Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

  Shikime 204,846

UnixMusic

14 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente
Dorian Shaba
Dorian Shaba 2 ditë më parë
👏👏👏👏
kam mendimin tim
kam mendimin tim 2 ditë më parë
Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 3 ditë më parë
Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton
sidorela gjoni
sidorela gjoni 4 ditë më parë
O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj 4 ditë më parë
BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj 4 ditë më parë
Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo
Angel Angel
Angel Angel 5 ditë më parë
Cfar super zeri wooow
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 5 ditë më parë
OK.
aroma catering
aroma catering 5 ditë më parë
Bravo naçut
Areti Goxhaj
Areti Goxhaj 6 ditë më parë
Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .
Shpetimi Hasani
Shpetimi Hasani 6 ditë më parë
Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍
Tatjana Tosuni
Tatjana Tosuni 6 ditë më parë
E bukur ,e ndjere !!!
Renato Elmas
Renato Elmas 6 ditë më parë
Zeri me i veçant i artisteve djem
Rafaela Haxhiraj
Rafaela Haxhiraj 6 ditë më parë
Bravo
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 6 ditë më parë
OK
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 7 ditë më parë
OK.
silva gjoni
silva gjoni 7 ditë më parë
Xhoi Molla te pershendes 😊
Xhoi Molla
Xhoi Molla 4 ditë më parë
🥺🥺 perl
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 7 ditë më parë
Shume kenge e ndjere dhe profesionale
Elisabeta Firaj1
Elisabeta Firaj1 8 ditë më parë
Super
Igli Islamaj
Igli Islamaj 8 ditë më parë
Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 8 ditë më parë
I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 8 ditë më parë
I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.
Eris Kanani
Eris Kanani 8 ditë më parë
Duket dora e irkencit super harmoni
Alina Lupascu
Alina Lupascu 8 ditë më parë
Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari 8 ditë më parë
👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️
Eduart Hida
Eduart Hida 9 ditë më parë
Super keng 💫
Klaudia Luzi
Klaudia Luzi 9 ditë më parë
E bukur si kenge
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 9 ditë më parë
Ok.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 9 ditë më parë
BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.
ledina gjoroveni
ledina gjoroveni 9 ditë më parë
e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍
Linda Baqaj
Linda Baqaj 9 ditë më parë
😍😍 I love it 🥰
Mimoza Hoxha
Mimoza Hoxha 9 ditë më parë
👏 👏 Suksese Lorenc!!
Migena Lala
Migena Lala 9 ditë më parë
👏
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 9 ditë më parë
BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 10 ditë më parë
U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.
Mirela Myftiu
Mirela Myftiu 10 ditë më parë
Shume e bukur
Jeta Jet
Jeta Jet 10 ditë më parë
Shume shume e bukur 🥺🤍
Dorina Pojani
Dorina Pojani 10 ditë më parë
Shume e bukur. Suksese
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 10 ditë më parë
OK.SH.BUKUR.
Sildorela Laska
Sildorela Laska 10 ditë më parë
Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏
fabss
fabss 10 ditë më parë
Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 10 ditë më parë
PERLE.
ela ela
ela ela 11 ditë më parë
Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 11 ditë më parë
URIME NGA ZEMRA.
Sonila Qehajaj
Sonila Qehajaj 11 ditë më parë
🤩🤩🤩
Elida Kaiku
Elida Kaiku 11 ditë më parë
Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰
Tefta Hoxha
Tefta Hoxha 11 ditë më parë
Super kënga 👏👏
Tea Fori
Tea Fori 11 ditë më parë
Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤
MR Besnik
MR Besnik 11 ditë më parë
Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁
Neritan Dritan
Neritan Dritan 11 ditë më parë
Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏
egi egi
egi egi 11 ditë më parë
Nje keng qe te emocionon pafund❤
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 11 ditë më parë
SHUME E BUKUR.
Soni Plasari
Soni Plasari 11 ditë më parë
Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍
Esmeralda Halilaj
Esmeralda Halilaj 12 ditë më parë
Suksese 💕
Minavere Mujka
Minavere Mujka 12 ditë më parë
Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike
Mirjeta Lleshi
Mirjeta Lleshi 12 ditë më parë
Shume bukur , suksese
Ilirjana Cota
Ilirjana Cota 12 ditë më parë
Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰
SILVER43562
SILVER43562 12 ditë më parë
SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi 12 ditë më parë
💔
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 12 ditë më parë
LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 12 ditë më parë
KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli 12 ditë më parë
Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰
Anila Alaj
Anila Alaj 12 ditë më parë
🥇💞💞
Redona Toska
Redona Toska 12 ditë më parë
Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 12 ditë më parë
Super Lorenc Super👍
Shpresa Xh
Shpresa Xh 12 ditë më parë
Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume
Bea Skrzyniecki
Bea Skrzyniecki 12 ditë më parë
Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶
Lina Kaja
Lina Kaja 12 ditë më parë
Bravo 👏 😍
Emanuele Picozzi
Emanuele Picozzi 12 ditë më parë
La mia canzone preferita ❤️
irida zguro
irida zguro 12 ditë më parë
Eh sa veta e gjejne veten ketu....
Dajana Dulja
Dajana Dulja 12 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 13 ditë më parë
I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie 13 ditë më parë
Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!
Era Alda
Era Alda 13 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👼
Aureola AL
Aureola AL 13 ditë më parë
Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli 13 ditë më parë
Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥
AVD Digital
AVD Digital 13 ditë më parë
Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : alnets.info/goon/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html
Erda Ameda
Erda Ameda 13 ditë më parë
The best songs 👏👏👏
Ornela Prifti
Ornela Prifti 13 ditë më parë
Shume e bukur!
My Love
My Love 13 ditë më parë
Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
My Love
My Love 13 ditë më parë
Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍
Dea Shutina
Dea Shutina 13 ditë më parë
Melodi jete😍❤
Marinela Alia
Marinela Alia 13 ditë më parë
Perl Lorenc ❤️
Nuri Canaj
Nuri Canaj 13 ditë më parë
Suksekse
Jurgen Pecnikaj
Jurgen Pecnikaj 13 ditë më parë
Suksese🔥🔥🔥
Dea Hoxhaj
Dea Hoxhaj 13 ditë më parë
TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔
ersilda dervishllari
ersilda dervishllari 13 ditë më parë
🥰🥰🧿🧿💜💜
paola varfi
paola varfi 13 ditë më parë
'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇
Dajan Zyberi
Dajan Zyberi 13 ditë më parë
Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤
Hodo Bess
Hodo Bess 13 ditë më parë
Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏
Dhurata Beqo
Dhurata Beqo 13 ditë më parë
Urime kenge shm e bukur!
Mirela vathaj
Mirela vathaj 13 ditë më parë
Belissima
Kejvin Çika
Kejvin Çika 13 ditë më parë
Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10
Kejvin Çika
Kejvin Çika 3 ditë më parë
@Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.
no name
no name 7 ditë më parë
@Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10
Nevila Nevila
Nevila Nevila 12 ditë më parë
Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe
Klara klara
Klara klara 13 ditë më parë
------------------》❤ I hap syt gjaku me ndalet Pa kujtime jetoj Ne parajs ndoshta te falin Por un jo🙈 Nuk eshte e let te lendohesh Po ti kurr zdo ta kuptosh Dhe un mes lotesh nen dhimbje vallzoj .... Un te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty Aq te kam dashur un pa fund Se te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty ......(🙈❤💉💊)
EKLIPS
EKLIPS 13 ditë më parë
Kenge e kompletuar! Dallohet qarte dora e Irkencit. Teksti, melodia, interpretimi ne nivel relativisht te mire. Deri tani kenga me e kompletuar. Padiskutim do jete nje nga kenget e preferuara te publikut. Suksese! 7.5/10
Lulzim Krasniqi
Lulzim Krasniqi 13 ditë më parë
Shume kenge e bukur. Suksese
Behije Hxh
Behije Hxh 13 ditë më parë
brravo lorenc per zerin,,Irkenc per tekstin . dhe jojo sigurishttt...BRRAVO CUNAAA JENI ME TE MIRET
Ilir Hida
Ilir Hida 13 ditë më parë
Uaaaa, shumë këngë e bukur. Bravo.
Ariola Karanxha
Ariola Karanxha 13 ditë më parë
Super keng, suksese 🤩
Klevisa Mandreu
Klevisa Mandreu 13 ditë më parë
Suksese 💪🏻😎
Gena - Mekat (Kenga Magjike 2021)
02:51
Gent Music
Shikime 11 mijë
Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)
03:01
Marjona Metohu
Shikime 369 mijë
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 4,9 mln
Lorenc Hasrama - Money ( Official Video )
02:43
Elgit Doda - Thare (Official Video)
03:41
Elgit Doda
Shikime 595 mijë
Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)
03:31
Shkumbin Ismaili
Shikime 927 mijë
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
Sia - Unstoppable (Lyrics)
04:07
Loku
Shikime 80 mln
Audicionet e fshehura - Episodi 1 - Lorenc Hasrama - The Voice of Albania - Sezoni 5
07:50
The Voice Albania / The Voice Kids Albania
Shikime 86 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 4,9 mln
NF - LOST ft. Hopsin
4:04
NFVEVO
Shikime 14 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 4,9 mln
Olivia Rodrigo - deja vu (Official Video)
3:52
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 26 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln