Varrosi - Flamma (Official Video HD)

  Shikime 1,448,383

Varrosi OTR

9 ditë më parë

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Komente
Olti Topciu
Olti Topciu 33 minuta më parë
Sa here ta nigjosh ke deshire me ngju prap ..skan ma goje me ba disa kto moter keca,... I ke derdh kto klysha habadaba do mandatin ti hajde e din venin 😂😂😂 🔥🔥🔥🔥
Shpetim Halili
Shpetim Halili Orë më parë
Ppp0
Morison
Morison Orë më parë
Don Xhoni Maffia per dy dite 2.000.000 shikime
ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ
ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ 2 orë më parë
DeAtH CiTy dUrrEs😎
Federico Francioni
Federico Francioni 2 orë më parë
Varrosi once got shot Don’t worry the bullet it’s gettin better
ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ
ᴍᴀᴇsᴛʀᴏ_ᴋᴛᴜ _ʙʙʏ 2 orë më parë
Do mandatin ti Hajde merre e di venin Hajde merrma ngoj Se mandat ja kom vu emrin😂
Flori Lezhe
Flori Lezhe 3 orë më parë
I kuriti krejt
SHQIPET E MARR
SHQIPET E MARR 4 orë më parë
Tani qe ka dal Vinzi Nga Burgu Do boje 1 kong t're se keni ngrit shum koken ju te OTR
WT M4fi
WT M4fi 5 orë më parë
2:03 M A T O K A R I
WT M4fi
WT M4fi 5 orë më parë
Hate Don Xhoni 👇🏻
Eldorado Cekaj
Eldorado Cekaj 5 orë më parë
listen to Unikkatil Diss Hyseni after you hear this edhe keni me e dallu ndryshimin !
Klario Basha
Klario Basha 9 orë më parë
Une i them varrosit qe ja vlen te jet OTR
bofooit gojo
bofooit gojo 9 orë më parë
Noizy - 1 herë e mirë 💥 Dulla - Bujrum ⚡ Varrosi - Flama 🔥 This is OTR 👑
Logo Pipo
Logo Pipo 9 orë më parë
Po ju na bet diss edhe neve ndigjusve jo vetem rreperave qa u mur vesh kjo ? Megjithat un i dua te gjith rreperat shqiptar suksese
Denis Elezi
Denis Elezi 10 orë më parë
Ti je drogaxhi nuk shet drog o g🤦‍♂️🤣
F4T MAFIA
F4T MAFIA 10 orë më parë
Super diss bope🤪🤪
FF 97team
FF 97team 12 orë më parë
O Varros i ke shkerdhy ne byth vlla kshu vazhdo
bofooit gojo
bofooit gojo 9 orë më parë
🔥🔥🔥❌
Rilind Demiri
Rilind Demiri 12 orë më parë
Va ke palu mir bro respect bro pilingucat e Vogel
Sokol SHENGJERGJI
Sokol SHENGJERGJI 15 orë më parë
Ky me pak fjal koka vari karin
Dhimitra Zharanjaku
Dhimitra Zharanjaku 15 orë më parë
Welcome back bishaaaa 🙏 I masakrove tgjith
Ergi Bici
Ergi Bici 18 orë më parë
💥💣❣
JMC Production
JMC Production 18 orë më parë
E vertet diss hysenit asht super dis Por kjo qenka ma super ja ke qr 👏
Jusuf Bexheti
Jusuf Bexheti 19 orë më parë
Oooo va ke Qii ropt krejt dissave
Anis sali
Anis sali 19 orë më parë
Cfar disi din xhonit otr baba
Amarildo Guri
Amarildo Guri 20 orë më parë
Super
army ot7
army ot7 21 orë më parë
Ku paske qen o gjigand. Shyqyr morem vesh njeher ca do te thot diss e rap.
Hatixhe Shurdhi
Hatixhe Shurdhi 21 orë më parë
Beautiful
Demoni Demoni
Demoni Demoni 22 orë më parë
Ec aty
TheBoss TheBoss
TheBoss TheBoss 22 orë më parë
📸📸😂😂😂😂NICE BRO
roland perkola
roland perkola Ditë më parë
🔥🔥🔥❌
Egli Vata
Egli Vata Ditë më parë
Po kari po
Linda Varesi
Linda Varesi Ditë më parë
otr forever
iris
iris Ditë më parë
Varrosi : o gelzo ca esht nje gje qe fluturon me pras n byth ? Noizy: se di per zotin Varrosi prap : Matolale
Fatjon haxhiraj
Fatjon haxhiraj Ditë më parë
O varros shkaperdhejani ropt ati tradhtarit mamaseksit mutit
Bushi Janak
Bushi Janak Ditë më parë
I ka mbyt me ket disin
Vionisi Beqaj
Vionisi Beqaj Ditë më parë
Ja ka fut sa krahu rrejsht
Ptao Tom
Ptao Tom Ditë më parë
vepra.Shume freestyle I bukur!
Shefikate Gjorllaku
Shefikate Gjorllaku Ditë më parë
Yeah G
Gt Ruok999
Gt Ruok999 Ditë më parë
kaq kisha un , NOTEN
burim sadiku
burim sadiku Ditë më parë
E ke myt o G RESPECT
Muli Ttafa
Muli Ttafa Ditë më parë
Po erlli cllevio tek n durrs 🤣🖕
Ptao Tom
Ptao Tom Ditë më parë
Respect Family
妥SєиƤaᎥ
妥SєиƤaᎥ Ditë më parë
4k comenti
妥SєиƤaᎥ
妥SєиƤaᎥ Ditë më parë
💚
妥SєиƤaᎥ
妥SєиƤaᎥ Ditë më parë
💚
妥SєиƤaᎥ
妥SєиƤaᎥ Ditë më parë
💙
妥SєиƤaᎥ
妥SєиƤaᎥ Ditë më parë
🤯
bruno 007
bruno 007 Ditë më parë
🔥🔥🔥
Eno Yskollari
Eno Yskollari Ditë më parë
🔥🔥🔥
ardison cela
ardison cela Ditë më parë
Shum lart bigvarro
triangle monde
triangle monde Ditë më parë
Nalu pusho pak se pot ikin fjalit 😂😂
Endri Endrr
Endri Endrr Ditë më parë
Ti je mret 👑👑👑👑👑👑 oooo boss
Diti Culaj
Diti Culaj Ditë më parë
I ke masakru keta viktima 👍💪💪💪🇦🇱🇦🇱
Danjel sakja
Danjel sakja Ditë më parë
O kari ky esht bit i 2 pac.. hit em up. A jeni rrepera ju apo ca
Albijond Kaja
Albijond Kaja Ditë më parë
Respect Family
FF.KANIBALI
FF.KANIBALI Ditë më parë
Uuuuuuuuuu e dogje 🔥
Milo Miloshi
Milo Miloshi Ditë më parë
Varrosi ka qënë mbreti i rimave dhe ka me mbete
『メ』厄ndri๛ 2
『メ』厄ndri๛ 2 Ditë më parë
I madh je Varros 😉❤️
Haku
Haku Ditë më parë
Po ti ja vodhe kengen 2PAC 😅😅😅😅 ikni lereni reppin se sjeni per kte pun
Gzim Bekaj
Gzim Bekaj Ditë më parë
Respekt bro killer
Matrix Gaming
Matrix Gaming Ditë më parë
Nuk osht varrosi osht don xhoni
Matrix Gaming
Matrix Gaming Ditë më parë
E ti ja ke marr ngoj korrilit e i ki ra grusht lucit se skj sen
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Ditë më parë
verreza tjera do hapesh
FF PIDHQIRSI
FF PIDHQIRSI Ditë më parë
varrosi:se ke qi profesoreshen ja ke marr ngoj profesorit don xhoni:left the chat early today otr:qe degjenerimi o denis"varrosi"
Fatjon Rexhepi
Fatjon Rexhepi Ditë më parë
Vertet dhe ty e noysit ju a ka mar n'goj
Fatjon Rexhepi
Fatjon Rexhepi Ditë më parë
Nena
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Leo Bajra
Leo Bajra 2 ditë më parë
Qish tka than Don xhoni ndrenicé jz presum edhe venin na dini
Bad_girl_ off1cial
Bad_girl_ off1cial 2 ditë më parë
varrosi is back bby🍻🍻
ʙᴀɴᴅɪᴛɪ ғʀᴇᴇ ғɪʀᴇ
ʙᴀɴᴅɪᴛɪ ғʀᴇᴇ ғɪʀᴇ 2 ditë më parë
Qi ropt ropt o varros qi ropt tba
KOSOVAR
KOSOVAR 2 ditë më parë
O Veq Unikkat1li Qe Ju bjen Hakesh ktyre otikarav THE BLOOOODY ALBOOOOZ T B A 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥
KOSOVAR
KOSOVAR Ditë më parë
@Doci Blendi 😂😂😂 po poo
Doci Blendi
Doci Blendi Ditë më parë
TBA nuk ekziston ma 😉
Gashi G4shi
Gashi G4shi 2 ditë më parë
Ta qifshin nanen Prishtinalit , Mos ta ka marr malli Edhe per naj plum bythes
x2_labyy
x2_labyy 2 ditë më parë
Hallall vlla
Thanas Hila
Thanas Hila 2 ditë më parë
Wow
Eljo Huta
Eljo Huta 2 ditë më parë
UN NUK I NGJOJ KENGET E OTR PO ME KTE DISS KAM NGEL TU E NGJU CDO DIT RRESPEKTE
Ermir Berisha
Ermir Berisha 2 ditë më parë
Ik more loser nuk I afrohesh as te kama e don gjonit
Ermir Berisha
Ermir Berisha 2 ditë më parë
Ani I bon diss don gjonit
ilirjan kolgjini
ilirjan kolgjini 2 ditë më parë
Se ke qi pprofesoreshen ja ke marre n'goje profesorit
Lind Rlind
Lind Rlind 2 ditë më parë
6 minuta diss kerkujt sja permene emrin ? Po dihet pak a shum kujna pi thu, po ti Po len ven per arsyetime ! E ki marr muziken e dissit nr 1 ne 🌏
Ledio Hoxha
Ledio Hoxha 2 ditë më parë
Plako e ke myt ...
