"Nuk vlerësohem se jam gabel", Mandi Nishtulla: Nuk mora kokërr leku nga "të ka lali shpirt" #EXPULS

  Shikime 450,853

RTV Ora

15 ditë më parë

#tekalalishpirt #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
chelsea14274
chelsea14274 4 orë më parë
Pall K...t
Radoina Gjoka
Radoina Gjoka 8 orë më parë
Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.
Noel Noel
Noel Noel Ditë më parë
Mandi Nishtulla gjiganti botëror nuk ben Nena me si mandi
BESIM SHABANI-OFFICIAL
BESIM SHABANI-OFFICIAL Ditë më parë
Suksese rrespekte!
Voka 1966
Voka 1966 Ditë më parë
Bravo Mandi Nishtulla , një gjë të dish.... këngën të ka lali shpirt.... pikek e klikimet e kësaj kënge i mer vetëm më zërin tende, je njësh mos u merzit e thua se je gabel.... gabel janë ata që mbulohen me miliona nga zëri juaj e tu vij turp .... je lezeti i këngës vetëm ti ..... RESPEKT⭐ 🙏🙏
H H
H H Ditë më parë
Rrespect nga New York.
All colors with Maida
All colors with Maida 2 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Mandi
Anton Mirditori
Anton Mirditori 2 ditë më parë
Haha, të dëgjova deri në fund... Ke botë brenda teje, të lumtë. Je i vogël dhe i madh njëkohësisht!
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Bravo mando te uroj shendet
lu xdbd
lu xdbd 2 ditë më parë
Robt atyre qe jan rracista je per gjith shqiptaret yll i estrades rrofsh vlla
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi 2 ditë më parë
Mandi respekt per ty te uroj sukses pas suksesit 👑💙🍀🥂
eticet Zyplie
eticet Zyplie 2 ditë më parë
✌🌼🍊🍑🍎
eticet Zyplie
eticet Zyplie 2 ditë më parë
Ti je: 🎩: Per mirnjohjen : E Abu Dhabi : :::ti je: : njeri Unik :
Elisabeta S
Elisabeta S 2 ditë më parë
Si ka mundesi gje e paragjykojn kur shumica degjojn vtm keng tallava te ktyre?☹️
Kasem Cekrezi
Kasem Cekrezi 2 ditë më parë
Mandi je talent i pa pare te respektoj shume
Arber Meca
Arber Meca 2 ditë më parë
Booo sa drru qeka
Adam Arapi
Adam Arapi 3 ditë më parë
Bravo Mandi mos e zhvlerso Talentino qe Ke Bota e jashme nuk te sheh se cafare je se je zezak apo je i Bardhe, Arti ,Muzika nuk ka rraze ka vetem Talent, Talenti eshte i preferuar i vlersuar nga publiku,ai talent jeni ju Mandi.numer 1 njesh.akoma nuk ka arrit njeri suksesin e kenges te la Lali shpirt,
Gon Goni
Gon Goni 3 ditë më parë
Kto me pru ne kosove bohet fill profesor i gjuhes shqipe
A H
A H 3 ditë më parë
Shpirt i mir je dhe i drejt .ALLAHU te ruajt o Mandi 💖🍀
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik 3 ditë më parë
Hajde bac nKosov muziken e ki perfekt ti sdin me knu keq veq vazhdo
Kallaqis Micaqis
Kallaqis Micaqis 3 ditë më parë
Nji shqiptar qe ban dallime gabel, shqiptar etj. mos e past jeten e gjat. Ti je mbret, krijes e Allahut me zemer te bardh, jo ne qent dijm se kush prej njezve ka vler e kush jo por Zoti i plotfuqishem.
