Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

  Shikime 1,254,095

Top Channel Albania

6 ditë më parë

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
Ikra Saiti
Ikra Saiti 2 orë më parë
Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂
keli zhuri
keli zhuri 11 orë më parë
Si i shkojne servilat mrapa
Teuta Luka
Teuta Luka 12 orë më parë
Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...
Anny Gjokhilaj
Anny Gjokhilaj 15 orë më parë
Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣
Dona Rudi
Dona Rudi 16 orë më parë
Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡
Jonida Balla
Jonida Balla 19 orë më parë
κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱
Ada Kasmi
Ada Kasmi Ditë më parë
Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !
e s
e s Ditë më parë
Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide
Xh. H
Xh. H Ditë më parë
Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Ashtsex
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Me mbrojt
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Glückli
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Vellamoterbashkim
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Veqesesesenipluher
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Bota eshte
Armend Bllaca
Armend Bllaca Ditë më parë
moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Punpapun
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Ejsidi
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Segzistonledhatime
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Gabimeat
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Sesh zakonisht
Jonida Balla
Jonida Balla Ditë më parë
ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋
Kujtim Kanani
Kujtim Kanani Ditë më parë
Pravo juli
Sara Italy
Sara Italy Ditë më parë
Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂
Hasani Bleron
Hasani Bleron Ditë më parë
arjan konomi mkalli hahahahhaha
Sara Italy
Sara Italy Ditë më parë
Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷
Besa Qinami
Besa Qinami Ditë më parë
o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh
Ylli Bulla
Ylli Bulla 2 ditë më parë
Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢
Coco Jumbo
Coco Jumbo 2 ditë më parë
Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon
Lani lena
Lani lena 2 ditë më parë
Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣
Coco Jumbo
Coco Jumbo 2 ditë më parë
Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi
Coco Jumbo
Coco Jumbo 2 ditë më parë
@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
Sindi eshte shume e mire
Lani lena
Lani lena 2 ditë më parë
E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin
Ben Beni
Ben Beni 2 ditë më parë
Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans
Matilda Moni
Matilda Moni 2 ditë më parë
Sidi ke shum dret
Erisa Qose
Erisa Qose 2 ditë më parë
Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty
Albanian Blood
Albanian Blood 2 ditë më parë
kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂
Kralb Oz
Kralb Oz 2 ditë më parë
Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!
Sevda Berisha
Sevda Berisha 2 ditë më parë
nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen
mirela ismaili
mirela ismaili 2 ditë më parë
ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT 2 ditë më parë
.
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj 2 ditë më parë
E kan qa
Andi Tiron
Andi Tiron 2 ditë më parë
Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija
ermenisa feka
ermenisa feka 2 ditë më parë
Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂
Anton G
Anton G 2 ditë më parë
Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %
aola wili
aola wili 2 ditë më parë
Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari 2 ditë më parë
Sindi eshte shume e mire
Anton G
Anton G 2 ditë më parë
Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏
Alb123
Alb123 3 ditë më parë
O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU
aola wili
aola wili 2 ditë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Sidorela sida
Sidorela sida 3 ditë më parë
Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Megi Dapi
Megi Dapi 3 ditë më parë
Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑
Gotshot 83
Gotshot 83 3 ditë më parë
Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar 3 ditë më parë
Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃
Ali Jaan
Ali Jaan 3 ditë më parë
Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat
nairodMusic.
nairodMusic. 3 ditë më parë
15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 3 ditë më parë
Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar 3 ditë më parë
Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh
Bleron Feta
Bleron Feta 3 ditë më parë
Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 3 ditë më parë
O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon
butrint beshiri
butrint beshiri 3 ditë më parë
Arjani be like: hajdeni te baba
butrint beshiri
butrint beshiri 3 ditë më parë
Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 3 ditë më parë
Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 3 ditë më parë
Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal
X xx
X xx 3 ditë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Ina Bimbela Grijalva
Ina Bimbela Grijalva 3 ditë më parë
Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄
your dad
your dad 3 ditë më parë
naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci 3 ditë më parë
Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...
Moza Moza
Moza Moza 3 ditë më parë
o Juli ti qenke tip ore bravo prz
Korina Ymeri
Korina Ymeri 3 ditë më parë
O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Ana je as
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish
F_Z 2021
F_Z 2021 3 ditë më parë
Super
F_Z 2021
F_Z 2021 3 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjan Basha
Fatjan Basha 3 ditë më parë
O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.
Adriatik Diku
Adriatik Diku 3 ditë më parë
Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj
denis berberi
denis berberi 3 ditë më parë
H
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,
Albany Akakaka
Albany Akakaka 3 ditë më parë
Respekte Arjan konomi je shum I mir
Stelio Tobli
Stelio Tobli 3 ditë më parë
Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk
Rroni Rroni
Rroni Rroni 3 ditë më parë
Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj 3 ditë më parë
Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene
Esmeralda Murati
Esmeralda Murati 3 ditë më parë
Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Erza Ali
Erza Ali 3 ditë më parë
Asnjona per darsem shqiptare😑
Erina E.E.A
Erina E.E.A 3 ditë më parë
Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄
ani Tiran
ani Tiran 3 ditë më parë
Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha
G. D.
G. D. 3 ditë më parë
Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori 3 ditë më parë
Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi
G. D.
G. D. 3 ditë më parë
Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin
vilma boci
vilma boci 3 ditë më parë
Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente
Majlinda - kadiu Kadiu
Majlinda - kadiu Kadiu 3 ditë më parë
pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen
Iza Moi
Iza Moi 3 ditë më parë
E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff
Jonida Balla
Jonida Balla 3 ditë më parë
K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu
ani ani
ani ani 3 ditë më parë
Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎
Ad 0
Ad 0 3 ditë më parë
4:23 Gjdo kush me mir se ti
Qenan Veliu
Qenan Veliu 3 ditë më parë
Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI
Jonida Balla
Jonida Balla 3 ditë më parë
jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di
beauty beauty
beauty beauty 3 ditë më parë
18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂
Maraşlı 5. Bölüm
2:2:09
Maraşlı
Shikime 6 mln
Ֆեյք Պապա, Սերիա 2 / Fake Papa
28:07
PanArmenian TV
Shikime 631 mijë
Maraşlı 5. Bölüm
2:2:09
Maraşlı
Shikime 6 mln
SIDEMEN WORLDS MOST EXPENSIVE MUKBANG
1:15:17
Ramo - 34.Bölüm Fragman 2
1:22
Ramo
Shikime 1,3 mln
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Hercai
Shikime 2,5 mln
Amazing Cartoon Animals As Humans
8:34
SSSniperWolf
Shikime 3,5 mln