Yll Limani - A ki me rrejt

  Shikime 1,455,378

Yll Limani

21 ditë më parë

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente
Biran Damla Yilmz Fans
Biran Damla Yilmz Fans 3 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia 3 ditë më parë
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
〽INNA**D〽
〽INNA**D〽 3 ditë më parë
Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 4 ditë më parë
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo 4 ditë më parë
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 5 ditë më parë
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli 5 ditë më parë
11 k
Just Meri
Just Meri 5 ditë më parë
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha 5 ditë më parë
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 6 ditë më parë
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 6 ditë më parë
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 7 ditë më parë
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi 7 ditë më parë
👌👌👌
Ujala Latifi
Ujala Latifi 8 ditë më parë
👑👑👑
sokin jon
sokin jon 8 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Kristian Cela
Kristian Cela 8 ditë më parë
Filma me titra shqip 👇 alnets.info/mem/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html
Ada Satka
Ada Satka 8 ditë më parë
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj 8 ditë më parë
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon 8 ditë më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni 9 ditë më parë
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
number one1
number one1 3 ditë më parë
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 9 ditë më parë
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci 9 ditë më parë
77
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar 10 ditë më parë
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani 10 ditë më parë
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s....
Nurie Muça
Nurie Muça 10 ditë më parë
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça 10 ditë më parë
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi 10 ditë më parë
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 11 ditë më parë
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi 11 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi 12 ditë më parë
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel 12 ditë më parë
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony 12 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 11 ditë më parë
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE 12 ditë më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke 11 ditë më parë
O sa e bkr kenga yll je
hoiy vinosa
hoiy vinosa 13 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke 11 ditë më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke 13 ditë më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 11 ditë më parë
I am sorry why did you copy my comment?
Fatos Sulo
Fatos Sulo 13 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
seiom jvony
seiom jvony 12 ditë më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
Elio ambra
Elio ambra 14 ditë më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
hoiy vinosa
hoiy vinosa 13 ditë më parë
😘😘😘😚😚
blerim bardhi
blerim bardhi 14 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Algira Hajrulla
Algira Hajrulla 14 ditë më parë
Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Imrane Rrustemi
Imrane Rrustemi 14 ditë më parë
Po sje bre veq ty🤔
kirsheta kirsheta
kirsheta kirsheta 14 ditë më parë
Love it ❤️
J-kup
J-kup 15 ditë më parë
nice
Amanda Jushi
Amanda Jushi 15 ditë më parë
O jet ti
ꕥఌ Rovena ఌꕥ
ꕥఌ Rovena ఌꕥ 15 ditë më parë
Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
@yuoop noke me Ben s....pllizz
ꕥఌ Rovena ఌꕥ
ꕥఌ Rovena ఌꕥ 13 ditë më parë
@yuoop noke E vërtet 🙂
yuoop noke
yuoop noke 13 ditë më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Ergisa Elezi
Ergisa Elezi 15 ditë më parë
😍❤️
Xhulo Bera
Xhulo Bera 15 ditë më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
Florjan Pata
Florjan Pata 15 ditë më parë
O sa e bkr kenga yll je
Eri Velia
Eri Velia 15 ditë më parë
o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Mr Ben s....plliz
lule lulee
lule lulee 15 ditë më parë
Ma vdiqet me kto keng
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s.....plliz
lule lulee
lule lulee 15 ditë më parë
🙈🙈🙈🙈🙈
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 16 ditë më parë
😘😘😘😚😚
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 16 ditë më parë
Yll limani shum të dua
Erjola Ibi
Erjola Ibi 16 ditë më parë
Bravo je yll i vërtet 😍😍
miri miri
miri miri 16 ditë më parë
🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 16 ditë më parë
Vidioklipi shum nice .
M. Morina
M. Morina 16 ditë më parë
Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!
Jona Jonajona
Jona Jonajona 17 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩
abbsnn cose
abbsnn cose 17 ditë më parë
Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes
