Nuk e prisnim; Andi kërkon mbylljen e marrëdhënies me Jasminën - Përputhen, 21 Prill 2021

  Shikime 1,283,905

Top Channel Albania

16 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Hekurim Ibrahimi
Hekurim Ibrahimi 7 ditë më parë
Ky ka qene qifti nr 1 ne program
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi 7 ditë më parë
Like👎
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi 7 ditë më parë
Like
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi 7 ditë më parë
Like e
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi 7 ditë më parë
Andi dhe jasmina
nieooj gotoy
nieooj gotoy 4 ditë më parë
kryesore dhe perfundimtare ..
whorebag000
whorebag000 7 ditë më parë
Andi dhe Jasmina jan te dyt fajtor, te dy kan ego te medha. Ta kishin ulur pak dhe te mundoheshin ta kuptonin njeri tjetrin do ishte me mire.
nieooj gotoy
nieooj gotoy 4 ditë më parë
Andi.Mervlani ma i miri
whorebag000
whorebag000 7 ditë më parë
Jasmina 🥺 kur i tha qe eshte e dashuruar 😢 💔
qopoy dnon
qopoy dnon 8 ditë më parë
Sapo joe Biden mori vendimin qe jasmina nuk pranohet ne amerik 😂😂😂
bukurije maholli
bukurije maholli 8 ditë më parë
Kjo diona fona sa e mori andin ne muzike jasmina e xhelozon mor se e do e do e andi do heq deklaraten a kam te drejte?🥺😔
besi gashi
besi gashi 8 ditë më parë
öhhh u knaqt e hajt mu puth jeni puth po lu perputh jo hahahahaha e fort ke qikjo
Daily Things
Daily Things 9 ditë më parë
Emision fispredhe
qopoy dnon
qopoy dnon 8 ditë më parë
qarti ooo
Dark Fantasy
Dark Fantasy 9 ditë më parë
Jasmina.. just another girl that can't take accountability
Festona Haliti
Festona Haliti 9 ditë më parë
Sa idiot Andi
ANDI KRASNIQI
ANDI KRASNIQI 9 ditë më parë
Pse nuk i qitni emisjonin
Mirela So
Mirela So 10 ditë më parë
Po kur tha bora ai qe terhek deklaraten pezullohet nga programi. Po tashi a do pezullohet Andi??
QAZIM Byreku
QAZIM Byreku 10 ditë më parë
Sara esht ber si mushke xha beqos me ate truko e ato flok haha
dcoog anml
dcoog anml 10 ditë më parë
jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣
dafina qeriqi
dafina qeriqi 11 ditë më parë
Ledjana.Jasmina ma e mira
dafina qeriqi
dafina qeriqi 11 ditë më parë
Andi.Mervlani ma i miri
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi 11 ditë më parë
Andi shume I drejte mirpo mirpo nje fjali eshte ne fillim...njera ne mjedis te fjalise...kurse e treta ne fund..jasmina shume precise mirpo duhet te kuptoje se mashkull eshte fjala kryesore dhe perfundimtare ..
Rock girl
Rock girl 11 ditë më parë
jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣
Revange Absolut
Revange Absolut 12 ditë më parë
Me kte veshje qe ka bo jasmina na e shkrefi krejtve
donald vogli
donald vogli 12 ditë më parë
Ca kopili e coi afer dhe nuk i dha uje tamem heartbreaker sic tha vet nfillim🤣
Rex le méchant loup
Rex le méchant loup 12 ditë më parë
Pse nuk jeni transparent me shikuesit ,tregoni ku shkoi OLA
Rock girl
Rock girl 11 ditë më parë
nuk je shumë i menqur dhe jo vetëm ti por, 90 e atyre mashkujve në atë program aty hyjnë edhe Blerimi e shumë të tjerë. Shpresoj ta kam gabim unë e jo ti Andi.
