MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

  Shikime 2,697,123

MATOLALE

Muaj më parë

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente
Besnik Oboc
Besnik Oboc 3 orë më parë
Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT
Agim Farie
Agim Farie 5 orë më parë
🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼
Fatos Mustafaj
Fatos Mustafaj 6 orë më parë
Adonis
Ernest Gaming
Ernest Gaming 9 orë më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕
ff trolex 444
ff trolex 444 18 orë më parë
pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻
Enes Musabelli_Official
Enes Musabelli_Official 19 orë më parë
Ik mso rr
Ajet France
Ajet France 23 orë më parë
Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....
Alesia
Alesia 23 orë më parë
Shum bukur
Kamela Hoxha
Kamela Hoxha Ditë më parë
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
AIDA DEMIRI
AIDA DEMIRI Ditë më parë
Hahahhaah
Mevlute Manallari
Mevlute Manallari Ditë më parë
O mato o kar
Rezarta je më i miri Malo
Rezarta je më i miri Malo Ditë më parë
🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤
Emanuela Sterkaj
Emanuela Sterkaj Ditë më parë
Wwaaaa super e bukur
Xhuljano Narkaj
Xhuljano Narkaj Ditë më parë
Kar Noizy t'a dha famen
Luis Luis
Luis Luis Ditë më parë
Bravo
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi Ditë më parë
Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff
GT NO3L
GT NO3L 2 ditë më parë
O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin
Anasue Ana27444
Anasue Ana27444 2 ditë më parë
mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪
Iphone Phone
Iphone Phone 2 ditë më parë
Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮
Andi Azizaj
Andi Azizaj 2 ditë më parë
Mati gjigand mato talent mato kolloz
Elvis Visha
Elvis Visha 2 ditë më parë
ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit
Ajet Shima
Ajet Shima 2 ditë më parë
Hallall ta boft zoti
Merudual Iso
Merudual Iso 2 ditë më parë
💪🔥💪🔥💪🔥💪
djalingatropoja
djalingatropoja 3 ditë më parë
alnets.info/work/ermxg52Svp9o0X4/video.html
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 3 ditë më parë
Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri
KAFKA FF
KAFKA FF 3 ditë më parë
IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY
Xhoni Troka
Xhoni Troka 3 ditë më parë
Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏
Xhoni Troka
Xhoni Troka 3 ditë më parë
@Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 3 ditë më parë
Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar
Dj ERIX
Dj ERIX 3 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
ergys shkoder
ergys shkoder 3 ditë më parë
super
ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ 3 ditë më parë
Nojzy esht kar derr o kar
djalingatropoja
djalingatropoja 3 ditë më parë
Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi
djalingatropoja
djalingatropoja 3 ditë më parë
Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”
Kuj des
Kuj des 3 ditë më parë
diss me i bukur ky eshte 😉
White Wolf
White Wolf 3 ditë më parë
Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin
Dafi Dafi
Dafi Dafi 3 ditë më parë
Aty rri m bablok
maksi Poci
maksi Poci 3 ditë më parë
Prej noizyt more fam
Amir Dullovi
Amir Dullovi 3 ditë më parë
👍
Renato Otto D'Angelo
Renato Otto D'Angelo 3 ditë më parë
bumping this in the town (oaktown,ca)
Sonila Sonila
Sonila Sonila 3 ditë më parë
Po Kari Po ✓
Tony
Tony 4 ditë më parë
Flamma vs Resto ? Like
LEOPARDO Krasniqi
LEOPARDO Krasniqi 4 ditë më parë
Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo
Diablo-Agario
Diablo-Agario 4 ditë më parë
Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱
Besnik Stema
Besnik Stema 4 ditë më parë
patoumnozin
RT_MAFIOZI
RT_MAFIOZI 4 ditë më parë
OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin
RT_MAFIOZI
RT_MAFIOZI 4 ditë më parë
Bravoooooooooooo je njish
Florin Demiri
Florin Demiri 4 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel 4 ditë më parë
E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤
dritan samsung
dritan samsung 4 ditë më parë
Matua thjesht mori fam nga noizy
best music
best music 4 ditë më parë
ky mato prej noyzit mori fam
Orsi Alla
Orsi Alla 4 ditë më parë
Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje
Enes Qaili
Enes Qaili 4 ditë më parë
Degjenerim per noyzin
Esmeralda Cerriku
Esmeralda Cerriku 4 ditë më parë
Ti noizyt ka merr ngoj noizy
Klajdiklevi Gerbolli
Klajdiklevi Gerbolli 4 ditë më parë
Bravo
Devin Sherifi
Devin Sherifi 5 ditë më parë
bravoooo
War Queen
War Queen 5 ditë më parë
🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike
Elian Pepkolaj
Elian Pepkolaj 2 ditë më parë
A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO 3 ditë më parë
kurr ma mir ske fol vlla
Ana N
Ana N 5 ditë më parë
Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.
dibrani otr
dibrani otr 5 ditë më parë
Po kari po
Haker Official
Haker Official 5 ditë më parë
U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣
Luca2 Bekshiu
Luca2 Bekshiu 5 ditë më parë
Varrosi > mato
Urim Rexha
Urim Rexha 5 ditë më parë
Eyd
Geni Demiri
Geni Demiri 5 ditë më parë
A
Emra Kajtazi
Emra Kajtazi 5 ditë më parë
Tka re stresi tka bo pidh
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 5 ditë më parë
Kari
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 5 ditë më parë
Ma
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 5 ditë më parë
Yendufhfi
Kristyan Naydenov
Kristyan Naydenov 5 ditë më parë
Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!
Isuf Preci
Isuf Preci 5 ditë më parë
Big diss
Haqif Hoxha
Haqif Hoxha 5 ditë më parë
Noiyzin ska bit nane ma rrezu
Haqif Hoxha
Haqif Hoxha 5 ditë më parë
Ik mor kar do mi bo diss noizyt
Fatjon Sula
Fatjon Sula 5 ditë më parë
Këto bojn lojna kalamajt besojn
Armeni ne yotube
Armeni ne yotube 5 ditë më parë
Kar mos rrej mo shkerdhat qite dhe kyt ne insta qite kar muti
Ramiz Kuca
Ramiz Kuca 5 ditë më parë
We
Klevis Bicaku
Klevis Bicaku 5 ditë më parë
ik re rrot anej more fam nga ato
ALBANIA BLOOD
ALBANIA BLOOD 6 ditë më parë
t filliqi varrosi 🥵🥵🖕🏿
Dorian Saliaj
Dorian Saliaj 6 ditë më parë
Do mandatin ti ?
Tetova Tetova
Tetova Tetova 6 ditë më parë
Bravo mato
Esli TV
Esli TV 6 ditë më parë
tani te mbledhim lek per qeran e familjes se matolales
klodian cycyneni
klodian cycyneni 6 ditë më parë
Ke fol si burrat meriton respekt n'maksimum
Hatixhe Krasniqi
Hatixhe Krasniqi 6 ditë më parë
2:01
Hatixhe Krasniqi
Hatixhe Krasniqi 6 ditë më parë
2:02
Hatixhe Krasniqi
Hatixhe Krasniqi 6 ditë më parë
2:24
Branko Tv gaming
Branko Tv gaming 6 ditë më parë
Matoja varikars
Branko Tv gaming
Branko Tv gaming 6 ditë më parë
Noizy king
Alessio Mani
Alessio Mani 6 ditë më parë
Hajde merrma ngoj se mandat ja Kam vu emrin
Klodian Franja
Klodian Franja 6 ditë më parë
🖐️😱🤩😱
Arben Gjergjai
Arben Gjergjai 6 ditë më parë
Bravo 👏
Capi TV
Capi TV 6 ditë më parë
Respekt from London
Alda Karaj
Alda Karaj 6 ditë më parë
Mbledhim lek pë qeran e Varrosit
Emanuela Sterkaj
Emanuela Sterkaj 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
why not
why not 6 ditë më parë
Ke bo levizje tgabume per fam mato jo qe mplas kari per otr po shqiperia e vogel dhe noizy njeh gjith pronaret e klubeve e rreth biznesit te ketij lloj arti dhe ti je i mbaruar shok smvjen qudi po te pash kamarier ne ndonje lokal
1CssTeam
1CssTeam 6 ditë më parë
diss me kualitet ske ca i thu
Big-E
Big-E 6 ditë më parë
Mato me fakte noizy me fjal tulta...
Anxhelo Torra
Anxhelo Torra 6 ditë më parë
Sa je ti noizy ka vece leke ne grazhde oopifhe ropshe
M4 Sl
M4 Sl 6 ditë më parë
😂😂 s'e thot dot me vertet shkronjen "rr" 😂😂
Sara Mukollari
Sara Mukollari 4 ditë më parë
HAHAHAHAH
Endri
Endri 5 ditë më parë
Nuk calon gomari nga veshet shoku ✌️
ex ex
ex ex 5 ditë më parë
Hakmahje
Rubin Vatoci
Rubin Vatoci 6 ditë më parë
E qave kot mos prekni otr
Antonio Kananaj
Antonio Kananaj 6 ditë më parë
Te lumt mato😜💖
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel 6 ditë më parë
A ju kopila t vegjel jua qIfSha komandantin🖕
Alesjo Maka
Alesjo Maka 6 ditë më parë
Like kush e ka degju ma shum se 2 her
ALDRIN VRAPI
ALDRIN VRAPI 6 ditë më parë
Bravo matolale respekt
FF CRIMINAL ALB
FF CRIMINAL ALB 7 ditë më parë
Varrosi ja ka shkatrru karrierat terve
Leandro
Leandro 7 ditë më parë
Se ata qe heqin vetllen mduket se heqin dhe sedren 🤭🤣
W3ed. ofc
W3ed. ofc 7 ditë më parë
Ju sjeni buRa jeni gra
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 9 mln
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 10 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,4 mln
MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)
02:53
MATOLALE
Shikime 4,7 mln
Vinz - Freestyle
02:11
HELLBANIANZ
Shikime 6 mln
Stresi - Loco (Official Video HD)
02:57
StresiOfficial
Shikime 10 mln
FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
04:53
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,4 mln
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Olivia Rodrigo - deja vu (Official Video)
3:52
OliviaRodrigoVEVO
Shikime 26 mln