Bensu Soral
Bensu Soral 17 ditë më parë
Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!
Lyricsss
Lyricsss 17 ditë më parë
Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙
Elis Coku
Elis Coku 17 ditë më parë
Yll ke emrin yllje vete🥰🥰
babygirl 2021
babygirl 2021 17 ditë më parë
Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥
Bleta TV
Bleta TV 17 ditë më parë
Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s.....plliz
Petrit Petrit
Petrit Petrit 17 ditë më parë
Mimiri ylli liman
B A
B A 17 ditë më parë
0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍
Raima Ismaili
Raima Ismaili 18 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Giulia giuliana
Giulia giuliana 18 ditë më parë
Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s....plliz
Ilire Demaj
Ilire Demaj 18 ditë më parë
Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 18 ditë më parë
👍👍
Sara Moccia
Sara Moccia 18 ditë më parë
Vabbè grande cambia grande
Sara Moccia
Sara Moccia 18 ditë më parë
La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero
Esmeralda Kaci
Esmeralda Kaci 18 ditë më parë
Hajd shko pra gjej ma mire 👋
Bora Ahmet
Bora Ahmet 18 ditë më parë
⭐️⭐️⭐️⭐️
Jella Ensar
Jella Ensar 19 ditë më parë
Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑
Era Cuka
Era Cuka 19 ditë më parë
Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟
Anita Cela
Anita Cela 19 ditë më parë
Super 👏👏
Seveljana Mushi
Seveljana Mushi 19 ditë më parë
Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...
AJLA AKI
AJLA AKI 19 ditë më parë
Te dua shumë 💗✌️
Endi
Endi 19 ditë më parë
Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s.... Plliz
Lene Stenaj
Lene Stenaj 19 ditë më parë
Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s.... Plliz
Tatlim_0
Tatlim_0 19 ditë më parë
Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 19 ditë më parë
O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 16 ditë më parë
@Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪
Yllza Ramadani
Yllza Ramadani 17 ditë më parë
Cka ki ??Mos vdiqe😂😂
Sindi Xhelilaj
Sindi Xhelilaj 19 ditë më parë
😍😍😍
Gruddy
Gruddy 19 ditë më parë
Ay theweeknd wanna be 💀
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi 19 ditë më parë
❤️❤️
Klea Hoxhaj
Klea Hoxhaj 19 ditë më parë
Je i mrekullueshem.❤❤❤❤
Elton Burgu
Elton Burgu 19 ditë më parë
Bukur.
Elton Burgu
Elton Burgu 19 ditë më parë
MELISA.
Val hurricane
Val hurricane 19 ditë më parë
Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣
Florind Berisha
Florind Berisha 19 ditë më parë
shum e bukur👏👌❤️
Tuana Maxhuni
Tuana Maxhuni 20 ditë më parë
🤙😍
The Last Lyrics
The Last Lyrics 20 ditë më parë
Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s..... Plliz
Ylli limani
Ylli limani 20 ditë më parë
Super kenge 🔥 Ylli nxjerr hite si gjithmone🤗
Ylli limani
Ylli limani 20 ditë më parë
🤒
Armjona Tashi
Armjona Tashi 20 ditë më parë
Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐
Blerand Qamili
Blerand Qamili 20 ditë më parë
Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥
Ola Lamajj
Ola Lamajj 20 ditë më parë
Aww🥰😍😍
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› 5 ditë më parë
Me Ben s...plliz
Qendresa Braha
Qendresa Braha 20 ditë më parë
Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️
Qendresa Braha
Qendresa Braha 17 ditë më parë
@Skenda 1234 eh jeta :)
Skenda 1234
Skenda 1234 19 ditë më parë
DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO
Jella Ensar
Jella Ensar 20 ditë më parë
Qisaj kange ja kisha vu emnin *KUDO BASHK*💙😇💫
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 20 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘🥰🤗
Jella Ensar
Jella Ensar 20 ditë më parë
Te lumtë ylli je kengetari dhe kompozitori ma i mir shqiptar te duuua💜💙
Eyona Toska
Eyona Toska 20 ditë më parë
Shume kenge e bukur edhe vidioklipi superrr ❤️❤️
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)
03:18
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
QELLOJE VETUREN VETEM NGA ZERI / ZHURMA
11:52
Shqipet me PLIS
Shikime 183 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
Shikime 9 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Elvana Gjata - A po vjen
02:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
Naser Berisha  -  Do te doja
03:29
Bug Music
Shikime 127 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
03:23
Cricket Music
Shikime 907 mijë
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 524 mijë
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,6 mln
LARG - Elgit Doda
09:18
Masen Gogichashvili
Shikime 2,1 mln
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
03:26
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
QELLOJE VETUREN VETEM NGA ZERI / ZHURMA
11:52
Shqipet me PLIS
Shikime 183 mijë
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,4 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 6 mln
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,5 mln
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26