Atdhe Xharavina i bën kërkesën e çmendur moderatores Ester Bylyku: Dua të vij në shtëpinë tënde

  Shikime 101,778

RTV Ora

21 ditë më parë

#rtvora #glamourzone #esterbylyku
Atdhe Xharavina, në intervistën e fundit përballë moderatores Ester Bylyku, ka treguar vështirësitë që hasi në Europë. Ndër punët që ka bërë, ai përmendi ndërtimin, larjen e pjatave dhe pastrimin. Nga këtu nisi edhe një keqkuptim mes Atdheut dhe moderatores Ester Bylyku, e cila nuk e besonte këtë të fundit.
Kjo e ka shtyrë Atdheun madje t`i bëjë një propozim të çuditshëm.
Pjesë nga biseda:
Ester Bylyku: Çfarë ke pastruar në Europë?
Atdhe Xharavina: “Shtëpia.”
Ester Bylyku: Po më gënjen….
Atdhe Xharavina: “Po ke ndonjë gjë për të pastruar në shtëpi, më thërrit se vij unë menjëherë.”
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 891 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragman
0:49
Sefirin Kızı
Shikime 1,1 mln
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 11 mln