MrGhostmafia
MrGhostmafia 3 ditë më parë
Maqedonsit robt ty
MrGhostmafia
MrGhostmafia 3 ditë më parë
Mandi choupo moting
Elvis Visi
Elvis Visi 4 ditë më parë
Njeriu duhet vlersuar nga puna qe ben dhe produktiviteti qe ka dhe jo nga rraca apo etinia. Mandi esht nje nga kengetaret me te mir ne Ballkan. Dhe gjithmon do mbetet Mbreti🎤🎤🎤
brave forever
brave forever 4 ditë më parë
Kengetar fantastic ✊✊
Dashamir Shllaku
Dashamir Shllaku 4 ditë më parë
Mos e ban vedin politikan se ti the mir gabel jam jeni te mir me kendu
V.M
V.M 4 ditë më parë
Mandi shumm talent je hallall ska ne muzik enjet jo shiptar magjup moslem katolik njeri keq asht ikeq .
ghaliti
ghaliti 4 ditë më parë
Me ket video respekting e ka ky te madh nga un je talent I madh vazhdo me muziken tende dhe te gjith jem mbrapa teje vlla
danqi Luan
danqi Luan 4 ditë më parë
OO MANDI JE LEGENT RESPEKT PER MANDIN
Burim Hyseni
Burim Hyseni 4 ditë më parë
te lumt mandi je i mrekullushem
Manjola Struga
Manjola Struga 4 ditë më parë
Respekte per ty Mandi je nje kengetar me super talent dhe me zmr te madhe.😍😍😍😍😍.
Martin Martin
Martin Martin 4 ditë më parë
Silva te ta dije per nder ty se i dhe gjithe ate fame ordineres.Dhe kenga ka shitur dhe ka ecur vetem prej teje.
Florenc Merdita
Florenc Merdita 4 ditë më parë
Mandi Nishtulla te njoh shume mire, e di shume mire sesi je rritur ne muzike dhe bravo te qofte,por kur te flasesh per Muharrem Ahmetin shpelaje gojen mire dhe perulu para tij,sepse Muharrem Ahmeti te ka "rritur" ty bashke me shume shoke te tu. Muharrem Ahmeti ka ndryshuar menyren e konceptit te muzikes qe shumica kengetareve mundohen ta imitojne
Hajrulla Skuroshi
Hajrulla Skuroshi 5 ditë më parë
SKOM BESU QE ESHT KY NJERI KAQ I DREJT E MIR
Angel Angel
Angel Angel 5 ditë më parë
Bravo te qoft shum i edukuar
Bejtulla Metushi
Bejtulla Metushi 5 ditë më parë
Sukses dhe shëndet se dikush qka paragjykon dike spari duhet të parashikojë vetveten
Vagabond Masllani
Vagabond Masllani 5 ditë më parë
T RUJT ZOTI O MAND DJALI
Miribane Zekiri
Miribane Zekiri 5 ditë më parë
Mandi je ⭐⭐⭐
OLY OLYMPOS
OLY OLYMPOS 5 ditë më parë
Ky gazetari perse flet keshtu?? I paska ikur gjuha nga te ber goliore..
Puro Shqipe Shqiptar
Puro Shqipe Shqiptar 5 ditë më parë
Edi Rama nuk asht noizi dhe stresi ooooo clllufa c...... po aq shkolle keni dhe flitni ky sdi me fol
Denis Mehmeti
Denis Mehmeti 5 ditë më parë
Mandi nishtulla 👑je edhe 👑do jesh gjithmon
Xhoana Kamberi
Xhoana Kamberi 5 ditë më parë
Mandi esht vertet per tu vleresuar po me vjen keq se ndodhemi ne nje vend ku jemi racista dhe nuk vlersojm mendjen , talentin po vlersojm ngjyren lekun bukurin dhe esht vertet per te ardhur keq se si nje kengetar kaq i talentuar nuk shperblehet me ate qe e meriton vertet edhe dicka te fundit mandi mos u dorezo vazhdo te kendosh se ne te gjith ta dim vleren kemi nevoj per muziken tende je super talent suksese ✌🏻
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 5 ditë më parë
Me politik mos u merr, zerin e ke te mbrekullueshem 👏🏻👏🏻👏🏻
EMANUELE cela
EMANUELE cela 6 ditë më parë
Nje ze i mrekullueshm respekte ,te uroj fat dhe suksese.
Albania Albania
Albania Albania 6 ditë më parë
🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭
Laura Docherty
Laura Docherty 6 ditë më parë
Miellosh analfabet..
