Ronela Hajati - Prologue

  Shikime 496,446

Ronela Hajati

27 ditë më parë

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente
ema elena
ema elena 2 ditë më parë
BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰
Igli Krasniqi
Igli Krasniqi 3 ditë më parë
Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??
AM13 AM13
AM13 AM13 5 ditë më parë
>>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 8 ditë më parë
jzpz mkxvj hzp jspapz
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 8 ditë më parë
lllllllllllllllllll
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 8 ditë më parë
Mkxjoanl
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi 10 ditë më parë
Ronela next level
Arber sejdiu
Arber sejdiu 12 ditë më parë
mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem
Juni Kulu
Juni Kulu 8 ditë më parë
Ato i blejn klikimet
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
i love so much this song😍❤️
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
Best song❤️
Mirela Troshku
Mirela Troshku 13 ditë më parë
O eldaaaa🤣🤣🤣
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
@Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️
Mirela Troshku
Mirela Troshku 13 ditë më parë
@Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌
Elda Brahollari
Elda Brahollari 13 ditë më parë
@Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂
Mirela Troshku
Mirela Troshku 13 ditë më parë
O elda flasim edhe whatssApp
Mirela Troshku
Mirela Troshku 13 ditë më parë
@Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰
Vera Imka
Vera Imka 15 ditë më parë
Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘
Denisa Hoxha
Denisa Hoxha 17 ditë më parë
The queen 🌟
Albania Show
Albania Show 17 ditë më parë
Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤
Stesi Daci
Stesi Daci 19 ditë më parë
😍😍
nikolina simani
nikolina simani 19 ditë më parë
🤍🤍🤍
Para Laçi
Para Laçi 20 ditë më parë
Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir
Kosov Ks
Kosov Ks 20 ditë më parë
👏👏👏
lule lulee
lule lulee 21 ditë më parë
Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡
Un Eti
Un Eti 21 ditë më parë
Dafina te paska inspiru me Rreina!
Joana Haxhiu
Joana Haxhiu 21 ditë më parë
Pse kaq e mbulume . Se le burri😂
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 21 ditë më parë
Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎
Alesia Dani
Alesia Dani 22 ditë më parë
DafinaZ.'s vibe but far from her...
danoTAROT
danoTAROT 22 ditë më parë
U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻
Living Albania
Living Albania 22 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
kida ndoca
kida ndoca 22 ditë më parë
PERLË!
Ibrahim Ibrahim.hoxha
Ibrahim Ibrahim.hoxha 22 ditë më parë
😰
Billie Elish
Billie Elish 22 ditë më parë
ckm.ronela
aida hasani
aida hasani 23 ditë më parë
She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn
Endi Gjyla
Endi Gjyla 23 ditë më parë
Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥
Polixeny Z
Polixeny Z 23 ditë më parë
alnets.info/work/ar6iftyom6mDz3Y/video.html
MM Di
MM Di 23 ditë më parë
Femer kafsh je
Song Tv
Song Tv 23 ditë më parë
Are you in some type of cult darling
Milica Stanković
Milica Stanković 23 ditë më parë
Translation pls 😭😭
0.Mazreku
0.Mazreku 23 ditë më parë
finally 😍🔥🔥🔥
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Lop
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Budall
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Ojloooopo
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Ojlop eke hup s4mm ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Ojloppp
ledion shehu
ledion shehu 23 ditë më parë
Lopagjall
makaveli 10
makaveli 10 23 ditë më parë
Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit
Aleksandra Resuli
Aleksandra Resuli 23 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Univers Unik
Univers Unik 23 ditë më parë
Nuk ke lidhje me muzik
邱南妮
邱南妮 23 ditë më parë
- Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS
TikTok Shorts
TikTok Shorts 23 ditë më parë
THE QUEEN IS BACK
Leo Goga
Leo Goga 23 ditë më parë
mos bli shikime
Leo Goga
Leo Goga 23 ditë më parë
@GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu
GD Kaci
GD Kaci 23 ditë më parë
142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?