Maria Mariandoci
Maria Mariandoci 12 ditë më parë
Juli bravo te qoft sa mire ka fol si gjithemone 🤝👏👏👏👏👏👏
lena Krasniqi
lena Krasniqi 12 ditë më parë
Andi me jasminen tndam Arian konomi : .... tipike e ekstraktit ska shance ska klimatike smund te jet ky takti etj etj Une be like : suad mytma bitin Suadi knej : Fc latta grupi ma i qarti ooo
lena Krasniqi
lena Krasniqi 12 ditë më parë
Kush pojav shkrun skenarin bre se me nderpreje spo ka qasie jo fol ti jojo ti kape linjen bedri merre hapin
Vanesa Tufekchi
Vanesa Tufekchi 12 ditë më parë
Sara si plakushe 😂
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter 12 ditë më parë
Andi bravo, mos e humb llogjiken, mos u merr me funderina si ajo, te deshiroj te kesh fatin me te mire te ekzistueshem, me nje femer qe ka shpirtin e paster ashtu si e ke edhe ti
kolim jone
kolim jone 12 ditë më parë
E para her qe Antonela ka dhen nje opinion real!!! Meqe si paska vu syzet sod sqenka alergjike!!
Bejevet
Bejevet 12 ditë më parë
Kush mendon qe jasmina esht toksike ??👇👇
Bejevet
Bejevet 13 ditë më parë
Sara po na i ndrron floket si me ndrru corapet
Albert Perkola
Albert Perkola 13 ditë më parë
mo se ban andi tlutem
kolim jone
kolim jone 12 ditë më parë
Po vallaha
Silvia Kola
Silvia Kola 13 ditë më parë
PO IK MOR ANDI ANDEJ SE LE NAM
Seli Seli
Seli Seli 13 ditë më parë
Andi ka mendjen ne Kosov se kjo gjelozk Andi ka duru shum
Albania 1990
Albania 1990 13 ditë më parë
Tipike mashkullore: sa te sigurohet qe e beri per vete femren, e le e vazhdon pergatitet per prehen e radhes.....
Doret Ruller
Doret Ruller 13 ditë më parë
Ooo Andi ooo mashkull ngjys ajo asht ka Te do ti thu besim Phuu djal legen Kur ngelshe si Statur ne rresht 2 e kjo dalke Te Ikte menja Veç Se nuk kajshe tash bo si g
Fahri Haxhiu
Fahri Haxhiu 13 ditë më parë
Unë mendoj se Komplet ky program është fallc dhe rren e pa krip se nuk kuptoj se si këta djem si YJE nuk paskan mundësi ta gjejnë jashtë programi fatin e jetës por, në ”Përputhen” kjo është vetëm për rritjen e shikueshmëris së TOP CHANEL dhe për të fituar nga Reklamimi i firmave që iu bëjnë në këtë program aq të ” POPULLARIZUAR” dmth si thonë Italianët TUTTI KOMPLETI FALSIFIKATI.
Fahri Haxhiu
Fahri Haxhiu 13 ditë më parë
Ti Andi me pas qenë i menqur fare Jasminën nuk e kishe zgjedhur që nga fillimi, duke e ditur se ajo ishte në lidhje me dikë tjetër para se të hynte në program dhe me vet faktin se ajo të puthi publikishtë ende pa u njohur me njëri tjetrin thuaje fare, dhe atë disa herë!!! Ashtu puthen vetëm dashnorët dhe burrë e grua e jo ende fare pa u njohur ajo filloj me puthje e thithje gjuhë me gjuhë?!!! A ke mbetur ti aq i ulët që ta zgjedhësh fatin e jetës në atë program që shumica nga ato femra juve iu ” kanë ” vetëm të ” dytin” aty. Nëse nuk je i pari je gjithëmon i dyti edhe 2000 nëse i ka pasur femra para teje. Peja i ka femrat më të bukurs në SHQIPËTARI qka je flug me gjet fatin diku tjetër, ti për vlerësimin tim nuk je shumë i menqur dhe jo vetëm ti por, 90 e atyre mashkujve në atë program aty hyjnë edhe Blerimi e shumë të tjerë. Shpresoj ta kam gabim unë e jo ti Andi.