Edi Rruga
Edi Rruga 6 ditë më parë
Brravo Mandi rrespekt per fjalet e sinqerta qe flet je i papame .
LAC Vegas
LAC Vegas 6 ditë më parë
Muharrem Ahmeti asht kokrra e mutit para teje
Faik Veseli
Faik Veseli 6 ditë më parë
Ooo mandi je shum imr ber bes te uroj gjdo tmira ne jet
fimi mustafaj
fimi mustafaj 6 ditë më parë
ky eshte i madh sa drru qe eshte ber hahahah
ipe jase
ipe jase 6 ditë më parë
SILVA VEQ TE KA BE FAM,EDHE MASHUM, KURSE AJO LET BEN HITE TANI ....KURSE TI JE GJIGANT
Shpendi tufa
Shpendi tufa 6 ditë më parë
Je me i madhi
Shqip Day
Shqip Day 6 ditë më parë
Qysh bre gjith ato shikime nuk more lek, bile diku 10mije euro te ajo keng i ke meritu.
suzana Rustemi
suzana Rustemi 6 ditë më parë
Hidhe ne gjyq kengetaren e nenokes🤮🤮🤮🤮
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 6 ditë më parë
mandi bravooooo
amarildo amarildo
amarildo amarildo 7 ditë më parë
Mandi dhe muharremi jan gjigandet e tallavas, ne gjith ballkanin
Baubau Baubau
Baubau Baubau 7 ditë më parë
Mandi edhe se ske marr leket per kengen te ka lali shpirt ska problem njeriu l'indirizzo mut nuk bahet dhe kshu dhe ato si nul te kan dhan lek kshu jan se nuk ka shqiptar ose dikush u huj qe njef kengen krenohet prandaj para nish mos u ndalo
Keep Calm
Keep Calm 7 ditë më parë
Na qajn bythen mener😅😅😅a tlumt goja
Rei Karapici
Rei Karapici 7 ditë më parë
😂😂😂❤️❤️❤️
Diana Naikolli
Diana Naikolli 7 ditë më parë
Po lezeti i kenges je ti Mandi jo ajo
doktorr strange
doktorr strange 7 ditë më parë
Je njish o gjigand florin salami me rumunet e tjer t vin anash
One Dollar
One Dollar 7 ditë më parë
3:20
Gjeorgjina Dervishi
Gjeorgjina Dervishi 7 ditë më parë
👑👏👏
mimi I kiki siljanoski
mimi I kiki siljanoski 7 ditë më parë
Mandi i pa zevensushem 💎🙏
Landi Deda
Landi Deda 7 ditë më parë
Ne shqiperi ka recizem edhe vjedhje hapur sa ky vend sdo behet kurr 🙄 Por sado kto kurvat qe nxjerrin bythet shalet gjoks e kto tjera e thojn behen vipa si n vidio porno ta harrojn, Mandi eshte mandi dhe nuk munden t krahasohen as kto vipa qe e kan vjedhur hapur apo e kan konsideru gabel sepse talentin ja ka dhuru zoti Edhe po zoti do e ndihmoje t ece para edhe pse n vendin tone t qelbur me shtet nuk do e kete t leht aspak...
G Music
G Music 8 ditë më parë
Ndaj shqiperija ska per tu ber kurr me shqiptar se kemi ne gen rracizmin,falcitetin,egoizmin,bullizmin,hipokrizin
G Music
G Music 8 ditë më parë
Po ky rracizmi I shqiptareve I ka len prap a nuk e din qe maloket qiheshin si derri night club se kur JAN jasht shteti na bejn si Patriota hipokrit
ionela774
ionela774 8 ditë më parë
Luois Vuitton nuk eksikston ajo bluze eshte luois Vuitton TURKISH
Mimo Milano
Mimo Milano 8 ditë më parë
O mand PSE I vje emisjon ktij pederasti
Arber M
Arber M 8 ditë më parë
O.mandi po pse o vlla na thua maqedonca neve Shqiptarve tmaqedonis.. ne jemi Shqiptar me shum se do shqipoflsa ne mèmèn Shqipëri.. ne e duam Shqipërin me shum se ju qe jetoni ne at vend.
Saimir Kraja
Saimir Kraja 8 ditë më parë
Zoti te sjedht ate qe meriton 🙏🙏
Bylis For ever
Bylis For ever 8 ditë më parë
99% e Jevgjëve, Gabelëve, Harixhinjeve ne luften e Kosovës ishin Sphihuna e Serbit, kete e dijne te gjithe Po ti lëre politiken e merru me muzikë. Tani ju e kini si rrace qe ankoheni e qaheni shpeshe. Mu Nuk me pls Sh. Per ju se jini komunitet i piste, hajdute, mashtruesa
Arben Haliti
Arben Haliti 8 ditë më parë
Po gabeli eshte Gabel dhe do të jetë gjithémon Gabel rac e flliqur
William Hysa
William Hysa 8 ditë më parë
wait wait , he got a point!
Sokol Bilbili
Sokol Bilbili 8 ditë më parë
1 trefletsh para intervistes dhe e ka len drejtusin e emisjonit shushat, hahaha, Mandi respekt je njesh
Behar Jetishi
Behar Jetishi 8 ditë më parë
edhe ne te maqedonis jemi SHQIPTAR jo maqedonas po SHQIPETAR
Fatton Alili
Fatton Alili 8 ditë më parë
Ai qe lind dhe rritet ne mesin ton me gjuhen ton me kulturen ton, pa dyshim qe eshte Shqiptar 100%
Telegraf
Telegraf 8 ditë më parë
Ne afganistan gjat punes kam degju kenget e tij ,ne dubaj e turki gjynaf qe ky nuk vlersohet .
Bozart
Bozart 8 ditë më parë
Jepini mer pisa lekt qe ka meritu. Kur doli ky me pajtu noizyn me stresin, u tregu cka bobi asht. Jepini mar se ma kengtar tpaster e tdasht se Mandi keni per tlyp e skini per tgjet. Kaq ju thom, ju vazhdoni avazin
Anton Jaha
Anton Jaha 8 ditë më parë
Lelleelemelellle kaq din ky indian
Anton Jaha
Anton Jaha 5 ditë më parë
@Bledar Ymeri suksese ne jet
Bledar Ymeri
Bledar Ymeri 5 ditë më parë
@Anton Jaha agron dalipaj, sado qe askush nga istituzionet nuk e mbeshtet, ai vazhon te spjegojë jo vetem shqiptareve se sa e bukur dhe e forte eshte nëna e te gjitha gjuheve SHQIPJA
Bledar Ymeri
Bledar Ymeri 5 ditë më parë
@Anton Jaha vertet popull i varfer...por gjuha shqipe, eshte ajo qe e gjitha bota po e kupton te verrete! Atehere nuk ka rrezikshmeri, spese njerezia nuk eshte më symbyllur
Anton Jaha
Anton Jaha 5 ditë më parë
@Bledar Ymeri historia eshte e rrezikshme per ne arsya jemi popull i varfur
Bledar Ymeri
Bledar Ymeri 5 ditë më parë
@Anton Jaha nuk jam fort njohes i historise por jam kureshtar per te njohur
Sami Sali
Sami Sali 8 ditë më parë
O la ndi je mbret mos ja ven vesh in atyre shkrdhatave ty te don e gjith shiptaria. Prshendetje nga Shkupi
Daniel D
Daniel D 8 ditë më parë
Mandi nuk duhet te kete vend per racizem ne Shqiperi. E the shume mire flet shqip dhe je shqiptarë e pa pranushme te trajtohesh ndryshe nga te tjeret sidomos kur ke kontribuar ne shoqerine shqiptare me muziken tende. Nje gje sjam dakort me ty per beshtetjen e PDs :)
ICED SKY
ICED SKY 8 ditë më parë
Keshtu eshte kur intervistuesi i perket komunitetit gay dhe eksitohet....Vetem mustaqet s'e kuptoj pse i mban.
