Opinion - Cfare kerkon Ilir Meta! (15 Prill 2021)

  Shikime 154,954

RTV KLAN

22 ditë më parë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #IlirMeta #MarselaKarapanço #ErvisIljazi #LorencVangjeli #FatjonaMejdini
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Ilir Meta, Marsela Karapanço, Ervis Iljazi, Lorenc Vangjeli, Fatjona Mejdini
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Marko Something
Marko Something 3 ditë më parë
Plehre e felliqur
albisouldragon
albisouldragon 5 ditë më parë
O popull. Shikeheni dallimin se si flet Likja e si flet Edi... Likja para Edit eshte mikrob.
Ervis Ymeraj
Ervis Ymeraj 9 ditë më parë
Turpi shqiperise “PRESIDENTI “!!
Vangjel Gjinari
Vangjel Gjinari 11 ditë më parë
Zoti Fejzi cedegjoni me ate pler
Klan De Stini
Klan De Stini 12 ditë më parë
Mjere Shqiperia per keto kurva ne shpirt qe po e shkaterrojne
LEO MURRAY
LEO MURRAY 12 ditë më parë
Nuk kame respekt per Ilir Meten, po ndoshta eshte presidenti me i pavarur qe ka pase Shqiperia ne 30 vitet e fundit qe kan qen historikisht te kapur nga qeveria, kto vetem kur zihen me njeri tjetrin e bejn punen sic duhet.Ndoshta roli i presidentit eshte roli qe ka bere me mire ne gjith karierer e tij politike, vetem kur nuk kane interes ekonimik dhe nuk kane mundesi te vjedhin e bejn punen sic duhet.
beciri28
beciri28 13 ditë më parë
Me burre pis se ky nuk ka
Klodian Rama
Klodian Rama 15 ditë më parë
Ndyrsira me è madhe qe ka vendi yne 😪
Altin Malaj
Altin Malaj 15 ditë më parë
Meta janFamilja me e urryer ne Shqiperi mendoj
Haxhi Xhaferri
Haxhi Xhaferri 15 ditë më parë
Po insitutin faragjer te fushe _ krujes nuk e ke ti zoti president ? Ke len pa buk 100 famiglie
Urim Jusufi
Urim Jusufi 16 ditë më parë
Bravo Z.Presidente je tu bere nji pun te shkelqyer ne Shqiperi
Enver Bega
Enver Bega 16 ditë më parë
Bravoo blendi
Spiro Simaku
Spiro Simaku 17 ditë më parë
Respekt për Presidentin Z.Ilir Meta🥇
Arta Aliaj
Arta Aliaj 17 ditë më parë
NJE KOK E CMENDUR TE GJITH PO I CMEND KOKA E CMENDUR JENI JU PRESIDENT
Arta Aliaj
Arta Aliaj 17 ditë më parë
PO PRESIDENTI SESHT SI TY TI DO SHERR
Arta Aliaj
Arta Aliaj 17 ditë më parë
OPRESIDENT NA TURPEROVR
Serano Defranco
Serano Defranco 17 ditë më parë
Po te ishte Rama e keqia e Shqiperise dhe e Shqiptareve atehere Amerika e BE do e hiqte direkt sic hoqi demaskoi Sali Berishen me familjen e tij dhe sic te nxoren Ty Ilir Meta si njerez me te korrptuar e te lidhur me krimin e organizuar, kshuqe kto shpifje si beso njeri me dhe nese Rama eshte I keq eshte e keqia me e vogel e Shqiperise dhe e popullit Shqiptar.
Serano Defranco
Serano Defranco 17 ditë më parë
Mos flit per te fortit e durresit e shijakut se kici ose cekici kishte karburantin e ju te pd e LSI nuk ja prishet dot e ndryshoi drejtimi autostrades tirane durres se jepte siguronte vota e pd e LSI plus ishte shoku miku olldashit ai Forti shijakut e plus te tjere ishin simpatizante e of dhe LSI se ti ju premtoje leje bisnezi vende pune per votat. Apo harrove si i perdorje te fortit durresit shijakut per pronat tokat tek gjiri larzit Duke kercenu bere presion njerzve neper zona te durresit mohoji dhe kto.