Shqipe Muaremi
Shqipe Muaremi 13 ditë më parë
Krejt skenar palidhje. Duket qe nuk keni ndjenja te verteta per njeri tjetrin, Jasmina e ndegjonte Andin sikur e din se cfar fjalesh do i thot😕duke i perserit ne prapasken i keni msu permendsh
nieooj gotoy
nieooj gotoy 13 ditë më parë
jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣
Mirsad Bajra
Mirsad Bajra 13 ditë më parë
Mos u ankoni se keni nje pune te rende, vetem paramendonin ata qe e gjirojn perputhen, it's my love e ksi gjanash
v v
v v 13 ditë më parë
Kjo Bora shum arrogante Sa e sa ker e nderpret Arianin kur esht duke folur Po per tè tjeret as qè behet fjal.
nex toro
nex toro 13 ditë më parë
Jasmina eshte rre ne pasqyr pasqyra eshte fajtore per rremujen ne tru qe i behet Jasmins un i preferoj qe Jasmina vetm per mejkap te rri para pasqyres dhe kur te kreh flokt jo ter ditn me pyt pasqyrn se kush esht femra ma e bukur se pasqyra eshte shum ma e menqur se Jasmina truri Jasmins esht sa truri puls
Ela Hasani
Ela Hasani 13 ditë më parë
Takime dhe aty nstudio Jasmina ka qen shum e sinqert per Andin Vetme Jasminen Andi korrekt kan qen Por Andi filloj te ket perputhje e femra jasht emisjonit
Belisa Hilaj
Belisa Hilaj 13 ditë më parë
jasmina si me ken samanta foc ajo nuk duhet te jet teshma aty ngeli duke qa se fjalt i kon marua
Fatmir Vercani
Fatmir Vercani 13 ditë më parë
Kjo vajza Jasmina flet po kemi pershtypjen se as vete se kupton se cfare do te thote. Fatkeqesi
Pacarizi Brothers
Pacarizi Brothers 13 ditë më parë
Po vallaha
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano 13 ditë më parë
Kur i thun nje femer . Te kam xhan esht me e fort se sa fjala te dua . O KATUNAR TE TRRASH se jeni msu me tho te du te du . Te du i thohet vetem femijes tat
Labby Not
Labby Not 13 ditë më parë
Andi mem ngu mu nuk lidhet me jasminen se te njejtin rast e kam une veq pot behtona se gjith jeten ki me vujt qit sen ta garantoj 100% se largsia asht shum e keqe per kto tipe femrash ne momentin qe je larg fillojn kto mosmarrveshe fjal etj etj .
kera e Songyl
kera e Songyl 13 ditë më parë
Ah moj Jasmina mbete pa shku nd Amerik
Labby Not
Labby Not 13 ditë më parë
Brravo 👏🏻👏🏻 i kape edhe do klikime olsa qfar do te ndodh ne episodin e rradhes me Jasminen dhe Andin shikojeni neser 🤪🤪
Dela Ergos
Dela Ergos 13 ditë më parë
Qyqa Sara thash ka ardhur Tefta Radi ne emisjon!😂😂
Xhulja Osmenaj
Xhulja Osmenaj 14 ditë më parë
po ola ku eshte
Orjeta Gashi
Orjeta Gashi 14 ditë më parë
Shyqyr qe e kuptove me ne fun o Andi👌
Ekaterini Papadopoulos
Ekaterini Papadopoulos 14 ditë më parë
Edukata, Sjellja Kultura, dhe Zgjuarsia e Andit nuk krahasohet absolutisht me ate te Jasmines. Andi eshte djale flori. Lum ata prinder qe e kane. Jasmina (zero) para Andit.
Rami Bati
Rami Bati 14 ditë më parë
Po pse Po menoni qe ekan pernjemend a kta jon aktor te shkelqyer qe nga Tea nuk e besoj ndarjen e andit me Jasminen asht loj per te marr meshum vemendje dhe shikueshmeri bravo😡
Ervin Koci
Ervin Koci 14 ditë më parë
Cna that, sdo me zer gjumi 😂😂😂
Arjana Çuni
Arjana Çuni 14 ditë më parë
Nuk jam rritur në mal tha. jam mendjehapur tha. Po të dridhesh e të përdrishesh qenka cilivizim? E të dalësh me 10 në përputhen e 30 jasht Se di valla , të keqen e malit !
