Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

  Shikime 100,349

RTV Ora

8 ditë më parë

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
suzi koci
suzi koci Orë më parë
aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee
Healthy kitchen
Healthy kitchen 14 orë më parë
Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???
Mimoza Mimoza
Mimoza Mimoza 19 orë më parë
Kam tradhetuar po jo skam tradhetuar. Genjeshtare
Ledy Ledy
Ledy Ledy 22 orë më parë
Me vjen turpe te jeme shqiptare kur shikoje qe taksat e mia per arsimin e ketur bushtave e familjaret hajdut qe kan . Ti shapiste nuk ke hankesa por un kam hankese qe ti jeton me taksat e djersen ton
Vali Zyka
Vali Zyka Ditë më parë
I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires
rexhaj qamil
rexhaj qamil Ditë më parë
Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt
Sali Rerza
Sali Rerza Ditë më parë
Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore
Kledia Janaqi
Kledia Janaqi Ditë më parë
Cop idiote bashk me mamin
Gezime Llanaj
Gezime Llanaj Ditë më parë
Sa e shpifur🤮🤮
Greta R
Greta R 2 ditë më parë
Thuthuqe
productions 04
productions 04 2 ditë më parë
E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten
Jehona Asani
Jehona Asani 2 ditë më parë
Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp
Marie Kanini
Marie Kanini 2 ditë më parë
Me kembe perpjete si mami
Hotel Velkom
Hotel Velkom 2 ditë më parë
E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare
Hotel Velkom
Hotel Velkom 2 ditë më parë
Pyetje koti,,, pyetje boshe
Anife Jeshili
Anife Jeshili 3 ditë më parë
sorry por regullo vetullat, form te shpifur
Zef Kola
Zef Kola 3 ditë më parë
Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt
monsterr monster
monsterr monster 4 ditë më parë
A e ke humbur virgjinitetin
monsterr monster
monsterr monster 4 ditë më parë
Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj 4 ditë më parë
Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.
Baba Tomorri 1
Baba Tomorri 1 4 ditë më parë
Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?
Mike Siegenthaler
Mike Siegenthaler 4 ditë më parë
Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩
Halil Celaj
Halil Celaj 4 ditë më parë
Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.
Edmond Kazazi
Edmond Kazazi 4 ditë më parë
Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet
The Real Deal
The Real Deal 4 ditë më parë
7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte
The Real Deal
The Real Deal 4 ditë më parë
Esht shum e embel i am in love with her 😍
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj 4 ditë më parë
U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja
suzi koci
suzi koci 4 ditë më parë
Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape
suzi koci
suzi koci 4 ditë më parë
Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet
ioanna122
ioanna122 4 ditë më parë
Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet
Enrik Rushan
Enrik Rushan 5 ditë më parë
Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj 5 ditë më parë
Kjo eshte kokra e budallackes
Loris Anika
Loris Anika 5 ditë më parë
Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.
Gjoni Topia
Gjoni Topia 5 ditë më parë
Buzet i paske ba
paul paul
paul paul 6 ditë më parë
Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq
Anila Çela
Anila Çela 6 ditë më parë
Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa 6 ditë më parë
Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije
Αγγελικη κρητικα
Αγγελικη κρητικα 6 ditë më parë
NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love 6 ditë më parë
Je si amelsin pershendes nga fush arrezi
Kei Kei
Kei Kei 6 ditë më parë
Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .
19 98
19 98 6 ditë më parë
🥰🥰🥰
K L
K L 6 ditë më parë
Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.
K L
K L 6 ditë më parë
Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..
Ir Si
Ir Si 6 ditë më parë
Me Noizy merru ta fusi karin ne goje
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 6 ditë më parë
O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti
slightly. 00
slightly. 00 6 ditë më parë
Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja
Ardian Gjata
Ardian Gjata 7 ditë më parë
Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat
Curraj Eperm
Curraj Eperm 7 ditë më parë
Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA
Shpresa Dhima
Shpresa Dhima 7 ditë më parë
Po kujt I duhet so je no goce
Shpresa Dhima
Shpresa Dhima 7 ditë më parë
Sa keq mendon Manmi
Titanic Titan
Titanic Titan 7 ditë më parë
Cfare pret nga nje gay moderator?
William William
William William 7 ditë më parë
E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂
ioanna122
ioanna122 4 ditë më parë
Hahahahahahahahaha
Erlind Zefi
Erlind Zefi 7 ditë më parë
Pse rren moj ku asht e virgjer ajo
antonio Alonge
antonio Alonge 7 ditë më parë
Qr sikur kan kap qiellin me dore
Dritan Ilirjan Lamaj
Dritan Ilirjan Lamaj 7 ditë më parë
Bravo vajze shqiptare.
Osman Kuci
Osman Kuci 7 ditë më parë
Tralala me bishta prasi 😃
Hondo Hondo
Hondo Hondo 3 ditë më parë
Se kjo vjen nga tragjasi
NOSLİV İSİV
NOSLİV İSİV 7 ditë më parë
Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina
Alketa Keta
Alketa Keta 7 ditë më parë
tralala zura nje gale
Hondo Hondo
Hondo Hondo 3 ditë më parë
Do tja rris tja bëj djal ose ngjal
Alketa Keta
Alketa Keta 7 ditë më parë
edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere
Xhoziana Dhimpali
Xhoziana Dhimpali 3 ditë më parë
Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..
Service Tools
Service Tools 7 ditë më parë
ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞
Dur 1
Dur 1 3 ditë më parë
😂
bert latifi
bert latifi 5 ditë më parë
..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....
Birgit Cangonja
Birgit Cangonja 6 ditë më parë
🤣 suksese
Service Tools
Service Tools 7 ditë më parë
😮
Alo Cimi
Alo Cimi 7 ditë më parë
Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj
Fatmir Lame
Fatmir Lame 4 ditë më parë
@Gjoni Topia GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,
Fatmir Lame
Fatmir Lame 5 ditë më parë
@Gjoni Topia TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,
Gjoni Topia
Gjoni Topia 5 ditë më parë
@Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh
Fatmir Lame
Fatmir Lame 5 ditë më parë
@Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,
Alo Cimi
Alo Cimi 5 ditë më parë
@Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij
Nona Nona
Nona Nona 7 ditë më parë
Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....
TOP 10 CRAZIEST CONCEPT CARS 2020
28:02
Supercar Blondie
Shikime 4,7 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,1 mln
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,1 mln
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11
JJ Olatunji
Shikime 2,4 mln
Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı
1:06
Maraşlı
Shikime 1,1 mln
Alev Alev 22. Bölüm Fragman
1:09
Alev Alev
Shikime 1,2 mln
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
Brent Rivera
Shikime 647 mijë