Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

  Shikime 215,760

Vizion Plus TV

Muaj më parë

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnets.info

Komente
arben hysi
arben hysi 5 ditë më parë
Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!
Anna Anushi
Anna Anushi Muaj më parë
Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa
bocoy noiu
bocoy noiu Muaj më parë
ku esht aneja me xheovicen?
Andre TxT
Andre TxT Muaj më parë
Dyshja eshr super aktore
Andre TxT
Andre TxT Muaj më parë
ku esht aneja me xheovicen?
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen Muaj më parë
😂😂😂😂😂
Marina Marina
Marina Marina Muaj më parë
O gone na kenaqe me humore tuaja
bocoy noiu
bocoy noiu Muaj më parë
prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.
Neta Haxhi
Neta Haxhi Muaj më parë
Aneja është më e mira
ceerw buty
ceerw buty Muaj më parë
Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏
Ana Ana
Ana Ana Muaj më parë
😂😂😂😂
qopoy dnon
qopoy dnon Muaj më parë
A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare
Perparim Gashi
Perparim Gashi Muaj më parë
Aneja mungoooon
yasio bolo
yasio bolo Muaj më parë
Shume bukur bravo
ceerw buty
ceerw buty Muaj më parë
Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏
tba thebloodyalboz
tba thebloodyalboz Muaj më parë
Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tata Tata
Tata Tata Muaj më parë
Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista
qopoy dnon
qopoy dnon Muaj më parë
A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare
aladin
aladin Muaj më parë
vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
U can get o9lollllllloooop
yasio bolo
yasio bolo Muaj më parë
O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo
Shpresa Loshi
Shpresa Loshi Muaj më parë
Hahaaa
Arian Mucollari
Arian Mucollari Muaj më parë
Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi
Fatmir Beu
Fatmir Beu Muaj më parë
O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,
Pellumb Ismaili
Pellumb Ismaili Muaj më parë
Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.
Mario Mario
Mario Mario Muaj më parë
Vari lesht
Ben Cantona
Ben Cantona Muaj më parë
Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.
ioanna122
ioanna122 Muaj më parë
Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit
Lucia Angela
Lucia Angela Muaj më parë
Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik
Lucia Angela
Lucia Angela Muaj më parë
E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Muaj më parë
😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ela ela
ela ela Muaj më parë
Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏
Martina Skerma
Martina Skerma Muaj më parë
A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare
Martina Skerma
Martina Skerma Muaj më parë
O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo
Shero Avdo
Shero Avdo Muaj më parë
Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort
Zeqir Kalemi
Zeqir Kalemi Muaj më parë
cc
Teuta Kastrati
Teuta Kastrati Muaj më parë
Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem
Aleksandra Zeneli
Aleksandra Zeneli Muaj më parë
Bravooo 🤣🤣🤣
ela ela
ela ela Muaj më parë
KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI
ela ela
ela ela Muaj më parë
😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE
Naim Avdimetaj
Naim Avdimetaj Muaj më parë
U7
Klaus calbrese
Klaus calbrese Muaj më parë
Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Muaj më parë
Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏
멜론과쭈꾸미
멜론과쭈꾸미 Muaj më parë
1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela Muaj më parë
Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍
Leone Le
Leone Le Muaj më parë
Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍
Klaus calbrese
Klaus calbrese Muaj më parë
ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.
Nermin Murati
Nermin Murati Muaj më parë
Aktor shume i mire Prodani.
Jolanda Gjeluci
Jolanda Gjeluci Muaj më parë
Bravo Antonela!
Ildi Lura
Ildi Lura Muaj më parë
Bravo Antonella 😊
Arta Bako
Arta Bako Muaj më parë
Bravo al pazar
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Bo bo Aktore te Mrekullushem.
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona
Aron Kurti
Aron Kurti Muaj më parë
Oj
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff Muaj më parë
Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera
KKK
KKK Muaj më parë
Po kari po
Alberta Alameti
Alberta Alameti Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sofia Xysos
Sofia Xysos Muaj më parë
Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar
Sofia Xysos
Sofia Xysos Muaj më parë
@aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz
aladin
aladin Muaj më parë
ha mut ha
Rovena Gusho
Rovena Gusho Muaj më parë
Fantastic
Bashkim Kajmaku
Bashkim Kajmaku Muaj më parë
Shume bukur bravo
Mikaela Gjini
Mikaela Gjini Muaj më parë
Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰
Mikaela Gjini
Mikaela Gjini Muaj më parë
@Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28
Almira Mule
Almira Mule Muaj më parë
Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj
antoneta met
antoneta met Muaj më parë
uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️
antoneta met
antoneta met Muaj më parë
bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱
Maria Vasili
Maria Vasili Muaj më parë
👏👏👏😂😂😂😂❤️
Nora Shkalla
Nora Shkalla 15 ditë më parë
Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈
Vjollca Rushani
Vjollca Rushani Muaj më parë
Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI Muaj më parë
😂😂😂😂 u be' demi gey
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
Lllllllllllolloopi
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
Looll
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti Muaj më parë
Lobqlll
Kujtim Hodaj
Kujtim Hodaj Muaj më parë
Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia
Valbona Kasa
Valbona Kasa Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Dor Dory
Dor Dory Muaj më parë
hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman
Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:54
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Al Pazar - 27 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:55
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 33, 01 Mars 2020
2:20:13
Top Channel Albania
Shikime 1 mln
Al Pazar - 13 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:29
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
PRANK : SUXHUKIT JA KENA DEKORU SHPIJEN
14:30
Alaudin Mustafa
Shikime 158 mijë
İbrahim Selim ile Bu Gece #63: Hande Erçel, Bengisu
1:18:24
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Shikime 2,2 mln
Kawaki Meets the Uzumakis | Boruto: Naruto Next Generations
2:40
Klanifornia - Laçjani dhe Sara Kolami
6:20
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,8 mln