Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

  Shikime 128,954

Elvis Naçi

3 ditë më parë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
Rezi Malaj
Rezi Malaj Orë më parë
Me te miret..
Dafina Malaj
Dafina Malaj 8 orë më parë
Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯
Edona Gashi
Edona Gashi 11 orë më parë
Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘
Rudi Rudi
Rudi Rudi 14 orë më parë
Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅
F K
F K 14 orë më parë
Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre
Selhane Terzia
Selhane Terzia 14 orë më parë
Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲
Noeli Ileon
Noeli Ileon 15 orë më parë
Mashalla 💖 💖
Ermonela Rafti
Ermonela Rafti 17 orë më parë
Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔
Leunora Mehja
Leunora Mehja 18 orë më parë
Dy yje mashallah ⭐️⭐️
Mona Kujaj
Mona Kujaj 19 orë më parë
💕💕💕💕💕💕👍
Lumnije Shala
Lumnije Shala 20 orë më parë
🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋
Luli Veizaj
Luli Veizaj 21 orë më parë
Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.
Atixhe Murati
Atixhe Murati 21 orë më parë
MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .
Indrit Cara
Indrit Cara Ditë më parë
🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟
Indrit Cara
Indrit Cara Ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟
Turk Sherif fr dr e
Turk Sherif fr dr e Ditë më parë
!
Mira
Mira Ditë më parë
❤❤🤲🙏
Mimoza Veseli
Mimoza Veseli Ditë më parë
Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme
Alberta Alameti
Alberta Alameti Ditë më parë
Bukur marshllha !!!!❤️
Neta Ndou
Neta Ndou Ditë më parë
Zoti ju rujt
Alt Gaming
Alt Gaming Ditë më parë
Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan
j s
j s Ditë më parë
Allahi jashtoft muhabetin
Sife Sife
Sife Sife Ditë më parë
Zoti ju bekoftë
Nebije A.
Nebije A. Ditë më parë
Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...
Muarem Iseni
Muarem Iseni Ditë më parë
Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon
Mire Shahinaj
Mire Shahinaj Ditë më parë
MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲
Melek Ljimoni
Melek Ljimoni Ditë më parë
Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲
linda linda
linda linda Ditë më parë
Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT
Rudina Gjine
Rudina Gjine Ditë më parë
Jeni shum te mir zoti madh ju rujte
Edona Gashi
Edona Gashi Ditë më parë
Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞
Ramije Etemi
Ramije Etemi Ditë më parë
👍👏
Berra Haliti
Berra Haliti Ditë më parë
MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms
Miranda Alb
Miranda Alb Ditë më parë
Zoti u bekofte
Matilda Xhufka
Matilda Xhufka Ditë më parë
Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.
Zyhrije Tairi
Zyhrije Tairi Ditë më parë
Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏
mxc vargas
mxc vargas Ditë më parë
Me te bukurit💕 me te nderuarit
refet mamuti
refet mamuti Ditë më parë
selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim
Feime Isufi
Feime Isufi Ditë më parë
Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲
Alvin Shala
Alvin Shala Ditë më parë
Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,
Trg Play
Trg Play Ditë më parë
Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur
mimoza lika
mimoza lika Ditë më parë
MashaAllah sa te bukur qe jeni
Arjan Gruti
Arjan Gruti Ditë më parë
.Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij
Linda Linda
Linda Linda Ditë më parë
Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime
Mimosetta Mommy
Mimosetta Mommy Ditë më parë
Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️
ekrem ekremi
ekrem ekremi Ditë më parë
In sha Allah.
nusha gjoka
nusha gjoka 2 ditë më parë
Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑
Fahrie Thaqi
Fahrie Thaqi 2 ditë më parë
Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲
eligertadoci eligesti
eligertadoci eligesti 2 ditë më parë
MashAllah
Bessy Bessy
Bessy Bessy 2 ditë më parë
Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe
100% Glamour
100% Glamour 2 ditë më parë
MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️
HAMZA
HAMZA 2 ditë më parë
O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lut Luti
Lut Luti 2 ditë më parë
Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur
Nero
Nero 2 ditë më parë
Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.
sarah abc
sarah abc 2 ditë më parë
MashaAllah ❤❤❤❤❤❤
66
66 2 ditë më parë
Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah
Nerxhivane Osmani
Nerxhivane Osmani 2 ditë më parë
Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲
Edona Veliq-Sallahu
Edona Veliq-Sallahu 2 ditë më parë
MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️
Hajri Kurtishi
Hajri Kurtishi Ditë më parë
Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot
Luljeta Zeqiri
Luljeta Zeqiri 2 ditë më parë
Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.
Mandeta Shengjergji
Mandeta Shengjergji 2 ditë më parë
ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Loreta Lori
Loreta Lori 2 ditë më parë
🤗🤗🤗
Shqipe Maloku
Shqipe Maloku 2 ditë më parë
Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.
Dashmir Ramadani
Dashmir Ramadani 2 ditë më parë
Ma shaa Allah, Zoti ju rujt
Naide Bellagoshi
Naide Bellagoshi 2 ditë më parë
Allahi ju dhasht gjith lumturi.
Abdelkader Benmertaza
Abdelkader Benmertaza 2 ditë më parë
Mashalla allahu ju rujt amin
ela Ahmeti
ela Ahmeti 2 ditë më parë
Mashallah mashallah
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku 2 ditë më parë
Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑
Fuat Atipi
Fuat Atipi 2 ditë më parë
Zoti tu jape ni jet te gjate
Vangel Kondraliu
Vangel Kondraliu 2 ditë më parë
Marshallah🤲🤲🤲
Vangel Kondraliu
Vangel Kondraliu 2 ditë më parë
Marshalli🤲🤲
Erinda Ujka
Erinda Ujka 2 ditë më parë
Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt
Pran Vera
Pran Vera 2 ditë më parë
Mashallah 🥰❤️😍
Lola Kreka
Lola Kreka 2 ditë më parë
si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀
Tuana Gashi
Tuana Gashi 2 ditë më parë
Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt
Zhaneta Dervishi
Zhaneta Dervishi 2 ditë më parë
Allahu u rujt ☝️🤲
Suzana suzana
Suzana suzana 2 ditë më parë
MashaAllah
Safet Dedja
Safet Dedja 2 ditë më parë
Safeti paci jete e shendet
Dulije Capric
Dulije Capric 2 ditë më parë
Eselamu Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Mashallah Mashallah Allahu Xh Sh Ju shperblefet Me te gjitha Te mirat Familjarishet Amin.😅🌹🌹🤲🤲
Fatime Deliu
Fatime Deliu 2 ditë më parë
MashAllah , syri i keq mos ju paft
Queen Teuta
Queen Teuta 2 ditë më parë
MashAlla zoti shtoft dashuri mes dy cifteve sic jeni ju dy 💎💎 🥰🥰
altin ala
altin ala 9 orë më parë
🧿👈Kjo ketu eshte e ndaluar ne islam
Isni Krasniqi
Isni Krasniqi 2 ditë më parë
Mashalla zoti ju rujt
Shpresa Kaja
Shpresa Kaja 2 ditë më parë
Zoti ju rujt
Tonny Io
Tonny Io 2 ditë më parë
Mashallah sa te bukur qe jeni 💓💓💓💓💓
BesA RemA
BesA RemA 2 ditë më parë
MarshAllah 😍❤️❤️
Miranda Satka
Miranda Satka 2 ditë më parë
Ju kam zili jeni nje cift dhe familje perkryer .Falenderoj Allahun per gjithcka qe me ka dhen edhe pse nuk jam e plotesuar.
Bebi Ote*
Bebi Ote* 2 ditë më parë
Marshalla 🌹🌹
Anonim Anonim
Anonim Anonim 2 ditë më parë
👍
Denisa 1992
Denisa 1992 2 ditë më parë
Marshallah pasqyra e jetes zoti ju bekofte shembull per tu ndjekur😍❤👏
Aferdita Dibrani
Aferdita Dibrani 2 ditë më parë
Masha Allah Allahi ju rujte e ju dhashte te gjitha te mirat ne kete jete e boten tjeter ja u dhashte Xhenetin Allahi ju bashkofte edhe boten tjeter ne Xhenet se jeni qift i mrekulluar
Mubera Iljazi Memeti
Mubera Iljazi Memeti 2 ditë më parë
MashaAllah💐
Satbere Emini
Satbere Emini 2 ditë më parë
marshalla jeni njerezit me te rrespektuar ne bote rrofshit e qofshit e zoti ju rujt e ju ndihmofte e jua shtofte bereqetin se e meritoni amin o zot amin
Alma Orgji
Alma Orgji 2 ditë më parë
Allahu ju ndihmofte
Davida Ndoka
Davida Ndoka 2 ditë më parë
Mos u paft syri I keq 😘😘
kingi king 2020
kingi king 2020 2 ditë më parë
Çifti me i bukur ne Shqiptari 👍
ina bela
ina bela 2 ditë më parë
Marshalla,jeni shembull per gjithe shqiptarin,Zoti u bekofte,je i vetmi hoxhe ,qe asnjeher nuk gabon,veq mirsi nxjerr nga goja,
B.K.
B.K. Ditë më parë
Veq Allahu eshte i pa gabushem
Bes M
Bes M 2 ditë më parë
Sulltani me Sulltaneshen 💞
esma kodra
esma kodra 2 ditë më parë
MashaAllah 🧕🧔Zoti ua shtofte lumturin.
euglenii
euglenii 2 ditë më parë
mashaAllah
A I
A I 2 ditë më parë
❤️❤️
A I
A I 2 ditë më parë
Mashallah Mashallah
Marigona shabani
Marigona shabani 2 ditë më parë
Mashallah Allahu ju ruajt Jeni nje qift I mrekullueshem 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🕋💖💖🥰🥰
Islam-Peace
Islam-Peace 2 ditë më parë
Allahu ju ruajt e ju Shperblefte amin
Superheroes NIGHT ROUTINE
1:29
FatTV
Shikime 418 mijë
Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
3:44
Aurela Gace
Shikime 230 mijë
Ne familjen e Elvis Naçit
42:47
n'Kosove Show
Shikime 1,6 mln
Endrrat e verteta! Si t'i dalloni?
04:31
Elvis Naçi
Shikime 23 mijë
Superheroes NIGHT ROUTINE
1:29
FatTV
Shikime 418 mijë
Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
3:44
Aurela Gace
Shikime 230 mijë
PRIVE - Promo - 19.02.2021
1:00
Prive TV
Shikime 121 mijë
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 217 mijë
Emanet 122. Bölüm | Legacy Episode 122
58:17
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 382 mijë