Serano Defranco
Serano Defranco 17 ditë më parë
Po ato cunat e londres burrelsa kuksian tropojan e sa te tjere merren me droge e dalin foto me gruan tende kan marre leje bisnesi e vijn para zgjedhjeve mushin arken e partise LSI ? Po ato trimat fortit e skraparit qe kane marre koncesion restorante konviktesh 25 vjet duke deklaru shuma medhaja per rindertimin e bisneseve si shoku jot Miti apo ato qe ke vu presidenta linjes uzina dinamo e re kombinat e sa e sa bisnese tjera duke vendos nipa pronar lokalesh bllok e firma shoket e tu aferm ? Sa njerez dalin me makina me bagazhin me qese zarfe lek per votat me ble , po magazinat tua qe shperndan ti ilace ilegalisht pa taksa ne farmaci neper qytete me njerzit e Tu ?
ADE360
ADE360 17 ditë më parë
Pse e lini te flase kaq shume,te tjeret pse kane ardhur,minutat duhen per te gjithe njilloj
ADE360
ADE360 17 ditë më parë
Presidenti duhet te jete i asnjianshem ne politike,ky ben fushate elektorale per l,s,i, ilir meta me partine e tij eshte kanseri i politikes ne shqiperi
Iris Corbaxhi
Iris Corbaxhi 17 ditë më parë
O plere njeri ty eshte per Te var ne litar ne mes Te tiranes kryehajduti dhe njeriu me i fulliq qe e din gjith shqipria ca palopartie ke ti Edhe si i mer votat ti turp
Cristiana Bitri
Cristiana Bitri 17 ditë më parë
Po ky paska fiksimpopulli si e degjoni ju zoteri keni shum pacince jeni te durushem shum me nje budalla sy ky turp po kti nuk i vjen turp po ju tall te gjitheve ky idjot
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca 17 ditë më parë
edhe president edhe dektetiv privat dhe polic bashkie vetem ne shqiperi ndodhin keto gjera
Cristiana Bitri
Cristiana Bitri 17 ditë më parë
Sa budalla president dhembshkulur skifozo
Rimias Tiho
Rimias Tiho 18 ditë më parë
I dhjere muti do ti shkonte si emer,( I dhjere meta),kurse ky qe e ka surratin si bythe derri se njeh turpin Faqezi.
Cristiana Bitri
Cristiana Bitri 18 ditë më parë
Acja bere mir o Bledi po ky e ka koken Derr edhe Derri mer vesh po ky e ka vendin ne burk te zi kelyshi kriminel hajduti
Ana A
Ana A 18 ditë më parë
S’duhet thene kurre “mjere Shqiperia” ,sepse Shqiperia jemi Ne te gjithe.Ndrihuni dhe bjerruni ketyre rrugaceve qe jane ne krye.Rrezojini nga karriget se nuk iu a ka lene baba por jua keni dhene ju me deshire.Rrezojini kriminelet injorante.Tani ose kurre eshte momenti!!!!
yasio bolo
yasio bolo 18 ditë më parë
Ky hajduti me i madh i shqiperis . Gjakpires . Te shkretet sa po i durojm
Utax James
Utax James 18 ditë më parë
Ky Do te jap dorheqjen dhe do shkoj ne opozite nqs fiton PS. Dmth do jesh prap aty. Hajde telenovela hajde.