Gesa Tv
Gesa Tv 2 ditë më parë
o pordhan me gjeth noizyn ja keni fut pordh ne sken🖕
thereal bonez 187
thereal bonez 187 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Albert Gashi
Albert Gashi 2 ditë më parë
Auu namin e paska bo, del shan tjert me mar fam, kur e paska sha don xhoni kta apo ha mut per tjert e vet ju kapet per kari pa i thon kush gje.
Player _ DBL
Player _ DBL 2 ditë më parë
flow i tupacit vjedhcan qvar luzeri💀💀
Rigels Cako
Rigels Cako 2 ditë më parë
pp
FF ELVI
FF ELVI 2 ditë më parë
🙌🙌🙌👌👌🤟👏👏👏👏
ALB MOD FF
ALB MOD FF 2 ditë më parë
👑
ALB MOD FF
ALB MOD FF 2 ditë më parë
👑
ALB MOD FF
ALB MOD FF 2 ditë më parë
👑
Ledian Rama
Ledian Rama 2 ditë më parë
Vec HB ska permen
Benjamin Rexhepi
Benjamin Rexhepi 2 ditë më parë
Edhe pse jam fans i don xhonit Left the chat don xhoni
Hond Saub
Hond Saub 2 ditë më parë
Me pak fjal e ka myt ka ja qr. Ky asht talent jo si do vorra si sdin qa asht muzika bravo bish.rrespekte nga barcelona 🇪🇸
Mirsad Rexha
Mirsad Rexha 2 ditë më parë
E paske djek.te pershendet shkodrani nga Berlini
qendrim marke
qendrim marke 2 ditë më parë
Je ote perdit xhdo dit e gjegji ti dhe noyzi otr me zemer
Taulant Hoxha
Taulant Hoxha 2 ditë më parë
SUPER LIDHJE FJALET RIM PER RIM GG BROO
Klavjo Murra
Klavjo Murra 2 ditë më parë
Varrosin e kom patriot nga Burreli gjyshin e tij e kam taku dhe ma ka then kret historin e Denisit💪💪
Egzon Gashi
Egzon Gashi 2 ditë më parë
Mos u kap per prishtinen e ke Provu ne prishtin
Chris Chris
Chris Chris 2 ditë më parë
Eminemi shqiptar
mario rama
mario rama 2 ditë më parë
Albanian rap
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 2 ditë më parë
🔥🔥🔥
Bledar Salihu
Bledar Salihu 2 ditë më parë
Pse munohesh me kopiju Unikkatilin o rob qir ti je klysh i noizit dhe kshtu do vdesesh veq llafe tu ba se me vepra ske ba gja as sdo besh najher ik o kurv ske lidhje per muzik
BLEON OSMANI
BLEON OSMANI 2 ditë më parë
2:54 Alo tirana,qe te centrralla,i kom shokt tut prit te mahalla....
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 10 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 9 mln
EVER B - AMG (prod.by RZON & ARLENN)
3:00
Varrosi ft LiL Koli 3PM ( Paolo Maldini 3 )
04:22
Vinz - Freestyle
02:11
HELLBANIANZ
Shikime 6 mln
ELAI - KuKu
02:18
ELAI
Shikime 8 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Vinz - Lonely (Official Lyric Video)
02:42
HELLBANIANZ
Shikime 8 mln
EVER B - AMG (prod.by RZON & ARLENN)
3:00
I Finally Got My Own Show | Dixie D'Amelio
14:30
Dixie D'Amelio
Shikime 1,6 mln
HYBE x Ithaca Holdings
9:21
HYBE LABELS
Shikime 3 mln
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,5 mln
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Hercai
Shikime 3 mln