Hobi is my SUNSHINE
Hobi is my SUNSHINE 8 ditë më parë
Vazhdo të kendosh Mandi ke shumë talent të ajo këngë gjithë meritat janë të tuat zëri jot e bën ndryshimin këndo vetëm mos beso të tjerë dhe do maresh ato që meriton respekt për ty
Abi Abibos
Abi Abibos 8 ditë më parë
Shum shum Respekt prej ni shqiptari prej drenice 🇽🇰🤝🇦🇱
Labinot Demiri
Labinot Demiri 8 ditë më parë
Hallall te qoft bruda je i madh
D29
D29 8 ditë më parë
Boj valixhet gati daku se RAMA DO JET KRYEMINISTRI I SHQIPRISE
Marselina
Marselina 9 ditë më parë
Nje interviste,ku permenden shume tema, brrylat, miku ne shqiperi,rracizmi,politika, etj etj Bravo e madhe per Mandin i cili preku shume tema,jo si disa qe nuk kane ze per te kenduar dhe kane pasur perfitime ekonomike,pa dallim feje ,krahine apo ngjyre me kenget e tua ben te kerceje dhe te cohet ne kembe nje popull.Te kendofte zemra .
Lindita Se
Lindita Se 9 ditë më parë
Më le pa fjalë , sa djalë i zgjuar , kam patur simpati , por tani po të admiroj jashtë mase .Kokën lart , e drejta vonon por nuk harron , zoti të ka bekuar me zërin tënd magjik . 💯 % Talent .👌👌👌
Ema Ema
Ema Ema 9 ditë më parë
Sa per Silva Gunbardhin e njohim kush ka qene ketu ne Vlore dhe gjynah ai burre qe e ka ne krahe ate injorante ate mendjemadhe
Ema Ema
Ema Ema 9 ditë më parë
Mandi gabel te ben goja jo lekura dhe te bardhet qe e quajne veten dore te bardhe jane imoral jane kusare jane te degjeneruar. 1001 te zezat kane te bardhet Po ji krenar se gjaku eshte i njejte si i bardhi dhe i ziu nje gjak kane nje ngjyre ndryshon grupi
Leonida Teodoris
Leonida Teodoris 9 ditë më parë
Njeri gabel e tjetri pusht
Luis Bajramaj
Luis Bajramaj 9 ditë më parë
Mandi Mos u bo Merak se ne Shqiptaret jemi ma Gale se ti. Respekt per ty. Te them drejt edhe qe nuk e degjoi edhe shum Musik shqip. Ajo kenga me Silva me ka mbet ne mendje. Pejé Kosov me banim ne Gjermani.
Zylfi Shala
Zylfi Shala 9 ditë më parë
Pershendetje KINGU i Shqiptaris mos e rruj o lal per dekorimin e rames o burr veq suksese nga ♥️♥️❤️❤️
Gabriel Kalaj
Gabriel Kalaj 9 ditë më parë
Shko mor rrot k..i tu rrit menja ty brekshkym
Durim Hasani
Durim Hasani 9 ditë më parë
😘😘😘mandii🔥🔥🔥🔥🔥
maik. tirona
maik. tirona 9 ditë më parë
Po mbas 10 vjetesh te ra ne mend dhe e more vesh qe nuk merrje leke pare pse nuk fole dhe nuk tregove me perpara dicka esht ne kte gje qe nuk shkon???????????????
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 9 ditë më parë
RANSI KA SEJE IMIR VUAN POR NUK HUMB RRESPEK DJAL PUNTE MAR
Eri Er
Eri Er 9 ditë më parë
O Mand bej muzik mos bej politik se le nam gabel dreqi
Hamit Ukhaxha
Hamit Ukhaxha 9 ditë më parë
Mandi je talet i vertet rrespekt
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 4,9 mln
Mandi Nishtulla - Wi wi (Official Video)
07:52
StarProduction - Albania
Shikime 8 mln
Portokalli, 28 Mars -Rama ( Darka e Rama - Kurti - Vucic )
05:53
ÜÇ KAĞITÇI - Türk Filmi (Kemal Sunal)
1:21:29
Gülşah Film
Shikime 430 mijë
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 4,9 mln
THIS IS NOT WHAT HE WANTED!! 😂😂
0:59
Woody & Kleiny Extra
Shikime 99 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm
2:16:45
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 4,4 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 3,7 mln
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Sidemen
Shikime 8 mln