N.p.l. l
N.p.l. l 14 ditë më parë
Ne perputhen Vetem Ana Kauri ishte persmari.mbrapa vjen Ledjana.keto te tjerat jan skandaloze
Orjana Cufaj
Orjana Cufaj 14 ditë më parë
Juli je njesh
Alesia Gjini
Alesia Gjini 14 ditë më parë
Sa mire ja bone Andi nuk osht femen per ty Jasmina ti don nje femen serioze respekt
Red Eagle
Red Eagle 14 ditë më parë
subscribe kanalit tim ne youtube ju lutem me duhet edhe 160 subscribes per te arrit 1000 plsss 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Adile Unal
Adile Unal 14 ditë më parë
Ok mor Andi po tash ku , me kë do të vazhdosh perputhen , nese jo Jasmina pas gjithe kesaj qe keni kalu. Nuk kuptoj per ke do vazhdosh me ke do vazhdosh perputhen .
My tarara
My tarara 14 ditë më parë
Mir ja bane se boll e durove ket Shejtan jasmina kush mendove se je deri tani? Nje dhompir numr 1😅🤣
Have Berisha
Have Berisha 14 ditë më parë
Andi dhe Jasmina kurr nuk bashkohen me karakterin qe kan
Have Berisha
Have Berisha 14 ditë më parë
Shum Duhen kta dyt po perputhje Kurr te kta Dyt
Elona Kacorri
Elona Kacorri 14 ditë më parë
Andi e ka desh jasmin shum.por ka diqka se andi nuk i don femrat lezbike se nuk don ta felliqe familje e ti per ni femr ka femra pelot mos u merzit andi. Dhe jasmina ti do gjesh femra boll te jetosh jetn e mir
Naim Maloku
Naim Maloku 14 ditë më parë
Është bërë puntatë e reklamave. Publiciteti i obliguar dhe pastaj nuk ju mjafton kjo por reklamojnë edhe përgjatë puntatës. Për të vjellur është. 🤮
Rovena Sula
Rovena Sula 14 ditë më parë
Bravo arjan konomi🤝🙏👏👏
Lili Kola
Lili Kola 14 ditë më parë
Te kam urryer gjithmone Andi sepse dukesh qe je tip mashtruesi...
A. Thaqi94
A. Thaqi94 14 ditë më parë
Te dy duhen nuk di pse erdhen deri kit pik
Rovena Sula
Rovena Sula 14 ditë më parë
O bora na cmende me gjithe kto rreklsma porca miseria 😤😤😤😤
Aiza Agon
Aiza Agon 14 ditë më parë
Flokt e Atdheuut sikur un kur i baj punt e shtepis 😂😂😂
esi starova
esi starova 14 ditë më parë
Bravo Andi .Mos ndrysho per askend.Ke nje karaktef te bukur.Ajo femer nuk te meriton.
Behram muzaqi
Behram muzaqi 14 ditë më parë
Besoj qe 60 % qa fol jasmina andi nuk e kupton
Violeta Burgia
Violeta Burgia 14 ditë më parë
Cfar thua o Arian .. mos I bie ne qafe ati djali kot se kjo Jasemine ngeli Duke ja bere nervin kacurel ... Andi beri shume .. Asaj i pelqen mendja .. humbi ter ate djale
Ferik Sata
Ferik Sata 14 ditë më parë
Nje gja asht e sigurt ne ate emision qe do te dalin te perputhen asht bora me reklamen 🤣🤣🤣
Shaze Metaj
Shaze Metaj 14 ditë më parë
Bora po behet bajat si vete emisioni qe eshte kethyer banjat
Ledja Murga
Ledja Murga 14 ditë më parë
Per me u puth Jena puth per me u perputh sjena perputh thenie e bukur
eron ismaili
eron ismaili 14 ditë më parë
Program pajtim gjagjeve ejo per perputhje .si tom dhe jerry
eron ismaili
eron ismaili 14 ditë më parë
Valla sun porri pa e livrit bithen ti sje per shpi je per kafe.e per kafe ka me te mira se ti
K. R
K. R 14 ditë më parë
pom dhimet jasmina kuj ka mja knu kongen moj sheqer 😁😁😁
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj 14 ditë më parë
