Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

  Shikime 174,191

NGOP

17 ditë më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj Ditë më parë
Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄
Armanda Alikaj
Armanda Alikaj Ditë më parë
Deka me lot😂😂😂😂😂
Gero B&W
Gero B&W 2 ditë më parë
po Specidjana 🤣🤣🤣
Fatjon Muho
Fatjon Muho 2 ditë më parë
8:15 hahahahah jeni te medhenj
Arsen Skenderaj
Arsen Skenderaj 2 ditë më parë
Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂
Santi Bejko
Santi Bejko 3 ditë më parë
0:22😂😂😂 lot fare
Naruto Albania videos
Naruto Albania videos 3 ditë më parë
Profesori i bije me dor😂😂😂
Arben Prenga
Arben Prenga 5 ditë më parë
Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍
Donald Cani
Donald Cani 5 ditë më parë
si e ka emrin ky filmi
Olsi Kume
Olsi Kume 6 ditë më parë
Bravo
ardjan Hasanpapaj
ardjan Hasanpapaj 6 ditë më parë
Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂
hacker dragons
hacker dragons 6 ditë më parë
2:25 hahahahahahahahahaha
Darlen Manellari
Darlen Manellari 7 ditë më parë
Shumë bukur
Ervin Spaholli12
Ervin Spaholli12 7 ditë më parë
grkkskskr
Gezim Myrtaj
Gezim Myrtaj 7 ditë më parë
O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂
Gabriel
Gabriel 7 ditë më parë
Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅
Sara Duci
Sara Duci 8 ditë më parë
Ahaha lajk
Gerti albania
Gerti albania 8 ditë më parë
Si e ka emrin filmi ne te vertet ?
Relik Kotso
Relik Kotso 9 ditë më parë
Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha
Viktor Valdes
Viktor Valdes 9 ditë më parë
Hahahaaahhahaaah
Zona Black
Zona Black 9 ditë më parë
9:37 boll se e theve lott🤣🤣
Arxhes Berisha
Arxhes Berisha 9 ditë më parë
3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
MIMOZA
MIMOZA 9 ditë më parë
Suusss😂😂😂
Miri Metolli
Miri Metolli 9 ditë më parë
9:11 ,🤣
Petrit Pali
Petrit Pali 9 ditë më parë
Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂
Σigma
Σigma 9 ditë më parë
2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂
Mariglen Nurce
Mariglen Nurce 9 ditë më parë
Si e ka emrin filmi
Borana Jaçaj
Borana Jaçaj 9 ditë më parë
Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100
Ismail Kukes
Ismail Kukes 10 ditë më parë
Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂
Lucky You
Lucky You 10 ditë më parë
Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣
Santi Bejko
Santi Bejko 3 ditë më parë
Murgu 😂😂
Mohan
Mohan 11 ditë më parë
E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂
Paulo Shkarpa
Paulo Shkarpa 11 ditë më parë
💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳
Rand Sesi
Rand Sesi 11 ditë më parë
8:10 parakalo çik 😂😂😂
B A
B A 11 ditë më parë
5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂
Elvis Loli
Elvis Loli 11 ditë më parë
Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu 11 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ledjon Shera
Ledjon Shera 12 ditë më parë
O profesor ma ze me dor ahah ahah
Vlore Velçe
Vlore Velçe 12 ditë më parë
Ekzemplar
Tile Laz
Tile Laz 12 ditë më parë
Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣
DON XHONI 6677
DON XHONI 6677 12 ditë më parë
Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare
Natasha Cela
Natasha Cela 12 ditë më parë
Ben nje vidjo tjet
xristos keramitzis
xristos keramitzis 12 ditë më parë
Pjesa e dyte kur fillon???
Mateo BoSi
Mateo BoSi 12 ditë më parë
Bos jepi pije drokon
gamen tv
gamen tv 12 ditë më parë
2shin 🤣🤣
Eran 007
Eran 007 12 ditë më parë
Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪
GENA
GENA 12 ditë më parë
sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓
GENA
GENA 12 ditë më parë
ahahhaha. te medhenj jeni
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah 13 ditë më parë
Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2
Paulo Shkarpa
Paulo Shkarpa 13 ditë më parë
Paulo shkarpa Ju do shume
Muhamet Spahijaj
Muhamet Spahijaj 13 ditë më parë
Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33
Komentatori Unik
Komentatori Unik 13 ditë më parë
Specidjana me Specidiskun 🤪
who am i
who am i 13 ditë më parë
specidianaa ahahahahahahhahah
ERALD 007
ERALD 007 13 ditë më parë
Hahahaha
Ergi Bodini
Ergi Bodini 14 ditë më parë
P.o. ky osht sa. Gallat
Gerard Germani
Gerard Germani 14 ditë më parë
Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe
[ALB] *JoKeR*
[ALB] *JoKeR* 14 ditë më parë
Si e ka emrin filmi
AA CRIMINAL
AA CRIMINAL 14 ditë më parë
2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂
FF serveti
FF serveti 14 ditë më parë
6:55-7:25 Lot
HellBanians
HellBanians 13 ditë më parë
Po pjesa me e mire
Amarildo Jaupi
Amarildo Jaupi 14 ditë më parë
O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni
Adrijan Sulejmani
Adrijan Sulejmani 14 ditë më parë
The best man✌🏽
Game 4R4
Game 4R4 14 ditë më parë
Uuuiuuuiii Selua
Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya 14 ditë më parë
Selua is back ❤️👍
Andrea Lusha
Andrea Lusha 14 ditë më parë
Boni filmin e plot
Andrea Lusha
Andrea Lusha 14 ditë më parë
Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera
Boss Boyy
Boss Boyy 14 ditë më parë
Hahaha do na cahet sovaja
Vlora Vlora
Vlora Vlora 14 ditë më parë
Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm
Vlora Vlora
Vlora Vlora 14 ditë më parë
Hahahah
Ela Lee
Ela Lee 14 ditë më parë
😂😂😂
david jese
david jese 14 ditë më parë
Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.
kevin cani
kevin cani 14 ditë më parë
Po 2 kur de dali
david jese
david jese 14 ditë më parë
SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI
R M
R M 15 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑
Isi Kuci
Isi Kuci 15 ditë më parë
6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣
FF ubejdi 189
FF ubejdi 189 15 ditë më parë
Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Elson Miraka
Elson Miraka 15 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha
nikolin abazi
nikolin abazi 15 ditë më parë
kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 15 ditë më parë
O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂
Seonila Gjolena
Seonila Gjolena 15 ditë më parë
U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Erind Jahaj
Erind Jahaj 10 ditë më parë
Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪
Terenc Mihaj
Terenc Mihaj 15 ditë më parë
😊😂😂😂
Terenc Mihaj
Terenc Mihaj 15 ditë më parë
Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”
Sara Fuga
Sara Fuga 15 ditë më parë
Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot
Erind Jahaj
Erind Jahaj 10 ditë më parë
Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜
Lusjan Shehu
Lusjan Shehu 15 ditë më parë
Lol 😆 🤣 😂 😹
Saul Muca
Saul Muca 15 ditë më parë
Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅
Another unknoWn
Another unknoWn 15 ditë më parë
Ore Qazim Hyseni 🤣
Tila Geni
Tila Geni 15 ditë më parë
Selua murgu
Bushi Seitaj
Bushi Seitaj 15 ditë më parë
Baba selim 😂😂😂😂😂
Benadio Guzja
Benadio Guzja 15 ditë më parë
2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂
Aledio Seleni
Aledio Seleni 15 ditë më parë
Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote
ylber luli
ylber luli 15 ditë më parë
AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 15 ditë më parë
0:46 me pelqen si budallente
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 15 ditë më parë
Popo si budallenj
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 15 ditë më parë
0
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 15 ditë më parë
0.46 me pelqen si budalenj
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 15 ditë më parë
G
Johny Albania
Johny Albania 16 ditë më parë
Jeni njeshaaa
Jurgen Beqiri
Jurgen Beqiri 16 ditë më parë
Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav
Iljant Cenolli
Iljant Cenolli 16 ditë më parë
Harrove te besh ate apellasin 😂😂
denis luke
denis luke 16 ditë më parë
Shkolla siri shapllo 😂😂😂
Dragoti
Dragoti 16 ditë më parë
Ajo fytyra maçit atje ku duhet...😂
vlore vlore
vlore vlore 16 ditë më parë
hahah
Amor Del Rey
Amor Del Rey 16 ditë më parë
hahahah kurve e vllait... gjeniale..
Daisy Malka
Daisy Malka 16 ditë më parë
Po Siri Shapllon ku ju vajti mendja😂😂
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
09:58
RRIHEMI NË GJYQ 5 | NGOP.TV
04:30
NGOP
Shikime 327 mijë
Emanet 123. Bölüm | Legacy Episode 123
56:36
Murgu - Episodi 2 | NGOP.TV
14:23
NGOP
Shikime 508 mijë
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 54 mijë
RDR 2 Shqip - Episodi 2 | NGOP.TV
09:47
Ngop Fails 91 | NGOP.TV
08:35
NGOP
Shikime 26 mijë
Ngop Fails 78 | NGOP.TV
11:04
NGOP
Shikime 222 mijë
Ngop Fails 80 | NGOP.TV
10:29
NGOP
Shikime 150 mijë
Cifti Simpatik - Dyshime | NGOP.TV
04:03
Emanet 123. Bölüm | Legacy Episode 123
56:36
Godzilla vs. Kong - Official Trailer
2:25
Warner Bros. Pictures
Shikime 65 mln
Inside The World's Only 7 Star Hotel
12:53
SidemenReacts
Shikime 2,7 mln
Try Not To Laugh (Inappropriate Edition)
13:43
Maraşlı 7. Bölüm
2:15:33
Maraşlı
Shikime 4,5 mln