shpetim alla
shpetim alla 18 ditë më parë
Me psikopat njeri se ky ska. Ne te semes do shkosh dhe ti se sa her qe europa hap nje der ti fytyre e shpifur djek shqiperin
al sec
al sec 18 ditë më parë
O ilir kufoma ke ik nga mendja komplet, ke miliona euro ik e vi 2 dhemb futi dhe një të lar dhëmbëve se le nam i ke te zinj
Niko Koci
Niko Koci 18 ditë më parë
U keputen ne bythe NGA emocionet
Ervin Agalliu
Ervin Agalliu 18 ditë më parë
Më emision koti smë kanë zënë sytë... Gazetarë (i thënçin), që bëjnë vetëm rrëmujë duke u zënë me njëri-tjetrin kush të bëj pyetje kot më kot. Ky tjetri skraparliu që kemi dhe president, vetëm një teke raki i mungonte aty te kafeneja e Fevziut dhe i qepë e njomë🤮🤮. Sado që nuk dua ta shoh me sy Edi Ramën , nuk mund të mos i jap të drejtë kur thotë që këta janë llum dhe kazan🤮🤮🤮🤮
Niko Koci
Niko Koci 18 ditë më parë
NESER PA IMUNITET CFARE DO BENI JU INJORANT I VESHUR ME PUSHTET, QE E KENI KATANDISUR SHQIPERINE NE NJE NGA VENDET ME TE VARFERA NE BOTE
Niko Koci
Niko Koci 18 ditë më parë
Nje IDIOT NGA Skrapari do veje ne Vlore do u jap mendje vlonjteve.
Alen Goretic
Alen Goretic 18 ditë më parë
Ky qen ka qen te shesheli ne Serbi 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
VICTOR DAFA
VICTOR DAFA 18 ditë më parë
Çfar studenti i të.dhjerës ke qën ti o HAJDUT tiiiiioooooo më falmëfal po ti shif gruan tënde mos mba në goj që e mban në goj grat e të tjerve TURP TË KRESH.
Lenci Mullaj
Lenci Mullaj 18 ditë më parë
Ky ka rreshkit fare zbehet me
kinostudio100
kinostudio100 18 ditë më parë
Nuk e di ka vjedh apo ska vjedh Ilir Meta por une e shof te vertete dhe te sinqert kohet e fundit edhe nqf ishte hajdut , pse Edi Rama nuk e futi ne burg?
Roy Roy
Roy Roy 18 ditë më parë
Sa turp qe ndej kur mendoje qe ky eshte president i Republikes se Shqiperise ! Nuk kam fare lidhje me politiken po menyra e te folurit te ketij tipi eshte e pa pranueshme dhe ne lagje, jo ne shtet dhe tv !!! #TURP_z_PRESIDENT #ZHDUKU_NGA_ALB
Fatmira Ruka
Fatmira Ruka 18 ditë më parë
Zoti president, përse për ju thonë :-O--ILIR FLORIRI. Mua më duket një çudi. Përse nuk e kundërshtoni, FANERA. D.M.TH BALL PËR BALL SUKSESE.
Elbasan Albania
Elbasan Albania 18 ditë më parë
Fajin e ka rama qe e beri president , hajduti thote mos vidhni
Ben Cantona
Ben Cantona 18 ditë më parë
Pyetje :Çfar kerkon Meta? Pergjigje:Ate me te gjatin.
emir zeneli
emir zeneli 18 ditë më parë
Dridhe like boje trike.Hajt per hajer kti veni.
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg 19 ditë më parë
Ska kompromis keshtu qe nuk ka se cfr kerkon ......
V1S F1
V1S F1 19 ditë më parë
I thuaj Ati shokut që ka ber burgun e spaçit të të mesoj ca ligje të burgut se do te duhen o hajdut...
bcvbb hyui
bcvbb hyui 19 ditë më parë
O Meta fol per vjedhjet e vitave nga LSI .
edmont zdrava
edmont zdrava 19 ditë më parë
Palaço
Lumi M
Lumi M 19 ditë më parë
Fitore Lul Basha✌️✌️✌️
Alma Fisniku
Alma Fisniku 19 ditë më parë
Ta varin , sic do ti var une thote ky president plehra , pse kush je ti qe var o psikopat president , ku jemi ketu ne diktature??
Gentian Mandia
Gentian Mandia 19 ditë më parë
Po te kapet nje njeri i ndershem me shkelje, cohet per prokurori hiqet patenta e shum gjera tjera, pse prokuroria nuk vepron ne kete rast ??????
Isni Visha
Isni Visha 19 ditë më parë
President pa lidhje
Arber Nazeraj
Arber Nazeraj 19 ditë më parë
Mos pi me o zorraxhi se i nxore Bojen shqiptarve se vetes ja ke nxjer me kohe qekur Mona harronte breckat neper zyra o letyre
Ilias Priftis
Ilias Priftis 19 ditë më parë
O Meta Ti do varur në litar o njeri i pështir.