Nuk po di as qa mju thon se spo kom qef mja nis me kritiku amo soo muj pa e dhon ni mendim temin. Andi je gabim shum shoq ,se jo qe po shihet prej Tokes po edhe prej Aeroplanit po shifet qe ti Vlla e paske pas kit Dashurin tane per Jasminen si loj . Tan e njofim tash Jasminen edhe kom mendu edhe une qe Jasmina po bon shum gabime amo ajo Xhelozia sipas mendimit tem nuk asht qaq e madhe sa per me prish ni Lidhje . Nese dy persona dashurojn me t'vertet ,jo Xhelozia po krejt Bota mu qu n'kam nuk e kishin lon njani tjetrin. Ti Andi tregoju njerzve vlla qe nashti ja ke nis ksaj pune me Jasminen si per hajgare po tash Qika u dashuru nty amo ti me dasht se ke dasht kurr une po ta garantoj se ti e paske at egon e ni mashkulli une e boj Femren per veti amo kur tha Jasmina qe po deklarohna per ty ti e le krejt se garant je tut qe po hin puna ma thell e ndoshta ke mendu ma mir ti thom ma heret se ma von kshtu qe t,kisha kshillu dil prej emisionit krejt e kerkoj falje Jasmines mas pari e tonshi tjerve nese ki ni tro karakteri hala Tschüss
Alo Ola
Alo Ola 14 ditë më parë
si i ka bo floket sara si ngjyral e leshit te sqetullave tmia kur ben vap,hahaha
Emiliano Haziri
Emiliano Haziri 14 ditë më parë
Shum mendim ishpejte nga andi duhet ekoma koh qete njifen mamir soryy per tedy
Levizja VETËVENDOSJE
Levizja VETËVENDOSJE 14 ditë më parë
Andi fmi tu e pi cicen e nanes ende
John Ndoj
John Ndoj 14 ditë më parë
Andi, dole burre Kosove. Te admiroj per gjykimin! Shpetove!
Qamil
Qamil 14 ditë më parë
Kush ka vrejt qka jasmines nu ju ca hiq qe andi u terhoq😂
Cim Basha
Cim Basha 14 ditë më parë
Andi je djale me vlera.
E B
E B 14 ditë më parë
Po Ola ku eshte?
Biola Rs
Biola Rs 14 ditë më parë
Ue paska ardh nene tixhja ne studio qyqa moj Sara si kokashta qenke bere moj te hengt qeni vesht ishalla
Annie Pts
Annie Pts 14 ditë më parë
Me vjen keq fakti qe te gjith vjin dhe komentojn ketu dhe tallen shikoni dhe pak jeten tuaj si funksionon Sa per Andin nuk mund ta them "burr" eshte si ata femjit e vegjel qe genjehen me 1 karamele...dhe sa per Jasminen me vjen keq se goca duhet qarte qe ka qen e dashuruar me ate person !
Faton Halitaj
Faton Halitaj 14 ditë më parë
Andi Kep shkupi lepja Jaseminen hiqu saj mos ja vno ma se nese ajo a dal me quna tjer qka pret ti prei sai
Vvixgxgxngmj Dusky
Vvixgxgxngmj Dusky 14 ditë më parë
Sa gjynah popo se more dot pashaporten Americane moj jasmin
Lumturije Murati
Lumturije Murati 14 ditë më parë
As un se kisha duruar jaseminen e tepert mendje madhe mjaft paske duru
Arlinda Murtezani
Arlinda Murtezani 14 ditë më parë
Edhe Ola mungon
roma gjermani
roma gjermani 14 ditë më parë
do burre ti
lyric444_boys lyric video
lyric444_boys lyric video 14 ditë më parë
like ai qe do qe kto te dy te jen bashk 🥺💔❤️🙏
Aleks Lesi
Aleks Lesi 14 ditë më parë
Bravo Andi
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,8 mln
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,8 mln
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,3 mln
Rich Grandma vs Broke Grandma
9:48
Troom Troom WOW
Shikime 1,5 mln
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 756 mijë
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragman
1:00
Menajerimi Ara
Shikime 658 mijë