Perputhen -ledjana Mevlani Antonela

  Shikime 518,768

Fast Life

Muaj më parë

Ledjana Mevlani Antonela

Komente
Leonora Qengaj
Leonora Qengaj 8 ditë më parë
Ft jjhhhvvhvaqpcvkm
Nada Demiri
Nada Demiri 12 ditë më parë
Hahahahaahaha 😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰💞💞💞💞💞💕💕💖💝💘
Emine Terkuci
Emine Terkuci 17 ditë më parë
Fbrfhjnnn6eeh
Suela Tafilaku
Suela Tafilaku 19 ditë më parë
Ledjana osht yll
Barije Domi
Barije Domi 19 ditë më parë
Kjo ledjana kot fare
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Shimi Klm nimi.
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Keni nevoj mu permisu texhith stafi tufillu Prej ekonomit ederi Te moderatorja.
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Qao tuti allabidershi breteresh zonja nga mergata astalavista bejbi.
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Performancen eke Te jasht zakonshem Por je epasjelshum epacip epa moralshme juanderstend zonj e nderuar shum erespektuar.
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Antonela je ni breteresh Nr. van 1.
Sabri Zaskoku
Sabri Zaskoku 21 ditë më parë
Antonela je ni princess nokoment
first TIBU
first TIBU 21 ditë më parë
ku ja fut durt mar djal 🤣🤣
Blegina Ali
Blegina Ali 21 ditë më parë
marshalla
Drità Nika
Drità Nika 27 ditë më parë
Haaaaaaa
Adela Ferati
Adela Ferati 29 ditë më parë
😂😘😘😂😘😂
Nertil Koka
Nertil Koka Muaj më parë
Goditi mama qunin haha
Luis Luizao
Luis Luizao Muaj më parë
Antonella është alamet goce po koqja sja di vlerat është i dashuruar me atë bushtren injorante që ska lënë kar në Tiranë pa hëngër
Age Gjoni
Age Gjoni Muaj më parë
Ledjana je yll❤
Emine Selimaj
Emine Selimaj Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Andon Markaj
Andon Markaj Muaj më parë
Smerret vesh kush o piçka !! Ai nmes apo ato tdyja onash 😂
sabina
sabina Muaj më parë
Antonela me Ledianen shoq jan bre po ato e bojn sa per fom
semri ardit
semri ardit Muaj më parë
Ahaha buth trapi si buzet fake uuu ledjana
Tina.s0174
Tina.s0174 Muaj më parë
❤Lediana dhe mevli shkojnë shum antonela nuk më pëlqen fare
Saranda Vlora
Saranda Vlora Muaj më parë
Avash se e hengre ledjanen 🤣🤣🤣🤣
gesa linda
gesa linda Muaj më parë
mn.
احمد الاقرع
احمد الاقرع Muaj më parë
gallat hahahaha antonela si gomari pa samar😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Emirjona Pangja
Emirjona Pangja Muaj më parë
💝💝💝💝👻🎃🎃💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
Xona Xona
Xona Xona Muaj më parë
Zvogloj buzet pak oj ledjana se kuku wekkk
Mirjan Balla
Mirjan Balla Muaj më parë
Lediana tamam lavire pikimi shoahk se ty si afrohesh antoneles askun
Lulzim Thaci
Lulzim Thaci Muaj më parë
Ik futi llap
Ylli Hoti
Ylli Hoti Muaj më parë
bravo andi
Klea Oruci
Klea Oruci Muaj më parë
Befsh shjdadfaukd
Vjollca Tafaj
Vjollca Tafaj Muaj më parë
Po ti mi Lediana sikur kishe turp me u prek .....apo....
Emilian Murati
Emilian Murati Muaj më parë
Po do ja fusi duart se melvani me ledianen do te perfundoje bashk do lidhen ato dhe muziken ja ka detikuaj ledianes
Folea Asllani
Folea Asllani Muaj më parë
Sa mir
Memi Osmoni
Memi Osmoni Muaj më parë
Ajo avokatja afer zoti ju rujt nga Antonela 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ajo vajza
Ajo vajza Muaj më parë
Ku ja fut durt mor 😂😂
Fatjona Hoxhaj
Fatjona Hoxhaj Muaj më parë
Keni dalë. Shumë bukur
Ksel Lesk
Ksel Lesk Muaj më parë
Iljazi me 2 geate e tij : )
Arian ,Ines Brahja
Arian ,Ines Brahja 15 ditë më parë
😂😂😂
Sinan Boja
Sinan Boja Muaj më parë
Hahahahahaha
Benjamin Fazliu
Benjamin Fazliu Muaj më parë
Hahahahahahahahahaha 😂😂😂
Vjollca Ameri
Vjollca Ameri Muaj më parë
shiko si futet kjo si 7 ke tremlleta
Ylli Kolgeci
Ylli Kolgeci Muaj më parë
