TIKA - MY HUANA

  Shikime 2,708,011

TIKA

Muaj më parë

🎋 Stream "MY HUANA" 🌿
tika.lnk.to/myhuana
Follow TIKA on...
IG: smarturl.it/TIKA-IG
YT: smarturl.it/TIKA-Sub
#TIKA #MYHUANA
© & ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente
Jonida Spahiu
Jonida Spahiu 24 minuta më parë
Je shume e mireee👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Valmira Alia
Valmira Alia Orë më parë
Kush po e degjon kengen dhe gjithashtu po lexon komentet
fabian
fabian Orë më parë
Marjuana
SUELA Morinaa
SUELA Morinaa 4 orë më parë
😍😍😍😍😍😍
Florian Berisha
Florian Berisha 15 orë më parë
2021 hala ngohet
Gilo Cela
Gilo Cela 21 orë më parë
Respekte
Pranvera Salihi
Pranvera Salihi 22 orë më parë
Super hit
Enea Begaj
Enea Begaj Ditë më parë
se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana
Lori Lindraku
Lori Lindraku Ditë më parë
Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes
Aidaa
Aidaa Ditë më parë
0:12 zeri si i ledianes🤣🤣🤣
Brunilda Lami
Brunilda Lami Ditë më parë
sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿
Don Roi
Don Roi Ditë më parë
🐇🐇🐇🐇🐇💚💚
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
🙏🙏😚😚😚😚😘😘
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
Edhe vet e bukur
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini Ditë më parë
Mu umpelqen kega shum e mir
Amelia Fierzi
Amelia Fierzi Ditë më parë
Gjuujj
KLODIANA ÇOBAJ
KLODIANA ÇOBAJ 2 ditë më parë
⭐⭐
Selim Bytyçi
Selim Bytyçi 2 ditë më parë
Tika je e shkelqyer
Marie Muca
Marie Muca 2 ditë më parë
Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee
Gabriela Bajaziti
Gabriela Bajaziti 2 ditë më parë
Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene
Fetie Lami
Fetie Lami 2 ditë më parë
Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 2 ditë më parë
Love 😍😍😘😙😙
ketjona kyçyku
ketjona kyçyku 2 ditë më parë
Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll
Kristine R
Kristine R 2 ditë më parë
Love this song.. 💗🇦🇱
Albanian Warrior
Albanian Warrior 2 ditë më parë
Bravo qe kopjon poni si trendafil😂
Kevi Kuka
Kevi Kuka 3 ditë më parë
Je yll Tiki😘😘😘😘
Rodgi Mcklaren
Rodgi Mcklaren 3 ditë më parë
I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️
Suela Demiri
Suela Demiri 3 ditë më parë
Super kenge suksese 💋💖💗
Sara
Sara 3 ditë më parë
Jes beautiful song
Arsen Belba
Arsen Belba 3 ditë më parë
alnets.info/work/o9GYicfXmYSeroI/video.html
Ari S Ana
Ari S Ana 3 ditë më parë
this song is a vibe💣
muller vogel magdalena
muller vogel magdalena 4 ditë më parë
shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️
alien landed on earth alien landed on earth
alien landed on earth alien landed on earth 4 ditë më parë
Nice 👍🏻
Klea Veshi
Klea Veshi 4 ditë më parë
se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja
lyrics_h
lyrics_h 4 ditë më parë
Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare
2Fresh
2Fresh 5 ditë më parë
*pure talent!*
Ortesia Tabaku
Ortesia Tabaku Ditë më parë
pur e talent
Anila Gega
Anila Gega 5 ditë më parë
alnets.info/work/l5yeqpa74ICfupg/video.html
yll limani16
yll limani16 5 ditë më parë
🙈❣🙈
Klaudia Buthi
Klaudia Buthi 5 ditë më parë
Mir
Andrada Roxana
Andrada Roxana 5 ditë më parë
From Romania🇷🇴❤ro
Anxhela Manga
Anxhela Manga 5 ditë më parë
😇😁
Info Tv
Info Tv 5 ditë më parë
Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!
Arsen Bajrami
Arsen Bajrami 5 ditë më parë
Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍
Fatos Balliu
Fatos Balliu 5 ditë më parë
Bravo shume here e degjoj 😘😘
R M
R M 5 ditë më parë
Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤
eXtreme Official
eXtreme Official 5 ditë më parë
😘
Burbuqe Peqini
Burbuqe Peqini 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍
Berisha Berisha
Berisha Berisha 5 ditë më parë
wooooow 😱😱😱😱😱
claudio mece
claudio mece 5 ditë më parë
i ke shkatru njerizit a e din brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
claudio mece
claudio mece 5 ditë më parë
Sa ma shume do pishhh o moter 🦍🦍🦍 kshu e ka jeta 🥴😵🤯
Sadete Meta
Sadete Meta 5 ditë më parë
😘😘😘😘
akil maliqi
akil maliqi 6 ditë më parë
kenge ebukur tika bravo zeri mahnit suksese tika bravo💥💥❤
Elisa Ibra
Elisa Ibra 6 ditë më parë
Shum talent ke edhe heroina Eshte keng Shum e bukur
Eltjon Toshi
Eltjon Toshi 6 ditë më parë
Ak 47 tjap une po nk eshte zgjidhje ak 47 ta,shif ndnj alternative zgjidhjeje tjeter ,,,
Lac Ser
Lac Ser 6 ditë më parë
Tika je nje kenketare shum e mire💋💋💋💋💋💋🙋🤗😍
Timba Goku
Timba Goku 6 ditë më parë