Money Music Entertainment
Money Music Entertainment 24 ditë më parë
💖💓💗💙💚
Reisul Prenga
Reisul Prenga 24 ditë më parë
U fiksova 🎊🎊🎊🎊
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 24 ditë më parë
Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍
Sara Dyrmishi
Sara Dyrmishi 24 ditë më parë
Welcome 💕. Ronela
spain spain
spain spain 24 ditë më parë
Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty
A
A 24 ditë më parë
Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥
Jeta 1
Jeta 1 24 ditë më parë
Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓
Rejdi Gjergji
Rejdi Gjergji 24 ditë më parë
The queen is back ❤😍😘
Ledina S
Ledina S 25 ditë më parë
Shyqyr u ktheve😭
Entela Shehu
Entela Shehu 25 ditë më parë
Sa bukur paska bo dhe ket si perher
Elsa
Elsa 25 ditë më parë
Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!
My files
My files 25 ditë më parë
Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!
Luka
Luka 25 ditë më parë
When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭
Sir Me
Sir Me 25 ditë më parë
RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj 25 ditë më parë
Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚
Zana Dauti
Zana Dauti 25 ditë më parë
Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤
ELONA HOXHA
ELONA HOXHA 25 ditë më parë
Pa lidhje🤐
Amy Ha
Amy Ha 25 ditë më parë
GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA
Kevin Alarcón nieto
Kevin Alarcón nieto 25 ditë më parë
Llegó la doña uff respect from 🇪🇦
Rudina Agolli
Rudina Agolli 25 ditë më parë
Perrle
Anxhela Meta
Anxhela Meta 25 ditë më parë
The best 🥇🥇🏅🏅🤩
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 25 ditë më parë
E pasken myt me komente 😂
petada illovah
petada illovah 25 ditë më parë
Ronela the star ⭐️
hanife duraku
hanife duraku 25 ditë më parë
Je me e mira #Rron ❤️
Gisi Sulejmani
Gisi Sulejmani 25 ditë më parë
Nxire sa me shume vido te tjera je ylle
Louis L
Louis L 25 ditë më parë
Skena e kafesë = ART
din h
din h 25 ditë më parë
Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!
Ana Kacinari
Ana Kacinari 25 ditë më parë
🔥🔥🔥
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• 26 ditë më parë
SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO
Roberta Gjugjaj
Roberta Gjugjaj 26 ditë më parë
Katil Bey
Katil Bey 26 ditë më parë
Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)
uauaua ajhahaja
uauaua ajhahaja 26 ditë më parë
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 26 ditë më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Pamela Leka
Pamela Leka 26 ditë më parë
Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?
Matilde Mara
Matilde Mara 25 ditë më parë
Eshte spanjole
krisitna caca
krisitna caca 26 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
loredana ogici
loredana ogici 26 ditë më parë
O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗
Valdete Abazi
Valdete Abazi 26 ditë më parë
The queen is back 👑👑
Greta
Greta 26 ditë më parë
Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍
Juni Kulu
Juni Kulu 26 ditë më parë
Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.
Marsin Niça
Marsin Niça 26 ditë më parë
Amazing Song. Go girlll
Yo Yo
Yo Yo 26 ditë më parë
Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️
klaudio ejlli
klaudio ejlli 26 ditë më parë
my favorite singer alive is back 😍😍😍😍😍
Fatos Sulo
Fatos Sulo 26 ditë më parë
Me duket se kjo menyre e te kenduarit i shkon me shume Dafines. Duam Ronelen e vertete !!!
panda __1
panda __1 26 ditë më parë
Ronela krejt i len veq ty me t'pa 👀
Artush Djartush
Artush Djartush 26 ditë më parë
A beautiful song. Congratulations Ronela.
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Elgit Doda - Thare (Official Video)
03:41
Elgit Doda
Shikime 594 mijë
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
INNA - Flashbacks | Official Video
03:02
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
Sia - Unstoppable (Lyrics)
04:07
Loku
Shikime 80 mln
Adelina Berisha - Valla
02:42
ONIMA
Shikime 1,3 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Hercai
Shikime 3 mln
Kawaki Meets the Uzumakis | Boruto: Naruto Next Generations
2:40
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,7 mln
Kuruluş Osman 54.Bölüm 2.Fragmanı
1:00
Kayı Hanedanı
Shikime 254 mijë