Ncncn turp me këto kudra Jan ba si Lopët në pazar merr e lë. Kakaka qfar morali kan këto e ata qe dot ti marrin.
Mario Reno
Mario Reno Muaj më parë
Degjenerim në kulm.
Crazy Frog
Crazy Frog Muaj më parë
o Laviret e nones
Dardan Hajdari
Dardan Hajdari Muaj më parë
Hahaha gjelozja
Imran Shehu
Imran Shehu Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Redon Asllani
Redon Asllani Muaj më parë
Hahahaha
Diana Sadushi
Diana Sadushi Muaj më parë
uau😊
Ermir Kamberi
Ermir Kamberi Muaj më parë
Jefka
NRW Erwin
NRW Erwin Muaj më parë
Antonela ooo Nutellaaa osht 1 zemren ja hangshaaaa
Gentiana Struga
Gentiana Struga Muaj më parë
Nuk e di për ju mua më duket se dy vajzat e duan mevlanin se është i famshëm kur se për ju është gjë tjetër antonela ishte vetem për mevlanin e doli me julin po ndryshe ledjana
Gentiana Struga
Gentiana Struga Muaj më parë
Kaq
Beni Kurbogaj
Beni Kurbogaj Muaj më parë
ugjjgmskj😎😍
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ Muaj më parë
Stop kujdes themi se nje njeri eshte ne buz te gremines sa eshte shanci qe interi t shkoj ne championleague 😂
Ana Cami
Ana Cami Muaj më parë
Ledjana mervlani cifti më i mir ❤❤❤❤❤
Irene Orologgio
Irene Orologgio Muaj më parë
Pa lezet fare
Real Freedom
Real Freedom Muaj më parë
Ledjana eshte 2 biskota larg obisitetit
Qamil Gjyla
Qamil Gjyla Muaj më parë
M
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT Muaj më parë
Lediana tamam si ata tranvestitat braziljan
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani 6 ditë më parë
Y999
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani 6 ditë më parë
Wuwuehehe
Real Freedom
Real Freedom Muaj më parë
Do i kepusi nje te qire Mevlanit qe mos te kthehet me nga gjermania :)
Gersa Mrishaj
Gersa Mrishaj Muaj më parë
Shkojn shum
Ardit Sadiku
Ardit Sadiku Muaj më parë
Jeni qifti mëi bukur ju dy❤️❤️
My Love Jungkook
My Love Jungkook Muaj më parë
Lediana Mevlan cift i persosur😄 Aman ajo Antonela eshte si mize ne mes te qullit😢ta dini lediana shkon me mevlan edhe pike.
Geri Shehi
Geri Shehi Muaj më parë
Mevlani
no no
no no Muaj më parë
Antonela nuk ke lidhje ti 2 Metra vajz me donzhuanin merelan e mereshplan apo si mutin dreq si han e ka ky emrin
Mevlude Shabani
Mevlude Shabani Muaj më parë
Asnjeŕen nuk e do e kan vetem per ekran te gjith
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Muaj më parë
Lediana si peshngritese.
Vanesa v
Vanesa v Muaj më parë
Shiheni krejt komplet ashiçare qe jini te gjithë fallco arsya pse pse krejt jeni veç shonqni atu ka luni jo per tu përputhur por vetem sa per sy e faqee thjeshtë fam
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe Muaj më parë
Nrm.ska diskutim...dhe ajo ana 2 qe doli...e kishte tjetrin qe e priste jasht.se kur e njihte veten si.ishte pse shkonte dhe behej pjes e showit...! POR THJESHT E KUPTUAN SI ESHTE STILI ATY THJESH FALLCO CDO GJE.QE THON.
bb4live inter
bb4live inter Muaj më parë
Emisjoni ma kot dhe ma idiot i tana kohnave..qdo gja e programume krejt fallco..tpakten mad i qitni ita filmime ta besojm se emisjoni.asht i vertet..ju.me ita filmime e tregoni.se asht fallco gjithqa
Mumin Berisha
Mumin Berisha Muaj më parë
Jeni te mbrekullueshem ju pershendes
ff pitbull 94
ff pitbull 94 Muaj më parë
Ohhohohoho mevlan cilen don me shum ledjanen apo antonelen ledjane eshte me emire kurse antonela eshte qeloze nuk i pusho goja llapallapa
Arvi Bono
Arvi Bono Muaj më parë
Sa e mire Antonela
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
BOAAAAA ANTONELA ANTONELA.. PO KSHTU LEJON TI NJE NJERI QE THUA DO TA BEJ PER VETE A?? ZHGENJIM TOTAL.. PO A KE MBETUR QE MEVLANI TE TALLET ME TY A?? PLUS PARA NJE POBLIKU AQ TE MADH 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. PO MOS MOJ VAJZE SE E DEMTON VETEN TENDE NE KET MENYRE. . MUND TE NDODH QE MOS PERPUTHESH ME ASKEND NE EMISION... PO KTA VIDEO NEPER RRJETET SOCIALE SIGURT DOT MBETEN.. MENDOHU PAK