Dobra, dobra 😊🤙 i pesma grmi 😁
Rama Bajram
Rama Bajram 6 ditë më parë
Kjo tika shume zerin e bukur
Gocetirone
Gocetirone 6 ditë më parë
Shume e bukur
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
Edjon Kreka
Edjon Kreka 6 ditë më parë
😍😍😍
umejra veseli
umejra veseli 7 ditë më parë
Bravo
Fatlum Uksmajli
Fatlum Uksmajli 7 ditë më parë
Hahah
Mehmet Osmanaj
Mehmet Osmanaj 7 ditë më parë
Aaaa😍😇🤑🥳🤩🤤😴😪
ESTER MEHMETAJ
ESTER MEHMETAJ 7 ditë më parë
❤️
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
Haka Bulliqi
Haka Bulliqi 7 ditë më parë
Hahahahahahahaha
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
AKBeatz
AKBeatz 7 ditë më parë
Wenn selbst dieser Song in Deutschland ankommt und ich mega geil finde!
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
ramadan kekereshi
ramadan kekereshi 8 ditë më parë
7u6t
milot Selmani
milot Selmani 8 ditë më parë
Bravo
Adelina Coka
Adelina Coka 8 ditë më parë
Kjo kenga meriton me shum klikime!
arjelarjelarjela arjel123
arjelarjelarjela arjel123 8 ditë më parë
Bravo👏👏👏👏👏
Lusila Lusila
Lusila Lusila 8 ditë më parë
🤍🤍
Cosa Nostra
Cosa Nostra 8 ditë më parë
Hajde e pim ni biggy 💨
Amelia Rosela goga
Amelia Rosela goga 8 ditë më parë
Bukur zemra
Inara Avdyli
Inara Avdyli 8 ditë më parë
💥❤
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
OP D I B R A N I
OP D I B R A N I 8 ditë më parë
Yll esht kjo keng
Arnesa Canolli
Arnesa Canolli 8 ditë më parë
Riad
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Like my coment
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
I love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love 😍
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love tika❤
ermes eleusina
ermes eleusina 7 ditë më parë
Kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 7 ditë më parë
alnets.info2VVUETfaFAs
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love you
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Love
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
700 komente kom me ti ba 😘se je yll😍
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
Te dua😘
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
This music is beatiful😘
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
You are my idoll
djellza tika
djellza tika 8 ditë më parë
I love you tika😘😘😘😘😘
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
Enxhi Xhelili
Enxhi Xhelili 8 ditë më parë
I like
ermes eleusina
ermes eleusina 7 ditë më parë
Kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 7 ditë më parë
alnets.info2VVUETfaFAs
Kanita Beqiri
Kanita Beqiri 8 ditë më parë
🥰🥰😻
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
Sub kanali ime iri ermes eleusina
ermes eleusina
ermes eleusina 6 ditë më parë
alnets.info/work/ZbyPi6u2zJV3pag/video.html
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 8 ditë më parë
Albania songs always beautiful 🤩
brati_linda
brati_linda 8 ditë më parë
🥺🫀
EI EI
EI EI 9 ditë më parë
👎🏿🤢🤮
Marin Zani
Marin Zani 9 ditë më parë
😚😚😚😚😚😚🎂🍵🍵🍵🍵🍵🍵
geri6943
geri6943 9 ditë më parë
Here e para qe e degjoj rastesisht Tika por kendon shum bukur ka per te qen hiti i veres kjo kenge .bravo 👏
Amira
Amira 2 ditë më parë
@Fabi Ola tem falsh 40 vjet I kam dhe ty nuk ka c'te intereson dhe mos fol ti per mamin tim shihe mamin tend
Fabi Ola
Fabi Ola 3 ditë më parë
@Amira shko bej çiçin t keqen teta se jot eme spaska kohe te te edukoje per se mbari
Fabi Ola
Fabi Ola 3 ditë më parë
Kete mendova dhe un. Hiti i veres 🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️
Amira
Amira 4 ditë më parë
@Fetie Lami ?
Fetie Lami
Fetie Lami 4 ditë më parë
()4-5_____________&______________
Murat Malluta
Murat Malluta 9 ditë më parë
Ja vlen ta degjosh ,, skam fjal per kete Keng
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
TIKA - HEROINA (Prod. Nurteel)
02:22
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 4,3 mln
Lannex - Bylbyl
02:34
Lannex
Shikime 4,8 mln
ROSÉ - 'On The Ground' Dance Performance
02:52
Lannex - Loco (Prod by. VAL)
02:28
Lannex
Shikime 1,1 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 9 mln
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
Shikime 6 mln
DARD - AJO
01:27
VN ENTERTAINMENT
Shikime 13 mijë
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
2TON - KAMPION
2:35
2TONoffical
Shikime 4,3 mln
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 981 mijë
NF - LOST ft. Hopsin
4:04
NFVEVO
Shikime 14 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln