Elvana Gjata - Drandofilat

  Shikime 1,658,079

Elvana Gjata

21 ditë më parë

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Elvana Gjata, Pirro Çako
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Piano by Gent Rushi
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
Joy Meka
Joy Meka 4 orë më parë
Masterpiece 🌹
Joy Meka
Joy Meka 4 orë më parë
🌹🌹🌹
Joy Meka
Joy Meka 4 orë më parë
🌹🌹🌹
Thomas De Sousa
Thomas De Sousa 19 orë më parë
Magic song from France 🇫🇷 🙏🏻
Yll ka
Yll ka Ditë më parë
My fav in the album
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Ditë më parë
Pa Pirro Cakon do ishim akoma tek zhdukja e muzikes qytetare shqiptare. Bravo kompozitorit.
rasputin99 magico
rasputin99 magico 22 orë më parë
Bravo dhe Elvanes. Se pari se ideja e albumit ka qene e saj, se dyti qe i kendon kaq bukur. Se treti se eshte dhe bashkeautore ne kete album. Po ta shohesh te kjo kenge ka shkruar tekstin dhe bashkeautore ne muzike po ka dhe kenge te tjera ku eshte bashkeautore
Alketa Sinani
Alketa Sinani Ditë më parë
Super ze super muzike
Alketa Sinani
Alketa Sinani Ditë më parë
Super ze super muzike
Mary K
Mary K 5 ditë më parë
Beautiful text , wonderful voice!
Luljeta Bejleri
Luljeta Bejleri 5 ditë më parë
Falenderojmë dhe gjigandin Pirro Cako qe bën këto kën kaq të bukra bravo na kënaqët
Luljeta Bejleri
Luljeta Bejleri 5 ditë më parë
Moj Elvana sa e mir je moj na kënaqe
Herbal Life
Herbal Life 5 ditë më parë
🌹✨
MWO Real Estate
MWO Real Estate 5 ditë më parë
My favorite 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 5 ditë më parë
Dashuri 🌹
Music Al
Music Al 5 ditë më parë
Angel... 🌹
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai 7 ditë më parë
faleminderit per kengen 👼
ROZETA TUFA
ROZETA TUFA 9 ditë më parë
Pergezime per kenget , do te doja qe cilesia dhe tema e videoklipeve te ishte ndryshe, jane pothuajse te njejte 4 videoklipet e fundit.
Samed Kraja
Samed Kraja 9 ditë më parë
Bravo Elvana
kastriot
kastriot 9 ditë më parë
Ma ke bo mire 😏😏
Aria Beauty
Aria Beauty 9 ditë më parë
Obsessed😍
Nurie Muça
Nurie Muça 10 ditë më parë
Trendafili i muzikes shqiptare je ti Elvana💓💘
Alesia Hekali
Alesia Hekali 10 ditë më parë
Je artiste e vertet . 👍🏻👍🏻😘😘😘
AdiL Osmani
AdiL Osmani 11 ditë më parë
😨😰🌟🌟👌
Nori Murati
Nori Murati 11 ditë më parë
👌👏❤❤
Anna Anna
Anna Anna 11 ditë më parë
SUPEEEEER 🎵🎧🎤🎤🎶👌👌👏👏👏
Klea Singej
Klea Singej 11 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤
Kameri Rina
Kameri Rina 11 ditë më parë
Elvana Legjenda e Shipëris❤️
Music Al
Music Al 11 ditë më parë
💔🌹
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
I ❤️ YOU 🌹
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
Je komplet dashuri Elvan 🌹
Liljana Preza
Liljana Preza 11 ditë më parë
Komplimente z. Pirro.por ,,mos te ishte elvana nuk do shkelqenit as ti as ajo.bravo e madhe. Super kenge super vidio.yll fare.💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Music Al
Music Al 11 ditë më parë
QUEEN 👑
Music Al
Music Al 11 ditë më parë
Perfect 🌹
Herbal Life
Herbal Life 11 ditë më parë
🌹🌹🌹🎶🎶🙏
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
🎶🎶🎶🎶🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
You... 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
Queen 👸
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
One & Only 💎
MWO Real Estate
MWO Real Estate 11 ditë më parë
The most successful artist in Albanian music industry 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
You... 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
You... 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Masterpiece 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Po Kush ta ka thy zemren ty o engjell ? 💔 MASTERPIECE 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Shikimi i njejte si të „Tavolina e Mërzise“... Perle qe ka buruar nga shpirti yt i lenduar 💔
Mayor Mayor
Mayor Mayor 11 ditë më parë
Ti je vet trendafil 🌹
Anne K.
