2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

  Shikime 4,859,035

2TONoffical

15 ditë më parë

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente
Juljan Tufa
Juljan Tufa Orë më parë
Si gjithmon hit
Elinda Kelmendi
Elinda Kelmendi 4 orë më parë
kenga ime prill 2021
Izabela Kolli
Izabela Kolli 5 orë më parë
😍😍😍😍😍
Bleana Bejaj
Bleana Bejaj 6 orë më parë
😍😍😍😍
SHANMUGHA DASAN Kannoly
SHANMUGHA DASAN Kannoly 8 orë më parë
Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com
Aurel Preca
Aurel Preca 10 orë më parë
Bravo ....
ami l
ami l 16 orë më parë
🔥🌹🔥
Djdjdjsj dhvsvshs
Djdjdjsj dhvsvshs 19 orë më parë
Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅
Aurel Preca
Aurel Preca 21 orë më parë
Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘
hip hop Rap
hip hop Rap Ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...
minij hooi
minij hooi 18 orë më parë
Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂
DATSE OFFICIEL
DATSE OFFICIEL Ditë më parë
🦅🦅🦅🦅🦅🦅
Serdi Doku
Serdi Doku Ditë më parë
Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh
Bleona Xhilaj
Bleona Xhilaj Ditë më parë
Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰
claire t.
claire t. Ditë më parë
0
Arjeta R.
Arjeta R. Ditë më parë
😍
teodor Bida
teodor Bida Ditë më parë
My song
teodor Bida
teodor Bida Ditë më parë
alnets.info/work/qNCRgsncrqim2oY/video.html
Suzana Neziri
Suzana Neziri Ditë më parë
0 y qqll
PAULIN MEDHA
PAULIN MEDHA Ditë më parë
Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎
Joanna
Joanna Ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
Reyhan Kuris
Reyhan Kuris Ditë më parë
Sa mir musica 🥰🥰🥰
lejla Hamiti
lejla Hamiti Ditë më parë
Wow🦋💙💜
Jurgen Trojer
Jurgen Trojer Ditë më parë
Super kng
HSB MYL
HSB MYL Ditë më parë
🇦🇫 Likes your songs🤙
HSB MYL
HSB MYL Ditë më parë
Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈
Joanna
Joanna Ditë më parë
Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese
ema elena
ema elena Ditë më parë
Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂
Afrim Bugari
Afrim Bugari Ditë më parë
I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje
Driton Selmani
Driton Selmani Ditë më parë
Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻
kancelari ermali
kancelari ermali Ditë më parë
best ever
Hucaj Elvin
Hucaj Elvin 2 ditë më parë
hallo
opzz xsin
opzz xsin 2 ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
Mateo Kejsi
Mateo Kejsi 2 ditë më parë
m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋
Etleva Markaj
Etleva Markaj 2 ditë më parë
Je shum i mire
Bealdo Dosku
Bealdo Dosku 2 ditë më parë
👏👏👏
Xhensilda Mydini
Xhensilda Mydini 2 ditë më parë
Kenga me e bukur
opzz xsin
opzz xsin 2 ditë më parë
almir6000000goet
Leo Halilaj
Leo Halilaj 2 ditë më parë
Te lumt keng e mrekullueshme
Lavdim Lavdim
Lavdim Lavdim 2 ditë më parë
❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘
So ll
So ll 2 ditë më parë
Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉
Edmond Bullari
Edmond Bullari 2 ditë më parë
Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese
N88 Sv
N88 Sv 2 ditë më parë
Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥
The Eagle
The Eagle 2 ditë më parë
I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑
Arianit Imeri
Arianit Imeri 2 ditë më parë
Oooo 2ton
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli 3 ditë më parë
❤❤❤🥰🥰🥰
VR VR
VR VR 3 ditë më parë
Wow sgum mir bravo
Sara Dervishi
Sara Dervishi 3 ditë më parë
Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊
Sara Dervishi
Sara Dervishi 3 ditë më parë
Ky esht njish o lal
Adres Ere
Adres Ere 3 ditë më parë
Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍
Lona L
Lona L 3 ditë më parë
👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀
Suad Beraj
Suad Beraj 3 ditë më parë
almir6000000goet
Ermelinda Dhembi
Ermelinda Dhembi 3 ditë më parë
Nje artist I merituar
Geni Taci
Geni Taci 3 ditë më parë
Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼
bowen voowy
bowen voowy 3 ditë më parë
Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱
its_fjona 17
its_fjona 17 3 ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
its_fjona 17
its_fjona 17 3 ditë më parë
♥♥♥♥♥♥love music
Amelia Bregu
Amelia Bregu 3 ditë më parë
Fejzbuku
bowen voowy
bowen voowy 3 ditë më parë
@Eleonora Miljković
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 3 ditë më parë
❤❤❤😃😃😘❤
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 3 ditë më parë
Respekt per ty je kegtari ma imiri
Brava Brava
Brava Brava 3 ditë më parë
Sbon nona mo si ky
Ermal Alla
Ermal Alla 3 ditë më parë
2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo
Elmedin memeti
Elmedin memeti 3 ditë më parë
Alina💕7
File Kola
File Kola 3 ditë më parë
Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 3 ditë më parë
O
Ani Plaku
Ani Plaku 4 ditë më parë
Love muzika super
Ermir Perroj
Ermir Perroj 4 ditë më parë
Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏
Aysouda kazemi
Aysouda kazemi 4 ditë më parë
I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷
Bekir Shahini
Bekir Shahini 4 ditë më parë
Ta qifsha nanen
soinhu foitu
soinhu foitu 4 ditë më parë
Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱
festim shkina
festim shkina 4 ditë më parë
suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱
Eneida Doçi
Eneida Doçi 4 ditë më parë
🥰🥰🥰😍😍😍
Greta Egli
Greta Egli 4 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Sandra Jovanović
Sandra Jovanović 4 ditë më parë
@Eleonora Miljković
soinhu foitu
soinhu foitu 4 ditë më parë
He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte
Sofia Sofia
Sofia Sofia 4 ditë më parë
❤😉✌
endrit Rrahmani
endrit Rrahmani 4 ditë më parë
êvv
Aysouda kazemi
Aysouda kazemi 4 ditë më parë
👍👍
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 4 ditë më parë
Kush thote se eshte bos te boj like
Xhyla Tahiri
Xhyla Tahiri 5 ditë më parë
O
Marcel Milo
Marcel Milo 5 ditë më parë
Albania are in zest
Marjan Bajraktari
Marjan Bajraktari 5 ditë më parë
Q Yfx
Angel Angel
Angel Angel 5 ditë më parë
“Vila e Zogut” Shiroke Shkoder😍 Super kng👍😍
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍
Soni Molo
Soni Molo 5 ditë më parë
Bravo 👏
rida kim krasniqi
rida kim krasniqi 5 ditë më parë
Metvertet ky kendon bukur bravo 2 Ton .
Mati Matilda
Mati Matilda 5 ditë më parë
😉😉😉😉🌟🌟👏😍
ela dunga
ela dunga 5 ditë më parë
2 ton unic as always
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰
geri gerii
geri gerii 5 ditë më parë
He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte
Lindita Pllana
Lindita Pllana 5 ditë më parë
Bravo 👏
Klausi Likcani
Klausi Likcani 5 ditë më parë
👌 😄 🏈 👌
Indrit Salliu
Indrit Salliu 5 ditë më parë
Nqs ka nje artist 👨🏻‍🎨 qe ia vlen te degjohet kudo padyshim qe eshte 2Ton 👏🏻
Genald Zaka
Genald Zaka 5 ditë më parë
Shum. bukur
Feri Doci
Feri Doci 5 ditë më parë
Super keng
Ana Ana
Ana Ana 5 ditë më parë
Ka nje ngjashmeri ne fillim me "mala gata-Ronela Hajati"😍 shume e bukur gjithsesi
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani 5 ditë më parë
Kengatar i mir eshte ...respekt
soinu foig
soinu foig 5 ditë më parë
2TON TALENT BRO 🖤🌍
Albert Kryeziu
Albert Kryeziu 6 ditë më parë
🤩🤩🤩👌👌👌 bellisimo
2Shak Beats
2Shak Beats 6 ditë më parë
🔥🔥
Ermal hoxhaj
Ermal hoxhaj 6 ditë më parë
Summer 2021 Albania...🇦🇱🍾🍾🔥
Life it's life
Life it's life 6 ditë më parë
2 ton
soinu foig
soinu foig 5 ditë më parë
гревови. Чувајте ја вашата вера силна. Продолжете да верувате и да верувате. Само Исус може да нè спаси.
TRiSTAKAUZl Kobuzi
TRiSTAKAUZl Kobuzi 6 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰
Leonida Hoti
Leonida Hoti 6 ditë më parë
Aww🥺🙈🤍
Elsa L3!u!
Elsa L3!u! 6 ditë më parë
Love it
Xoje Begtash Dosku
Xoje Begtash Dosku 6 ditë më parë
Esht mrekulli@
Gabriela Gabyy
Gabriela Gabyy 6 ditë më parë
❣️♥️🥰🥰👑👑👑
2TON - GOTA
02:49
2TONoffical
Shikime 16 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,2 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
2TON - SYN I ZI (Prod.  By Rzon)
02:57
2TONoffical
Shikime 19 mln
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Shikime 1,9 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
03:50
AlphapopOriginal
Shikime 4,9 mln
Ronela Hajati - Shume i mire
03:25
Ronela Hajati
Shikime 111 mijë
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
Elgit Doda - Thare (Official Video)
03:41
Elgit Doda
Shikime 595 mijë
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,2 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,7 mln
İbrahim Selim ile Bu Gece #63: Hande Erçel, Bengisu
1:18:24
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Shikime 2,2 mln
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Yasak Elma 106. Bölüm Fragmanı
0:31
Yasak Elma
Shikime 2,9 mln
Emanet 157. Bölüm Fragmanı | 13 Nisan Salı
1:09