Gazmend Alili
Gazmend Alili 19 ditë më parë
780 her gjat misionit ke then mfamfalmfal mfal po hecmor psikopat se ti ki qef me ramen me fol po aj. nuk meret me ty o i smut
Jeton Ame
Jeton Ame 19 ditë më parë
Ore agush is ma njafte me me shpjonlok
landi resuli
landi resuli 19 ditë më parë
emo meta po te vjen veza te bytha ske na ja mban😝
kristo menga
kristo menga 19 ditë më parë
Populli shqiptar Ka Hall Te hikish ti. Se na vodhe e na qiten fare. Skemi Hall tjeter O hajdut. O kryeminel
Laqi Laqi
Laqi Laqi 19 ditë më parë
President I topave
Dhimitra Topi
Dhimitra Topi 19 ditë më parë
Cfare forme koke???? Si koke kari
edmond sipri
edmond sipri 19 ditë më parë
Je presidenti me hajvon
Azmira Bützer
Azmira Bützer 19 ditë më parë
O z Ilir kur e dije es Edi ishte me kartel pse bere kualicion me PS ne 2013ten ne populli nuk e dinim se ishte me kartel e morem vesht kur te zgjodhi ty per president se ti per para ben gjithshka njeri ipa fytyre
Rock girl
Rock girl 19 ditë më parë
ske bere kjo eshte e sigurte !
kristo tsouni
kristo tsouni 20 ditë më parë
Unë një gjë nuk kuptoj të këta kandidatët e PD që kanë qënë të gjithë të përndjekurit por që kanë qënë pjesë e skuadrave Dinamo dhe Partizani dy skuadrat që ishin për fëmijët e komunistëve. Kujt ja shesin këto përralla !!!
Bruna Hysa
Bruna Hysa 20 ditë më parë
Ca mban kjo tok pz ...
Afrim Hasipi
Afrim Hasipi 20 ditë më parë
Tja qiimm Moniken
sopoti78
sopoti78 20 ditë më parë
Ky nuk eshte ne rregull menderisht!!!!!
beyond infinity
beyond infinity 20 ditë më parë
Fuksat haha ropt ku i keni o fare e keqe
buba buba
buba buba 20 ditë më parë
Po si mundet ky palaco te jete akoma ketu mbas videos te famshme? O zot teater e kaluar teatrit... shkurt jemi dele si popull...
Aleksander Marku
Aleksander Marku 20 ditë më parë
Po te ishte i ndershme dhe i drejtë ky lloj presidenti do të jepte dorëheqje por eshte aq psikopat sa qe ka nevojë urgjente të mbyllet në spital psikiatrik Se nga psikopatet dhe kriminelët vetem té keqen e vendin do kemi
Loku Loku
Loku Loku 20 ditë më parë
O blend je gjigand kur presedenti thot spermend emrat e bisnesmenve mi jep mu emrat se I permend une thote je legjend respekte blend
Albi Xhan
Albi Xhan 20 ditë më parë
Like floriri 🤣🤣🤣 e harroj 5%
Aleksander Marku
Aleksander Marku 20 ditë më parë
Te gjitha demokrat dhe LSI qe votojnë genjehen me 50 euro dhe votojnë s'e nuk duan drejtesi dhe ligje
Juljan Bushamaku
Juljan Bushamaku 20 ditë më parë
Ky eshte me i ndyri Edi rames i merr te keqen
Juljan Bushamaku
Juljan Bushamaku 19 ditë më parë
@Alma Fisniku te drejt ke po edi te pakten punon kurse kta jo gjithsesi ky i ka ditet e numeruara ndaj ben keshtu
Alma Fisniku
Alma Fisniku 19 ditë më parë
Peshqesh prej Edi Rames e kemi kete lloj mostre , po dhe Edi Rama nuk eshte me pak.Shqiperia ka marre fund me keto felliqesira
Chriss Smith
Chriss Smith 20 ditë më parë
Po kjo e fundit cfare ishte fushate per Partine Demokratike,
Dritan Kalia
Dritan Kalia 20 ditë më parë
Hahaha gazetar me P9 se Blendi nk ka 😂
Zenun Tahir
Zenun Tahir 20 ditë më parë
Ore laskar nga skrapari perse nuk i len gazetaret te flasin por vetem bertet mor te qi..a fmit
Zenun Tahir
Zenun Tahir 20 ditë më parë
Marsela ti je vetem per te ber porrno per asgje tjeter
Zenun Tahir
Zenun Tahir 20 ditë më parë
Marsela ti ke vetem per porrno moj goc
Zenun Tahir
Zenun Tahir 20 ditë më parë
O te qi...a fmit o ilir meta o moter q.r o drogagji
Best Things
Best Things 20 ditë më parë
Duket qarte se presidenti eshte ne VLORE per te krijuar destabilitet do qe bej kaos si ne 97 , ka kapur disa bandit dhe Po hedh thas me lek ky skizofren budalla kaq naiv e kujton popullin e vlores dhe ja ben qefin publikisht se do genjehet kaq leht vlora, ate jo qe e njeh gjith vlora Por gjith shqipria cfare fundrine eshte , ta zhdukin nga pushteti kete horr se e ka vendin ne burg ky Po e kupton shum mir qe gjith populli Po e urren kete dhe familjen e tij kshu si Po ben ky as fmit e vet do ket frik ti ler ne shqipri
Besmir Doda
Besmir Doda 20 ditë më parë
Ishalla pasqyrohen keto komente ne vota
Endr s
Endr s 20 ditë më parë
@Besmir Doda haha. Shume mire atere
Besmir Doda
Besmir Doda 20 ditë më parë
E hume.bastin
Endr s
Endr s 20 ditë më parë
Shumica qe komentojn ktu, jetojn jashte. Ve bast qe dhe ti vet jeton jasht
Lulzim Bejtja
Lulzim Bejtja 20 ditë më parë
Ky president??? Ky ska shtylle kurrizore
Jovan Bregu
Jovan Bregu 20 ditë më parë
Presidenti me i paftyre ne historine e Shqiperise
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Po pse o iliri nuk ja dhe popullit kur ra termeti o kafsh
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Okaragjoza po me ke mereni mo rama 12 ps
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Edi fiton ti ne burg
Trip cosi
Trip cosi 19 ditë më parë
🇦🇱👍
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Kur u vodh floriri o lilo
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
O fezi po per cfar e ke thir ate ajdut spaku duhet te ver ky injorant ajdut
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
O popull po car esht ky ilir po ty populli vetem mallkume le o toc
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Po pse nuk flet per florin qe vodhet po ben si shpirt i mir o hajdut qe shqiprin e kethyet korupsion saliu mona luli e ti ilir qeni
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Tani do thiresh ilir mashtrus
Mirjan Lleshaj
Mirjan Lleshaj 20 ditë më parë
Me Ordiner burre kurre ska pas Shqiperia 🤮
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Se i diek butta lilit se ja din te palarat o kancer
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Po ik o mashtrus ti do me mbuloj mu...in me sh.r omashtrus
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Ha m...t o ilir mashtrus ne spak
Vera Vera
Vera Vera 20 ditë më parë
Po me ke po mereni mo iliri e mona sala kan goj dhe flasin iliri esht mashtrus po me ke mereni edi fiton 12 ps
ARIANITI LUKSEMBURG
ARIANITI LUKSEMBURG 20 ditë më parë
Oh Ilir Meta te ka humbur rruga ne oborr.
Rejnald Velja
Rejnald Velja 20 ditë më parë
M’fal m’fal m’fal m’fal ... të lutem m’fal m’fal m’fal... hajt e meru me kte fëlliqsir 😅
Pyetja qe Ilir Meta ka per baba Takun
04:07
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
Opinion - Lulzim Basha! (1 Prill 2021)
2:23:56
Opinion - Edi Rama per fushaten! (25 Mars 2021)
2:35:19
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
QELLOJE VETUREN VETEM NGA ZERI / ZHURMA
11:52
Shqipet me PLIS
Shikime 183 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,4 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln