kur kendon aqmir ekurt rrite kime shku larg ema larg, gzohem qeka kosova ksi talenta paq shendet egjitha tmirat n,jet zemer
Meti Kola
Meti Kola 10 ditë më parë
Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏
Roland Musta
Roland Musta 10 ditë më parë
Nuk lind kengetar si ti
Nadi Hoxha
Nadi Hoxha 10 ditë më parë
Allahu te rujt o zemra e vogel
ekrem ekremi
ekrem ekremi 10 ditë më parë
Ooo more Deon aq i vogel edhe me knu kshtu mire nuk kom pa kurre bravooo.
Fatmir Selimi
Fatmir Selimi 10 ditë më parë
Hiti 2021
Kledi Rexhepi2
Kledi Rexhepi2 10 ditë më parë
Te lumt nanes qe tka o zot shum bukur
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi 10 ditë më parë
The
n.bushi
n.bushi 10 ditë më parë
❤🖤
sokin jon
sokin jon 10 ditë më parë
Ev hallat te qoft po valla kush pot dridhe per par hehe.po hajgar respekt serijozisht
Ensar Bytyqi
Ensar Bytyqi 10 ditë më parë
1k
Elma Kadriu
Elma Kadriu 10 ditë më parë
Beni dhe te une like se edhe kam qit nje Ilahi
Mandi Drazhi
Mandi Drazhi 10 ditë më parë
O yllë talent i lindur të rujt zoti .
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 10 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌👌👌🍻🍻🍻
sokin jon
sokin jon 10 ditë më parë
T12345556678
Merita Frljuckic
Merita Frljuckic 10 ditë më parë
mashaa'Allah djalit suksese te metejshme
Dritan Meta
Dritan Meta 10 ditë më parë
Te kendofte zemra o engjelli i vogel
Deoni - Shoqni per qefi (Gezuar 2020)
02:48
n'Kosove Show
Shikime 322 mijë
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Savanna - Jemi Dardan, Shqiperine e dua
03:22
n'Kosove Show
Shikime 1,5 mln
Endri Mallkuqi ft. Adi Sybardhi - Hajde ti
02:46
“Kuq e zi” nga Renis Domi ngre publikun në këmbë
06:05
I FTUAR:  GENA  (Emisioni i plote)
53:11
Robi plaket kur don vet
Shikime 137 mijë
Argjenda Selimi - Loqka jem
04:36
n'Kosove Show
Shikime 15 mln
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Sidemen
Shikime 8 mln
Yasak Elma 105. Bölüm Fragmanı
0:44
Yasak Elma
Shikime 2,6 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05