DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV

  Shikime 44,144

NGOP

6 ditë më parë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Fier Fier
Fier Fier Ditë më parë
Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV
Eris Shkembi
Eris Shkembi 2 ditë më parë
Ngop legjendat
ALS》 Birbil《
ALS》 Birbil《 2 ditë më parë
Fjalet e liga i degjojn hahaha
Admir Mezini
Admir Mezini 2 ditë më parë
E keni qare kete episod , ju lumte
Juli Gjoka
Juli Gjoka 2 ditë më parë
69 NICE
Marcel Guri
Marcel Guri 2 ditë më parë
Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂
Eduart Cekani
Eduart Cekani 2 ditë më parë
Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...
Nick Oxia
Nick Oxia 2 ditë më parë
Prezakiiiiii
BLEDAR SENKA
BLEDAR SENKA 3 ditë më parë
Jam në llermi 🤓
Eli Gjoni
Eli Gjoni 3 ditë më parë
me te miret jeni😍😍
Marko Mërkuri
Marko Mërkuri 3 ditë më parë
"Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂
Ador Themeli
Ador Themeli 4 ditë më parë
12:34
Ana Ana
Ana Ana 4 ditë më parë
Me te miret 😂😂😂
Ana Ana
Ana Ana 4 ditë më parë
🤣😂😂😂
Ester Carkanji
Ester Carkanji 4 ditë më parë
Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂
Lishen Shehu
Lishen Shehu 4 ditë më parë
Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare
Vilson Licaj
Vilson Licaj 4 ditë më parë
Po karkiva ku ishte sot
gesi gesi
gesi gesi 4 ditë më parë
💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna
Kuj des
Kuj des 4 ditë më parë
nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?
Marçela shehu
Marçela shehu 4 ditë më parë
"S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"
Marçela shehu
Marçela shehu 4 ditë më parë
"Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha
Marçela shehu
Marçela shehu 4 ditë më parë
''Mbariiimeee,ti je moooj?"
Ador Themeli
Ador Themeli 4 ditë më parë
Dhe pastaj e mbylli
Marçela shehu
Marçela shehu 4 ditë më parë
"Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.
Omer Kodra
Omer Kodra 4 ditë më parë
Reality
Alfred Haskurti
Alfred Haskurti 4 ditë më parë
legjenda te humorit jeni bisha fare
FF GTA5 FRE FIRE
FF GTA5 FRE FIRE 4 ditë më parë
Je I legjenda
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _ 4 ditë më parë
O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡
HANA
HANA 4 ditë më parë
Hahahaha 🤣🤣🤣
adnant pali
adnant pali 4 ditë më parë
Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂
Ylli Xhaxhaj
Ylli Xhaxhaj 5 ditë më parë
Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.
Illegal Illegal
Illegal Illegal 5 ditë më parë
Te lumte gopja 😂😂😂😂
Klinton Hamati
Klinton Hamati 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Unknownillyrian
Unknownillyrian 5 ditë më parë
Jeni t papar
Mimoza Ahmeti
Mimoza Ahmeti 5 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
v.
v. 5 ditë më parë
25:36 Selo = Anxhela Trans?
SlimKing
SlimKing 5 ditë më parë
9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube
bmw M
bmw M 5 ditë më parë
Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣
Enox Pubg
Enox Pubg 5 ditë më parë
😅😂😂
Aleksjo Lici
Aleksjo Lici 5 ditë më parë
Po karkiva??
mon avis. Anna
mon avis. Anna 5 ditë më parë
Administrata😂😂😂😂😂🤣🤣🤣i ngeli doreza ne dore... realiteti
Eglantina Toku
Eglantina Toku 5 ditë më parë
Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare
sergej qama
sergej qama 5 ditë më parë
Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣
sergej qama
sergej qama 4 ditë më parë
@Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj
Mary brs
Mary brs 4 ditë më parë
@sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti
sergej qama
sergej qama 4 ditë më parë
@Mary brs po vlla
Mary brs
Mary brs 4 ditë më parë
Nga kucova je ti vlla
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 5 ditë më parë
duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡
jeton tba
jeton tba 5 ditë më parë
Jeni 1sha
mushu boyz
mushu boyz 5 ditë më parë
Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel
F A
F A 5 ditë më parë
Këzëazë 69, lot 😂😂
Travel with Ajdi
Travel with Ajdi 5 ditë më parë
Super ide realizimi 🔥
ny london
ny london 5 ditë më parë
shum kinge kjo vajza
ny london
ny london 3 ditë më parë
@Marjola File po
Marjola File
Marjola File 3 ditë më parë
Per xhoana karaj po thua?
Daniel Alushaj
Daniel Alushaj 5 ditë më parë
çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar
Blerim Lico
Blerim Lico 5 ditë më parë
Jeni fantastik!Respekte!
GD Kaci
GD Kaci 5 ditë më parë
Pica Karpiçoza...hahaaaa
Izabel Inna
Izabel Inna 5 ditë më parë
Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤
gaming with Albania
gaming with Albania 5 ditë më parë
O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂
Puffi_ _Official
Puffi_ _Official 5 ditë më parë
I shkreti selo 😂
Esra Bilgic & Murat Yildirim
Esra Bilgic & Murat Yildirim 5 ditë më parë
Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece
Donaldi Ahmetlli
Donaldi Ahmetlli 5 ditë më parë
Bravo jeni te paret
plaku i rilindjes dhe nipcja
plaku i rilindjes dhe nipcja 5 ditë më parë
Jeni kampiona 👑👑
Mazhar Sevaster
Mazhar Sevaster 5 ditë më parë
Oooooouuuuu po ca ka kjo
Glorjan Bajrami
Glorjan Bajrami 5 ditë më parë
Me te miret sot per sot 🌹🌹🌹
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 5 ditë më parë
Sikur ta di do te jete looot😂😂
Sefo Ibrahimi
Sefo Ibrahimi 5 ditë më parë
Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 5 ditë më parë
Nuk kendovi sot
Esra Bilgic & Murat Yildirim
Esra Bilgic & Murat Yildirim 5 ditë më parë
KARKIVA SHQIP left the chat
Luan O.T.R NOIZY
Luan O.T.R NOIZY 5 ditë më parë
Ahhhaha lot
Explore Albanian
Explore Albanian 5 ditë më parë
Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓
DOPIO PITE - Episodi 4 | NGOP.TV
35:15
FC LATTA - Episodi 12 (NEW)
31:02
CBC TV
Shikime 98 mijë
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
Shikime 6 mln
Apartamenti 2xl |Season 4 |Episode 7
1:30:37
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02