Lili Karfia
Lili Karfia Muaj më parë
Debili me dy baxhellat🙈😡😡🤮🤮👎
ARBEN LUSHA
ARBEN LUSHA Muaj më parë
BRAVO MEVLAN MBAJE FORTE LEDIANEN SE MOS TE IKI 🤴🤴👍👍
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti Muaj më parë
😀😀😀
Sevina Fera
Sevina Fera Muaj më parë
🤣🤣🤣
Bali Katanja
Bali Katanja Muaj më parë
O mevlan mos u merr me antuneten po merru me lidianen se ashte shum e mir❤️❤️⭐⭐🌹🌹👃👃
Arista Muharremi
Arista Muharremi Muaj më parë
Super I ke thane
Indrit Cara
Indrit Cara Muaj më parë
😃😃🤣🤣😃🇦🇱
anxhela Sinani
anxhela Sinani Muaj më parë
Mos e prek hahahahahaha
Vortex Clan
Vortex Clan Muaj më parë
Me vjen keq per zgjidhje qe bane a mos po gabon se ajo Ledjana tte vlerësoj ty ti u çove e zgjodhe Antonelen kjo asht fyerje ti spo din me u sjell me fal qe po ta them se Antonela po don me u tall me ty dhe po don mos me te lan me u klill me Ledjanen gabim e ke do pendohe po punet tuaja i din vet .
Anxhela Muca
Anxhela Muca Muaj më parë
Hahahahahah. Sagallat
Hyseni Albert
Hyseni Albert Muaj më parë
Antonela merre vesh moter qe ska interes mevlani per ty. A se sheh qfar sjellja ka me ledianen. Kurse ti si len rehat, dorzohu goce se ike la duart nga mevlani. Ndiqe nga pas da te duash. Dhe dashuria me zor nuk shkon moj goce. Gjithqka duhet te jet me peqlimin e dy paleve. Ata jan ber per njeri tjetrin. 🤗🤗
Fast Life
Fast Life Muaj më parë
Hahahha mir e ki po nuk po dihet kush ke po e don
Romeo Gaming
Romeo Gaming Muaj më parë
Futja duart p0 jo ne .... ne pi..
Rexhep Rexhmati
Rexhep Rexhmati Muaj më parë
Br
Hafize Bersiha
Hafize Bersiha Muaj më parë
Bravo mevlan mos nje njeri me magnet si potnjek antonela po me liljanen pelqeni shim bravo🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️
Dashurije Kryeziu
Dashurije Kryeziu Muaj më parë
Ahhahhaaha oh Antonela 🤣🤣🤣🤣❤
Rinora Metaj
Rinora Metaj Muaj më parë
Jen çifti më i bukure ju të dy 💖💖💖💖💋💋💋💋💋💖💖💖
King. lori_fanpage
King. lori_fanpage Muaj më parë
Hahahaha💕💕💕
Ana Lleshi
Ana Lleshi Muaj më parë
Lediana. Love. You. Largoje ate. Ushujzen. Qe Nuk ju len rehat. Hahahaha
Ana Lleshi
Ana Lleshi Muaj më parë
Atdhe e ka syrin. Me. Difekt. Me duket. Shum e lun synin hahaha
Sanije Fejzullahu
Sanije Fejzullahu Muaj më parë
Atdhe e ka syrin. Me.
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista Muaj më parë
Bravo mevlan je ylle
Klodian Krrusa
Klodian Krrusa Muaj më parë
Hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ana Kauri
Ana Kauri Muaj më parë
Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar
no no
no no Muaj më parë
Nga thellësia e zemrës përshëndetje-përshëndetje,,se je Ana Kauri vërtet apo jo,,prap fjalën e mir the ,,ska as gjë të keqe je apo sje ajo PËRSHËNDETJE dhe RESPEKTE
Shpresa Hasani
Shpresa Hasani Muaj më parë
Ledjana 🌟💞💞
ermond rexha
ermond rexha Muaj më parë
Xhelozd antonel
Prizren Prizren
Prizren Prizren Muaj më parë
Hahahhaha♡♡♡
Perputhen
02:27
Fast Life
Shikime 3 mijë
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Sadakatsiz 25. Bölüm 2. Fragmanı
0:41
Sadakatsiz
Shikime 3,8 mln
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Sa vëllezër e motra kanë Përputhasit
02:29
Aventurat e Julit
Shikime 795 mijë
Emanet 155. Bölüm | Legacy Episode 155
55:31
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Sadakatsiz 25. Bölüm 2. Fragmanı
0:41
Sadakatsiz
Shikime 3,8 mln
Superheroes VS Team Siren Head
1:56
Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:54
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,2 mln
Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı
1:06
Maraşlı
Shikime 962 mijë