Elvana Gjata - A po vjen

  Shikime 2,416,622

Elvana Gjata

21 ditë më parë

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana
Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
Licensing and contact : getin@loudcommedia.com
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
Keltoum Naittbek
Keltoum Naittbek 19 orë më parë
Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦
Ermelinda Hoxha
Ermelinda Hoxha 22 orë më parë
Bravo 👏
Juljana Pino
Juljana Pino 2 ditë më parë
Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋
Gazi Miri
Gazi Miri 2 ditë më parë
Bravo
beki kongoli
beki kongoli 3 ditë më parë
Bravo Elvana
Drita Celaj
Drita Celaj 3 ditë më parë
Artiste e mire po e pa fat be dashuri🥲
Luvyabby
Luvyabby 4 ditë më parë
idk what she's saying but I LOVE IT
alma celami
alma celami 4 ditë më parë
elvana je ylll💥💥💥💥
NewWorld
NewWorld 4 ditë më parë
Shum tekst natyral ,urime per tekstin kush e ka krijuar ,e pershtat gjithashtu zeri i vecante ,urime Elvana👍
Arled
Arled 5 ditë më parë
Sa e bukur qe esht kjo femer
Arton A
Arton A 5 ditë më parë
I ❤️ YOU ELVAN MREKULLIA 🌹
Herbal Life
Herbal Life 5 ditë më parë
PSE JE KAQ SUPER ARTISTE PSE?✨🎶 TË DUA O ELVAN DASHURIA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 5 ditë më parë
Masterpiece 💎
Music Al
Music Al 5 ditë më parë
NUK GABOVE KURRË 🎶🎶🌹
Music Al
Music Al 5 ditë më parë
DIVA 🖤
Music Al
Music Al 5 ditë më parë
Masterpiece ✨
Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
L e t i s i a
L e t i s i a 5 ditë më parë
My idol!
Sina Juxhin
Sina Juxhin 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😇😇😇😇😩😩😩😩
lumbst lumbstp
lumbst lumbstp 6 ditë më parë
pse disslike qfar egersinash bre...GUBANA bree...t'lumt goja zonjushË
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai 6 ditë më parë
elvana gjata, ke talent !
minij hooi
minij hooi 7 ditë më parë
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Mira Hoxha
Mira Hoxha 7 ditë më parë
Ke gotitur ne shejn si gjithmon elvana bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre 8 ditë më parë
Always enjoy when listening to Elvana's gorgeous voice and songs. Greetings from Bosnia-Herzegovina brothers!
Bensu Soral
Bensu Soral 8 ditë më parë
Disa mrekulli te vertete Po videoklipet mund te ishin me te bukura
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
minij hooi
minij hooi 7 ditë më parë
Masterpiece ✨
Lina Lana
Lina Lana 9 ditë më parë
❤️👍🏻👍🏻👍🏻
niduoe stre
niduoe stre 8 ditë më parë
I ❤️ YOU ELVANA 🌹
Abed Zedat
Abed Zedat 9 ditë më parë
❤❤❤❤👍👍👍
Alice Nike
Alice Nike 9 ditë më parë
Ehhh mo Pirro na kenaqe .....
rasputin99 magico
rasputin99 magico 9 ditë më parë
Jo vetem Pirro edhe Elvana eshte jo verem kengetarja po dhe bashkeautore ka bere disa prej teksteve dhe bashkeautore ne muzike
soinhu foitu
soinhu foitu 9 ditë më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
Perfection 🌹
Alesia Hekali
Alesia Hekali 10 ditë më parë
SULER KENGE ELVANA. BRAVO👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Shaki Bambola
Shaki Bambola 10 ditë më parë
Te duaaaaaa elvanaaaaa cfar kenge fantastico
Shaki Bambola
Shaki Bambola 10 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
soinhu foitu
soinhu foitu 9 ditë më parë
This masterpiece hits different 💎
Alma Aliu
Alma Aliu 10 ditë më parë
Je si shpirt. Na kenaqe🔥⭐💥☀️👍👌👏👏
Arton A
Arton A 10 ditë më parë
Cuteness overload 🥰
hen ko
hen ko 10 ditë më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
Music Al
Music Al 11 ditë më parë
Elvana 💎
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
Kryeveper 🌹
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
IKONË 🙏
opzz xsin
opzz xsin 11 ditë më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
hen ko
hen ko 10 ditë më parë
Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙
Music Al
Music Al 11 ditë më parë
Masterpiece ✨
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
I ❤️ YOU ELVANA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
Të dua o e rralle 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Perfection 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Missed you legend 🙏
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Nuk gabove kurrë 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Such a QUEEN 👑
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
This masterpiece hits different 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
IKONË ❤️
Abed Zedat
Abed Zedat 9 ditë më parë
❤❤❤👍👍👍💝💘💗💖💓
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Masterpiece 🌹
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 11 ditë më parë
Super.super.kenge.
Megi E
Megi E 11 ditë më parë
1:05 , mkujton shakiren
Haqif Haqifi
Haqif Haqifi 12 ditë më parë
Je si engjell
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 12 ditë më parë
Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙
Ela Haroku
Ela Haroku 12 ditë më parë
Je super❤
Lola Noel
Lola Noel 12 ditë më parë
Rrenqethese kjo kenge, do mbetet klasike gjithmone, love it👏🏻
Helin G
Helin G 13 ditë më parë
wo sind meine deutschen haha
Nino 1107
Nino 1107 13 ditë më parë
Greetings from Poland 👏 Nice song
bodoti qwiu
bodoti qwiu 13 ditë më parë
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
sindi zeqiraj
sindi zeqiraj 13 ditë më parë
Ylli i muzikes
klajdinligu
klajdinligu 13 ditë më parë
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Perla Perla
Perla Perla 13 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤩🤩🤩
Гулистан Рембакиева
Гулистан Рембакиева 13 ditë më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻👍👍👍👍👍👍😊😊😊😊😊😊💃🏼💃🏼😊😊🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼👍👍👍👍👍👍👍👍🙏🏻🙏🏻🙏🏻
elsa shpella
elsa shpella 14 ditë më parë
Muzika qetsim shpirti 🧡🖤
Ermira Shalari
Ermira Shalari 14 ditë më parë
Bravo
Miguel Torres
Miguel Torres 14 ditë më parë
Me encanto, que buena musica y Elvana que gran cantante, además hermosisima . Exitos!!. Saludos desde Venezuela.
Music Al
Music Al 14 ditë më parë
„Copy paste gjith albumin e Elvanes“ Tuna - Coming soon 🤣🤣🤣
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Lot 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al 14 ditë më parë
Prisni Xhensilen... 🤣 sidomos ke levizjet qe ben Elvana sepse i ka pike të dobët per ti kopju 🤣
E
E 14 ditë më parë
Prisni Tunen 🤣🤣🤣🤣
MWO Real Estate
MWO Real Estate 14 ditë më parë
Hahahahahahahha 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al 14 ditë më parë
Edhe Xhensilen 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al 14 ditë më parë
LOT 🤣
doliio volay
doliio volay 15 ditë më parë
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
Myzejene Hasani
Myzejene Hasani 15 ditë më parë
Ska si ty...yll bote🥰
GoMedia - Production
GoMedia - Production 15 ditë më parë
🤙
Killercobraa
Killercobraa 15 ditë më parë
Edhe ti je jeta immeee 😘
sje kaqanikli
sje kaqanikli 16 ditë më parë
Ylli ta knaq shpirtin kjo me zerin e saj ❤
mikea hiooi
mikea hiooi 16 ditë më parë
Një tjetër album i shtohet thesarit të çmuar të muzikës shqiptare 🇦🇱❤️
Abed Zedat
Abed Zedat 9 ditë më parë
❤❤❤❤
sara sinani
sara sinani 16 ditë më parë
wowww elvanaaaaaa😍😍😍😍
Music Al
Music Al 16 ditë më parë
Elvana është e vertete që po bashkëpunon me Dhurata Doren? Do jetë SUPER HIT O YLL 💫
Music Al
Music Al 16 ditë më parë
STARLIGHT ✨✨💫
Herbal Life
Herbal Life 16 ditë më parë
✨✨✨♥️
Arton A
Arton A 16 ditë më parë
THE QUEEN OF ALBANIAN MUSIC 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
Të dua o e rralle 💎
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
Kryevepra ke sjelle IKONË 💎
Joy Meka
Joy Meka 16 ditë më parë
Powerful Artist 🎶🌹
Joy Meka
Joy Meka 16 ditë më parë
Yll e bukur ✨✨✨
Tiarna T
Tiarna T 16 ditë më parë
Dashuri je 🥰
Arben Rexha
Arben Rexha 16 ditë më parë
ANI KISHE UN JAM JAY LO HAHAHAHAH
Nita hoxha
Nita hoxha 16 ditë më parë
Like
Arton A
Arton A 16 ditë më parë
IDOL 🌹
Arton A
Arton A 16 ditë më parë
TË ADHUROJ 💎
Herbal Life
Herbal Life 16 ditë më parë
✨✨🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
Dritë po ben ✨✨✨
Majlinda Konona
Majlinda Konona 16 ditë më parë
Bravo nje kenge dhe nje ze i vecante .Ylllllll fare .💞💞💞💞💞💞💞
Bani Zeqaj
Bani Zeqaj 16 ditë më parë
Kecen mojjj
lo ri
lo ri 16 ditë më parë
E dim te gjith tani qe sa her zhduket Elvana dmth qe do vij me album me super keng😌
Tring Tring
Tring Tring 16 ditë më parë
Shkelqyshem Elvana na mbush me emocion .nga korca 2021
hoiy vinosa
hoiy vinosa 16 ditë më parë
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
liriana shyti
liriana shyti 16 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰❣❣❣
Ermira Shalari
Ermira Shalari 16 ditë më parë
Shume e bukur
ari covers
ari covers 17 ditë më parë
Sounds like e dehun jam
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 17 ditë më parë
Nice💯❤
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,5 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 885 mijë
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Elvana Gjata - Drandofilat
02:27
Elvana Gjata
Shikime 1,6 mln
Remixes Of The 80's Pop Hits - 2-hour DJ Mix With 29 Songs
2:08:12
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Elvana Gjata - Drandofilat(Gilbert Cooper Remix)
02:47
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 16 mln
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
02:42
Elvana Gjata
Shikime 1,3 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 885 mijë
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Olivia Rodrigo - deja vu (Official Video)
3:52
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 54 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01