Anne K. 12 ditë më parë
😍💗❤❤❤
Anisa Nisa
Anisa Nisa 13 ditë më parë
Elvana nje ze i mrekullushem super artiste🎼🔥
Perla Perla
Perla Perla 13 ditë më parë
👏🏻👏🏻 Bravo!
christina
christina 13 ditë më parë
Nje kenge me e bukur se tjetra ❤️
Geralda POLLO
Geralda POLLO 13 ditë më parë
Genti pianisti me i mire ne Al! Urime nga zemra! Super projekt!
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka 14 ditë më parë
Sa bukur urime tekstin muziken dhe ti si kengetare
Yhyhy
Yhyhy 14 ditë më parë
Njesoj i ka te gjitha kenget kjo si te parat!
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 14 ditë më parë
My favourite
elsa shpella
elsa shpella 14 ditë më parë
Elëvanë❤❤❤
Ermira Shalari
Ermira Shalari 14 ditë më parë
Bravo pirro cako ben kenge te bukura tamam per elvanen
Ina Krc
Ina Krc 14 ditë më parë
TRËNDAFILAT o Elvana, mos e be e ti lemsh gramatiken tani si te tjeret qe mezi u kuptohen fjalet shqip ne tekst
Lluiza L
Lluiza L 14 ditë më parë
Pirro Çako nje thesar per muziken Shqiptare. Vargje te shkrojtura me dhimbje dhe dashuri. 💕🌷
Hey Hi
Hey Hi 14 ditë më parë
Kete e ka shkruar Elvana
rasputin99 magico
rasputin99 magico 14 ditë më parë
Po ta shiohesh tekstin e kesaj kenge e ka shkruajtur Elvana dhe muzika eshte bashkepunum i te dyve Elvanes dhe Pirros
Lori Toska
Lori Toska 14 ditë më parë
Drandofilat- Trëndafilat- Roses... The album is a masterpiece, but I'm in love with this song...
Mola noka
Mola noka 15 ditë më parë
Ku ve dore Piro Cako kenga behet hit por kur zgjedh edhe kengetaren e duhur behet super hit. Bravo Piro dhe Elvana.
Myzejene Hasani
Myzejene Hasani 15 ditë më parë
Ne makinen time segziston as nje kenge tjeter perveq albumit tend
Desantila Heta
Desantila Heta 15 ditë më parë
♥️
Saranda Ahmeti
Saranda Ahmeti 15 ditë më parë
Pse Drandofila e jo Trendafila ?
A. R.
A. R. 11 ditë më parë
@Breaking Point pse, cfar te keqe ka?
Breaking Point
Breaking Point 14 ditë më parë
Kjo me origjine nga jugu vdes te flasi me theks verior 🤔
GoMedia - Production
GoMedia - Production 15 ditë më parë
🤙
Erdi Erdi
Erdi Erdi 15 ditë më parë
👏👏👏
Migena Peca
Migena Peca 16 ditë më parë
Elvana ft Dafina Zeqiri do ishte nje mrekulli Dy divat e Shqiperise se Madhe 😍💥💫
Alisja Marku
Alisja Marku 16 ditë më parë
Wow
kirchberger balkanroads
kirchberger balkanroads 16 ditë më parë
love her
Ana Cani
Ana Cani 16 ditë më parë
Je thjesht unike Na knaqe shpirtin
Music Al
Music Al 16 ditë më parë
Inspirim je 🌹
Music Al
Music Al 16 ditë më parë
Je e rralle 💎
Music Al
Music Al 16 ditë më parë
O Zot sa e dua kete ARTISTE TË SHPIRTIT TIM 💎
Herbal Life
Herbal Life 16 ditë më parë
IDOL 🌹
Herbal Life
Herbal Life 16 ditë më parë
🌹💫 Frymëzim je 🥰
Arton A
Arton A 16 ditë më parë
🌹🌹🌹🌹✨
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
🌹🌹🌹
Joy Meka
Joy Meka 16 ditë më parë
JE E RRALLE O ARTISTE QE I KENDON SHPIRTIT TIM 🌹
Tiarna T
Tiarna T 16 ditë më parë
The Queen of Music 💎
Tiarna T
Tiarna T 16 ditë më parë
🌹
Nick Name
Nick Name 16 ditë më parë
I bleva ne iTunes te gjitha qe naten e pare
Arton A
Arton A 16 ditë më parë
🌹
Herbal Life
Herbal Life 16 ditë më parë
Je dashuri e madhe ♥️🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
Ti je vet trendafil 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 16 ditë më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
lena morina
lena morina 17 ditë më parë
Pse "Drandofilat" e jo "Trendafilat" ? (nuk jam e KS apo Shqiperis)
worldmusic
worldmusic 8 ditë më parë
Është thjesht në dialect. Me duket qe nganjëher e përdorin shkodra
Murshad hasan
Murshad hasan 17 ditë më parë
Elvana i don,t understand any single word but your voice just wow.. Love from Bangladesh. 😍
Goga Bregu
Goga Bregu 17 ditë më parë
Ti je perle.je J.LO shqiptare.
Music Al
Music Al 17 ditë më parë
Dhurata Dora ft Elvana Gjata 🎶 What a duo it would be 🔥🔥🔥
Nozg Papa
Nozg Papa 17 ditë më parë
Sa kisha pas qef ni featuring Dafina ft Elvana
Music Al
Music Al 17 ditë më parë
Nooo... Elvana nuk do ta bëjë apo jo ???
MMB MeMaBe
MMB MeMaBe 17 ditë më parë
Mund të marr pjesë në një video, ju lutem😃🤩
MMB MeMaBe
MMB MeMaBe 17 ditë më parë
Unë te dua
hjcool_poop the cool
hjcool_poop the cool 17 ditë më parë
My fav 😍
MWO Real Estate
MWO Real Estate 17 ditë më parë
MUZIKË 🎶😌
MWO Real Estate
MWO Real Estate 17 ditë më parë
Dashuri je o Elvan ♥️
MWO Real Estate
MWO Real Estate 17 ditë më parë
Ti je vet nje trendafil 🌹
Tring Tring
Tring Tring 17 ditë më parë
Super kenge bravo autoreve qe na e mbushin shpirtin me emocione shqiptare
Ajshe Rexhepi
Ajshe Rexhepi 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ajshe Rexhepi
Ajshe Rexhepi 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ajshe Rexhepi
Ajshe Rexhepi 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ajshe Rexhepi
Ajshe Rexhepi 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ajshe Rexhepi
Ajshe Rexhepi 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,6 mln
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
02:42
Elvana Gjata
Shikime 1,4 mln
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,5 mln
Elvana Gjata - A po vjen
02:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 2,9 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 27 mln
ETHET 1 TIRANA ELVANA GJATA
06:03
Kristi Popa
Shikime 218 mijë
Naser Berisha - A Me Kujton ( Unplugged )
04:35
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 16 mln
Elvana Gjata - Jeta ime
02:30
Elvana Gjata
Shikime 1 mln
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,5 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 21 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln